Článek

Tragédie během venčení psů: Pitbul zakousl jorkšíra!

 
Tragický konec mělo původně pohodové sobotní venčení malého pejska v brněnském Novém Lískovci. Znenadání se však proměnilo v krvavou řež. Majitelce (22) se vytrhnul i s vodítkem z ruky kříženec pitbula a chladnokrevně zaútočil na jorkšíra. Ten střet nepřežil!
11.05.2020 05:10 |

podobné články

Podobné články

Pitbul ROZTRHAL při venčení malého PSA! Do psů BODAL i muž s NOŽEM!

 
Pitbull šestačtyřicetileté ženy zakousl v Mariánském údolí v Brně-Líšni při venčení malého psa, se kterým byla na procházce osmadvacetiletá žena. Agentuře Mediafax to řekla v pátek mluvčí brněnských strážníků Denisa Kapitančiková.
02.09.2011 15:40 |

podobné články

Venčení psů v Brně mělo krvavou tečku: Majitelce pitbula hrozí za nedbalost až stotisícová pokuta

 
Tragicky skončilo sobotní dopolední venčení psů v brněnské čtvrti Nový Lískovec. Kříženec pitbula se při procházce nečekaně i s vodítkem vytrhl majitelce (22) a okamžitě zaútočil na malého jorkšíra.
10.05.2020 15:55 |

podobné články

Novorozenou holčičku (†5 dní) zakousl pitbul: Vyskočil do postýlky a zaútočil

 
Nejhorší noční můra všech rodičů a prarodičů se stala skutečností ve floridském Dunnellonu. Pitbul tam skočil do postýlky teprve pětidenní holčičky, kterou v ní zakousl. I když jí dědeček poskytl okamžitě první pomoc a pokusil se ji oživit, jeho snaha byla marná.
20.11.2018 12:20 |

podobné články

Krnáčová chce zase řešit volné pobíhání psů. Praha to už jednou „slízla“

 
Pražský magistrát znovu chystá vyhlášku o volném pobíhání psů. Poslední návrh, který určoval místa pro venčení psů, sklidil kritiku radnic. V prosinci roku 2015 primátorka řekla, že vyhlášku považuje za „zbytečnou šikanu pejskařů“, a přípravu zastavila. Úřad podle Adriany Krnáčové (ANO) nyní připraví smysluplnější návrh. Praha dosud samostatnou vyhlášku týkající se venčení psů nikdy neměla.
14.01.2017 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Adriana Krnáčová (773 článků)

Pitbul roztrhal yorkšíra Ferdu u dětského hřiště!

 
Odpolední procházka s venčením jorkšíra Ferdy se v úterý pro jeho majitelku změnila v noční můru. U dětského hřiště v Brně-Líšni je napadl pitbul a malého psíka zabil.
08.06.2017 08:15 |

podobné články

7 vychytávek, bez kterých se při venčení neobejdete

 
Přijde vám venčení vašeho miláčka po tolika letech stereotypní? Nutíte se s klesající teplotou vytáhnout paty z domu? Přemýšlíte každé ráno, jak si venčení svého mazlíčka zpestřit nebo udělat zajímavější? Máme pro vás tipy, jak si venčení užijete oba.
21.10.2014 06:15 |

podobné články

Pitbul jako Rocky či papež? Pejsek baví ulítlými kostýmy

 
Pitbul nemá kvůli své bojovnosti mezi psími rasami zrovna tu nejlepší pověst. Předsudky ohledně svého plemene teď ale vyvrací miláček internetu, šestiletý pitbul Otter z americké Filadelfie. Ten svými vtipnými grimasami a nápaditými kostýmy nyní baví celý svět.
28.10.2015 16:55 |

podobné články

Polonahého muže potrhal pitbul, zachránci se rozzuřené zvíře snažili zahnat tyčemi

 
Naběhl na něj, zakousl se do jeho masa a zuřivě trhal, až z něj tekla krev. Polonahého muže napadl rozběsněný pitbul. Zvíře bylo tak agresivní, že ho nezastrašila ani skupinka zachránců.
19.07.2016 21:45 |

podobné články

Sundej ze mě toho pos**nýho psa! Pitbul se zakousl ženě v metru do nohy a nechtěl ji pustit

 
Útok jako z noční můry. Bezbrannou cestující napadl v newyorském metru agresivní pitbul. I když byl na vodítku, nedokázal ho jeho majitel zadržet. Zvíře se zakouslo a trhalo. Naštěstí se zakouslo do boty. Chodidlo ženy ale minulo jen o kousek.
25.04.2018 19:20 |

podobné články

Pitbul pokousal dvě ženy, skončily v nemocnici

 
V Čelákovicích u Prahy v pondělí odpoledne pokousal pitbul dvě ženy. Událost se stala při venčení. Ženy se snažily od sebe oddělit psy, kteří na sebe zaútočili. Majitelky zvířat po incidentu skončily v nemocnici. Řekla to mluvčí policie Prahy-venkov Štěpánka Zatloukalová.
13.06.2011 19:00 |

podobné články

Žádné parky a venčení přes den. Čínské město jde tvrdě proti pejskařům

 
Město Wen-šan v jihozápadní Číně zakázalo venčení psů během dne a zcela psy vykázalo z parků, nákupních středisek, sportovních zařízení a dalších veřejných prostor, informovala agentura AP. Nařízení, která toto město v provincii Jün-nan vydalo na konci října, jsou označována za nejvíce restriktivní v zemi, kde vlastnictví psů dlouho podléhalo přísným omezením.
07.11.2018 06:30 |

podobné články

Praha hafany neomezí: Venčení psů na volno nezakázali!

 
Pejskaři v Praze slaví! Radní zamítli vydání celoměstské vyhlášky regulující volné pobíhání psů. Těch je v metropoli registrováno na 100 tisíc! Do budoucna mají venčení na volno řešit samy radnice městských částí.
10.01.2018 05:05 |

podobné články

Pitbull zakousl jorkšíra. Kořist si hlídal tak, že ho strážníci museli uspat

 
Tragický střet dvou psů se odehrál v pátek večer v Moravské Třebové na Svitavsku. Pitbulteriér tam napadl a usmrtil jorkšírského teriéra, jak řekla v sobotu agentuře Mediafax mluvčí svitavské policie Anna Štegnerová.
10.03.2012 22:20 |

podobné články

Surovec zabil »věc«: Za smrt jorkšíra rok vězení!

 
Surovec (42), který v Mimoni koncem února ve vzteku při hádce nakopl malého jorkšíra (†3,5) své přítelkyně, trestnímu stíhání neujde. Policie už má připraveno obvinění z poškozování cizí věci. Muži hrozí až rok vězení.
13.04.2012 12:10 |

podobné články

Pomozte najít fenku jorkšíra Nelu: Rodina kvůli ní pláče!

 
V slzavé údolí se nyní na konci roku proměnil domov Dany Houškové (34) z Ploskovic. Jejich malá kamarádka s velkým láskyplným srdcem, fenka jorkšíra Nelinka, zmizela.
30.12.2013 05:13 |

podobné články

Neviděli jste tohoto jorkšíra? Majitelka za jeho nalezení nabízí 50 tisíc!

 
Pouhých pět minut stačilo zloději na českobudějovickém sídlišti Vltava, aby před místním obchodem ukradl malého jorkšíra. Zoufalá majitelka se okamžitě obrátila na policii. Psa se ale zatím najít nepodařilo.
30.04.2014 13:50 |

podobné články

Ženě z Vlčkovic odebrali 53 týraných psů: Zablešené a bázlivé pejsky si rozebrali dobrovolníci

 
Chovatelka psů z Vlčkovic v Podkrkonoší na Trutnovsku je podezřelá ze závažného týrání psů. Veterináři za asistence policie ve středu po provedené kontrole chovatelce odebrali 53 psů, kteří byli ve špatném stavu. Zvířata si převzali různé útulky a jiní chovatelé. Na chovatelku veterinární správa podala trestní oznámení. Jde o dosud největší případ odebrání týraných psů v hradeckém kraji.
21.06.2018 19:00 |

podobné články

Na chlapce (6) během hry zaútočil pitbul: Utrhl mu uši a skalpoval ho!

 
Noah Medellin si hrál na zahradě s pitbulem, který patřil rodinným přátelům, když na něj pes zaútočil! Rozzuřený pitbul šestiletému chlapci utrhl uši a skalpoval ho!
08.11.2019 18:15 |

podobné články

Senior nezvládl venčení svých psů: Zvíře pokousalo muže a nebylo očkované!

 
S velkými obavami bude čekat na výsledek veterinárního vyšetření psího křížence muž (46) z Brna. Když kolem něj procházel, zakousl se mu do nohy. Majitel psa (64) vzápětí přiznal, že jeho miláček nebyl očkován proti vzteklině.
15.02.2017 10:50 |

podobné články