Článek

Tragédie seriálu Slunečná? Hlavní hvězda z kola ven!

 
Smutná zpráva pro fanoušky oblíbeného seriálu Slunečná. Kvůli velmi nepříznivým novinkám se nyní nabízí otázka, zda je natáčení primáckého projektu v ohrožení.
16.10.2020 12:35 |

podobné články

Podobné články

Hvězdy seriálu Slunečná Burešová, Jánová, Batulková a spol.: PRAVDA O JEJICH PLATECH!

 
Chudá Popelka jen na obrazovce! Na novém primáckém seriálu Slunečná podle zjištění deníku Aha! nejvíce vydělá představitelka hlavní ženské hrdinky Týny Popelkové. Jako matce samoživitelce přijdou Evě Burešové (26) statisícové měsíční výdělky jistě vhod. Slunečná, jež ve sledovanosti porazila i Ordinaci, je ale zlatým dolem také pro další herce. „Honoráře herců v žádném případě nekomentujeme, jsou součástí smluvního tajemství,“ reagoval mluvčí TV Prima Josef Ducký. Deník Aha! však zjistil průměrné měsíční výdělky hereckých hvězd.
17.01.2020 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (329 článků)

Hvězdy seriálu Slunečná: PRAVDA O JEJICH PLATECH!

 
Chudá Popelka jen na obrazovce! Na novém primáckém seriálu Slunečná podle zjištění deníku Aha! nejvíce vydělá představitelka hlavní ženské hrdinky Týny Popelkové. Jako matce samoživitelce přijdou Evě Burešové (26) statisícové měsíční výdělky jistě vhod. Slunečná, jež ve sledovanosti porazila i Ordinaci, je ale zlatým dolem také pro další herce. „Honoráře herců v žádném případě nekomentujeme, jsou součástí smluvního tajemství,“ reagoval mluvčí TV Prima Josef Ducký. Deník Aha! však zjistil průměrné měsíční výdělky hereckých hvězd. Výši honorářů nechtěla komentovat ani producentka Simona Brdičková.
17.01.2020 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (329 článků)

Hvězdy ze seriálů Sestřičky a Slunečná za sebou nejspíš mají koronavirus. Pro jistotu chtějí podstoupit test na protilátky

 
Hvězda seriálu Sestřičky Modrý kód Míša Tomešová  (29) zveřejnila ve svých Instastories, že prodělala koronavirus. Stejně tak byl pozitivní i její manžel, hvězda seriálu Slunečná.
19.10.2020 13:55 |

podobné články

Hvězda seriálu Slunečná je v šoku z náhlé popularity: Je to stejný fenomén jako první SuperStar a Lunetici!

 
Roky hraje v divadlech hlavní role, ovšem s tím, jakou popularitu mu přinese účinkování v seriálu Slunečná, i když jeho role rozhodně není hlavní, zpěvák a herec Roman Tomeš  (32) nepočítal. "Ohlasy mi připomínají první SuperStar nebo Lunetiky," řekl Super.cz.
03.09.2020 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Roman Tomeš (122 článků)

Hvězda seriálu Slunečná Brodská: Problémy s nadváhou

 
Otevřeně promluvila o tom, že v posledních letech přibrala deset kilo! Hvězda aktuálního seriálu Slunečná Tereza Brodská (51) to přisuzuje nejen věku, ale také závislosti na sladkém.
28.03.2020 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Brodská (252 článků)

Hvězda seriálu Slunečná Eva Burešová je zase sama. Rozchod s mladším tanečníkem!

 
Hvězda seriálu Slunečná, herečka a zpěvačka Eva Burešová  (26) , je zase sama. Po roční známosti se rozešla s tanečníkem Matyášem Adamcem. Plánovali koupi bytu a společné stěhování, ale k tomu už nedošlo. Informaci přinesl web Expres.cz
02.07.2020 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (329 článků)

Hvězda seriálu Slunečná Eva Burešová: Neměla jsem na rohlíky, teď už mám naspořeno

 
Herečka Eva Burešová (27) patří mezi nejoblíbenější a nejvyhledávanější herečky a zpěvačky u nás. Hvězda seriálu Slunečná to však neměla vždy nejjednodušší, byla doba, kdy jí hvězdy nepřály a krásná herečka se eXtra.cz svěřila, že musela počítat každou korunu.
13.10.2020 19:26 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (329 článků)

Seriál Slunečná nadchl: Fešák Lambora je velkým tahákem pro divačky

 
Seriál Slunečná si v sobotu odbyl svou premiéru, na kterou mnoho diváků netrpělivě čekalo. Reakce po skončení první epizody jsou vcelku pozitivní - příběh jako z Popelky, venkovské prostředí, výměna rolí... to vše diváky chytlo a příběh o penzionu Slunečná zatím slaví úspěch.
12.01.2020 08:35 |

podobné články

Hvězda seriálu Slunečná Eva Burešová: Útoky kvůli novému kšeftu!

 
Je vděčná, že už začal nový seriál televize Slunečná! Televize Prima totiž do začátku ledna čelila velkým útokům od fanoušků herečky Evy Burešové (26), kterou nečekaně stáhla ze seriálu Modrý kód.
19.01.2020 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (329 článků)

Ve třpytivých šatech zářila hvězda seriálu Slunečná jako disco koule. Prý to bylo zcela dobrovolné

 
Život Evy Decastelo  (41) se aktuálně točí hlavně okolo seriálu Slunečná. V úspěšném primáckém dílku, jehož scénář vychází z pera manžela Reného Decastela, hraje sympatická brunetka roli cukrářky Zuzany Dolejšové .
17.02.2020 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Eva Decastelo (882 článků)

Hvězda seriálu Slunečná: Eva Burešová oslavila své 27. narozeniny, co všechno dostala

 
Týna Popelková alias Eva Burešová (27) je momentálně jednou z nejoblíbenějších českých hereček právě díky seriálu Slunečná. Má za sebou talentovou soutěž a několik televizních i divadelních rolí. Co dostala k narozeninám od svých kolegů ze Slunečné?
22.07.2020 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (329 článků)

Hvězda seriálu Slunečná bojuje s hubeností a označují ji za anorektičku. Bára Jánová promluvila

 
Zatímco značná část žen má potíž s hubnutím, hvězdu seriálu Slunečná Báru Jánovou  (30) trápí opačný problém. Je velmi štíhlá, a často proto poslouchá urážky a útoky související s její váhou. Někteří ji označují za anorektičku, což ale rezolutně popírá.
25.07.2020 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Barbora Jánová (60 článků)

V seriálu Slunečná bude hrát vzácný host, Predrag Bjelac

 
Vysoká postava a poněkud démonický vzhled způsobují, že herec Predrag Bjelac dostává nabídky na záporné role. V seriálu České televize Rapl hrál nedávno balkánského mafiána, teď přišla z Česka nabídka od televize Prima, aby ztvárnil jednu z postav v seriálu Slunečná. Jako albánský podnikatel by se v něm měl „motat” kolem hlavního hrdiny Marka Lambory a jeho firmy. Bude to tentokrát „klaďas”, nebo zase „záporák”?
28.03.2020 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Predrag Bjelac (7 článků) , Marek Lambora (98 článků)

Bouře v seriálu Slunečná: Nová posila doktor Verner vrazí nůž do lásky Týny a Janka

 
Fanoušci oblíbeného seriálu Slunečná se už dnes večer mohou těšit na příjemnou novinku. Do seriálu přichází nová postava MUDr. Lukáš Verner. V roli sympatického embryologa se představí Vladimír Polívka a pořádně zamíchá kartami lásky hlavních hrdinů Týny a Janka.
15.10.2020 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Polívka (153 článků) , Vladimír Polívka (144 článků)

Eva Burešová, hvězda nového seriálu Slunečná: Žárlím na přítelovu kolegyni!

 
Kariéru rozjížděla jako zpěvačka v muzikálu, na výsluní ji ale vykoply až seriály. Tím posledním byl pro Evu Burešovou (26) Modrý kód, ze kterého po třech letech odešla. Dostala totiž hlavní roli v nové sérii Slunečná, která zítra startuje na Primě. A daří se jí i v lásce, pár měsíců totiž randí s tanečníkem Matyášem!
16.01.2020 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (329 článků)

Slunečná je zlatý důl! Kolik bere Burešová a další hvězdy nového seriálu?

 
Chudá Popelka jen na obrazovce! Na novém primáckém seriálu Slunečná podle zjištění deníku Aha! nejvíce vydělá představitelka hlavní ženské hrdinky Týny Popelkové. Jako matce samoživitelce přijdou Evě Burešové (26) statisícové měsíční výdělky jistě vhod.
17.01.2020 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (329 článků)

Herečka Eva Burešová sní o statku podobném Slunečné

 
Když herečka a zpěvačka Eva Burešová (26) přijala hlavní roli v novém seriálu Slunečná, zastavila kvůli tomu téměř veškerou další práci. Každodenní natáčení nekonečného seriálu ostatně víc závazků ani nedovolí, natož mamince malého syna. Jenže sotva se Slunečná dvakrát týdně pevně usadila na obrazovce, přišla pandemie koronaviru a všechny televize byly nuceny přizpůsobit výrobu celostátní karanténě. Natáčení Slunečné Prima dočasně přerušila, a tak mají všichni herci nucenou pauzu. Většinou ji tráví s rodinou jako Eva, představitelka Týny.
30.03.2020 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (329 článků)

Trauma z dětství i tradiční pomlázka: Takhle prožívají Velikonoce hvězdy seriálu Slunečná

 
Velikonoční svátky jsou za dveřmi. Jak vzpomínají na Velikonoce v dětství hlavní hrdinové seriálu Slunečná? Jejich seriálový život se odehrává na vesnici, kde se tradice udržují a všichni se na ně těší. Přečtěte si, jak jsou na tom představitelé Slunečné s oslavami velikonočních svátků dnes a kdo nejvíc miluje pečení a jí velikonoční dobroty.
11.04.2020 17:06 |

podobné články

Slunečná: Kdo je představitelka hlavní hrdinky?

 
Herečka a zpěvačka Eva Burešová (26), která nyní září v hlavní roli Týny Popelkové v seriálu TV Prima Slunečná, se do povědomí široké divácké obce dostala díky pěvecké soutěži Česko Slovensko má talent a seriálům Gympl s (r)učením omezeným, Ordinace v růžové zahradě či Modrý kód.
07.02.2020 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (329 článků)