Alberto Contador vyhrál na Tour už podruhé
26.07.2009 18:00 |

Osobnosti: Alberto Contador (98 článků)

Tour: Časovku ovládl Contador, Kreuziger vyhořel

Časovku na 40 km na Tour de France vyhrál Alberto Contador, jenž si upevnil tři etapy před koncem vedení v čele. Český jezdec Roman Kreuziger dojel na 53. místě a v celkové klasifikaci klesl o jednu pozici na 12. příčku.
23.07.2009 19:35 |

Osobnosti: Roman Kreuziger (327 článků) , Alberto Contador (98 článků)

TOUR: Contador vyhrál 96. ročník slavného závodu, Kreuziger splnil cíl

Španělský cyklista Alberto Contador z týmu Astana se stal v neděli vítězem 96. ročníku Tour de France. Roman Kreuziger skončil devátý.
26.07.2009 18:15 |

Obrazem: Contador vládne Tour, Kreuziger zaostal

Contador ovládl i časovku Kreuziger klesl na 12. místo
23.07.2009 21:10 |

Contador uhájil v časovce vedení na Tour, Kreuziger zůstal devátý

Španělský cyklista Alberto Contador porazil v dnešní časovce o půlminutu svého lucemburského rivala Andyho Schlecka a před nedělním dojezdem do Paříže si prakticky zajistil třetí celkové vítězství na Tour de France.
25.07.2010 14:30 |

Osobnosti: Alberto Contador (98 článků) , Andy Schleck (26 článků)

Kreuziger na Tour upadl, ztratil tři minuty. Sedmou etapu ovládl Cavendish

Ve finiši sedmé etapy Tour de France zvítězil Brit Mark Cavendish ze stáje HTC a získal své sedmnácté vítězství na Tour. Žlutý trikot pro celkového lídra uhájil popáté v řadě Nor Thor Hushovd, který dojel v čelní skupině. Roman Kreuziger ztratil po pádu tři minuty a v průběžném pořadí klesl na 57. příčku.
08.07.2011 19:15 |

Osobnosti: Roman Kreuziger (327 článků)

Kreuziger dojel v 11. etapě Gira šestý, celkově je sedmý

Český cyklista Roman Kreuziger obsadil šesté místo ve středeční 11. etapě Gira d'Italia s cílem na kopci a celkově zůstal na sedmé pozici. Pro vítězství si po 142 kilometrech dojel Francouz John Gadret, Kreuziger dojel těsně za lídrem závodu Contadorem.
18.05.2011 18:40 |

GIRO: Contador navýšil vedení na čele, Kreuziger finišoval devátý

V královské etapě se z výhry radoval Mikel Nieve, Alberto Contador obsadil třetí příčku. Kreuziger se posunul na průběžné osmé místo a může stále bojovat o stupně vítězů.
22.05.2011 19:25 |

Contador uhájil na Tourmaletu žlutý trikot, Kreuziger je devátý

Španělský cyklista Alberto Contador udržel v královské etapě Tour de France žlutý trikot a udělal důležitý krok k třetímu celkovému vítězství.
22.07.2010 18:15 |

23.07.2010 09:30 |

Čtrnáctou etapu Tour vyhrál Majka, König dojel devátý

Čtrnáctou etapu cyklistického závodu Tour de France vyhrál Polák Rafal Majka. V čele průběžného pořadí je dál Ital Vincenzo Nibali, který dnes skončil druhý. Český jezdec Leopold König dojel v další alpské etapě devátý a celkově si polepšil z desáté na osmou příčku.
19.07.2014 18:50 |

Sedmou etapu Tour vyhrál Sagan, Kreuziger dojel třináctý

Sedmou etapu cyklistické Tour de France vyhrál Slovák Peter Sagan, který se v jubilejním 100. ročníku závodu dočkal triumfu po třech druhých a jednom třetím místě. Ve žlutém trikotu pojede dál první africký lídr závodu Daryl Impey z Jihoafrické republiky. Roman Kreuziger dojel na třicátém místě ve stejném čase jako vítěz a celkově zůstává desátý.
05.07.2013 18:25 |

Kreuziger dojel dvanáctý a klesl ze třetího na čtvrté místo Tour

Český cyklista Roman Kreuziger dojel v osmnácté etapě Tour de France na dvanáctém místě a klesl ze třetího na čtvrté místo průběžného pořadí závodu. Etapu vyhrál domácí jezdec Christophe Riblon, který byl v cíli víc než tři minuty před celkovým lídrem Christopherem Froomem, jemuž se ale i tak podařilo navýšit vedení v celkovém hodnocení na druhého Španěla Alberta Contadora již na více než pět minut.
18.07.2013 18:30 |

König dnes na Tour de France nepříjemně spadl, zůstal ale devátý

Český cyklista Leopold König skončil tři kilometry před cílem 19. etapy Tour de France na zemi v hromadném pádu. Vyvázl však bez zranění, v cíli dostal stejný čas jako zbytek pelotonu a celkově je stále devátý. Pro výhru si sólovou jízdou v dešti dojel Ramunas Navardauskas, jenž se stal prvním litevským vítězem etapy na Tour.
25.07.2014 20:15 |

Giro: Ital Capecchi vyhrál 18. etapu, Kreuziger zůstává devátý

Osmnáctou etapu závodu Giro d'Italia vyhrál Ital Eros Capecchi, který byl nejrychlejší ve spurtu tříčlenné skupinky uprchlíků. Roman Kreuziger dojel po boku jezdců z čela průběžného pořadí a zůstal devátý se ztrátou 9:47 minuty na lídra Alberta Contadora.
26.05.2011 18:00 |

Sanchez vyhrál čtvrtou etapu Okolo Romandie, Kreuziger byl devátý

Španěl Luis Leos Sanchez z týmu Rabobank vyhrál v sobotu čtvrtou, 184 kilometrů dlouhou etapu cyklistického závodu Okolo Romandie z Bulle do Sionu, český jezdec stáje Astana Roman Kreuziger dojel v hromadném spurtu devátý.
28.04.2012 19:30 |

Kreuziger dojel v předposlední etapě Gira desátý

Předposlední dvacátou etapu Gira d'Italia s cílem v lyžařském středisku Sestriere vyhrál po úniku Bělorus Vasilij Kirijenka. Roman Kreuziger měl na trati problémy, ale ukázal bojovné srdce a nakonec dojel desátý se ztrátou 6:16 minuty. Celkově zůstal sedmý a udržel také bílý trikot pro nejlepšího jezdce do 25 let, na který útočil Nizozemec Steven Kruijswijk. První je dál Španěl Alberto Contador.
28.05.2011 18:00 |

Cyklista Kreuziger se oženil, svatbu měl na hradě v Itálii

Nejlepší český cyklista na silnici Roman Kreuziger si v pátek nedaleko svého současného domova u italského jezera Lago di Garda vzal snoubenku Michaelu. Obřad v italštině se konal ve městečku Torri del Benaco. Další články k tématu: Kreuziger bude jezdit s Contadorem, jde do týmu Saxo Bank-Tinkoff Bank Totální hovadina, brání se Kreuziger nařčením, že nebojoval za Čechy Zklamaný Kreuziger. V paměti zůstávají jen medaile, řekl cyklista
07.10.2012 20:20 |

Alberto Contador si jede za vítězstvím v Tour
23.07.2009 18:15 |

Osmou etapu Kolem Švýcarska ovládl Albasini, Kreuziger je šestý

Švýcarský cyklista Michael Albasini z týmu Orica GreenEdge vyhrál na závodě Kolem Švýcarska sobotní etapu, která vedla z Bischofszellu do Arosy a měřila 148,2 kilometru. Český cyklista Roman Kreuziger dojel v sobotu devátý, průběžně je šestý.
16.06.2012 19:15 |