Článek

Trafika pro exministra Adama Vojtěcha? Míří na velvyslanectví ve Finsku, schválila to vláda

 
Bývalý ministr zdravotnictví za hnutí ANO Adam Vojtěch se zřejmě stane českým velvyslancem ve Finsku. Jeho nominaci podle informací serveru Seznam Zprávy schválila minulý týden vláda. S vysláním Vojtěcha na diplomatický post v Helsinkách ještě musí souhlasit prezident Miloš Zeman. V čele ministerstva zdravotnictví stál Vojtěch od prosince 2017 do loňského září, kdy na funkci rezignoval.
16.02.2021 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Adam (1199 článků) , Miloš Zeman (24963 článků) , Adam Vojtěch (932 článků)
Podobné články

Zdechovský (KDU-ČSL): Nominaci exministra Vojtěcha na velvyslance považuji za naprostý výsměch

 
Komentář na facebookovém profilu k nominaci exministra zdravotnictví Adama Vojtěcha na velvyslance ve Finsku
19.02.2021 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Adam (1199 článků)

Velvyslanectví Kanady nabízí stáž pro studenta ze znevýhodněného prostředí, s hlubokou znalostí romského tématu

 
Velvyslanectví Kanady vyhlašuje ve spolupráci s Nadací Open Society Fund v Praze stáž na Velvyslanectví Kanady v Praze pro zájemce z řad českých univerzitních studentů a nedávných absolventů. Stáž je určena pro mladé lidi ze sociálně znevýhodněného prostředí s hlubokou znalostí romského tématu. Stážista bude mít za úkol připravit a realizovat plán aktivit velvyslanectví na podporu práv Romů a bude pracovat i na dalších úkolech. Cílem stáže je poskytnout mladému člověku ze sociálně znevýhodněného prostředí příležitost získat pracovní zkušenost na zastupitelském úřadu a dále rozvinout plán aktivit Velvyslanectví Kanady na podporu práv Romů.
02.11.2015 20:31 |

podobné články

Stěhování Vojtěcha z Česka! Cílem "země tisíců jezer"

 
Vláda údajně minulý týden schválila post velvyslance ve Finsku pro někdejšího ministra zdravotnictví za hnutí ANO Adama Vojtěcha (34).
16.02.2021 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Adam (1199 článků)

Adam Vojtěch velvyslancem ve Finsku? Čeká se na podpis prezidenta Zemana

 
Bývalý ministr zdravotnictví za hnutí ANO Adam Vojtěch se zřejmě stane českým velvyslancem ve Finsku. Jeho nominaci podle informací serveru SeznamZprávy schválila minulý týden vláda. S vysláním Vojtěcha na diplomatický post v Helsinkách ještě musí souhlasit prezident Miloš Zeman. V čele ministerstva zdravotnictví stál Vojtěch od prosince 2017 do loňského září, kdy na funkci rezignoval.
16.02.2021 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Adam (1199 článků) , Miloš Zeman (24963 článků) , Adam Vojtěch (932 článků)

Exministr Vojtěch bude zřejmě velvyslancem ve Finsku

 
Bývalý ministr zdravotnictví za hnutí ANO Adam Vojtěch se zřejmě stane českým velvyslancem ve Finsku. Jeho nominaci podle informací serveru  Seznam Zprávy  schválila minulý týden vláda. S vysláním Vojtěcha na diplomatický post v Helsinkách ještě musí souhlasit prezident Miloš Zeman. V čele ministerstva zdravotnictví stál Vojtěch od prosince 2017 do loňského září, kdy na funkci rezignoval.
16.02.2021 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Adam (1199 článků) , Miloš Zeman (24963 článků) , Adam Vojtěch (932 článků)

Palestinské velvyslanectví v ČR kritizovalo přesun ambasády USA

 
Palestinské velvyslanectví v Česku dnes odsoudilo pondělní přesun americké ambasády v Izraeli do Jeruzaléma. Spojené státy tím nesou odpovědnost za eskalaci násilí mezi Izraelem a Palestinou, uvedlo velvyslanectví v tiskové zprávě. Česko chce do konce května otevřít v Izraeli honorární konzulát a do konce roku Český dům. Prezident Miloš Zeman usiluje o to, aby Praha stejně jako USA přesunula do Jeruzaléma i své velvyslanectví, připomíná ČTK.
15.05.2018 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (24963 článků)

Exministr Vojtěch: Riziko velkého zhoršení je enormní. Opatření bych ale nezpřísňoval

 
Současná opatření v boji proti pandemii covid-19 jsou podle exministra zdravotnictví Adama Vojtěcha (za ANO) nastavena správně. Nezpřísňoval by je však. Vojtěch míní, že by vláda měla připravit plán postupného rozvolňování. Upozorňuje však, že problém zůstává v dodržování opatření a vymáhání. Riziko velkého zhoršení považuje za enormní. Podle Vojtěcha nebyl systém na epidemii připraven. Exministr zavzpomínal i na to, jak se data vpisovala do excelových tabulek ručně.
06.02.2021 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Adam (1199 článků)

NATO by nejspíš chtělo bojovat s Ruskem do posledního Fina. Sledovali jsme Putinovu návštěvu ve Finsku, o které se jinak moc nepíše. Možná pochopíte proč

 
Na pozvání finské strany přiletěl na jednodenní pracovní návštěvu Finska ruský prezident Vladimir Putin. Helsinky tak obnovily tradici každoroční návštěvy ruského prezidenta v letním Finsku po dvouleté „krymské pauze“. Návštěvu pro ParlamentníListy.cz přímo ve Finsku sledovala Veronika Sušová-Salminen.
04.07.2016 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3548 článků)

Vláda kývla na „moc“ pro Vojtěcha i odměny pro první linii. A Česko nakoupí zásoby roušek

 
Na scénáři uvolňování se nic měnit nebude. Stále platí, že většina podniků bude moci otevřít 11. května a další pak 25. května. Na dnešním jednání se na tom shodla vláda, která zároveň schválila posílení pravomoci ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha (za ANO). Rozhodla rovněž o tom, že restrukturalizuje Správu státních hmotných rezerv a že pracovníci záchranných a sociálních služeb dostanou kvůli koronakrizi mimořádnou finanční odměnu. Zda požádá o prodloužení nouzového stavu, zatím neví.
07.05.2020 16:15 |

podobné články

Ve Finsku se začaly prodávat dost odvážné poštovní známky. Jsou totiž ve stylu fetiš gay!

 
Od srpna se začne ve "Finsku":http://www.extra.cz/tema/finsko prodávat speciální sada poštovních známek. Zatímco u nás si můžeme koupit opilý obličej "Miloše Zemana":http://www.extra.cz/tema/milos-zeman nebo postavičky z komiksu Čtyřlístek, ve Finsku jsou maličko odvážnější a mají tam legrační "gay":http://www.extra.cz/tema/gay obrázky!
19.04.2014 21:30 |

podobné články

Trafika pro cvičitele opic! Fejk bere 270 tisíc. Za nic!

 
Je to uměle vytvořená trafika pro cvičitele opic. Těmito slovy okomentoval odborář Jaromír Dušek královský plat ombudsmana Českých drah Petra Fejka (46), který se proslavil jako ředitel pražské zoo. Jeho plat činí 270 tisíc měsíčně. Ještě dostává tučné příspěvky na životní a kapitálové připojištění. A pracovní výsledky? Zatím nula.
07.06.2011 12:10 |

podobné články

Trafika pro traktoristu Vlčka (ČSSD): Po problémech s dotacemi má dělat inspektora!

 
Miloslav Vlček (ČSSD) je bývalý traktorista, který se dostal až do křesla šéfa Sněmovny. A také politik, který čelil podezření z lobbingu při rozdělování dotací. Nic mu ale neprokázali, a tak by se měl stát inspektorem Úřadu pro ochranu osobních údajů (ÚOOÚ). Má to háček. Nemá odborné vzdělání, ani zkušenosti. Další pěkně vypečená trafika?
10.06.2013 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Miloslav Vlček (154 článků)

Trafika? "LuftJarda" Tvrdík dělá poradce premiéru Rusnokovi. Pro Čínu!

 
S úřednickou vládou Jiřího Rusnoka se do Strakovy akademie vrátila řada známých tváří. Poněkud překvapivě pak i exministr obrany Jaroslav "LuftJarda" Tvrdík. Rusnok jej zaměstnal jako svého poradce - pro Čínu! Další povedená trafika?
02.12.2013 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Rusnok (1890 článků)

Vláda povolila Čechům sundat venku roušky. Od 25. května mají šanci i akce do 500 lidí

 
Lidé budou moci od 25. května chodit venku za určitých podmínek bez roušky. Schválila to v pondělí vláda, informoval tiskový odbor kabinetu. Nutné bude udržovat rozestupy nad dva metry. Chození bez ochranných prostředků dýchacích cest by podle návrhu ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha (za ANO) mělo být možné jen tehdy, pokud člověk bude venku sám nebo se členy své domácnosti. Od 25. května by se také mohl navýšit limit pro počet účastníků jedné akce na 500, podle ministra Vojtěcha jsou tomu epidemiologové nakloněni.
11.05.2020 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (20994 článků) , Vojtěch Adam (1199 článků) , Adam Vojtěch (932 článků)

Netolický volá po odvolání Adama Vojtěcha z funkce: Lid hlasoval ve prospěch ministra zdravotnictví

 
Protože pardubický hejtman Martin Netolický vyzval k odvolání ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha, zeptali jsme se našich čtenářů, jak situaci vidí. Hlasování skončilo tak, že by Adam Vojtěch měl ve své funkci zůstat.
29.03.2020 13:56 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Adam (1199 článků) , Adam Vojtěch (932 článků)

Rezignace Vojtěcha opozici nestačí, Babišovi vyčinili za neschopnost. A co Hamáček?

 
Reakce na rezignaci ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha (za ANO) přišly okamžitě. Ačkoliv opozice po odchodu Vojtěcha volala dlouhodobě, nadšená není. Řada politiků totiž zmiňuje, že se Vojtěch stal jen obětním beránkem a hlavním viníkem je především premiér Andrej Babiš (ANO). Předsedu vlády pak vyzývají, aby co nejdříve nalezl zástupce, který by ČR dokázal přes druhou vlnu epidemie v klidu dostat. Babiš zmínil, že Vojtěch byl znechucený politikou a médii a poděkoval mu, ministr naopak děkoval kolegům a novinářům.
21.09.2020 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (20994 článků) , Vojtěch Adam (1199 článků)

Dominika Gottová chtěla ukončit život skokem pod vlak: Nyní jí ve Finsku pomáhá velvyslanectví

 
Nejstarší dcera Karla Gotta  (✝80) se ve Finsku, kde pobývá se svým manželem Timem Tolkkim, pokusila o sebevraždu. Jak jsme již informovali, právě její muž, finský hudebník, Dominice Gottové  (47) před nešťastným činem zachránil život.
20.11.2020 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (6226 článků) , Dominika Gottová (505 článků)

Bez roušek budeme chodit venku od 25. května, schválila vláda

 
Pravidla pro nošení roušek se změní od 25. května. Lidé je nebudou muset nosit na otevřených prostranstvích za předpokladu, že dodrží rozestupy dva metry. Schválila to v pondělí vláda na návrh ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha.
11.05.2020 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Adam (1199 článků)

Vojtěch promluvil o funkci ve Finsku, poletí s ním manželka. A chystá se rošáda i v USA?

 
Finsky se prozatím neučí, prioritou je pro něj v tuto chvíli dokončit mandát poslance. Bývalý ministr zdravotnictví a poslanec Adam Vojtěch (za ANO), který se má stát velvyslancem ve Finsku, to řekl v  Epicentru Blesku. Jeho nominaci schválila v první polovině února vláda. Prozradil, že v případě přesunu do Skandinávie by se s ním stěhovala i manželka. Diplomatická rošáda se ale podle informací Blesk Zpráv chystá i v zámoří. Ve Spojených státech totiž končí mandát zkušenému diplomatoci a velvyslanci Hynku Kmoníčkovi.
04.03.2021 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Adam (1199 článků) , Adam Vojtěch (932 článků)