Článek

Trable nemocného Maxy: Kvůli rvačce ho vyšetřuje policie! Nečekaný zádrhel v případu

 
Martin Maxa (56) právě leží v nemocnici a zotavuje se po vážné operaci krční páteře. Starosti mu ovšem přidělává i další věc. Policie totiž stále řeší listopadový incident z Moravské Třebové, kterého se měl účastnit. Zpěvák tehdy údajně napadl ženu a postaršího muže, který ji bránil. Kdy bude vyšetřování konečně uzavřeno?
11.01.2018 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Martin Maxa (173 článků)
Podobné články

Borhyová a Hrdlička: Takhle jejich láska vyprchávala před kamerou!

 
Tři roky tvořili dokonalý pár. A stejně tak dlouho Lucii Borhyovou (37) a jejího partnera Michala Hrdličku (26) potkávaly na různých akcích kamery Blesku. Usměvavý pár se nikdy nebránil rozhovorům, ovšem v poslední době už častěji stáli před kamerou sami... Připomeňte si reportáže, v nichž nejprve zářili štěstím! Doposud působili Lucie Borhyová (37) a Michal Hrdlička (26) jako dokonalý pár a dokonce plánovali svatbu. Jenže přišel nečekaný rozchod. Jak se ale láska slavné dvojice zrodila a jak se vyvíjela? Připomeňte si momenty, kdy byli Lucie s Michalem ještě šťastně zamilovaní.Více na http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/348924/borhyova-a-hrdlicka-se-rozesli-jak-sel-cas-s-lucii-a-michalem.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy Doposud působili Lucie Borhyová (37) a Michal Hrdlička (26) jako dokonalý pár a dokonce plánovali svatbu. Jenže přišel nečekaný rozchod. Jak se ale láska slavné dvojice zrodila a jak se vyvíjela? Připomeňte si momenty, kdy byli Lucie s Michalem ještě šťastně zamilovaní.Více na http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/348924/borhyova-a-hrdlicka-se-rozesli-jak-sel-cas-s-lucii-a-michalem.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy Doposud působili Lucie Borhyová (37) a Michal Hrdlička (26) jako dokonalý pár a dokonce plánovali svatbu. Jenže přišel nečekaný rozchod. Jak se ale láska slavné dvojice zrodila a jak se vyvíjela? Připomeňte si momenty, kdy byli Lucie s Michalem ještě šťastně zamilovaní.Více na http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/348924/borhyova-a-hrdlicka-se-rozesli-jak-sel-cas-s-lucii-a-michalem.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy Doposud působili Lucie Borhyová (37) a Michal Hrdlička (26) jako dokonalý pár a dokonce plánovali svatbu. Jenže přišel nečekaný rozchod. Jak se ale láska slavné dvojice zrodila a jak se vyvíjela? Připomeňte si momenty, kdy byli Lucie s Michalem ještě šťastně zamilovaní.Více na http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/348924/borhyova-a-hrdlicka-se-rozesli-jak-sel-cas-s-lucii-a-michalem.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy
14.10.2015 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Borhyová (1424 článků) , Michal Hrdlička (654 článků)

Byt nemocného seniora byl plný výkalů: Muž sociálku z bytu vyháněl a pomoc odmítal

 
Otřesný případ zanedbání péče o nemocného seniora šokoval celé Česko. Nikdo nechápe, jak se něco takového může v moderní společnosti vůbec stát. Byt, do kterého nemocného dědu doprovodili policisté, byl plný výkalů. Sociálka, která ale o muže měla pečovat, má své vysvětlení.
29.03.2017 12:25 |

podobné články

Nečekaný zvrat v případu brutální vraždy Nikoly (†20): Pustí obviněného na svobodu?

 
Po dlouhých a únavných sedmi letech od brutální vraždy a znásilnění Nikoly Beblavé (†20) ze slovenské Senice to vypadalo, že případ úspěšně skončí potrestáním vraha. Loni policie obvinila z brutálního činu muže ze Záhoří. Minulý týden ale nastal v případu nečekaný obrat.
18.05.2018 09:25 |

podobné články

Další trable Lucky Vondráčkové před turné: Má potíže s hlasem!

 
Do letního akustického turné Lucie Vondráčkové (36) zbývá jen pár dní. A zpěvačka musí překonávat drobné komplikace, jako je strach pořadatelů z deště a zvláštní přesouvání jednotlivých koncertů z velkých venkovních prostor do vnitřních a o poznání menších. Ale větší zádrhel je někde jinde...
04.08.2016 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Vondráčková (1237 článků)

Moderátor z Primy Roman Fojta: Při rvačce o dítě zasahovala policie!

 
Hádky a násilí! Spory mezi zprávařem FTV Prima Romanem Fojtou (33) a jeho bývalou partnerkou Evou Knotovou (27) se natolik vyostřily, že musela zasahovat policie! Ke rvačce se přimíchal i Fojtův otec.
22.11.2012 05:45 |

podobné články

Policie spěchala k rvačce a na přechodu zabila muže

 
Spěchali ke rvačce a došlo k tragédii. Na osvětleném přechodu pro chodce vstoupil strážníkům kladenské městské policie do cesty muž. Bohužel svým zraněním na místě podlehl.
28.05.2014 09:40 |

podobné články

Letenský kříž kompletně v novém? Má to jeden háček: Projekt nepodpořili radní

 
Lokalitu Letenského kříže čeká v následujících letech rozsáhlá revitalizace. Výsledkem má být modernizace Strossmayerova náměstí a ulic Dukelských hrdinů, Veletržní a Kamenická. Přestože jde o dlouhodobý projekt, na kterém se podílelo několik různých organizací, přišel nečekaný zádrhel: materiál neodsouhlasila Rada hlavního města Prahy.
23.07.2018 07:40 |

podobné články

Hrůza má kvůli rvačce poškozený mozek, tady je 10 VIP, kteří se také dostali do bitky

 
Zpěvák "Michal Hrůza":http://www.extra.cz/tema/michal-hruza (43) "utrpěl včera vážné zranění":http://www.extra.cz/zpevak-michal-hruza-je-v-nemocnici-po-rvacce-ve-stodolni-zustal-tezce-zranen. Během rvačky na Stodolní ulici dostal ránu a "skončil v bezvědomí":http://www.extra.cz/hruzu-po-vaznem-krvaceni-do-mozku-operovali-co-bude-dal. V nemocnici se kvůli krvácení do mozku podrobil operaci a momentálně ho lékaři udržují v umělém spánku. Rozhodující jsou následující čtyři dny. Hrůza ale není jediný slavný, kdo se dostal do rvačky ať už vlastní vinou, nebo na něho někdo zaútočil.
18.07.2014 20:15 |

podobné články

Justin Bieber musí k soudu. Kvůli rvačce v klubu!

 
Justin Bieber nemá ani na konci tohoto roku klid. Kanadský zpěvák se totiž těsně před Silvestrem dozvěděl, že musí zase k soudu. A opět kvůli rvačce v nočním klubu. Paradoxní je, že se jí vůbec nezúčastnil.
05.01.2015 13:01 |

podobné články

Osobnosti: Justin Bieber (1400 článků)

Posun v případu Martina Maxy: Padlo obvinění! Zpěvákovi hrozí vězení

 
Již od listopadu se táhlo vyšetřování incidentu z Moravské Třebové, kterého se měl účastnit i Martin Maxa (56). Nyní již policie rozhodla a zpěváka obvinila z výtržnictví!
02.02.2018 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Martin Maxa (173 článků)

Při pouliční rvačce umlátili studenta

 
Policie v Chicagu obvinila tři teenegery (19, 18 a 16) z vraždy 16letého studenta křesťanské akademie. Nešťastný chlapec se minulý týden náhodou připletl k pouliční rvačce.
29.09.2009 15:05 |

podobné články

Hůlka přišel ve rvačce o zub

 
Zpěvák Daniel Hůlka (43) se směje na lidi okolo sebe úsměvem chudých – při rvačce totiž přišel o zub. Incident se podle něj odehrál, když se zastával své sousedky, kterou obtěžoval cizí muž. Záležitost policie neřešila, zub si Hůlka nechal minulý týden spravit.  
07.02.2012 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Hůlka (658 článků)

Souboj na ostří nože: Dojde kvůli provokativní dračici Rihanně k další rvačce?

 
Už brzy se rozhodne o tom, která hudební hvězda získá prestižní ocenění MTV Video Music Awards. A fanoušci se rozhodně mají na co těšit, protože možná dojde ke rvačce.
03.08.2012 09:15 |

podobné články

Lupiče omylem pustili na svobodu. Za pár hodin skončil ubodaný ve rvačce

 
Obžalovaný recidivista, který se ve středu v Kalifornii dostal kvůli omylu porotců na svobodu, toho nejspíš brzy litoval. Jen o pár hodin později totiž zemřel ubodán ve rvačce.
13.06.2014 08:00 |

podobné články

Proč se Mareš rval: "Chlastal jsem," přiznal

 
Leoš Mareš (34) šel do sebe! Už čtyři týdny tvrdě abstinuje. Důvod? Když pije, nekotroluje své chování. To se mu ostatně vymstilo při rvačce s Petrem Dzingelem (32), který na moderátora podal trestní oznámení. Mareš konečně přiznal, že ve rvačce plné kopanců a plivanců sehrál velkou roli hlavně alkohol!
07.12.2010 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (2992 článků)

Po rvačce v klubu skončil monacký princ v nemocnici

 
Pierra Casiraghiho (24), syna monacké princezny Caroliny, museli v New Yorku krátce hospitalizovat po rvačce, která se strhla o víkendu v jednom z tamních nočních klubů.
22.02.2012 04:00 |

podobné články

Houska prý zemřel ve rvačce s kolemjdoucím čundrákem. Klíčovým důkazem byl paralyzér

 
Podezřelý z vraždy vlivného ústeckého podnikatele Romana Housky (ČSSD) se policii přiznal sám a odevzdal i zbraň, kterou podnikatele zastřelil. Vše se odehrálo neplánovaně, když po setkání obou mužů došlo ke rvačce. MF Dnes informuje, že se Houska stal náhodnou obětí „čundráka“, který na místo činu zabloudil.
15.03.2014 08:45 |

podobné články

Houska prý zemřel ve rvačce s kolemjdoucím čundrákem. Usvědčit ho měl paralyzér

 
Podezřelý z vraždy vlivného ústeckého podnikatele Romana Housky (ČSSD) se policii přiznal sám a odevzdal i zbraň, kterou podnikatele zastřelil. Vše se odehrálo neplánovaně, když po setkání obou mužů došlo ke rvačce. MF Dnes informuje, že se Houska stal náhodnou obětí „čundráka“, který na místo činu zabloudil.
15.03.2014 09:35 |

podobné články

Při rvačce v Praze zemřel muž. Další je pobodaný, jednoho hledají

 
Po rvačce několika mužů zemřel večer v Karlíně muž, další, který byl pobodaný, je v nemocnici. Muže podezřelého z toho, že připravil člověka o život, policisté zadrželi.
25.04.2014 22:15 |

podobné články