Článek

Tragédie na basketbalovém táboře: Tomáš (†15) se utopil kousek od břehu

 
Tragická událost se stala na Slovensku v basketbalovém táboře pro děti a mládež v Senci. Patnáctiletý účastník kempu Tomáš si šel zaplavat do tamního jezera, ale zpátky z vody už se živý nevrátil. Není jasné, co se mu přesně stalo, ale podle slovenského webu Plus jeden deň plaval do středu jezera, kde se mu zřejmě udělalo špatně. Ani záchranáři už chlapci nedokázali pomoci.
16.08.2021 13:25 |

podobné články

Podobné články

Tomáš (†15) utonul na basketbalovém kempu: Sestra (17) přihlížela, jak ho záchranáři marně oživovali

 
Tragédie se stala na basketbalovém kempu pro děti a mládež u Slunečných jezer na Slovensku. Utonul tam Tomáš (†15), který si šel v úterý zaplavat do jezera před hotelem Družba. Děsivý záznam z videokamery ukazuje, jak chlapec plaval doprostřed jezera, načež se otočil a plaval ke břehu. Zbývala mu dvě tři tempa, aby byl v bezpečí. Už to ale nezvládl. Co se stalo, je záhadou.
16.08.2021 08:35 |

podobné články

Tomáš (†15) utonul na basketbalovém kempu: Děsivé svědectví!

 
Tragédie se odehrála na basketbalovém kempu pro děti a mládež u Slunečných jezer na Slovensku. Utonul tam Tomáš (†15), který si šel v úterý zaplavat do jezera před hotelem Družba. Anonymní svědek teď přišel s novými děsivými detaily smrti nadějného sportovce.
17.08.2021 05:15 |

podobné články

Tomáš (†15) utonul na basketbalovém kempu: Smutná slova zdrcené maminky

 
Tragédie se odehrála na basketbalovém kempu pro děti a mládež u Slunečných jezer na Slovensku. Utonul tam Tomáš (†15), který si šel zaplavat do jezera před hotelem Družba. O smutné tragédii promluvila jeho maminka!
27.10.2021 12:00 |

podobné články

Pašerák u jemenských břehů utopil 50 migrantů, lekl se úředníků

 
Pašerák u jemenských břehů se zalekl, když na břehu spatřil lidi, kteří vypadali jako úředníci. Přibližně 120 lidí, které převážel na člunu, proto zatlačil do vody. Přibližně 50 mladistvých z Etiopie a Somálska tak utopil. S odvoláním na přeživší o tom informovala Mezinárodní organizace pro migraci (IOM).
09.08.2017 22:15 |

podobné články

Obrovská tragédie v rodině brankáře Čontofalského: Utopil se mu syn (†3) v bazénu, zatímco on jedl salát

 
Obrovská tragédie se stala v rodině brankáře Kamila Čontofalského (39). Stačila chvilka nepozornosti a jeho syn (†3) spadl do bazénu a utopil se. K nešťastné události došlo minulý víkend. Celá rodina je zdrcena. K rodinné tragédii došlo v bazénu v Říčanech u Prahy.
11.05.2018 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Kamil Čontofalský (19 článků)

Strašlivá tragédie na Slovensku: Jožko (†4) spadl do šachty a utopil se!

 
V obci Krásnohorské Podhradie na Slovensku se stala obrovská tragédie. Teprve čtyřletý Jožko, jemuž nikdo neřekl jinak než Kiki, se utopil v šachtě, která slouží jako nádrž pro hasiče. Není jisté, jak se tam chlapec dostal, a případ stále prošetřuje policie. O tragickém neštěstí informoval slovenský portál Nový čas. 
27.09.2021 08:40 |

podobné články

Strašné neštěstí na libereckém dětském táboře: Chlapeček (†7) se utopil na koupališti

 
Na koupališti v Českém Dubu na Liberecku se utopil sedmiletý chlapec. Ten se tam podle policie účastnil letního tábora. Sanitka chlapce ještě stihla převézt z koupaliště do nemocnice, tam ale v úterý zemřel. Policie nyní smrt řeší pro podezření na usmrcení z nedbalosti.
08.07.2020 14:10 |

podobné články

Starší muž přecenil svoje síly a utopil se, když zachraňoval vnuka

 
Šestašedesátiletý muž se dnes utopil v lomu poblíž Blovic na jihu Plzeňska. Podle informací místních občanů zachraňoval svého vnuka. Celou událost sledovala žena ze břehu, která chlapce zachránila, ale staršímu člověku už nedokázala pomoci.
20.08.2012 19:05 |

podobné články

Muž (†25) se šel koupat se synem do rybníka a utopil se. Dítě zachránili přihlížející

 
V rybníku ve Starém Městě u Uherského Hradiště se dnes odpoledne utopil pětadvacetiletý muž. Při koupání se začal topit se svým synem, kterého se lidem ze břehu podařilo zachránit. Otec ale zůstal pod hladinou a jeho tělo až později našli potápěči, řekla ČTK policejní mluvčí Simona Kyšnerová.
12.08.2018 21:00 |

podobné články

Vedoucí (28) na táboře postižených: Opil se a málem utopil své svěřence!

 
Život mentálně postižených chovanců ohrozil jejich vedoucí (28). Opil se, do lodi pro čtyři jich naložil šest i s ošetřovatelkou, odrazil od břehu a skočil do vody. Loď se rozkývala a převrhla.
06.07.2014 05:05 |

podobné články

Ladislav popíjel s kamarádem na břehu řeky: S flaškou spadl do vody, podle místních se utopil

 
Muž (35) ze slovenských Bošan v neděli spadl do ledové řeky Nitry, kde podle svědků utonul. Osudným se mu zřejmě stal alkohol. Ten před osudným momentem popíjel s kamarádem na břehu. I on by nejspíš skončil v řece, nebýt pohotového kolemjdoucího.
15.02.2021 19:45 |

podobné články

Tomáš (†27) se utopil při rybaření: Měl před svatbou!

 
Bylo mu teprve 27 let. Chtěl založit rodinu. Měl těsně před svatbou. V sobotu ráno spadl rybář Tomáš do vody tak nešťastně, že se utopil. Záchranářům se ho podařilo dostat z vody během několika minut. Bylo už ale pozdě.
21.06.2014 13:05 |

podobné články

V Táboře začne v pátek léto velkých festivalů

 
Na letišti Aeroklubu v Táboře začne v pátek ve 14.50 hodin Planet Festival. Hudební přehlídka otevře letošní sezónu velkých festivalů, jež nabízí zvučná jména i pozoruhodné akce. V Táboře se představí současné britské hvězdy Klaxons a White Lies.
03.06.2009 08:10 |

podobné články

Štaidl navštívil Artura na táboře: Synku, mám tě rád!

 
Ladislav Štaidl (66) splnil svůj slib. Včera navštívil svého syna Artura (14) na táboře u Sečské přehrady, kde je malý Štaidl na rockovém táboře. Chtěl se na vlastní oči přesvědčit, jak Artur zvládá humbuk kolem jeho matky Ivety Bartošové (45), která kvůli kombinaci prášků a alkoholu v pátek málem přišla o život.
16.08.2011 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6911 článků) , Ladislav Štaidl (473 článků)

Série nevolností na táboře taekwondistů: postupně 15 dětí zvracelo

 
Hned 15 dětí, na dětském táboře v Poslově Mlýně na Českolipsku dnes ráno zvracelo. Šlo o děti ve věku od sedmi do čtrnácti let, kteří byly na táboře taekwondistů.
23.08.2012 09:50 |

podobné články

Ministr Herman zúčtoval s Okamurou: V táboře v Letech umíraly děti

 
Šéf resortu kultury Daniel Herman (KDU-ČSL) ostře zkritizoval předsedu hnutí Úsvit Přímé demokracie za jeho slova o romském táboře v Letech, který prý nebyl táborem koncentračním, ale pracovním, jak uvedl v anketě pro ParlamentníListy.cz. Herman proti tomuto tvrzení staví skutečnost, že v táboře umíraly i malé děti. Z tohoto pohledu jsou prý Okamurovy výroky za hranicí zdravého rozumu.
04.08.2014 21:35 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Herman (1130 článků)

V Táboře odstartuje v sobotu jihočeská turistická sezóna

 
Koncert českého hudebníka a písničkáře Wabiho Daňka v Táboře, cyklistické výlety na vrch Beránek u Mladé Vožice, outdoorový festival Harrachovka nebo uvedení nové geolokační hry. To a mnohé další čeká na návštěvníky otevření jihočeské turistické sezóny, které se uskuteční v sobotu 9. května v Táboře.
07.05.2015 11:35 |

podobné články

Týden s Bleskem mezi uprchlíky. Bída, špína a hněv v táboře tisíců běženců

 
Blesk.cz strávil uplynulý týden mezi uprchlíky v táboře Idomeni na řecko-makedonské hranici. V současnosti tu kolem 13 tisíc lidí doufá ve znovuotevření otevření přechodu a pokračování cesty do Evropy. Podívejte se v rozsáhlé galerii, jak to v táboře vypadá. A připomeňte si, co se tu v minulých dnech událo.
13.03.2016 06:25 |

podobné články

Někdo zešílel? Na táboře pro youtubery, kde se ubodalo malé dítě, dělají instruktory kriminálníci z TVTwixx

 
Hodili petardu do autobusu, dali batoh na koleje a sledovali, zda vykolejí vlak. A nyní se starají o malé děti na letním táboře. Přijde vám normální, aby se o děti starali lidé, kteří opakovaně porušují zákony České republiky? Připomínáme, že na tomto dětském táboře se před rokem za nevyjasněných okolností ubodalo malé dítě. Co se bude dít ve Volyni pod taktovou grázlů z TVTixx?
07.07.2016 12:05 |

podobné články