Článek

Tragédie u zpěvačky Pojkarové (64): Nevyjasněná smrt šestitýdenní vnučky!

 
Coby zpěvačku ji fanoušci znají jako veselou a rozjařenou, ovšem nyní by Marii Pojkarovou (64) možná ani nepoznali. Postihla ji totiž rodinná tragédie - zemřela jí totiž vnučka (†6 týdnů). Co se stalo?
15.07.2020 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Marie Pojkarová (89 článků)
Podobné články

Tragická smrt šestitýdenní vnučky zpěvačky Pojkarové: Pitva odhalila pravdu o příčině skonu

 
Už je to pár týdnů, kdy byla policie přivolaná na Prahu 3 k bezvládnému tělíčku šestitýdenní holčičky, vnučky zpěvačky Marie Pojkarové (64). Ta záhadně zemřela, kdy s ní byla matka na návštěvě u známých, žádný trestný čin se ale nestal.
11.10.2020 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Marie Pojkarová (89 článků)

Smrt vnučky (†6 týdnů) Marie Pojkarové na Jarově: Pitva prozradila, jak holčička zemřela!

 
Obrovská tragédie otřásla hlavním městem v květnu letošního roku. Policisté vyjížděli do jednoho z domů na Jarově, kde došlo k úmrtí teprve šestitýdenní holčičky. Jak malá Valerie, vnučka zpěvačky Marie Pojkarové, zemřela, dosud nebylo jasné, byla nařízena pitva. Policisté teď zveřejnili závěry - dívenka zemřela bez cizího zavinění, případ proto odložili.
08.10.2020 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Marie Pojkarová (89 článků)

Zdrcující smrt vnučky (†6 týdnů) Marie Pojkarové: Mohl za to déšť!

 
Autorka oblíbeného hitu Pejskové se koušou Marie Pojkarová (64) prožívá velmi smutné období. Smrt teprve šestitýdenní vnučky ji velmi zdrtila. Holčička, kterou plánovala jako správná babička rozmazlovat, zemřela za záhadných okolností. Jak ale zpěvačka webu eXtra.cz prozradila, za její smrt mohl prý částečně déšť.
16.07.2020 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Marie Pojkarová (89 článků)

Smutek trvá: Po záhadné smrti malé vnučky Marie Pojkarové další drama v rodině

 
Když 24. května ráno přišla snacha zpěvačky Marie Pojkarové (64) na to, že její šest týdnů stará dcera Valerie je po smrti, celá rodina se ponořila do hlubokého žalu. A i když by se mohlo zdát, že po téměř dvou měsících od tragické události je z toho úplně nejhoršího venku, podle informací eXtra.cz u příbuzných nešťastně zesnulé holčičky probíhá nyní velké drama.
20.07.2020 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Marie Pojkarová (89 článků)

Záhadná smrt šestitýdenní vnučky zpěvačky Marie Pojkarové: Nebýt deště, mohla ještě žít

 
Ještě před pár týdny se zpěvačka Marie Pojkarová (64) svým příznivcům nadšeně chlubila novorozenou vnučkou Valerií, dnes už ji může jen oplakávat. V noci z 23. na 24. května zemřela za dosud nezjištěných příčin, spekuluje se ale i o alkoholu u matky dítěte a možném zalehnutí. Podle informací eXtra.cz je rodina tak zdrcená, že raději neuspořádala ani pohřeb. A jaká smutná náhoda mohla tragédii zabránit?
16.07.2020 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Marie Pojkarová (89 článků)

Ze ztráty vnučky je na dně: Marie Pojkarová popsala, jak se s úmrtím šestitýdenní holčičky vyrovnává

 
Na začátku dubna se Marie Pojkarová  (64) dočkala druhého vnoučete. Bohužel šest týdnů po narození vnučky Valerie přišla tragédie a miminko zemřelo. Neštěstí stále vyšetřuje policie . Autorka hitu Pejskové se koušou nyní popsala, jak se rodina se smutnou zprávou vyrovnává.
15.07.2020 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Marie Pojkarová (89 článků)

Další smrt u Kramných: Zemřela maminka Moniky!

 
Prožívala obrovský žal a bolest nad smrtí milované dcery a vnučky. Teď už je maminka Moniky Kramné (†36) s nimi v nebi. Jejich nevyjasněná smrt a vyšetřování zetě Petra (35), kterému celá rodina na začátku věřila, ji zřejmě připravily o zbytek sil. Podle advokátky Jany Rejžkové je to pro Kramného další trauma.
10.04.2014 13:10 |

podobné články

Syn Švandové se po letech práce v Pákistánu vrátil do Čech: Herečka poprvé ukázala snachu i malé vnučky!

 
Herečka Jana Švandová  (68) poprvé ukázala své vnučky Evelínu a Azarii. Herečka si konečně může své vnučky užívat naplno, protože se její syn Hubert po letech práce v zahraničí vrátil do Čech. Jako humanitární pracovník žil poslední roky s rodinou v Pákistánu.
14.04.2016 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Jana Švandová (221 článků) , Jan Čech (249 článků)

Zpěvačka Marie Pojkarová v slzách: Zemřela jí šestitýdenní vnučka

 
Vždy veselou zpěvačku Marii Pojkarovou  (64) potkala před nedávnem další tragédie. Po smrti mladšího partnera Jiřího v roce 2015 jí za zatím neznámých okolností zemřela teprve šestitýdenní vnučka Valerie, uvedl web Extra. K neštěstí došlo v Praze.
15.07.2020 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Marie Pojkarová (89 článků)

Zničená Marie Pojkarová: Zemřela jí šestitýdenní vnučka

 
V slzách je i zpěvačka hitu Pejskové se koušou Marie Pojkarová (64). Nedávno ji potkala velká tragédie – teprve šestitýdenní vnučka Valerie jí za neznámých okolností zemřela. K neštěstí došlo v Praze.
16.07.2020 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Marie Pojkarová (89 článků)

Duševní otřes Ládi Křížka! SMRT VNUČKY BOLÍ KRUTĚ

 
V pořadu Limuzína na Óčku Star byl hostem rocker Ladislav Křížek. V rozhovoru s moderátorem Mírou Hejdou otevřel sedmapadesátiletý muzikant hodně bolestivé téma a to smrt své první vnučky.
21.12.2020 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Míra Hejda (188 článků) , Ladislav Křížek (37 článků)

ZRŮDA! Tento otec zavřel šestitýdenní dceru do mrazáku! Rušila ho pláčem

 
Někteří lidé by zkrátka nikdy neměli být rodiči. Pětadvacetiletému muži lezl pláč jeho teprve šestitýdenní dcerky tolik na nervy, že ji zavřel do mrazáku, aby ji utišil. Mladého otce policie zatkla a uvalila na něj vazbu.
29.05.2013 08:40 |

podobné články

Elitní voják znásilnil šestitýdenní miminko! Žalobce ho chce zavřít jen na devět let

 
U brněnského krajského soudu začalo hlavní líčení s Viktorem Štinglem. S mužem, který podle všeho znásilnil teprve šestitýdenní holčičku a dalších 20 dětí se pokusil zneužít.
24.06.2013 16:45 |

podobné články

Exbodyguard Paroubka: Na parkovišti zneužil šestitýdenní holčičku! Dostal 9 let

 
Zvrhlé a odporné, ale potrestané! Bývalý elitní voják, který kdysi dělal bodyguarda i Jiřímu Paroubkovi, dostal 9 let. Platil matkám za sex s jejich nezletilými dětmi. Na parkovišti v autě líbal na přirození teprve šestitýdenní holčičku! A verdikt znalkyně? Není to pedofil! Matka Tereza (21) za půjčení dcerky dostala tři roky.
27.06.2013 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Matka Tereza (8 článků) , Jiří Paroubek (4048 článků)

Tahle bestie půjčila za pětistovku svoji šestitýdenní dceru: Paroubkův exstrážce ji zneužil!

 
Čin, ke kterému se může snížit jen ta nejhorší matka na světě! Tahle bestie půjčila za pětistovku svoji tehdy šestitýdenní dcerku zvrhlému úchylovi na orální sex! Za to dostala tři roky natvrdo! A na devět let si půjde sednout i zvrhlý bývalý elitní voják Viktor Štingl, který matce za sex zaplatil.
27.06.2013 19:55 |

podobné články

Beranidlo, slzný plyn a zraněné šestitýdenní dítě. Na jihu Evropy to dál vře

 
Na makedonsko-řecké hranici to vře. Britská BBC hlásí, že migranti prolomili plot stojící na hranicích obou států a snaží se proniknout dál do Evropy. Silou, přesněji řečeno s pomocí provizorního beranidla. Makedonská policie se je snaží zastavit. Používá k tomu například granáty se slzným plynem. Plyn zranil šestitýdenní dítě.
29.02.2016 21:55 |

podobné články

Příšernější fotku kontroverzní české zpěvačky jste ještě nikdy neviděli. Pět promile v krvi?

 
Má ji jako z praku, nemá ji jako z praku? On-line deníku Super.cz se podařilo od čtenáře získat fotografie především na internetu slavné české zpěvačky Marie Pojkarové (58). A za jednu z nich by asi dala všechny své úspory nebo si raději najala zabijáky, jen aby nevyšla na světlo boží. Vypadá na ní opravdu hodně zvláštně a kdekdo by tipoval, že je pod parou. Podívejte se do naší fotogalerie a přečtěte si, jak Pojkarová kvůli snímku zuřila!
21.05.2013 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Marie Pojkarová (89 článků)

Říkají jí Satánek, tělo má ale anděla: Mrkněte na snímky krásné dcery známé české zpěvačky v plavkách

 
Satánek a Krasoň. To jsou přezdívky dvou již dospělých dětí známé internetové zpěvačky Marie Pojkarové  (58) . Ta se koncem roku vrátila z dlouhodobého pobytu v Indii, kam vzala právě i syna Viléma a dceru Petru (19). „Má tělo modelky, ale odmítá takovou práci dělat. Příčí se jí to. Tak snad bude zpívat, když má hlas jak Mariah Carey,“ prozradila nám hrdá maminka.
07.03.2014 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Mariah Carey (476 článků) , Marie Pojkarová (89 článků)

Věra Tichánková a Jan Skopeček: Strašná rána - Rakovina vnučky

 
7:45 PRAHA – Jedna tragédie za druhou teď dopadá na těžce sužované hvězdy právě reprízovaného »nováckého« seriálu Hospoda! Herecký pár Jan Skopeček (83) a Věra Tichánková (88) nejenže mají sami vážné zdravotní problémy, navíc se teď musejí smířit s děsivou diagnózou milované vnučky Natalky, která má rakovinu!
30.07.2009 07:25 |

podobné články

Osobnosti: Jan Skopeček (336 článků) , Věra Tichánková (74 článků)