Článek

Tragédie je nerozdělila: Syn Miroslava Donutila požádal partnerku Sáru Affašovou o ruku

 
U vztahů s pevným základem se může přihodit ledacos, ale pár to nerozdělí. Jinak tomu není ani v případě Martina Donutila (31) a herečky Sáry Affašové (28). Čekali spolu dítě, ovšem v říjnu minulého roku prozradili, že miminku přestalo tlouci srdce a přišli o něj. Oba však zůstali silní a na dovolené v USA v listopadu Martin Sáru požádal o ruku. Novinkou se Affašová pochlubila až nyní na svém Instagramu. 
18.01.2023 07:50 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Donutil (449 článků) , Martin Donutil (20 článků)
Podobné články

Nejkrásnější herečka Ulice: Po drsném rozchodu sbalila syna slavného herce

 
Sáru Affašovou (26), mladou a nadějnou herečku česko-syrského původu, diváci mohou znát zejména z nekonečného seriálu Ulice. Sára v současné době hraje Janu, která je jednou z hlavním postav seriálu a její osobní život je jako na horské dráze. Sára i v reálném životě zažívá vztahové turbulence. Momentálně se na svých sociálních sítích fanouškům svěřila, že již netvoří pár s tanečníkem ze StarDance Michalem Necpálem. Jak sama avizovala, již pár týdnů je zamilovaná do syna herce Miroslava Donutila (70) Martina Donutila (29).
09.02.2021 12:26 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Donutil (449 článků) , Michal Necpál (74 článků) , Martin Donutil (20 článků)

Syn Miroslava Donutila je zamilovaný až po uši: Martin vrká s kráskou z Ulice

 
Tento pár je zamilovaný až po uši. Syn herce Miroslava Donutila Martin (30) asi půl roku randí s kráskou ze seriálu Ulice Sárou Affašovou (27). Na úterní tiskové konferenci v pražském Divadle Komedie se to jen hemžilo jejich zamilovanými pohledy.
01.09.2021 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Donutil (449 článků) , Martin Donutil (20 článků)

První společný rozhovor krásky z Ulice a syna slavného herce: Sára Affašová a Martin Donutil promluvili o své lásce

 
Poznali se v divadle a jejich láska trvá něco přes půl roku. Syn Miroslava Donutila  (70) , herec Martin Donutil (30), tvoří s kolegyní známou ze seriálu Ulice Sárou Affašovou  (27) krásný pár. Když jsme se potkali na představení nových her Městských divadel pražských, kde oba hrají, poskytli Super.cz první společný rozhovor.
31.08.2021 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Donutil (449 článků) , Martin Donutil (20 článků)

Kde přeskočila jiskra a z kolegů se stal pár? Kráska z Ulice a syn Miroslava Donutila promluvili o počátku vztahu

 
V jednom divadle spolu hráli už nějaký čas, půvabná brunetka hrála dokonce i s jeho otcem Miroslavem Donutilem  (70) . Nás ovšem zajímalo, kde mezi Martinem Donutilem  (30) a Sárou Affašovou  (27) přeskočila jiskra a z kolegů a kamarádů vznikl pár.
10.09.2021 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Donutil (449 článků) , Martin Donutil (20 článků)

Moderátorka přečetla zprávu o nabídce k sňatku, která patřila jí

 
Žádost o ruku v přímém přenosu mohli sledovat diváci americké televize Fox54. Její moderátorka, aniž by něco tušila, četla aktuální zprávu ze čtecího zařízení. Až když ji profesionálně odříkala divákům, uvědomila si, že čte žádost o ruku. Další články k tématu: Míra Hejda z Óčka se skryl do krabice a pak požádal přítelkyni o ruku Žádost o ruku mi na Nově schvalovali měsíce, říká Míra Hejda Americký herec dojal žádostí o ruku miliony lidí na celém světě Číňan požádal přítelkyni o ruku převlečený za mrkev, ta souhlasila
21.03.2013 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Míra Hejda (217 článků)

Syn Miroslava Donutila Martin vyrůstá v hereckou hvězdu. Koukněte, jak je podobný slavnému otci

 
Mladší syn Miroslava Donutila  (60) Martin (19) se kromě toho, že vedle svého zatím ještě slavnějšího otce exceluje na prknech Národního divadla, nyní představil také v brněnském divadle Husa na provázku v premiéře hry Leoš aneb Tvá nejvěrnější. A rovnou si zahrál jednu z hlavních rolí, mladého Leoše Janáčka.
22.12.2011 06:35 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Donutil (449 článků) , Leoš Janáček (137 článků)

Mladší syn Miroslava Donutila Martin práskl do bot a odešel z domu

 
Syn herce Miroslava Donutila  (60) Martin (19) je na roztrhání. Kromě toho, že spolu s otcem excelují na prknech Národního divadla ve slavné hře Sluha dvou pánů, rozjíždí absolvent pražské konzervatoře svou kariéru spíš v Brně, kam se také kvůli pracovním povinnostem odstěhoval.
05.01.2012 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Donutil (449 článků)

Syn Miroslava Donutila: Utekl před stínem táty!

 
Mladší syn Miroslava Donutila Martin se kvůli herecké práci přesunul na Moravu. „V Brně mě berou, jako bych byl třeba Novák,“ prozradil Blesku.
10.12.2014 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Donutil (449 článků)

Krásku se syrskými kořeny proslavila Ulice: Takhle jí to seklo při módním focení

 
Herečku Sáru Affašovou diváci po několika epizodních rolích v různých seriálech začali pořádně vnímat díky novácké Ulici , kde představuje instagramovou fanatičku Janu. I když dříve sociální sítě moc nemusela, teď už má přes třicet tisíc sledujících, a díky tomu se poznala i s návrhářkou Janine, která ji přes Instagram oslovila, rok už spolupracují a teď pro ni Sára fotila její volnočasovou kolekci.
22.05.2020 15:00 |

podobné články

Sára Affašová z Ulice se nebojí jít s kůží na trh

 
Sáru Affašovou nejspíš nepřehlédnete. Je napůl Syřanka po otci, po kterém zdědila exotické rysy. Sára Affašová je krásná i výjimečná zároveň. Také velmi talentovaná. Nepostrádá ani odvahu jít s kůží na trh
13.10.2021 06:05 |

podobné články

Proč doopravdy skončila Sára Affašová v Ulici?

 
Sáru Affašovou, atraktivní herečku česko-syrského původu, znají diváci především jako ztřeštěnou a ufňukanou Janu Rytířovou z Ulice. Pokud patříte k těm, kteří k této postavě velké sympatie necítí, můžete jásat – Jana už v seriálu nebude.
07.12.2021 10:05 |

podobné články

VIDEO: Májová žádost o ruku z Brna je hitem internetu

 
Láska mladého Slováka a Češky vyvrcholila velkolepou žádostí o ruku, na které spolupracovala hromada lidí. Dojatá dívka samozřejmě řekla "ano" a na jedinečnou chvíli, kdy se její přítel vyslovil, má vzpomínku v podobě úžasného videa. Další články k tématu: Americký herec dojal žádostí o ruku miliony lidí na celém světě Míra Hejda z Óčka se skryl do krabice a pak požádal přítelkyni o ruku Číňan požádal přítelkyni o ruku převlečený za mrkev, ta souhlasila Moderátorka přečetla zprávu o nabídce k sňatku, která patřila jí
12.08.2010 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Míra Hejda (217 článků) , Markéta Divišová (96 článků)

Bolest a trapas v jednom: Dívka odmítla přítele, který ji požádal o ruku před plným stadionem. Mladý muž zahanbeně utekl

 
Být beznadějným romantikem a pořádat "žádosti o ruku jak v hollywoodských filmech":http://www.extra.cz/video-ktere-vas-dostane-co-potrebujete-k-nejromantictejsi-zadosti-o-ruku-samozrejme-minivrtulnik se občas nevyplatí. Teď už to moc dobře ví David z Connecticutu, který vzal svou přítelkyni Jessiku na zápas v baseballu a před celým stadionem ji "požádal o ruku":http://www.extra.cz/video-neskutecne-dojemna-zadost-o-ruku-v-kine-pripravte-si-kapesniky.
07.08.2013 17:35 |

podobné články

Chcete vidět nahoře bez jednu z nejvíce sexy českých hereček? Tady ji máte!

 
Herečka Máša Málková hraje ve filmu Fotograf bývalou partnerku Jana Saudka. I když sama tvrdí, že nejde přímo o Sáru Saudkovou a je to spíše postava smyšlená, kritici i diváci tuší, že jde o Sáru Saudkovou. Té se film líbit rozhodně nebude.
02.02.2015 21:55 |

podobné články

Osobnosti: Sára Saudková (111 článků) , Jan Saudek (374 článků)

Kráska z Ulice a tanečník ze StarDance se rozešli. Hvězda seriálu teď randí se synem Miroslava Donutila

 
Herečka Sára Affašová už netvoří pár s tanečníkem Michalem Necpálem a její srdce si získal herec Martin Donutil, syn Miroslava Donutila  (70) . Jak přiznala Super.cz sblížila je práce.
08.02.2021 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Donutil (449 článků) , Michal Necpál (74 článků) , Martin Donutil (20 článků)

Smutné Vánoce celebrit: Panenkův první Štědrý večer bez dcery, Donutila s Affašovou se snažil rozveselit tajemný Ježíšek

 
Vánoce by měly být svátky štěstí, klidu a míru, ne vždy tomu tak ale musí být. Nešťastné události mohou potkat každého, dokonce i slavné tváře českého showbyznysu. Jedny z nejsmutnějších Vánoc letos prožil Antonín Panenka. Nedlouho před vánočními svátky zemřela fotbalové legendě dcera Martina, která podlehla vážné nemoci. Smutný Štědrý večer prožil i herecký pár Martin Donutil a Sára Affašová, kteří tragicky přišli o miminko. To, že přes veškerý smutek Štědrý večer oslavili, sdělili prostřednictvím Instagramu. 
25.12.2022 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Antonín Panenka (52 článků) , Martin Donutil (20 článků)

Další zásnuby: Jeden z nejslavnějších českých hokejistů Jiří Hudler požádal o ruku svoji krásnou modelku

 
O víkendu ohlásila zásnuby modelka Petra Faltýnová  (37) , kterou požádal o ruku její fešný přítel, americký miliardář David , a pod čepcem brzy skončí také další česká modelka. Hanku Chymčákovou požádal o ruku hokejista Jiří Hudler.
04.01.2016 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Petra Faltýnová (702 článků) , Jiří Hudler (263 článků) , Jiří David (132 článků)

Syn Mirka Donutila šlape otci na paty! Jde z role do role

 
Herec Martin Donutil (24) jde v otcových šlépějích. Syn Miroslava Donutila má slušně našlápnuto stát se novou seriálovou hvězdou. Na svém kontě má už slušnou řádku rolí v televizních seriálech.
07.12.2016 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Donutil (449 článků)

To Donutila prý nepotěší: Jeho syn sbalil krásku z Ulice!

 
Syn slavného herce Miroslava Donutila (70) se dal dohromady s hnědovlasou kráskou z nekonečného seriálu Ulice. Zatímco Martin (29) září štěstím, herecká legenda z jeho nového vztahu možná nadšená nebude. Jak to?
09.02.2021 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Donutil (449 článků)