Článek

Tragédie v Chorvatsku má dohru: Otec syna zabitého granátem bude souzen v Česku, hrozí mu až 8 let

 
Šestačtyřicetiletý muž bude v Česku souzen za smrt svého devítiletého syna v Chorvatsku. S informací přišel jako první Blesk. Tamní policie přišla na to, že celá rodina vjela do nebezpečného vojenského objektu, nedbali cedulí, které se po cestě nacházely, a fotili se s vojenskými předměty. Následně si s sebou vzali granát, který na místě našel malý hoch, ale do auta ho uložil jeho otec. Granát následně bouchl, zabil chlapce a další osoby zranil. 
24.06.2024 07:55 |

podobné články

Podobné články

Prchal s granátem v ruce a odmítal se vzdát: Proti muži na dálnici D10 zasahovali policisté

 
Ujížděl, boural a pak utíkal s jedním granátem v ruce a druhým v kapse. Muže nakonec museli zadržet policisté na dálnici D10. Chvíli před tím se s granátem producíroval na čerpací stanici.
20.10.2021 14:30 |

podobné články

Do Prahy přiletí tělo vojáka zabitého v Afghánistánu

 
V neděli odpoledne přiletí do vlasti tělo vojáka zabitého výbuchem improvizované miny v afghánské provincii Vardak. Letadlo s ostatky by mělo přistát na letišti v pražských Kbelích ve 13:00. Na letišti budou přítomni ministr obrany Alexandr Vondra a náčelník generálního štábu Vlastimil Picek, aby uctili památku zabitého vojáka.
05.06.2011 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Alexandr Vondra (1441 článků) , Vlastimil Picek (276 článků)

„Živý odtud neodejdu!“ Muž s granátem děsil v sídle vlády v Kyjevě, hrozí mu 15 let

 
Policie v Kyjevě zadržela muže, který dnes s granátem v ruce vtrhl do sídla ukrajinské vlády a hrozil jeho odpálením. S odkazem na mluvčího ministerstva vnitra o tom informují tiskové agentury. Útočník se po vyjednávání policii vzdal a za své chování se omluvil, incident se obešel bez výbuchu. Policie mezitím potvrdila, že granát byl pravý a že muži hrozí až 15 let vězení.
04.08.2021 10:30 |

podobné články

Nejvyšší soud strhal rozsudek nad Bártou. Prý neměl být souzen za nabízení peněz

 
Podle Nejvyššího soudu nemohl být poslanec Věcí veřejných Vít Bárta souzen za nabídku bezúročných půjček pro poslance Věcí veřejných. Za nabídky úplatků poslancům Jaroslavu Škárkovi a Kristýně Kočí však být souzen může. Nejvyšší soud tak částečně vyhověl návrhu, který Vít Bárta podal.
19.10.2012 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Vít Bárta (2859 článků) , Kristýna Kočí (705 článků) , Jaroslav Škárka (530 článků)

Bárta částečně uspěl, podle NS nemůže být souzen za nabídku peněz

 
Nejvyšší soud částečně vyhověl Vítu Bártovi (VV), když rozhodl, že někdejší ministr dopravy nemůže být souzen za to, že nabídl poslancům Věcí veřejných bezúročné půjčky. Peníze totiž nabídl na půdě Sněmovny, kde jej chrání poslanecká imunita. Bárta je dál souzen za faktické předání obálek s penězi Kristýně Kočí a Jaroslavu Škárkovi.
19.10.2012 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Vít Bárta (2859 článků) , Kristýna Kočí (705 článků) , Jaroslav Škárka (530 článků)

Bárta částečně uspěl, podle NS nemůže být souzen za nabídku půjček

 
Nejvyšší soud vyhověl Vítu Bártovi (VV), když rozhodl, že někdejší ministr dopravy nemůže být souzen za to, že nabídl poslancům Věcí veřejných bezúročné půjčky. Peníze totiž nabídl na půdě Sněmovny, kde jej chrání poslanecká imunita. Bárta je dál souzen za faktické předání obálek s penězi Kristýně Kočí a Jaroslavu Škárkovi.
19.10.2012 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Vít Bárta (2859 článků) , Kristýna Kočí (705 článků) , Jaroslav Škárka (530 článků)

Další nepochopitelné detaily tragédie v Chorvatsku. Otec se měl fotit s granátem, který poté zabil jeho malého syna

 
Chorvatská policie se i nadále zabývá obrovskou tragédií, při které přišel o život devítiletý chlapec, jenž zemřel po výbuchu granátu. Na povrch vyplouvají další detaily děsivého incidentu. Na absolutní nezodpovědnost otce upozorňuje web Jutarnji.hr, který přinesl informaci, že muž se měl s výbušninou dokonce fotit. 
23.06.2024 09:55 |

podobné články

V Česku bude v týdnu teplo, ale mokro. V Chorvatsku tropy. Kde přesně?

 
Pokud jste si nahlásili dovolenou na tento týden, nebyla to úplně nejlepší volba, tedy pokud nejste vášniví houbaři… Pro ty bude doma ideálně. Celý týden teplo, ale deštivo. Vybrali jsme pro vás proto i tipy na místa v Chorvatsku, kde bude jasno a vedro. Počasí v Česku bude ovlivňovat tlaková výše, po její zadní straně k nám bude proudit teplejší vzduch od jihozápadu, ale od středy dál jí bude konkurovat studená fronta. Tak trochu mokré léto, podívejte se, jak bude od pondělí do víkendu, den po dni, u nás a v Chorvatsku:
18.07.2016 05:45 |

podobné články

U prezidentského paláce ve Varšavě zatkli muže s granátem

 
Muž s granátem v ruce protestoval proti příznivcům Kaczyńského kříže. Hrozí mu až deset let odnětí svobody.
18.08.2010 14:05 |

podobné články

Lidl v Čáslavi, Lidl v Chorvatsku. Stejný nákup, jiné ceny

 
POROVNÁNÍ CEN Prázdniny ještě nezačaly, ale už se řeší ceny potravin v Chorvatsku. Proběhl experiment: „Kontrolor“ navštívil řetězec Lidl v Čáslavi a následně v Chorvatsku, konkrétně ve Splitu. Za stejný nákup dal u nás 366 Kč, zatímco v Chorvatsku, čerstvě „eurové“ zemi, 381 Kč. Jak uvádíme, jde o ceny před hlavní sezonou: Ceny potravin, alkoholu i ubytování ještě vyletí.
01.06.2023 10:10 |

podobné články

Čtyřletého syna použil jako štít, z jeho smrti obviňoval matku dítěte. Otec zabitého Frankieho z Mostu se na jeho pohřbu neobjevil

 
Biologický otec chlapečka, který tragicky zahynul při hádce jeho rodiče s novým partnerem matky, nedorazil na pohřeb svého syna. Otec předtím obvinil matku z toho, že je za chlapečkovu smrt zodpovědná. Není tak jasné, jestli nedorazil z vlastního rozhodnutí, nebo ze strachu z konfrontace se zbytkem truchlící rodiny. Na pohřbu byl i reportér eXtra.cz. 
09.06.2023 05:10 |

podobné články

Britové se ozvali Česku v případu zabitého Zdeňka. Slíbili dodat detaily

 
Britské ministerstvo zahraničí přislíbilo Česku další informace k případu zabitého českého občana, oznámila ve čtvrtek na Twitteru česká diplomacie. V odpovědi na nótu, kterou Praha odeslala minulý týden, nabízí Britové schůzku v Londýně s britskou prokuraturou a na ministerstvu spravedlnosti. Česká republika bude podle oznámení ministerstva požadovat stenozáznam soudního řízení, v němž porota vyřkla osvobozující verdikt nad mužem, který loni v září ubil českého občana.
13.04.2017 15:05 |

podobné články

Za útok granátem mezi Romy ve Smiřicích dostala dvojice 12 let

 
Za útok granátem během incidentu mezi rodinami vyměřil soud dvěma mužům dvanáctiletý trest vězení.
16.06.2010 11:55 |

podobné články

40 ušlapaných u rakve generála zabitého na Trumpův příkaz. Pohřeb kvůli tragédii odložili

 
Pohřeb Američany zabitého elitního generála Solejmáního, druhého nejmocnějšího muže v zemi a architekta současné vojenské strategie Íránu, kritiky označovaného za fanatika, poznamenala velká tragédie. V jeho průběhu v generálově rodišti Kermánu dav ušlapal 40 lidí a 213 lidí bylo zraněno, uvedla íránská agentura Fars. Solejmání měl být uložen v Zahradě mučedníků, což ale bylo odloženo.
07.01.2020 07:40 |

podobné články

Psychopat ohrožoval granátem sídlo srbského prezidenta. Policie ho odzbrojila

 
Psychicky nemocný muž s odjištěným ručním granátem se dostal do prezidentského paláce v centru Bělehradu.
21.05.2009 13:30 |

podobné články

30. srpen 1989: Únosce letadla s granátem, chtěl utéct na západ!

 
Karlovy Vary v ohrožení! Tuhle dramatickou zprávu vydala v květnu 1989 agentura ČTK. Pět minut před přistáním se totiž letadla zmocnil muž, který ohrožoval 26 lidí granátem! Byl zneškodněn a pak odsouzen.
30.08.2009 15:50 |

podobné články

Za útok granátem mezi Romy ve Smiřicích dostali muži 5,5 roku

 
Za útok granátem při loňském incidentu mezi romskými rodinami ve Smiřicích na Hradecku dnes pražský vrchní soud definitivně uložil Patriku Vachovi i Josefu Potočkovi 5,5 roku vězení.
23.09.2010 16:45 |

podobné články

Romové si vyřizovali účty. Za útok granátem dostali muži 5,5 roku

 
Za útok granátem při loňském incidentu mezi romskými rodinami ve Smiřicích na Hradecku ve čtvrtek pražský vrchní soud definitivně uložil Patriku Vachovi i Josefu Potočkovi 5,5 roku vězení.
23.09.2010 18:05 |

podobné články

S GRANÁTEM přepadl ŠEST BANK! Pak ho dostala POLICIE!

 
Šest bankovních poboček stihl přepadnout a vykrást muž ze Vsetínska, než ho dopadla policie. Pro peníze si chodil s pistolí a granátem.
11.05.2011 10:00 |

podobné články