Článek

Tragédie v Oboře Heřmanice: Smečka vlků tam roztrhala dvě daňčí a mufloní samice!

 
Neuvěřitelnou spoušť napáchala smečka vlků v Oboře Heřmanice na Liberecku. Vlci se dokázali prokousat plotem z kulatiny a roztrhali tam dvě daňčí samice a dvě samice muflona. Majitel obory, která má dlouholetou tradici, odhaduje škodu na 30 tisíc korun.
27.02.2021 16:40 |

podobné články

Podobné články

TRABLE na Vysočině! Přemnožili se tam MUFLONI a DAŇCI!

 
Na Vysočině se přemnožili daňci a mufloni. Pro zemědělce to znamená katastrofu.
16.08.2011 18:25 |

podobné články

Smečka vlků v Teplicích nad Metují roztrhala několik ovcí: Chovatelé se bojí dalších útoků

 
Velká smečka vlků v noci na sobotu zaútočila na stádo ovcí v Lachově, části Teplic nad Metují. Přestože ovce byly v dobře zabezpečené ohradě a hlídač střílel světlice, několik zvířat zabili a další zranili. Chovatelé podle hejtmana Jiřího Štěpána očekávají v příštích dnech další útok.
17.10.2020 17:40 |

podobné články

Chlapce (†5) roztrhala smečka problémových psů: Pokousali i sousedku majitele

 
Tragédie, která stihla rodinu z Lužce nad Cidlinou, patrně nemá obdoby. Teprve pětiletého chlapečka na návštěvě u známých roztrhala smečka problémových psů. Místní si na ně stěžují již delší dobu. Policie celou věc dál vyšetřuje.
19.09.2016 12:35 |

podobné články

Smečka vlků se na Kokořínsku rozrostla

 
Už sedm členů má smečka vlků, která se pohybuje u Doks v Chráněné krajinné oblasti Kokořínsko-Máchův kraj. Skupina se loni rozrostla minimálně o dvě vlčata, což dokázaly nedávné záběry z fotopasti zveřejněné hnutím DUHA.
08.01.2016 16:25 |

podobné články

Pozor v Krkonoších! Po 170 letech se tam objevila smečka vlků

 
Ve východních Krkonoších se pohybuje pětičlenná smečka vlků. Uvedl to ve čtvrtek mluvčí Správy Krkonošského národního parku (KRNAP) Radek Drahný s tím, že poslední vlk byl v nejvyšších českých horách zastřelen před 170 lety.
27.09.2012 08:55 |

podobné články

Smečka vlků napadla několik lidí - ve městě!

 
Smečka vlků pronikla v pondělí do jednoho města v Karelii na severu Ruska a pokusila se napadnout několik místních obyvatel. Policisté přivolaní vyděšenými lidmi vlky zahnali a dva z nich zastřelili.
31.01.2012 18:00 |

podobné články

Šťastný návrat mufloní hrdinky: Po náročném potratu se uzdravená připojila ke stádu v Krči

 
Již několik let žije v areálu nemocnice skupina muflonů. Stále jsou senzací internetu, na němž se množí videa, jak přecházejí silnici na zelenou nebo se toulají obytnou oblastí. 12. července dopoledne se k nim konečně připojila mufloní samice, která potratila a musela podstoupit několik náročných operací. Návrat uzdravené hrdinky jsme sledovali v přímém přenosu.
12.07.2018 10:05 |

podobné články

Lesy ČR činí opatření proti suchu: Vodní kanály v oboře Soutok zaplní voda z Nových Mlýnů

 
Vodní bilanci v lužních lesích obory Soutok na Břeclavsku dnes vylepší voda z Novomlýnských nádrží. Lesy ČR, které oboru spravují, se dohodly s Povodím Moravy, takže se v úterý 28. března ráno začal upouštět sedminásobek obvyklého množství vody vytékající z Nových Mlýnů. Kolem poledne se zaplní tůně, slepá ramena i vodní kanály v oboře, kde kromě jelení, dančí a černé zvěře žijí také na vodě závislí živočichové a rostliny.
28.03.2017 20:40 |

podobné články

Luděk a Velká mají paterčata: Vlčí smečka je dvojnásobná

 
Na téměř dvojnásobný počet se rozrostla rodina sibiřských vlků v brněnské zoo. Samice Velká totiž porodila paterčata. Ze šesti vlků je tak náhle jedenáct.
09.06.2017 08:50 |

podobné články

Žalobce zrušil obvinění Mynářova muže za zakázky v Lánské oboře. Policie mluví o milionové škodě

 
Nejvyšší státní zastupitelství (NSZ) zrušilo usnesení o zahájení trestního stíhání tří lidí kvůli těžbě kamene v Lánské oboře na Kladensku. Věc se vrátila zpět policii, řeší se právní kvalifikace. Informaci České televize potvrdil ČTK mluvčí NSZ Petr Malý. U soudu je zároveň podaná obžaloba na dvě fyzické a jednu právnickou osobu kvůli manipulaci veřejné zakázky na druhou etapu opravy svahů v Lánské oboře, zrušení usnesení na tento případ podle mluvčího nemá vliv. Pražský hrad dnešní rozhodnutí NSZ uvítal.
27.08.2020 11:30 |

podobné články

Smečka pitbulů roztrhala dvouletého chlapce

 
Smečka pěti pitbulteriérů v kalifornském městě Concordu potrhala dvouletého chlapce. Píše to v pátek deník San Francisco Chronicle.
23.07.2010 18:20 |

podobné články

Školačku (†14) roztrhala smečka rozzuřených psů: Ucítili koláč, který jedla

 
Noc chtěla strávit u kamarádky. Když přišla do jejího domu, vrhla se na ni rozzuřená smečka psů. Jeden z nich se dívce (†14) zakousl do krku a strhl ji na zem. Útoku pěti zvířat školačka neměla šanci se ubránit.
27.03.2013 08:50 |

podobné články

Matku (†65) před vyděšeným synem roztrhala smečka stovky zuřivých psů

 
Šla se projít po krásné pláži. Živá už se ale z noční procházky nevrátila. Indku Siluvammu (†65) napadla smečka rozzuřených a hladových divokých psů. Její syn se ji snažil zachránit, ale marně. Hladoví čtyřnožci ženu roztrhali.
23.08.2016 23:25 |

podobné články

Smečka československých vlčáků roztrhala seniorku: Mrtvou ji v bytě našla její dcera!

 
Smečka pěti československých vlčáků zabila ženu (†74). K tragédii došlo v italském Turíně v oblasti Grugliasco. Mrtvou ženu našla její dcera, seniorka po útoku vykrvácela.
19.12.2020 15:30 |

podobné články

AOPK ČR: Vlčí smečka na Dokesku se rozrostla i loni

 
Smečka vlků, která v CHKO Kokořínsko-Máchův kraj v roce 2014 poprvé vyvedla mláďata, se v uplynulém roce rozrostla minimálně o dvě vlčata (v roce 2014 byla mláďata nejspíše tři).
10.01.2016 15:11 |

podobné články

Vesnici roku Heřmanice změnila velká voda v liberecké Troubky

 
Malá obec Heřmanice na Frýdlantsku vyhrála před čtyřmi lety titul nejúspěšnější vesnice roku Libereckého kraje a bronzovou příčku v Česku. Až do uplynulé soboty, kdy ji nenápadný potůček Oleška změnil k nepoznání, se chlubila několika raritami od sklářského ateliéru světového věhlasu, přes výcvikové středisko služební kynologie celní správy až po čedičový lom.
10.08.2010 18:55 |

podobné články

Divoká hranice. Obec z Frýdlantska kvůli polským zlodějům zakládá policii

 
Nedávno si v obci Heřmanice na Frýdlantsku zřídili domobranu. Především měla chránit před nájezdy polských zlodějů zpoza blízké hranice. Nyní se však zdá, že dobrovolná občanská bezpečnostní služba na problémy nestačí. Proto se nyní Heřmanice staly možná nejmenší českou obcí s vlastním strážníkem.
14.07.2012 20:15 |

podobné články

Vyhlídka ze špičky obřího penisu: Heřmanice mají novou rozhlednu

 
Novou rozhlednou ve tvaru okurky, lépe řečeno pánského penisu (i když podle velikosti spíš koňského), se můžou pyšnit Heřmanice na Liberecku. Ze špičky lidé při jasném počasí vidí na kilometry vzdálenou krajinu.
16.09.2012 16:45 |

podobné články

Zeman se Sobotkou si v Lánech pochutnali na daňčí pečeni a řešili vztahy s EU a s Čínou

 
Prezident Miloš Zeman dnes na zámku v Lánech poobědval s premiérem Bohuslavem Sobotkou (ČSSD). K tradiční novoroční tabuli je doprovodily manželky Ivana a Olga. Při obědě, k němuž se podávala daňčí pečeně nebo zámecká paštika, přišla řeč na domácí i zahraniční politiku, včetně vztahů Česka s Čínou nebo uvnitř Evropské unie.
02.01.2015 16:37 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9560 článků) , Miloš Zeman (25378 článků)