Článek

Tragédie na pražském Šeberově: Plyn zabil ženu (†23) a malou holčičku (†3)

 
Smrt udeřila dvakrát v pražském Šeberově. V domě v noci na včerejšek zemřela žena (†23) a holčička (†3). Tragédii vyšetřuje policie. Vše nasvědčuje tomu, že šlo o nešťastnou náhodu.
24.05.2020 05:05 |

podobné články

Podobné články

Mrtvá žena (†60) po střelbě v Šeberově! Zabil ji manžel? Policie o pachateli mlčí

 
Pražští policisté v pondělí krátce před 20. hodinou obšancovali ulici Musilova v pražském Šeberově - po střelbě zůstala na zemi ležet mrtvá 60letá žena. Do práce povolali i vrtulník s termovizí a po pachateli pátrali, zatím ale marně. Na místo se vrátili i v úterý, kdy pročesávali okolní lesy a pátrali po útočníkovi i zbrani. Od neděle žádají policisté veřejnost o spolupráci, shánějí kamerové záznamy z palubních kamer automobilů.
09.03.2020 20:35 |

podobné články

Smrt ženy (†60) v pražském Šeberově: Střelbu vyšetřují jako vraždu

 
Jako vraždu vyšetřují kriminalisté smrt ženy (†60) v pražském Šeberově. Postřelit ji měl před týdnem pachatel, po kterém nyní pátrají. Pomoci by mohli řidiči, kteří mají vozy vybavené palubní kamerou a místem projížděli.
16.03.2020 05:05 |

podobné články

Na Šeberově vybouchla rozvodna: Půlka Prahy bez proudu!

 
VIDEO: Černočerná tma, tak vypadala asi polovina Prahy poté, co na Šeberově v noci vybuchl v rozvodně Chodov transformátor. Plameny šlehaly několik metrů vysoko. Hasiči mezitím vyprošťovali lidi z výtahů, na nějakou dobu vypadl proud i v pražském metru. Chvíli po půlnoci se podařilo dodávku elektřiny obnovit, ráno hasiči dostali už plameny pod kontrolu.
18.06.2013 22:55 |

podobné články

To je ale krasavec: Vzácný papoušek na pražském Šeberově. Těší mě, jmenuju se Max!

 
Neopeřené slepé holátko! Tak na svět 6. června přišel kakadu palmový. Vzácný kousek, který se pyšní největším zobákem světa, nyní vychovávají chovatelé v Šeberově. Běžně pochází z Oceánie, nicméně papoušek jménem Max se narodil v Čechách a nemá problém se se svým „neobvyklým“ prostředím sžít. Oproti ostatním papouškům je jeho chov nesrovnatelně obtížnější, protože jeho druh trpí kvůli ojedinělé choulostivosti velmi vysokou úmrtností v dětském i dospělém věku.
28.12.2017 05:50 |

podobné články

Osobnosti: Max Tak (6 článků)

Na východě Prahy budou střílet: V Šeberově a jeho okolí se do konce roku konají myslivecké hony

 
Že je Praha betonové město, a na jejím území nežijí divoká zvířata? Omyl! A že se na jejím území nekonají myslivecké hony? Ani to není pravda. V Šeberově jich ještě letos chystají několik. Na mušku myslivcům přijdou jednak kachny, jindy zase bažanti. Veřejnost by tak měla dbát na zvýšenou opatrnost, aby náhodou nepřišel někdo k újmě na zdraví.
03.10.2018 11:55 |

podobné články

Jak ušetřit tisíce za plyn? Poradíme vám!

 
Plyn zdraží! Ta jobovka se vrací poslední dobou každý měsíc jako bumerang. Možná už je toho i na vás trochu moc a rozhodli jste se pro zásadní krok: Jít tam, kde vám dají plyn levněji. Čím větší máte faktury za plyn, tím víc se vám to vyplatí. Jak vyplývá z tabulek, které připravil Blesk ve spolupráci se serverem Srovnejenergie. cz, úspora pro menší dům či větší byt plně závislý na plynu může dělat až několik tisíc ročně.
31.10.2011 05:10 |

podobné články

Nespravedlnost: Praha má levnější plyn než Morava

 
Platíte každoročně nehorázné faktury za plyn a utěšujete se tím, že v tom nejste sami? Co když to ale není pravda. Plyn sice platí celá republika, ale ceny se liší. Ostravák proto zaplatí za plyn o tisíce více než Pražák, i když průměrně vydělává téměř o třetinu méně.
25.06.2013 16:35 |

podobné články

Ruský plyn, pravda o plynu z USA, šťastní Číňani a sebevražda Evropy. Plynárenský expert Štěpán vyvrací nesmysly

 
ROZHOVOR Expert v oboru plynárenství Vladimír Štěpán říká, že americký břidlicový plyn by nepokryl případný výpadek dodávek plynu z Ruska. Kapacity terminálů na to jakž takž jsou, ale vybudování sítě plynovodů od Atlantiku ze směru západ-východ by trvalo minimálně pět let a stálo by to mnoho peněz. Navíc cena by byla vyšší, protože ruský plyn by nekonkuroval americkému a Američané by mohli argumentovat, že chtějí mít stejnou cenu, jakou dostávají za plyn v Asii. Rusko navíc buduje plynovody s Čínou, čímž si dělá zadní vrátka.
04.09.2014 07:50 |

podobné články

Feťák s jedenácti zákazy řízení, jenž zabil policistku: Doma má malou dcerku!

 
Zfetovaný a s jedenácti zákazy řízení usedl za volant a zabil policistku, která se snažila zachránit život jiným. Skončil za to ve vazbě. Doma má přitom přítelkyni a malou holčičku!
06.05.2014 22:10 |

podobné články

Tragédie na pražském Šeberově: Na otravu plynem zemřela žena (†23) a tříletá holčička!

 
Krátce před páteční půlnocí vyjížděly složky záchranného systému na pražský Šeberov. Došlo tam k úmrtí třiadvacetileté ženy a tříleté holčičky. Kriminalisté vyloučili cizí zavinění. Za jejich smrtí stojí zřejmě nešťastná nehoda. Podle policejního mluvčí Jana Rybanského se měly otrávit oxidem uhelnatým, který unikal z průtokového ohřívače.
23.05.2020 07:25 |

podobné články

Plzeň: Tramvaj srazila malou holčičku

 
Tragická událost se dnes (čtvrtek) stala na největším plzeňském sídlišti. Před zraky šokovaných přihlížejících srazila tramvaj malou holčičku ve věku kolem jedenácti let. Nešťastné události podle svědků nešlo zabránit. Dívenka je v kritickém stavu a bojuje o život v plzeňské fakultní nemocnici.
21.10.2010 19:20 |

podobné články

Lvice zaútočila na malou holčičku: Kvůli sponce s motýlkem!

 
Lvice, která sloužila jako atrakce pro děti před obchodním centrem Oasis ve městě Džidda v Saúdské Arábii, zaútočila na malou holčičku. Podle svědků celého incidentu za vše může dívčina barevná sponka ve tvaru motýlka.
09.03.2018 19:55 |

podobné články

Neznámý muž v Praze se snažil vylákat a osahávat malou holčičku: Ta ho natočila

 
Policie ČR zveřejnila na svých stránkách video, kde se neznámý muž snaží osahávat a vylákat malou holčičku. K události došlo v parku v pražských Kyjích. Zhruba třicetiletý muž přemlouvá dívku, aby s ním šla na procházku. Holčička duchapřítomně muže natočila a policie teď prosí o pomoc při pátrání.
20.10.2018 12:01 |

podobné články

Video, ze kterého mrazí: Neznámý muž v Praze se snažil vylákat a osahávat malou holčičku

 
Policie ČR zveřejnila na svých stránkách video, kde se neznámý muž snaží osahávat a vylákat malou holčičku. K události došlo v parku v pražských Kyjích. Zhruba třicetiletý muž přemlouvá dívku, aby s ním šla na procházku. Holčička duchapřítomně muže natočila a policie teď prosí o pomoc při pátrání.
20.10.2018 12:10 |

podobné články

Zabil vlastního syna, ženu zranil

 
Pil, nemyslel a usedl za volant. V čínském městě C‘-po ale srazil ženu a dítě. Muž známý jen pod příjmením Čang se jim nesnažil ani pomoci, šlápl na plyn a z místa činu ujel. Policisté ho dopadli až druhý den a oznámili mu šokující zprávu: „Chlapec, kterého jste zabil, byl váš vlastní syn!“
01.04.2018 05:10 |

podobné články

Zabil krásnou modelku Katku plyn? Nebo je to zcela jinak?

 
Hokejista Jakub Petružálek přišel o svou krásnou přítelkyni Kateřinu. Šestadvacetiletá modelka byla v neděli nalezena mrtvá ve svém bytě v Litvínově. Zabil ji opravdu plyn z průtokového ohřívače? Nebo to bylo jinak?
11.11.2014 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Petružálek (57 článků)

Odřízl jí hlavu. Kluk (16) zavraždil ve Vídni holčičku (7)

 
Neskutečná tragédie se stala v rakouské metropoli. Ve městě Vídeň šestnáctiletý mladík brutálně zavraždil malou holčičku (7), která žila ve stejném domě. Dívence nožem málem odřízl hlavu od těla. Motiv ještě není zcela jasný. K extrémně násilnému činu ho prý dle jeho slov vedl hněv.
16.05.2018 18:30 |

podobné články

Nepozorný řidič zabil malou holčičku (†4). Zdrcená maminka jí vystrojila pohřeb jako z pohádky!

 
Mladý řidič nedával pozor a srazil malou Violet Grace Youens (†4) a její babičku. Dívka bohužel zemřela a její rodina je zdrcena. Maminka jí vystrojila pohřeb jako z pohádky!
21.04.2017 11:00 |

podobné články

Vrah pustil v pražském bytě plyn: Chtěl stopy zakrýt explozí?

 
Příšerná tragédie hrozila v paneláku v pražských Letňanech. Neznámý vrah tam ubodal muže (†72). Aby zamaskoval stopy, utěsnil průduchy a pustil plyn. Kdyby někdo zazvonil, exploze by mohla i zabíjet!
15.04.2015 12:06 |

podobné články