Článek

Tragická smrt houbaře: Muž uklouzl v beskydských lesích a zřítil se ze srázu!

 
V tragédii se změnila procházka beskydskými lesy kolem obce Bílá na Frýdecko-Místecku. Muž († 33) v porostu uklouzl a zřítil se z 20metrového srázu. Na místě ho záchranáři oživili, v nemocnici ale bohužel zemřel.
15.09.2020 12:00 |

podobné články

Podobné články

Muž spadl ze srázu, kamarád se při jeho záchraně zřítil za ním! Pomohlo až psí vodítko

 
Málem tragicky skončila v pondělí večer procházka muže (51) v brněnské části Řečkovice. Uklouzl z kraje srázu a spadl do sedmimetrové hloubky. Volání o pomoc zaslechl jeho známý, ale ve snaze ho vytáhnout na rozmoklém terénu také podklouzl a zřítil se za kamarádem. Záchranné akce se poté ujali brněnští strážníci a to hned nadvakrát.
02.06.2020 16:15 |

podobné články

Výlet k Hranické propasti skončil tragédií: Turista uklouzl, zřítil se dolů a zemřel

 
Tento víkend má na svědomí jednu lidskou oběť. Turista si v sobotu vyrazil na výlet k Hranické propasti, ale živý se domů už nevrátil. Muž nad velkým srázem uklouzl a následně se zřítil domů. Přivolaní hasiči a záchranáři posléze nalezli už jen mrtvé tělo.
29.04.2018 11:05 |

podobné články

Děsivá nehoda ve švýcarských Alpách: Vagon s cestujícími se zřítil ze srázu

 
Na východě Švýcarska došlo k nehodě osobního vlaku, při níž se zranilo sedm lidí. Vlak nezvládl hornatý terén, jeden z vagónů se z trati zřítil po strmém srázu a visel mezi stromy. Celkem ve vlaku cestovalo asi dvě stě pasažérů. Přímo ve vagonu, který se zřítil, bylo prý pět až deset lidí. 
13.08.2014 17:01 |

podobné články

Strážníci vytáhli dva muže, kteří spadli ze srázu. Použili k tomu netradiční pomůcku

 
Brněnští policisté o víkendu řešili kuriózní situaci. Jednapadesátiletý muž se při procházce zřítil se sedmimetrového srázu, a tak se mu jeho známý snažil pomoct. Ten ze srázu ale také spadl, oba tak z příkopu vysvobodila až na místo přivolaná policejní hlídka.
02.06.2020 21:57 |

podobné články

Muž škobrtl při procházce a zřítil se ze srázu: Topil se za tmy ve studené vodě

 
V dramatický boj o život se změnila večerní procházka manželů kolem řeky Opavy v Ostravě. Muž (48) zřejmě špatně došlápl, zřítil ze srázu do řeky a zůstal ležet ve vodě obličejem dolů.
25.09.2020 14:50 |

podobné články

Opilec se v Bezně zřítil z dvacetimetrového srázu: Na promrzlé zemi sténal více než dvanáct hodin

 
Děsivý první svátek vánoční prožil muž (55) z Brna. Štědrý den se svým známým oslavoval alkoholem. Když se pak od přítele večer vracel domů, zřítil se z dvacetimetrového srázu. Bezmocně pak dlouhé hodiny ležel a úpěnlivě se snažil přivolat pomoc.
28.12.2020 17:35 |

podobné články

Tohle je místo, kde se z děsivého srázu zřítil autobus v Černé Hoře: 18 mrtvých!

 
VIDEO: Autobus dostal smyk a zřítil se ze srázu. Bylo v něm v tu chvíli 46 pasažérů. 18 z nich zemřelo, o životy dalších sedmi z nich bojují doktoři v Černé Hoře. Jedno z nejhorších autobusových neštěstí v Evropě za poslední roky nabývá konkrétnější podoby. A pohled do rokle, kam autobus padal, je opravdu děsivý.
24.06.2013 12:35 |

podobné články

Chlapec (8) se zřítil ze srázu!

 
Semilští hasiči měli v sobotu odpoledne napilno. Osmiletý chlapec se zřítil ze srázu. Nakonec skončil v péči lékařů z Motolské nemocnice v Praze.
03.02.2014 12:05 |

podobné články

Autobus se zřítil ze srázu: Zemřelo 42 lidí!

 
Na jihu Brazílie se zřítil autobus ze čtyřsetmetrového srázu poblíž města Joinville ve státě Santa Catarina. Z 50 osob, které autobus přepravoval, při tragické nehodě zemřelo nejméně 42 lidí.
15.03.2015 09:15 |

podobné články

V Ralsku se zřítil turista ze srázu. Do bývalého vojenského prostoru musel vrtulník

 
Středně těžké zranění utrpěl v neděli odpoledne turista, který se zřítil ze srázu v bývalém vojenském prostoru Ralsko na Českolipsku. Spadl zhruba z desetimetrové výšky v lokalitě Hradčany. Novinářům to v neděli sdělil krajský mluvčí záchranné služby Michael Georgiev.
28.01.2018 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Michael Michael (1621 článků)

Jiří (†32) zemřel v Thajsku. Zřítil se ze srázu u vodopádu

 
Dvaatřicetiletý český turista Jiří Bárta zemřel na thajském ostrově Samui, uvádí agentura DPA. Zřítil se ze srázu u vodopádu, kam je zakázaný přístup.
23.02.2018 08:20 |

podobné články

Muž uklouzl na chodníku v Praze. Dostane milion korun jako odškodné

 
Po více než 10 letech se dočká téměř milionového odškodnění muž, který si v roce 2006 poranil v pražských Hlubočepích nohu. Uklouzl totiž na neposypaném chodníku. Pražský městský soud nyní schválil smír mezi Prahou, Technickou správou komunikací (TSK) a poškozeným mužem. Na rozhodnutí upozornil idnes.cz.
30.01.2017 14:35 |

podobné články

Příbuzné chtěl potěšit jednohubkami: Muž z Domažlic v kuchyni uklouzl a bodl se nožem

 
Vánoční čas je nejen plný zázraků, ale také kuriozit. Po ženě, která nabourala poté, co jí za jízdy skočil do klína živý kapr, se muž v Domažlicích zranil při přípravě jednohubek pro příbuzenstvo. Na svátky ho přijela navštívit rodina, a tak se ji rozhodl pohostit. Místo toho ale uklouzl na vlhké podlaze a bodl se nožem.
27.12.2019 23:25 |

podobné články

Tragédie na houbách: Muž zkolaboval a umíral u silnice, řidiči jen projížděli kolem!

 
Na sociální síti se objevil šokující příběh, který zveřejnil jeden profesionální řidič. Ten popsal, jak narazil na dceru houbaře, který zkolaboval, a ona mu běžela k silnici pro pomoc. Dotyčný řidič proto zastavil a houbaře začal oživovat. Žádné další z kolemjedoucích aut prý však nezastavilo, někteří řidiči se dokonce chovali naprosto nevhodně a pohoršeně troubili. Resuscitovat dlouhou dobu v jednom člověku je velmi obtížné a houbař bohužel i přes poskytnutou pomoc zemřel.
12.09.2020 05:05 |

podobné články

Mladý Brit uklouzl a vrazil si křovinořez přímo do stehna

 
Kuriózní, ale poněkud nebezpečnou nehodu řešili v úterý britští záchranáři z hrabství South Yorkshire. Sedmatřicetiletý muž z Boldonu si totiž při prořezávání keřů velmi nešťastně vrazil do nohy křovinořez. Během své práce uklouzl a nohou spadl přímo na zapnutý přístroj, který mu doslova zaplul do nohy a zasekl se v ní.
20.05.2010 11:40 |

podobné články

Ve Vysokých Tatrách zemřel český turista (†70). Uklouzl při sestupu z Chaty pod Rysmi

 
Český turista dnes zemřel po pádu ve Vysokých Tatrách. Sedmdesátiletý muž uklouzl při sestupu z Chaty pod Rysmi, pomoci mu nedokázali ani přivolaní záchranáři, informovala horská služba.
20.06.2016 23:30 |

podobné články

Muže (48) zachránili strážníci

 
Muž (48) se při cestě do chaty zřítil ze srázu do řeky Opavy a zůstal ležet ve vodě obličejem dolů. Jeho manželka (45) zavolala ostravské strážníky. Hlídka byla naštěstí poblíž a jeden ze strážníků se vrhl ze srázu, aby muže vytáhl.
27.09.2020 12:15 |

podobné články

Strážníci zachránili z ledové řeky bezvládného muže! Uklouzla mu noha a zřítil se ze srázu

 
Bezvládně s hlavou pod vodou zůstal ležet v řece Opavě muž (48), který do ní spadl z vysokého a prudkého srázu. Strážnými anděly mu byli strážníci Michal a David, kteří mu obětavě zachránili život.
04.11.2020 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Michal David (1539 článků) , David David (661 článků) , David David (492 článků)

Na Písecku našli policisté mrtvého houbaře

 
Pohřešovaného šedesátiletého houbaře našli policisté v sobotu večer u Milevska na Písecku mrtvého.
23.08.2010 13:15 |

podobné články