Článek

Tragická dohra strašlivé nehody na Znojemsku: Čtyřměsíční Kryštůfek zemřel v nemocnici

 
V pondělí se u Pavlic na Znojemsku odehrála tragická dopravní nehoda. Čelní střet dvou vozidel nepřežily čtyři osoby, záchranáři z jednoho z vozů vyprostili čtyřměsíční miminko, které bylo letecky transportováno do nemocnice. Malý Kryštůfek bohužel svým zraněním podlehl a stal se tak pátou obětí havárie.
14.11.2019 11:20 |

podobné články

Podobné články

Tragická dohra nehody u Znojma: Kryštůfek (4 měs.) zemřel v nemocnici

 
Děsivá tragédie u Pavlic na Znojemsku si vyžádala pátý život – ten nejnevinnější. Ve Fakultní nemocnici v Brně podlehl těžkým zraněním teprve čtyřměsíční Kryštůfek. Odešel tak za maminkou (†26), která zemřela bezprostředně na místě otřesné bouračky. Tu zavinil balkánský řidič auta s rakouskou poznávací značkou, který předjížděl na plné čáře a pod horizontem. Tragédii měl navíc před očima partner ženy a zároveň tatínek miminka, který jel v druhém autě za nimi.
14.11.2019 11:05 |

podobné články

Kryštůfek (†4 měs.) a čtyři dospělí zemřeli při tragické nehodě: „Silnice smrti“ se dočká oprav!

 
Na začátku listopadu došlo u Pavlic na Znojemsku k obrovské tragédii. Při čelním střetu dvou vozidel zemřeli na místě čtyři lidé. Tři muži z vozu Audi (†38, †50 a †51) a žena z volkswagenu (†26). Při nehodě se vážně zranil i čtyřměsíční Kryštůfek. O dva dny později v nemocnici zemřel. „Silnici smrti“ nyní čekají závratné změny!
20.02.2020 20:20 |

podobné články

Zpomal nebuď piča! Šokující nápis na místě, kde zemřela Markéta (†26) a Kryštůfek (†4měs.)

 
Těžko si představit, co prožívá rodina Markéty (†26), která zahynula kvůli naprosto nepochopitelnému předjíždění řidiče v protisměru. V autě, do kterého šílený řidič narazil, s ní cestoval i její čtyřměsíční synáček Kryštůfek. Ten odešel za svou maminkou po pár dnech marného boje o život v nemocnici. Vdovec a zároveň otec miminka nyní s přáteli nastříkal v místě nehody varovný nápis pro ostatní řidiče.
23.11.2019 13:20 |

podobné články

Otec zesnulého Kryštůfka (†4 měs.) šel do boje: V místě nehody vysprejoval vzkaz řidičům

 
Před necelými dvěma týdny se u Pavlic na Znojemsku odehrála tragická dopravní nehoda, při níž přišlo o život pět lidí. Mezi nimi i čtyřměsíční Kryštůfek se svou maminkou. Podle policie nehodu zavinil řidič vozu s rakouskou poznávací značkou, který předjížděl přes plnou čáru v momentě, kdy před ním jel nákladní vůz. Podobně nezodpovědným řidičům nyní tatínek zesnulého chlapečka posílá vzkaz, který není možné přehlédnout.
23.11.2019 14:05 |

podobné články

Nehoda u Znojma ji připravila o dceru i vnoučka Kryštůfka: Smutný vzkaz zdrcené babičky

 
V pondělí se u Pavlic na Znojemsku odehrála tragická dopravní nehoda, při níž přišlo o život pět lidí. Mezi nimi i čtyřměsíční Kryštůfek se svou maminkou. Podle policie nehodu zavinil řidič vozu s rakouskou poznávací značkou, který předjížděl přes plnou čáru v momentě, kdy před ním jel nákladní vůz. Zoufalá matka a babička, kterou nezodpovědný řidič připravil o dceru a malého vnoučka, napsala vzkaz plný smutku a odhodlání bojovat.
15.11.2019 13:25 |

podobné články

Záchranáři ze severu mají plyšáka, který zlepší psychiku dětí

 
Formou věcného daru získala Zdravotnická záchranná služba Ústeckého kraje od Nadačního fondu Kryštůfek celkem 300 kusů plyšové hračky Kryštůfek ve finanční hodnotě 70 200,- Kč.
06.03.2015 20:16 |

podobné články

Kryštůfek Robin vyrostl, do Stokorcového lesa se může vrátit i s vašimi dětmi. Podívejte se!

 
Kryštůfek Robin už není malý kluk dovádějící se svými vycpanými zvířecími přáteli ve Stokorcovém lese. Je dospělý, zodpovědný… ale čeká ho velký návrat, který si užijete spolu s ním. Podívejte se na ukázky.
23.08.2018 20:30 |

podobné články

Řidič zemřel po nárazu do zaparkovaných aut, dva mrtví při smrťáku na Znojemsku

 
K tragickým nehodám došlo v sobotu na Slovácku a také na Znojemsku. V prvním případě narazil řidič do zaparkovaných aut a zemřel na místě nehody. V druhém se srazila dvě osobní auta na křižovatce a zemřeli dva lidé. U nehody byly i děti.
30.05.2015 18:25 |

podobné články

Tragická nehoda na Znojemsku: Čtyři mrtví, pro vážně zraněné dítě letěl vrtulník

 
Tragická nehoda se v pondělí odehrála u Pavlic na Znojemsku. Čelní střet dvou vozidel nepřežili čtyři lidé, podle informací serveru Blesk.cz záchranáři ošetřili tři zraněné, mezi nimi i jedno dítě, které bylo ve vážném stavu letecky transportováno do nemocnice.
11.11.2019 21:20 |

podobné články

Na silnici, kde zemřel Kryštůfek (†4 měs.) s maminkou, zase předjížděl šílenec: Pod horizontem a ve tmě!

 
Po bezohledném šoférovi tmavého vozu SUV, který v pondělí večer nesmyslným riskem ohrozil na silnici mezi Olbramkostelem a Vranovskou Vsí na Znojemsku hned několik posádek, pátrá policie. Jeden z řidičů, který manévr zachytil na palubní kameru, záznam zveřejnil. Jde o stejnou silnici, kde v listopadu vyhasly životy čtyř lidí a malého Kryštůfka († 4měsíce). I tehdy hazardér nesmyslně předjížděl…
28.02.2020 14:20 |

podobné články

Noční autonehoda na Znojemsku: Střet dvou vozů si vyžádal pět zraněných!

 
Čelní střet dvou osobních vozů u Bantic na Znojemsku si v pátek před půlnocí vyžádal pět středně těžce až vážně zraněných mužů. Policie příčinu nehody vyšetřuje. U nehody zasahoval záchranářský vrtulník.
01.07.2017 09:50 |

podobné články

Policisté zadrželi chlípníka, který znásilnil devítiletou dívku na Znojemsku

 
Policie dopadla devětadvacetiletého muže z Brněnska, který je podezřelý ze znásilnění devítileté dívky na Znojemsku. Útok se podle policie odehrál již v květnu 2009. Muž je také podezřelý z dalších dvou pokusů znásilnění, a to třináctileté školačky na Znojemsku a osmiletého děvčátka na Brněnsku.
05.09.2013 11:15 |

podobné články

Černé pondělí: Tragické nehody na Znojemsku, Hradecku i Boleslavsku!

 
Bohužel i dnešek se na českých silnicích zapíše jako černý den. Při dopravních nehodách vyhasly tři lidské životy. Nejvážnější nehoda se stala nedaleko Bantic na Znojemsku. V osobním autě tam zemřeli dva senioři, další čtyři lidé z toho tři děti skončili v nemocnici.
25.08.2014 22:00 |

podobné články

Čtyřměsíční miminko uhořelo při požáru na Opavsku, hasič vynesl už jen bezvládné tělíčko

 
Příšerná tragédie postihla rodinu z Radkova na Opavsku. V sobotu ráno totiž jejich dům naproti hasičské zbrojnici vzplál a při požáru bohužel zemřel nejmladší člen rodiny – teprve čtyřměsíční chlapeček Adolf. Rodiče a pětiletý sourozenec zesnulého děťátka byli se zraněními převezeni do nemocnice.
05.12.2015 12:30 |

podobné články

Na Znojemsku hořel další dům! Matka, děti a hasič jsou v nemocnici

 
Přesně týden od smrtícího požáru, při němž zemřely tři malé děti (†1, †4, †9), likvidovali v pondělí ráno hasiči na Znojemsku další oheň, který zachvátil rodinný dům. Děti, jejich maminka a jeden hasič skončili v nemocnici, v ohrožení života, ale nikdo z nich není.
19.03.2018 09:30 |

podobné články

Čtyři lidé a malé dítě na Znojemsku skončili na Vánoce v nemocnici. Nadýchali se oxidu uhelnatého!

 
Čtyři lidé včetně jednoho dítěte se na Štědrý den nad ránem v Jamolicích na Znojemsku nadýchali oxidu uhelnatého. Pro podezření na otravu skončili v nemocnici, nikdo ale nebyl ve vážném stavu.
24.12.2018 09:45 |

podobné články

Muže na Znojemsku zasypala ve sklepě zem, na místě zemřel

 
V Jaroslavicích na Znojemsku zemřel v pondělí večer padesátiletý muž, kterého zasypala zem ve sklepě.
28.12.2010 12:25 |

podobné články

Řidič skončil po nehodě na Znojemsku v bezvědomí

 
Ráno po sedmé hodině zasahovali profesionální hasiči z Hrušovan nad Jevišovkou a dobrovolní hasiči z Drnholce u dopravní nehody poblíž Litobratřic na Znojemsku. U zásahu poskytli první pomoc zraněné osobě, která byla v bezvědomí.
30.06.2014 00:50 |

podobné články

Drsné noční nehody na Znojemsku: Těžce zraněná žena, přeražený strom, auta na odpis!

 
U dvou vážných dopravních nehod zasahovali v noci na pátek na Znojemsku záchranáři. Hodinu před půlnocí vyjel ze silnice mladík (21) v mazdě a narazil do stromu, nad ránem se u Znojma těžce zranila řidička (28).
07.04.2017 16:05 |

podobné články