Článek

Tragédie na rybách: Bezvládného muže vytáhli hasiči na břeh, oživit se ho nepodařilo

 
Tragédií skončilo rybaření muže (†60) u Nového rybníka v katastru Nepomuku na jižním Plzeňsku. Zmizel od nahozeného prutu, hasiči poté našli jeho bezvládné tělo na hladině. Zachránit se jej už nepodařilo.
11.08.2021 14:50 |

podobné články

Podobné články

Neštěstí v Přerově: V řece se utopil muž (†36), patrně spadl z mostku v rekonstrukci

 
V Přerově v řece Bečvě utonul šestatřicetiletý muž. Neštěstí se stalo v neděli, bezvládného těla u mostu Míru si všimla hlídka strážníků. Policisté poté muže vytáhli z vody. Na místě se jej snažili ještě oživit, bezúspěšně. Případ policie nadále vyšetřuje.
12.10.2020 12:50 |

podobné články

Sjíždět řeku během záplav se nevyplácí. Jeden vodák zřejmě utonul

 
V řece Lubině v Příboru na Novojičínsku v sobotu odpoledne zřejmě utonul vodák. Na Splavu poblíž restaurace Mexiko se převrátily dva čluny se čtyřmi lidmi. Dva vodáci se vlastními silami dostali na břeh, jednoho člověka lidé vytáhli, záchranářům se jej podařilo oživit a v kritickém stavu ho přepravili do nemocnice v Ostravě. Čtvrtý vodák ale zmizel pod hladinou a dosud se jej nepodařilo najít. Informovali o tom mluvčí záchranářů Lukáš Humpl a hasičů Petr Holub.
18.05.2014 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Holub (60 článků)

Zpověď statečných polských záchranářů, kteří tahali Třísku (†80) z Vltavy: NIKDO NÁM NEPOMOHL! Ani lidé v uniformách...

 
Na tenhle výlet do smrti nezapomenou! Byli to právě oni – dva polští turisté a důlní záchranáři Jarosław Jasita (40) a Jarosław Ruda (39), kteří se bez rozmýšlení vrhli do studených vln Vltavy, vytáhli bezvládného Jana Třísku (†80) do lodě a pokoušeli se ho oživit.
26.09.2017 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Jan Tříska (236 článků)

Tragédie: Tři sourozenci ve věku pět, sedm a devět let se utopili v nádrži

 
Tři malí sourozenci se utopili v pondělí večer u východoslovenské obce Slovenské Nové Mesto. Bratry našel ve vodní nádrži jejich otec, který je s pomocí svého otce vytáhl na břeh. Ani jednoho z chlapců se nepodařilo oživit, informovala košická krajská policejní mluvčí Jana Demjanovičová.
12.07.2011 11:35 |

podobné články

Mladý pár spadl z opěrné zdi na břeh Vltavy. Vyprošťovali ho hasiči

 
V sobotu v ranních hodinách se stal kuriózní případ. Mladý pár spadl na břeh Vltavy z opěrné zdi u Slovanského ostrova. Odtamtud ho museli vyprošťovat pražští hasiči za pomocí lezecké techniky. Záchranáři muže i ženu převezli do nemocnice.
25.03.2017 14:40 |

podobné články

Komentátor: Neuspokojujte hlad po velkých rybách na Kocourkovi

 
Daniel Kaiser z Lidových novin ve svém komentáři konstatuje, že obvinění bývalého ministra Martina Kocourka za „odklánění“ jeho peněz, je možná jen snaha uspokojit hlad po velkých rybách.
29.05.2012 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Dan Martin (151 článků) , Daniel Martin (152 článků)

Škatulata, hejbejte se? Mareš a Bučková se po rozchodech vzájemně utěšovali o víkendu na rybách

 
Oba jsou po rozchodu, tak u sebe zřejmě hledají útěchu. Modelka Eliška Bučková  (25) a moderátor Leoš Mareš  (39) spolu strávili sobotu na rybách. Prozradily je snímky, které umístili na svoje Instagramy, kde figuruje stejný kotlík.
10.06.2015 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (3338 článků) , Eliška Bučková (1162 článků)

NOVOLUNÍ V RYBÁCH probouzí touhy: Lvům se otevřou nové cesty k lásce, Býky čeká chaos

 
V neděli 23. února v 16:31 hodin proběhne nejcitlivější novoluní vůbec. Tato fáze Měsíce probudí skryté touhy a odrazí naše sny. Novoluní se bude odehrávat v citově založených Rybách. Energie Ryb jsou založeny na duchovních hodnotách, intuici a ideálech. Jaký vliv bude mít tento Měsíc na ostatní znamení zvěrokruhu? To se dozvíte ve SPECIÁLNÍM HOROSKOPU!
23.02.2020 07:01 |

podobné články

Blíží se kukuřičný úplněk v rybách: Obohatí vztahy, ale povede i k vyhroceným situacím

 
Ve středu 2. září v 7:21 hodin očekáváme magický úplněk v přecitlivělých Rybách. Tento úplněk rozvíjí intuici, vlastní tvorbu a umělecké cítění, ale především silně ovládá naše emoce. Za pomoci živlu vody budou prožitky velmi zásadní. Rozhodně nepočítejte s tím, že se budete pohybovat v klidných vodách. Jak vás úplněk ovlivní? A co můžete očekávat?
01.09.2020 15:10 |

podobné články

Novoluní v Rybách: Otevírá se potenciál snů a lásky

 
Fáze Měsíce jsou tradičně spojeny s různými rituály, novoluní je tak prostor pro nový začátek, změnu a příležitosti. V sobotu 13. 3. 2021 v 11:21 nastává očekávané novoluní v Rybách, které přinese potenciál naplňování snů, tužeb a upevňování psychického zdraví.
12.03.2021 18:16 |

podobné články

Velikonoční nadílka v Zoo Praha: Lachtan Meloun i lední medvědi si pošmákli na mražených rybách

 
Některá zvířata v pražské zoo v pondělí dostala netradiční velikonoční krmení. Lachtani si pochutnali na rybách zamražených do tvarů beránků, lední medvědi kromě mražených ryb dostali také proutěná vejce, se kterými si rádi hrají. Zvláštní krmení má zvířata zabavit a zkrátit jim dlouhou chvíli, řekla novinářům mluvčí zoologické zahrady Lucie Dosedělová.
05.04.2021 14:20 |

podobné články

Na Kampě spadl do Vltavy segway! Vytáhnout ho museli hasiči jeřábem!

 
Pražští hasiči lovili ve středu odpoledne jeřábem segway, který sjel turistovi do Vltavy u pražské Kampy. Do vody musel potápěč, který dopravní prostředek zajistil, jeřábem ho pak hasiči vytáhli zpátky na břeh.
05.03.2014 18:30 |

podobné články

Při požáru domu v Lanškrouně našli hasiči popáleného člověka: Nepodařilo se ho zachránit

 
V Lanškrouně došlo k požáru rodinného domu, uvnitř hasiči našli popáleného člověka. Záchranářům se ho nepodařilo oživit. Příčina hoření je v šetření.
01.08.2021 11:50 |

podobné články

Řidič (†59) sjel s čtyřkolkou do Vltavy: Hasiči ho vytáhli, na místě zemřel

 
Sjel s terénní čtyřkolkou do Vltavy! Tragédie se odehrála v neděli večer ve Vraném nad Vltavou. Muže z řeky vytáhli hasiči, oživování ale bylo marné - na místě zemřel.
20.04.2020 07:15 |

podobné články

Hasiči vytáhli při požáru garáže muže z ohně. Nepřežil

 
BLESKOVÁ ZPRÁVA. Při požáru garáže zemřel dnes ráno ve Vimperku na Prachaticku muž. Záchranáři jej vynesli z hořícího objektu, ale už se jim ho nepodařilo oživit, řekla jejich mluvčí Petra Kafková.
01.06.2012 09:55 |

podobné články

Muž ležel v kolejišti metra a sípal! Všimli si ho strážníci a rychle ho vytáhli

 
Obrovské štěstí v neštěstí měl 51letý cizinec. V neděli 5. prosince se mu na nástupišti metra Vysočasnká nejspíš udělalo zle a skončil v kolejišti. Strážníci, kteří v metru kontrolovali dodržování protiepidemických opatření, zaslechli u branky oddělující nástupiště sípavé zvuky, záhy muže našli a bezvládného muže dostali na nástupiště. Chvliku nato přijelo metro. Záchranáři muže převezli do nemocnice.
08.12.2021 12:10 |

podobné články

Spadla do studny, když z ní zachraňovala psa: Oba vytáhli hasiči

 
Plné ruce práce měli hasiči na jihu Plzeňska. Ze studny museli zachránit ženu, která do ní spadla, když zachraňovala psa. Hasiči vytáhli ven oba. Nezraněné.
25.05.2017 13:30 |

podobné články

Hasiči vytáhli z ohně dva lidi

 
Požár bytu v činžovním domě v Jablonci nad Nisou na Liberecku likvidovali o včerejší půlnoci hasiči. Zdravotníci ošetřili dva lidi, které hasiči z hořícího bytu vytáhli.
28.03.2020 05:05 |

podobné články

Trosečníci na Berounce: Ženu s dítětem vytáhli z potápějícího se raftu hasiči

 
Hned několik hasičských týmů vyjíždělo v sobotu k jezu na Berounce, kde uvízla matka s dítětem. Žena do příjezdu hasičů vylévala z potápějící se lodi vodu a snažila se zabránit tomu, aby šla nafukovací loď ke dnu. Trosečnici a jejího potomka následně hasiči dostali na břeh.
07.08.2016 10:35 |

podobné články