Článek

Tragická dopravní nehoda na Liberecku: Silnice musela být uzavřena

 
Vážná dopravní nehoda se smrtelným následkem uzavřela silnici I/35 mezi Hrádkem nad Nisou a Bílým Kostelem. Při srážce osobního a nákladního automobilu zahynul člověk.
06.02.2020 08:30 |

podobné články

Podobné články

Tragická nehoda na Liberecku: Řidič BMW nepřežil střet s náklaďákem!

 
Tragická nehoda uzavřela ve středu ráno frekventovanou silnici 13 z Liberce na Děčín u Bílého Kostela na Liberecku. Čelně se tam střetlo nákladní auto s osobním BMW. Řidič osobního vozu na místě zemřel a řidič nákladního utrpěl středně těžké poranění, vyplývá z informací od mluvčích policie a záchranné služby. Silnice zůstane zavřená zřejmě do odpoledne.
19.02.2020 11:35 |

podobné články

Tragická nehoda na Liberecku: Motorkář vletěl do značky a zemřel

 
Mladý motocyklista zahynul ve čtvrtek večer na Liberecku po nárazu do dopravní značky. Tragická nehoda se stala na čtyřproudé silnici 35 nedaleko Hodkovic nad Mohelkou, do nichž motocyklista odbočoval.
10.05.2018 21:10 |

podobné články

Tragická nehoda na Liberecku: Spolujezdec (†23) nepřežil náraz do stromu

 
Jeden člověk zemřel po nárazu osobního vozu do stromu u Jeřmanic na Liberecku. Další dva lidi převezla sanitka do nemocnice. Tragická nehoda se stala dnes krátce po půl čtvrté ráno. ČTK to řekla mluvčí krajských hasičů Zdenka Štrauchová.
23.07.2017 13:05 |

podobné články

Tragická nehoda na Liberecku: Matka a dvě děti nepřežily srážku s popelářským vozem

 
Tragická nehoda se odehrála v pátek odpoledne u obce Mníšek na Liberecku. Při srážce osobního auta s popelářským vozem zemřelo dítě a jeho matka. Další dítě, které bylo v kritickém stavu letecky transportováno do nemocnice, při převozu zemřelo. a další osoba utrpěla lehká zranění. U nehody zasahuje policie.
25.10.2019 16:50 |

podobné články

Sebevrah skočil pod vlak na Liberecku, trať byla uzavřena

 
Tragická nehoda se stala v sobotu dopoledne u Jeřmanic na Liberecku. Kvůli sebevrahovi nyní nejezdí vlaky v úseku Jeřmanice - Liberec.
19.05.2012 11:15 |

podobné články

Silnice pokryly náledí a ledovka

 
Silnice v ČR pokrylo v pondělí ráno náledí. Silničáři na Trutnovsku dokonce zavřeli dvě silnice – z Královce do Černé Vody a ve Slemenu u Dolní Kalné. Led ale pokrývá i komunikace na Liberecku, jižní Moravě, Vysočině i na Olomoucku. U Prostějova se na D46 stala hromadná nehoda a komunikace je uzavřena.
25.01.2016 07:50 |

podobné články

Mladé ženě na Liberecku se stal přechod silnice osudným. Na místě zemřela

 
Mladá žena přecházející rychlostní silnici R35 u Hodkovic nad Mohelkou na Liberecku v noci nepřežila srážku s autem. ČTK to dnes řekla krajská mluvčí záchranné služby Lenka Markovičová. Rychlostní silnice byla v noci kvůli nehodě tři hodiny uzavřená. 
22.09.2013 10:10 |

podobné články

Tragická nehoda na Chebsku: Muž zemřel na místě, žena s dítětem jsou zranění

 
Tragická nehoda na hlavní tahu na Chebsku vzala život jednomu muži a další dva cestující jsou zraněni. Podle policie se jedná o ženu a dítě, rozsah zranění zatím není znám. Silnice je zatím uzavřena.
20.07.2013 18:30 |

podobné články

Tragická nehoda u Slaného: V BMW uhořel jeho řidič!

 
Tragická nehoda se odehrála v úterý odpoledne na silnici u Slaného. Srazil se zde kamion s osobním vozem značky BMW. Řidič měl podle informací Blesk.cz při nehodě uhořet. Silnice mezi Knovízem a Slaným je uzavřená.
11.08.2015 17:35 |

podobné články

Hromadná dopravní nehoda na Liberecku, na místě jsou čtyři zranění

 
Hromadná dopravní nehoda čtyř osobních vozů na Liberecku si vyžádala několik zraněných.
03.07.2010 16:25 |

podobné články

Silnice na Liberecku mohou namrzat, upozorňují silničáři

 
Na severu Čech nasněžilo v noci několik centimetrů sněhu a silnice nižších tříd pokrývá ujetá vrstva sněhu krytá posypem. Podobná situace je i v dalších horských oblastech. Na Liberecku mohou podle cestářů silnice namrzat.
01.12.2013 10:05 |

podobné články

Tragická nehoda u Olomouce: Kamion vymrštil osobák do protisměru. Řidič zemřel

 
Dopravu na obchvatu Olomouce dnes ráno zkomplikovala vážná nehoda osobního a nákladního automobilu, při které zahynul padesátiletý řidič osobního vozidla. Rychlostní silnice R35 je v místě nehody ve směru na Ostravu uzavřena a doprava je odkloněna na vedlejší silnice.
07.10.2015 10:45 |

podobné články

Po 15 měsících v kómatu zemřel David! Je pátou obětí tragické nehody na Liberecku

 
Tragická dopravní nehoda, která se stala loni v obci Dolní Sedlo na Liberecku, má svou pátou oběť. Po patnácti měsících v komatu zemřel David Roztočil, spolujezdec posádky, která celá zahynula při erzetě smrti, jak si ji sami nazvali.
08.08.2013 21:50 |

podobné články

Úmyslně najela do popelářského vozu? Dcera řidičky popsala, proč došlo k tragédii na Liberecku

 
V pátek se u Mníšku na Liberecku odehrála tragická dopravní nehoda, při níž vyhasly 3 životy. Osobní automobil narazil do popelářského vozu, v autě seděla matka a její dvě malé dcerky (†4 a †6). Žena a jedno z dětí zemřely na místě, druhé dítě zemřelo při převozu. Na sociální síti se nyní objevilo video, které natočila mladá dívka, která o sobě říká, že je dcera řidičky. Ta tvrdí, že žena způsobila nehodu úmyslně.
26.10.2019 19:20 |

podobné články

Silnice z Ústí nad Labem do Děčína byla kvůli nehodě uzavřena

 
Silnice první třídy I/13 na trase z Ústí nad Labem do Děčína byla v pátek večer uzavřena. U obcí Choratice a Malšovice se stala dopravní nehoda.
25.06.2010 22:20 |

podobné články

Smrtelná nehoda u Ostředku: Na mostě přes D1 zemřel motorkář, silnice je uzavřena

 
K vážné dopravní nehodě došlo v sobotu ve tři čtvrtě na devět ráno u obce Ostředek ve Středočeském kraji. Nákladní auto se srazilo s motorkářem, ten zůstal pod autem zaklíněný. Svým zraněním bohužel na místě podlehl. Silnice je uzavřená, řidiči musí využít objízdnou trasu.
14.04.2018 10:15 |

podobné články

Smrtelná nehoda! Řidič nepřežil střet s kamionem! Silnice je uzavřena!

 
Tragická dopravní nehoda se ve čtvrtek před polednem stala v Bochově na Karlovarsku. Jak agentuře Mediafax řekl mluvčí policie Pavel Valenta, při srážce s nákladním autem zahynul řidič osobního vozu.
11.08.2011 12:40 |

podobné články

Hrůzná vánoční nehoda: Auto s dětmi skončilo na střeše! Řidič na místě zemřel

 
Při nehodě dvou osobních aut u Bílého Kostela na Liberecku zahynul v úterý po poledni jeden z řidičů. Ve voze s ním cestovala ještě žena a na zadním sedadle tři děti do pěti let. Všichni čtyři skončili v nemocnici. Frekventovaná silnice I/13 musela být kvůli nehodě na více než tři hodiny uzavřena. Policie odkláněla dopravu od Liberce i od Děčína na Hrádek nad Nisou a Chotyni.
25.12.2018 16:50 |

podobné články

Při vážné nehodě na Liberecku zemřeli čtyři lidé. Pátý bojuje o život

 
AKTUALIZOVÁNO. Tři mladí muži a žena zemřeli dnes po půl sedmé večer při nehodě Škody Octavie u Hrádku nad Nisou na Liberecku. Zraněného pátého účastníka nehody převezl vrtulník na řízené ventilaci do liberecké nemocnice. Řekl to krajský ředitel záchranné služby Stanislav Mackovík. Policisté odhadují, že silnice 2716 bude uzavřená zhruba dvě hodiny.
28.05.2012 19:50 |

podobné články