Článek

Tragická nehoda dívek z šíleného videa: Rodiče poslali vzkaz zachráncům!

 
Tragická nehoda se stala o víkendu na Mostecku. Dvě dívky jely za zábavou, jedna z nich riskantní a rychlou jízdu vysílala živě přes Facebook. Záznam tak zachytil i moment, kdy řidička Nikola B. (†21) ztratila kontrolu nad autem a to narazilo ve vysoké rychlosti do protihlukové bariéry. Po převozu do nemocnice zemřela, její kamarádka na místě spolujezdce vyvázla se zraněním.
10.07.2017 16:35 |

podobné články

Podobné články

Boj o život strážníka v Hradci: 12 minut v klinické smrti! Ještě týž den děkoval zachráncům

 
Obyčejný nákup se proměnil v obrovské drama! Jarmilu Paarovi (44) se v úterý v jednom z královéhradeckých supermarketů náhle zastavilo srdce a zkolaboval. V klinické smrti byl dlouhých 12 minut, nakonec se ho ale podařilo přivést zpátky k životu. A o pár hodin později již mohl svým zachráncům poděkovat!
27.04.2017 05:50 |

podobné články

Tragická nehoda dívek ze šíleného videa očima svědků: Ježišmarjá, holky! Sanitku! Jedna dýchá…

 
Českem hýbe děsuplný příběh dvou dívek z Teplicka, jež z nudy vysílaly živě na Facebook svou ďábelskou jízdu autem. Jízdu, která skončila smrtí 21leté řidičky a zraněním spolujezdkyně.
09.07.2017 12:40 |

podobné články

Lidé se báli na Nikolu B. (†21) sahat, říká svědkyně nehody dívek ze šíleného videa

 
Nebezpečná, zběsilá a nakonec i tragická jízda dívek skončila nárazem do protihlukové bariéry autobusové zastávky u Obrnic. Hned za ní jsou panelové domy, jejichž obyvatelé nehodu registrovali mezi prvními. Po nehodě skončila spolujezdkyně Nikola V. (22) se zraněními. Řidička Nikola B. (†21) bohužel zemřela.
09.07.2017 18:35 |

podobné články

Nehoda dívek z šíleného videa: Někteří zachránci mohli dívkám ublížit!

 
Svědkové tragické nehody Nikol B. (†21) a Nikoly V. z Teplic, kteří dívkám poskytovali první pomoc, sklidili obrovskou chválu od lidí na sociálních sítí. Blesk požádal také o názor odborníka. MUDr. Ondřej Franěk z pražské záchranky vycházel ze záznamu, jenž z místa činu přenášel mobilní telefon jedné z dívek, které si svou šílenou jízdu z nudy nahrávaly.
13.07.2017 16:10 |

podobné články

Kamarádka o zesnulé Nikole B. (†21) z šíleného videa: Seděla v base za převážení uprchlíků

 
Tragicky zesnulou Nikolu B. (†21) z šíleného videa, které zachytilo její fatální autonehodu, znala moc dobře. Byly sousedky a často se navštěvovaly. Pak se ale podle kamarádky zemřelé chytila dívka špatné party a doplatila na to. Skončila kvůli tomu údajně i v kriminále.
08.07.2017 16:25 |

podobné články

Místo nehody, po které zemřela Nikola B. (†21) z šíleného videa: Lze ho bez problému projet

 
Místo autonehody, která stála život Nikolu B. (†21) z šíleného videa život, nyní zdobí květiny a svíčky. Dívka se tam vybourala, protože nezvládla svou zběsilou jízdu, u které mimo jiné i telefonovala. E-deníky vyzkoušely, jak se dá osudným místem projet.
09.07.2017 17:30 |

podobné články

Málem mi zabily těhotnou partnerku a její dceru, říká svědek nehody dívek z šíleného videa

 
U havárie Nikoly B. (†21) a Nikoly V. (22) v Obrnicích na Mostecku byl jako první. Na to, co svědek Jan V. viděl, nikdy nezapomene. Hrůzu, kterou spatřil, má stále před očima. O záchraně dívek, které ve voze minuly auto s jeho rodinou, promluvil pro Blesk.cz. Video zběsilé jízdy obletělo celé Česko, protože ho dívky vysílaly živě po internetu.
09.07.2017 05:05 |

podobné články

Alici (13) stále nenašli: Četla šifru, kterou jí poslali zoufalí rodiče?

 
Prožívají obrovskou bolest a strach o milované dítě! Rodiče spolu s policií pátrají stále po třináctileté Alici Jelínkové z Chomutovska, která o sobě od pátku nedala vědět. Dceři poslali dojemný vzkaz, v němž je zašifrována nabídka dvou setkání. Zprávě prý může porozumět jen pohřešovaná dívka.
21.01.2018 16:10 |

podobné články

Advokátka Slámová o tragické nehodě z šíleného videa: Mohly zabít i vaše děti

 
Tragická dopravní nehoda na Mostecku, při které zemřela Nikola B. (†21) a její kamarádka Nikola V. (22) skončila v nemocnici, otřásla Českem. Dívky svoji rychlou a hazardní jízdu vysílaly na internetu, a tak video viděly už desítky tisíc lidí. Teď se k němu vyjádřila i známá advokátka Klára Long Slámová.
10.07.2017 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Klára Slámová (127 článků)

Z auta Nikoly B. (†21) zbyl jenom šrot. Jízda z šíleného videa stála dívku život

 
Páteční nehoda dvou dívek u Obrnic otřásla celým Českem. Patrně ve velké rychlosti narazily s drobným autem do protihlukové stěny, řidička Nikola B. nehodu nepřežila ačkoliv ze záznamů i fotografií to vypadá, že se autu nic moc nestalo. Opak je pravdou – strana u řidiče je totálně zdemolovaná, vše dokládá fotografie, která se šíří po Facebooku.
10.07.2017 20:40 |

podobné články

Tragická nehoda u Horažďovic: Bráškovi o smrti rodičů řekli až po týdnu

 
Tragická nehoda u Horažďovic si posledního července vyžádala dva lidské životy. Vladimíra (†43) a Luboš (†42) po sobě zanechali čtyři sirotky. Nejmladšímu bráškovi to jeho starší sourozenci řekli až po týdnu, když se vrátil z fotbalového soustředění, kam ho rodiče na své poslední cestě vezli…
08.08.2016 20:45 |

podobné články

Příbuzní zavražděného podnikatele Taubeho: Poslali vzkaz vrahům!

 
Zhruba devět měsíců o nezvěstném podnikateli Karlu Taubeovi jeho blízcí neměli jedinou zprávu. Před několika týdny byla v lese poblíž obce Týnišťko na Pardubicku objevena jeho mrtvola, a tak se s ním nyní mohou konečně rozloučit. Na parte oznamujícím Taubeho smrt prý pozůstalí dokonce poslali vzkaz vrahovi!
12.04.2016 21:45 |

podobné články

Sudetští Němci poslali do Senátu stížnost na Štěcha, žádají omluvu. Od Haška a Škromacha ale přiletěl trochu jiný vzkaz...

 
Sudetští Němci napsali senátorům, aby jim sdělili, že se jim ani trochu nelíbil projev předsedy této vážené instituce Milana Štěcha (ČSSD) v Terezíně. Žádají proto od Senátu omluvu. Pokud se jí do tří dnů nedočkají, hodlají se obrátit na soud. Reakce na sebe však nedaly dlouho čekat. Jasný vzkaz spolku sudetských Němců poslali předseda Asociace krajů Michal Hašek a místopředseda Senátu Zdeněk Škromach (oba ČSSD).
04.06.2016 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Škromach (583 článků) , Michal Hašek (2333 článků)

Herci ze seriálu Hra o trůny poslali jasný vzkaz Evropské unii. O uprchlících

 
Jen pár dní po vyvrcholení šesté řady seriálu „Hra o trůny“ se tři slavní herci této série vydali mezi syrské uprchlíky, aby zjistili, jak se jim žije. A z ostrova Lesbos poslali jasný vzkaz Evropské unii.
02.07.2016 18:45 |

podobné články

Psycholog o nehodě dvou dívek, které tragédii vysílaly živě na internetu: Sklon k riskování je u mladých běžný, jedinou obranou je výchova

 
Tragická nehoda dvou mladých dívek, které svou smrt streamovaly na sociální síti, zaskočila Česko. Padají otázky, jestli se nehodě dalo nějak předejít. Oslovili jsme odborníka v oboru psychologie Jeronýma Klimeše, co si o nehodě myslí. Klimeš tvrdí, že mládí má pocit neohroženosti. Základní povědomí o morálce musí přijít s výchovou.
09.07.2017 15:10 |

podobné články

O úmrtí dívek se už mluví i v zahraničí: Zbytečná tragédie za volantem zasáhla úplně všechny

 
Tragická nehoda dvou mladých dívek, z nichž jedna při autonehodě přišla o život, otřásla širokou veřejností. Lidé se shodují na tom, že video by rozhodně nemělo být smazáno a jsou toho názoru, že by se mělo preventivně promítat ve školách jako výstraha před bezohledným chování. O dívky se začala zajímat už i zahraniční média.
10.07.2017 10:05 |

podobné články

Tragická nehoda na Břeclavsku: Jeden mrtvý

 
Ve tři hodiny ráno se na Břeclavsku u Horních Věstonic stala tragická dopravní nehoda. Čelně se zde srazil osobní automobil s autobusem. Řidič peugeotu nehodu nepřežil. V autobuse bylo zraněno pět lidí.
21.06.2009 10:20 |

podobné články

Tragická nehoda blokovala celý den dálnici D8

 
Tragická nehoda uzavřela v úterý na 11. kilometru na více než deset hodin dálnici D8. Před odbočkou na Kralupy nad Vltavou ve směru na Prahu se srazilo osobní auto s cisternou.
29.09.2009 17:10 |

podobné články

TRAGICKÁ NEHODA! Na Karlovarsku zemřel člověk při srážce automobilů!

 
Tragická dopravní nehoda s úmrtím jedné osoby se v pátek ráno stala u Žlutic na Karlovarsku. Jak agenturu Mediafax informoval operační důstojník policie, při nehodě dvou automobilů se další dva lidé zranili.
05.08.2011 09:20 |

podobné články