Článek

Tragédie na pražském Šeberově: Na otravu plynem zemřela žena (†23) a tříletá holčička!

 
Krátce před páteční půlnocí vyjížděly složky záchranného systému na pražský Šeberov. Došlo tam k úmrtí třiadvacetileté ženy a tříleté holčičky. Kriminalisté vyloučili cizí zavinění. Za jejich smrtí stojí zřejmě nešťastná nehoda. Podle policejního mluvčí Jana Rybanského se měly otrávit oxidem uhelnatým, který unikal z průtokového ohřívače.
23.05.2020 07:25 |

podobné články

Podobné články

Tragédie na pražském Šeberově: Plyn zabil ženu (†23) a malou holčičku (†3)

 
Smrt udeřila dvakrát v pražském Šeberově. V domě v noci na včerejšek zemřela žena (†23) a holčička (†3). Tragédii vyšetřuje policie. Vše nasvědčuje tomu, že šlo o nešťastnou náhodu.
24.05.2020 05:05 |

podobné články

Muž a žena zemřeli v Kaplici na otravu unikajícím plynem

 
Muž a žena, oba cizí státní příslušníci, zemřeli v noci ze soboty na neděli v Kaplici na Českokrumlovsku na otravu unikajícím plynem z kotle. Policejní mluvčí Jiří Matzner řekl v neděli agentuře Mediafax, že lékař vyloučil cizí zavinění a nařídil zdravotní pitvu.
20.02.2011 12:40 |

podobné články

Mrtvá žena (†60) po střelbě v Šeberově! Zabil ji manžel? Policie o pachateli mlčí

 
Pražští policisté v pondělí krátce před 20. hodinou obšancovali ulici Musilova v pražském Šeberově - po střelbě zůstala na zemi ležet mrtvá 60letá žena. Do práce povolali i vrtulník s termovizí a po pachateli pátrali, zatím ale marně. Na místo se vrátili i v úterý, kdy pročesávali okolní lesy a pátrali po útočníkovi i zbrani. Od neděle žádají policisté veřejnost o spolupráci, shánějí kamerové záznamy z palubních kamer automobilů.
09.03.2020 20:35 |

podobné články

Na Zlínsku zemřela další žena na otravu metanolem, obětí je už 24

 
Kauza se smrtícím lihem má svou další oběť. Ve Zlínském kraji na otravu metylalkoholem zemřela sedmdesátiletá žena z Jižních Svahů. Potvrdila to soudní pitva. Už v minulém týdnu se potvrdilo úmrtí na otravu alkoholem u dvou žen ze Zlínska ve věku 61 a 62 let. Celkem už tak tragická bilance metanolové aféry v Česku stoupla na 24 mrtvých.
19.09.2012 11:25 |

podobné články

Na Zlínsku zemřela další žena na otravu metanolem, obětí je celkem 23

 
Kauza se smrtícím lihem má svou další oběť. Ve Zlínském kraji na otravu metylalkoholem zemřela sedmdesátiletá žena z Jižních Svahů. Potvrdila to soudní pitva. Už v minulém týdnu se potvrdilo úmrtí na otravu alkoholem u dvou žen ze Zlínska ve věku 61 a 62 let. Celkem tragická bilance metanolové aféry v Česku činí 24 mrtvých.
19.09.2012 11:35 |

podobné články

Na Zlínsku zemřela další žena po metanolu, první otravu hlásí i Liberecko

 
Kauza se smrtícím lihem má svou další oběť. Ve Zlínském kraji na otravu metylalkoholem zemřela sedmdesátiletá žena z Jižních Svahů. Potvrdila to soudní pitva. Už v minulém týdnu se potvrdilo úmrtí na otravu alkoholem u dvou žen ze Zlínska ve věku 61 a 62 let. Celkem tragická bilance metanolové aféry v Česku činí 24 mrtvých. První případ otravy hlásí i dosud nezasažený Liberecký kraj.
19.09.2012 11:40 |

podobné články

Obrovská tragédie: Slon ušlapal miminko a čtyři lidi. Přežila jen tříletá holčička

 
Velká tragédie se stala v indickém státě Ásám. V úterý tam rozzuřený slon ušlapal 5 členů rodiny. Vše se odehrálo brzy ráno, když celá rodina ještě spala. Oběťmi jsou rodiče, dvě děti a devítidenní miminko. Celé řádění slona přežila jenom tříletá holčička, která skončila v nemocnici s lehčími zraněními.
06.04.2016 10:45 |

podobné články

Smrt ženy (†60) v pražském Šeberově: Střelbu vyšetřují jako vraždu

 
Jako vraždu vyšetřují kriminalisté smrt ženy (†60) v pražském Šeberově. Postřelit ji měl před týdnem pachatel, po kterém nyní pátrají. Pomoci by mohli řidiči, kteří mají vozy vybavené palubní kamerou a místem projížděli.
16.03.2020 05:05 |

podobné články

Přestřelka s policií s tragickým koncem: Zemřela tříletá holčička!

 
Zbytečná oběť! Tříletá holčička zemřela při přestřelce s policií v USA. Naneštěstí za to může její otec, který vyprovokoval se strážci zákona honičku a následně na ně vytáhl zbraň. Po několika výstřelech začal unikat v autě, daleko ale nedojel a policie ho ve voze zabila.
17.08.2014 11:20 |

podobné články

Tříletá holčička z Mostu se opařila vroucí vodou: Vrtulník ji přepravil do Prahy

 
Teprve tříletá holčička putovala v úterý dopoledne do nemocnice kvůli vážným popáleninám na více jak třetině těla. Holčička se opařila vroucí vodou.
22.12.2015 15:10 |

podobné články

Na Šeberově vybouchla rozvodna: Půlka Prahy bez proudu!

 
VIDEO: Černočerná tma, tak vypadala asi polovina Prahy poté, co na Šeberově v noci vybuchl v rozvodně Chodov transformátor. Plameny šlehaly několik metrů vysoko. Hasiči mezitím vyprošťovali lidi z výtahů, na nějakou dobu vypadl proud i v pražském metru. Chvíli po půlnoci se podařilo dodávku elektřiny obnovit, ráno hasiči dostali už plameny pod kontrolu.
18.06.2013 22:55 |

podobné články

To je ale krasavec: Vzácný papoušek na pražském Šeberově. Těší mě, jmenuju se Max!

 
Neopeřené slepé holátko! Tak na svět 6. června přišel kakadu palmový. Vzácný kousek, který se pyšní největším zobákem světa, nyní vychovávají chovatelé v Šeberově. Běžně pochází z Oceánie, nicméně papoušek jménem Max se narodil v Čechách a nemá problém se se svým „neobvyklým“ prostředím sžít. Oproti ostatním papouškům je jeho chov nesrovnatelně obtížnější, protože jeho druh trpí kvůli ojedinělé choulostivosti velmi vysokou úmrtností v dětském i dospělém věku.
28.12.2017 05:50 |

podobné články

Osobnosti: Max Tak (6 článků)

Tragédie: Tříletá holčička vypadla z okna panelového domu

 
Ve Veselí nad Moravou vypadla ve středu v poledne z okna bytu v prvním patře panelového domu tříletá holčička. Událost se stala na sídlišti Hutník. Děvče se zranilo při pádu z pěti metrů a je v péči lékařů brněnské dětské nemocnice. Dnes to řekl mluvčí policie Petr Zámečník. Dítě měla hlídat jeho teta.
06.09.2012 09:50 |

podobné články

TRAGÉDIE: Holčička (3) se zasekla v pohovce a udusila se v jejích útrobách

 
Teprve tříletá holčička tragicky zemřela, když si hrála se svou starší sestrou na rozkládací pohovce. Ta se totiž zničehonic zavřela a holčička se v jejích útrobách udusila.
24.09.2013 21:20 |

podobné články

Při nehodě na Bruntálsku zemřela tříletá holčička. Někdo asi chvátal...

 
Tříletá dívka zemřela a čtyři byli vážně zraněni při srážce dvou osobních automobilů na Bruntálsku. Řidiči zřejmě nepřizpůsobili rychlost situaci na silnici.
17.05.2014 10:45 |

podobné články

Na východě Prahy budou střílet: V Šeberově a jeho okolí se do konce roku konají myslivecké hony

 
Že je Praha betonové město, a na jejím území nežijí divoká zvířata? Omyl! A že se na jejím území nekonají myslivecké hony? Ani to není pravda. V Šeberově jich ještě letos chystají několik. Na mušku myslivcům přijdou jednak kachny, jindy zase bažanti. Veřejnost by tak měla dbát na zvýšenou opatrnost, aby náhodou nepřišel někdo k újmě na zdraví.
03.10.2018 11:55 |

podobné články

Přitápěli si plynem a nedávali pozor: Muž a žena z Děčína zemřeli na otravu

 
Přitápění si plynem se stalo v sobotu osudným dvěma lidem v Děčíně. Muž a žena ve věku 37 a 24 let si přitápěli propanbutanem a zřejmě se otrávili. A není to první případ za tento týden!
03.03.2013 21:55 |

podobné články

Za otravu plynem v Čimicích může nefunkční kotel, domnívají se hasiči

 
Oxid uhelnatý, kterým se ve čtvrtek otrávili muž a žena v pražských Čimicích, unikl kvůli nefunkčnímu plynovému kotli. Předběžně k tomu dospěl vyšetřovatel hasičů. Osmadvacetiletý muž na otravu zemřel, stejně stará žena byla v kritickém stavu převezena do nemocnice. V garáži domu ve Skálově ulici navíc policie našla pěstírnu marihuany.
25.12.2010 18:10 |

podobné články

Na otravu pančovaným alkoholem zemřela už 26. oběť

 
Výsledky pitvy šedesátiletého muže, kterého policie našla mrtvého v pondělí v Ostravě, prokázaly jeho úmrtí na otravu metanolem. Celkem tedy v Moravskoslezském kraji na otravu metanolem zemřelo 16 lidí. V celém Česku jde o 26. oběť.
25.09.2012 17:50 |

podobné články