Článek

Trafika pro exministra ČSSD Jiřího Havlíčka? Babiš je proti!

 
Tzv. trafiku by mohl dostat bývalý sociálnědemokratický ministr průmyslu a obchodu Jiří Havlíček (43). Podle České televize se o něm totiž uvažuje jako o novém šéfovi Úřadu práce. Proti je ale premiér Andrej Babiš (65, ANO,na snímku), který kroutí hlavou.
10.02.2020 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (17470 článků)
Podobné články

Prezident Miloš Zeman přijal na Pražském hradě náměstka ministra průmyslu a obchodu Jiřího Havlíčka

 
Prezident Miloš Zeman dnes jednal s náměstkem ministra průmyslu a obchodu Jiřím Havlíčkem. Jiřího Havlíčka navrhl panu prezidentovi premiér Bohuslav Sobotka jako kandidáta na nového ministra průmyslu a obchodu. Pan prezident na schůzce potvrdil, že Jiřího Havlíčka bude v příštím týdnu jmenovat ministrem průmyslu a obchodu.
27.03.2017 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9544 článků) , Miloš Zeman (23480 článků)

Babiš se Zemanem probrali exekuce, brexit či Havlíčka

 
Premiér Andrej Babiš (ANO) na dnešní schůzce s prezidentem Milošem Zemanem mluvil na zámku v Lánech o exekucích, blízkovýchodním plánu amerického prezidenta Donalda Trumpa, brexitu či fungování vicepremiéra Karla Havlíčka (za ANO) současně na ministerstvu průmyslu a obchodu i dopravy. Zeman považuje Havlíčka za velmi schopného manažera a ministra a nemá s aktuálním uspořádáním problém, řekl Babiš po jednání novinářům.
31.01.2020 21:01 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (17470 článků) , Donald Trump (4842 článků) , Miloš Zeman (23480 článků)

Premiér Sobotka: Do funkce ministra průmyslu a obchodu navrhuji dosavadního náměstka Jiřího Havlíčka

 
Předseda vlády Bohuslav Sobotka se rozhodl nominovat do funkce ministra průmyslu a obchodu Jiřího Havlíčka. Ten již čtvrtým rokem působí na ministerstvu ve funkci náměstka. Premiér Sobotka dnes na Pražském hradě předal svůj návrh na jmenování Havlíčka novým ministrem prezidentu republiky Miloši Zemanovi.
23.03.2017 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9544 článků) , Jiří Zeman (1219 článků)

Trafika? "LuftJarda" Tvrdík dělá poradce premiéru Rusnokovi. Pro Čínu!

 
S úřednickou vládou Jiřího Rusnoka se do Strakovy akademie vrátila řada známých tváří. Poněkud překvapivě pak i exministr obrany Jaroslav "LuftJarda" Tvrdík. Rusnok jej zaměstnal jako svého poradce - pro Čínu! Další povedená trafika?
02.12.2013 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Rusnok (1869 článků)

Trafika pro traktoristu Vlčka (ČSSD): Po problémech s dotacemi má dělat inspektora!

 
Miloslav Vlček (ČSSD) je bývalý traktorista, který se dostal až do křesla šéfa Sněmovny. A také politik, který čelil podezření z lobbingu při rozdělování dotací. Nic mu ale neprokázali, a tak by se měl stát inspektorem Úřadu pro ochranu osobních údajů (ÚOOÚ). Má to háček. Nemá odborné vzdělání, ani zkušenosti. Další pěkně vypečená trafika?
10.06.2013 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Miloslav Vlček (154 článků)

Sobotka se opět zastal Havlíčka kvůli memorandu o lithiu

 
Premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) označil dnes před senátory útok na ministra průmyslu a obchodu Jiřího Havlíčka (ČSSD) kvůli memorandu o lithiu s australskými těžaři za nekorektní. Dává jej do souvislosti s nadcházejícími volbami. Útok má odvést pozornost od problémů, které má předseda hnutí ANO Andrej Babiš, řekl ministerský předseda. Zprávu přinesla ČTK.
11.10.2017 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (17470 článků) , Bohuslav Sobotka (9544 článků)

Zeman jmenuje Havlíčka novým ministrem průmyslu a obchodu

 
Prezident Miloš Zeman jmenuje dnes před polednem Jiřího Havlíčka (ČSSD) novým ministrem průmyslu a obchodu. Havlíček se v úřadu chce zaměřit mimo jiné na schválení zákona o elektronických komunikacích, který by měl přispět ke snížení cen mobilních dat. Havlíčkův předchůdce Jan Mládek (ČSSD) byl kvůli svému postoji k zákonu kritizován a premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) Mládkův postoj označil za důvod jeho odvolání ke konci února.
04.04.2017 06:20 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9544 článků) , Miloš Zeman (23480 článků) , Jan Mládek (672 článků)

Vláda má půl roku před koncem nového ministra: Zeman jmenoval Havlíčka

 
Prezident Miloš Zeman dnes na Pražském hradě jmenoval Jiřího Havlíčka (ČSSD) novým ministrem průmyslu a obchodu. Havlíček nahradil v úřadu Jana Mládka (ČSSD), který byl odvolán na konci února kvůli problémům se zákonem o elektronických komunikacích. Řízením ministerstva byl poté dočasně pověřen premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD).
04.04.2017 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9544 článků) , Miloš Zeman (23480 článků) , Honza Havlíček (25 článků)

Trafika pro cvičitele opic! Fejk bere 270 tisíc. Za nic!

 
Je to uměle vytvořená trafika pro cvičitele opic. Těmito slovy okomentoval odborář Jaromír Dušek královský plat ombudsmana Českých drah Petra Fejka (46), který se proslavil jako ředitel pražské zoo. Jeho plat činí 270 tisíc měsíčně. Ještě dostává tučné příspěvky na životní a kapitálové připojištění. A pracovní výsledky? Zatím nula.
07.06.2011 12:10 |

podobné články

Premiér Sobotka uvede do úřadu ministra průmyslu a obchodu Jiřího Havlíčka

 
Předseda vlády ČR Bohuslav Sobotka uvede v úterý 4. dubna 2017 Jiřího Havlíčka do úřadu ministra průmyslu a obchodu.
03.04.2017 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9544 článků)

Máme nového ministra průmyslu. Zeman jmenoval Havlíčka

 
Prezident Miloš Zeman dnes na Pražském hradě jmenoval Jiřího Havlíčka (ČSSD) novým ministrem průmyslu a obchodu. Při jmenování nového ministra vyzval, aby nenechal vyhasnout tradici českého průmyslu, píše ČTK.
04.04.2017 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (23480 článků)

Prezident si „oťuká“ nového ministra. Havlíčka jmenuje na začátku dubna

 
Vláda by měla být opět kompletní na začátku dubna. Ještě před tím si ale zve prezident Miloš Zeman kandidáta na ministra průmyslu a obchodu Jiřího Havlíčka k přezkoušení. Dělá to tak vždy, než někoho jmenuje členem vlády. Redakci Blesk.cz se podařilo zjistit, kdy přesně Havlíček na Hrad půjde.
24.03.2017 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (23480 článků)

Ostrá sekera klatovského řezníka Havlíčka: Podvod se Starosty, prodejní lidovci. Sprostý nenávistný Rom Banga, šaškárna Prague Pride. Chtějí vytočit normální lidi, a pak jim nadávat do extremistů a homofobů

 
ROZHOVOR Kvůli kampani se Andrej Babiš byl schopen i oženit, říká v Rozhovoru pro ParlamentniListy.cz klatovský živnostník Pavel Havlíček. Uvádí dále, že měl zůstat v křesle ministra financí. Starostové jsou podle Havlíčka podvodem na voličích, když zneužívají název veřejné funkce. A o lidovcích... to si opravdu raději přečtěte. Srovnává pak enormní snahu kontrolních orgánů a policie vyhmátnout v hospodách nekuřáka a přiopilého s absolutní tolerancí k nelegální technoparty. Klatovský populární uzenář Havlíček se dotýká i sportu, kde vzpomíná na fotbalovou legendu Pláničku, který „kopal“ za dělnickou mzdu osm stovek, což by se klukům na zeleném trávníku asi jistě nelíbilo...
06.08.2017 06:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (17470 článků)

Alena Vitásková: Pozoruhodné vyjádření ministra Havlíčka k energetice

 
Nedávné vyjádření ministra průmyslu Karla Havlíčka k energetice. Jeho kroky na ERÚ, kdy vyházel některé členy Rady a místo nich dosadil ty, kteří nesou spoluvinu za nastavení vysokých výkupních cen pro fotovoltaiky a následný boom (platíme o cca 162 mld. Kč více, než musíme). V jakém rozsahu se občané mají obávat energetické chudoby. Elektrická energie jen pro bohaté. Obyčejní občané se cítí ohroženi.
03.11.2019 16:55 |

podobné články

Alena Vitásková: Pozoruhodné vyjádření ministra Havlíčka k energetice

 
Nedávné vyjádření ministra průmyslu Karla Havlíčka k energetice. Jeho kroky na ERÚ, kdy vyházel některé členy Rady a místo nich dosadil ty, kteří nesou spoluvinu za nastavení vysokých výkupních cen pro fotovoltaiky a následný boom (platíme o cca 162 mld. Kč více, než musíme). V jakém rozsahu se občané mají obávat energetické chudoby. Elektrická energie jen pro bohaté. Obyčejní občané se cítí ohroženi.
03.11.2019 21:55 |

podobné články

Trafika pro Jana Fischera? Vrací se do Londýna! Ale na nižší pozici

 
Na exministra financí Rusnokovy úřednické vlády Jana Fischera čeká nový job. Našel mu ho přitom stát. Neúspěšný prezidentský kandidát Fischer se vrací na místo činu, zaměstnat by ho měla Evropská banka pro obnovu a rozvoj. Její sídlo je v Londýně a Fischer tam již dělal v minulosti viceprezidenta. Teď na něj ale čeká nižší pozice i plat menší, než půl milionu korun, které bral dříve.
04.04.2014 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Jan Fischer (1754 článků)

Provokatér Jakub Kantor: Takhle se navážel do Havlíčka a Cajthamlové!

 
VIDEO Natáčení s Jakubem Kantorem (20) bylo pro Petra Havlíčka (41) a Kateřinu Cajthamlovou (48) velmi nepříjemnou zkušeností. Podívejte se na drsné záběry, které se do pořadu Jste to, co jíte nedostaly!
27.05.2011 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Cajthamlová (164 článků)

Expert na výživu Havlíček: Proč nám kafe pomáhá hubnout? A kdy si mírně zahřešit?

 
Začali jste hubnout podle speciálního programu výživového experta Petra Havlíčka? Nebo se na to ještě chystáte? Máme pro vás dvě dobré zprávy: Už po 10 dnech můžete mírně zhřešit a také pití kávy je dovoleno! Další unikátní recepty na každý den podle Havlíčka najdete už v pondělí 14. ledna v tištěném Blesku.
11.01.2019 12:15 |

podobné články

Rozzuřený Babiš uvedl „superministra“ do úřadu: Samé nepravdy, Havlíček to zvládne

 
Andrej Babiš (ANO) čelí kritice, že Karlovi Havlíčkovi (za ANO) „naložil“ příliš. Havlíčka, který je vicepremiérem a šéfem průmyslu a obchodu, v pátek ráno uvedl do funkce ministra dopravy. Babiš je přesvědčený, že Havlíček vše zvládne. A popudlivě reaguje na kritiku, která zazněla mj. i od jeho koaličního partnera ČSSD. Babiš si za svým rozhodnutím stojí, podle něj se negativně vyjadřují lidé, kteří v životě řídili leda auto.
24.01.2020 05:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (17470 článků)