Článek

TPCA poskytuje pomoc lidem ze zaplavených oblastí

 
Kolínská automobilka TPCA Toyota Peugeot Citroën podpoří zaměstnance a veřejnost z kolínského regionu, které v posledních třech dnech zasáhly ničivé záplavy. Automobilka dnes vyhlásila zaměstnaneckou sbírku a zapůjčuje vozy vlastní výroby Toyota Aygo a Peugeot 107 městu Kolín a tři vozy Toyota RAV 4 humanitární organizaci Člověk v tísni.
08.06.2013 18:05 |

podobné články

Podobné články

Truska (KSČM): Kolínská automobilka TPCA čelí krizi

 
Obtížná situace na trhu a nižší prodeje přiměly kolínského výrobce automobilů TPCA ke snižování počtu zaměstnanců. TPCA propustilo 150 pracovníků, jednalo se především o pracovníky z agentur. Tento stav se nijak podstatně neprojevil na zvýšení nezaměstnanosti, ani na zvýšení kriminality v Kolíně. Nyní má v plánu převést 150 pracovníků do svého závodu v Trnavě.
27.06.2012 05:50 |

podobné články

Grantový program TPCA i přes pokles výroby bude

 
Již devátým rokem se automobilka TPCA Toyota Peugeot Citroën zasazuje o rozvoj kolínského regionu. Dnešním dnem vyhlašuje další ročník grantového programu TPCA Partnerství pro Kolínsko. Jeho cílem je finančně podpořit projekty, které rozvíjí region ve třech oblastech – životní prostředí, bezpečná doprava a vzájemné soužití.
02.03.2013 19:10 |

podobné články

TPCA dává šanci dvanácti nadějným projektům

 
Kolínská automobilka TPCA Toyota Peugeot Citroën letos již podeváté podpoří neziskové organizace a jejich projekty na podporu regionu v rámci grantového programu TPCA Partnerství pro Kolínsko. Celkem přispěje částkou 4 000 000 korun, které rozdělí mezi 12 projektů v již tradičních kategoriích životní prostředí (4 projekty), bezpečná doprava (5 projektů) a vzájemné soužití (3 projekty).
30.04.2013 19:40 |

podobné články

TPCA si nadělila k 9. výročí spuštění výroby nový web

 
Kolínská automobilka TPCA Toyota Peugeot Citroën zítra spustí, u příležitosti devátého výročí zahájení výroby, zcela nové interaktivní webové stránky na adrese www.tpca.cz.
02.03.2014 15:50 |

podobné články

Světová premiéra nové generace modelů TPCA

 
Kolínská automobilka TPCA Toyota Peugeot Citroën letos zahájí výrobu nové generace modelů Toyota Aygo, Peugeot 108 a Citroën C1. Vozy slavnostně odhalené na ženevském autosalonu mají TPCA zajistit zvýšení prodejů a tržního podílu v segmentu malých vozů. Dnešní světová premiéra nových modelů znamená pro kolínskou automobilku miliardové investice do modernizace závodu a největší nábory nových zaměstnanců od zahájení výroby v roce 2005.
07.03.2014 19:55 |

podobné články

Tohle jsou nová trojčata z TPCA: Nové Aygo, C1 a 108 začaly vyrábět v Kolíně

 
Kolínská automobilka TPCA oficiálně zahájila sériovou výrobu nové generace vozů Toyota Aygo, Peugeot 108 a Citroën C1. Letos TPCA plánuje vyrobit přes 210 tisíc aut. Očekávaný růst výroby přinese 700 nových pracovních míst. Nové vozy se začnou prodávat v létě.
26.05.2014 18:15 |

podobné články

TPCA: Novým viceprezidentem se stal Javier Varela

 
Javier Varela se stal novým výkonným viceprezidentem kolínské automobilky TPCA Toyota Peugeot Citroën. Nahradí Patrice Le Guyadera, který opouští TPCA po třech letech. Jedním z úkolů nového viceprezidenta bude příprava rozjezdu třetí směny letos v říjnu a s tím spojený nábor stovek nových zaměstnanců.
08.07.2014 21:40 |

podobné články

Hasiči, vojáci i policie zůstanou v zaplavených oblastech

 
Obavy lidí z odchodu hasičů, armády a policistů ze zaplavených oblastí jsou zbytečné. Pomoc zůstane v zasažených obcích, dokud ji bude potřeba, ujistil dnes novináře liberecký hejtman Stanislav Eichler. Zdravotníci dokonce své služby posilují, na pomoc jim přijedou záchranáři z Jihomoravského kraje. Hejtman tak reagoval na fámy o odchodu pomoci, které se v městech a obcích Libereckého kraje začaly šířit.
14.08.2010 20:10 |

podobné články

TPCA pomáhá zaměstnancům zapouštět kořeny

 
Kolínská automobilka TPCA Toyota Peugeot Citroën pomáhá pracovníkům při hledání ubytování. V souvislosti s největším náborem nových zaměstnanců od zahájení výroby mění podmínky čerpání benefitního systému. Nově poskytuje i tzv. adaptační půjčky na bydlení. Vytvořila také internetové stránky www.bydleni-kolinsko.cz, kde mohou zájemci uveřejňovat své nabídky pronájmu a zaměstnanci automobilky z nich vybírat. V dnešní často nelehké ekonomické situaci si tak mohou firmy i obyvatelé regionu přivydělat.
16.02.2014 18:10 |

podobné články

Praha nabízí dětem ze zaplavených oblastí pobyt na táboře

 
Hlavní město připraví pro děti ze zaplavených oblastí osmidenní bezplatné tábory v metropoli. Informovalo o tom tiskové oddělení pražského magistrátu.
10.08.2010 17:40 |

podobné články

Jak se vypořádat s bolestí v křížové oblasti?

 
Bolesti v křížové oblasti spadají mezi nejčastější civilizační onemocnění. Zkušenosti s nimi má drtivá většina populace, bez ohledu na věk či věkovou kategorii. Ačkoli v drtivé většině případů po čase odezní, rozhodně bychom je neměli brát na lehkou váhu. Pokud vás trápí bolesti v křížové oblasti, měli byste zpozornět. Vaše tělo se vám snaží prostřednictvím těchto nepříjemných pocitů dát najevo, že něco není tak úplně v pořádku. Příčiny vzniku bolesti v křížové oblasti Bolesti právě v této části zad jednou potkají snad úplně každého. Velmi často vznikají při nadměrné zátěži, například když něco těžkého nesete nebo přenášíte. Zvláště pokud vaše záda nejsou na takovou zátěž zvyklá a připravená. Bolest se nutně nemusí objevit v ten okamžik, zpravidla přijdou až následující den, kdy začnete pociťovat nepříjemné tupé bolesti v oblasti  bederní páteře. Další příčinou vzniku bolesti v křížové oblasti je dlouhé stání v předklonu. Jak se dá bolestem v křížové oblasti předejít? To nejlepší, co pro své zdraví můžete udělat, je předcházet bolestem. Prevence se tedy v tomto případě jeví jako dobrý nápad. Doporučit vám můžeme pravidelný pohyb, záda si tak snáze zvyknou na fyzickou aktivitu a občasná vyšší zátěž je tak nepřekvapí. Věnovat se můžete i kompenzačnímu cvičení, kdy je ale dobré navštívit odborníka a nechat si cvičení navrhnout na míru. Jako prevence v tomto případě může posloužit i zdravý životní styl. Když se bolest objeví Když vás náhle překvapí bolesti v křížové oblasti, logicky začnete přemýšlet nad tím, jak se těchto nepříjemných obtíží zbavit. Jako první pomoc může zafungovat klidový režim léky na uvolnění svalového spazmu. Někomu pomáhá i suché teplo nebo úlevové polohy. Jakmile akutní bolest odezní, zaměřte se na cviky, které fungují na uvolnění a obnovu vadných pohybových stereotypů. Příspěvek Jak se vypořádat s bolestí v křížové oblasti? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
20.05.2017 18:10 |

podobné články

TPCA – Kolínský facelift v pohybu

 
Včera jsme vám podrobně představili celou trojici faceliftovaných modelů - Peugeot 107, Citroen C1 a také Toyotu Aygo. Dnes vám přinášíme videa, kde můžete zmíněnou trojici vozů vyráběných v českém Kolíně v koncernu TPCA, vidět v pohybu. Pěkný večer s iFaster.cz
06.01.2012 18:45 |

podobné články

TPCA rozdala zaměstnancům přes 600 úsporných žárovek

 
Kolínská automobilka TPCA Toyota Peugeot Citroën Automobile se tradičně snaží o co nejefektivnější využívání energií a vedení svých zaměstnanců k šetrnějšímu přístupu k životnímu prostředí.
05.10.2012 13:15 |

podobné články

Kolínský jubilant z TPCA rozvezl na 3 000 knih

 
Vůz se sérovým číslem dva miliony, který sjel z výrobní linky kolínského závodu TPCA Toyota Peugeot Citroën loni v březnu, rozvezl ve službách Městské knihovny Kolín na 3 000 knih a najel 5 500 km. Dvoumiliontý vůz, Peugeot 107, je využíván pro rozvoz knih starším a imobilním občanům, stejně tak i čtenářům po úrazech a operacích.
31.03.2013 14:00 |

podobné články

TPCA se dohodla na nové kolektivní smlouvě

 
Kolínská automobilka TPCA Toyota Peugeot Citroën se dohodla s odborovými organizacemi na podmínkách nové kolektivní smlouvy.
13.04.2013 13:55 |

podobné články

Do TPCA zavítali moderní umělci

 
Kolínskou automobilku TPCA navštívili tři světoznámí umělci Jan Kaláb, Jan Holub a Tets Ohnari, kteří přislíbili vytvořit speciální sochy pro připravovaný mezinárodní festival moderního umění s názvem TPCArt aneb Kolín galerií.
01.07.2013 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kaláb (28 článků)

TPCA Beat festival se hlásí o slovo

 
Hudba různých žánrů roztančí Kmochův ostrov v Kolíně u příležitosti šestého ročníku TPCA Beat Festivalu, který se koná již tuto sobotu 13. července.
11.07.2013 12:25 |

podobné články

TPCA Beat festival propadl kapele NATŘIJE

 
Kmochův ostrov v Kolíně ožil o víkendu hudbou, tancem a skandováním téměř 5 000 příznivců TPCA Beat festivalu.
18.07.2013 17:15 |

podobné články

HN: Zeman TPCA nenavštíví, protože firma odmítla přerušit výrobu

 
Důvodem změny programu návštěvy prezidenta Miloše Zemana v jeho rodném Kolíně bylo odmítnutí automobilky TPCA zastavit kvůli němu výrobu. Zeman chtěl ve firmě, která začala vznikat v době, kdy byl premiérem, promluvit k dělníkům. Firma by ale přerušením provozu riskovala finanční ztrátu, píšou Hospodářské noviny.
11.10.2013 06:05 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (23835 článků)