Článek

Totálně o hubu: KSČM a Přísaha o chlup kolem 5 procent

 
Jak konstatovali někteří politologové, volby rozhodnou malé strany. A zatím není vůbec jasné, jaká je situace. Okolo pěti procent se pohybují tři subjekty. Ale posčítáno je zatím málo hlasů.
09.10.2021 15:00 |

podobné články

Podobné články

Dostal jsem přes hubu, napsal Janek Ledecký. Teď o něm neuslyšíte. Oznámil, že...

 
Pondělní představení Cesty ze tmy se nekonalo, organizátor místo toho strávil část víkendu na JIP. Výsledky tak alespoň částečně prezentoval zpěvák Janek Ledecký. Protestován byl už štáb TV Prima a 200 diváků silvestrovské partičky. Nalezeno bylo dohromady 7 pozitivních, kteří nastoupili do karantény. „Tento víkend nám potvrdil, že systém je pro podobné akce realizovatelný,“ oznámil zpěvák. Ale reagoval i na kritiku ze sociálních sítí: „Měl jsem sedět na prdeli a držet hubu. Ale prostě jsem něco zkoušel udělat. A teď za to přes tu hubu dostávám.“
15.12.2020 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Janek Ledecký (350 článků)

PROSTŘENO plné intrik: Chlup v bramborách byl ze zvukaře!

 
Nálada v karlovarském Prostřenu se ke konci týdne pořádně vyhrotila. Spor o chlup v bramborách dostal nečekanou pointu – podle Zdeňky to byl vous zvukaře!
11.11.2011 05:05 |

podobné články

Sto dní do voleb: Babiš suverénně v čele, Přísaha letí nahoru, jistí to KSČM

 
Agentura Median uveřejnila průzkum, podle kterého se hnutí ANO vrací do vedení. Andrej Babiš (ANO) by podle tohoto průzkumu vyhrál volby s 26 procenty hlasů. Nadále posiluje hnutí Přísaha Roberta Šlachty. Nechává za sebou sociální demokraty i komunisty.
02.07.2021 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23581 článků)

Těsné vítězství ČSSD nad KSČM v Královéhradeckém kraji. Jen o čtyři desetiny procenta

 
Jen o chlup vyhráli sociální demokraté v Královéhradeckém kraji nad komunisty. Prvně zmínění dostali dohromady 19,73 procent hlasů, KSČM 19,39 procent hlasů. Třetí s 12,7 procenty hlasů skončila Koalice pro KHK - KDU-ČSL-VPM. Nejvíce lidí zakroužkovalo právníka a politika Miroslava Antla (ČSSD).
13.10.2012 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Antl (117 článků)

Ministerstvo obrany: Zítra se koná slavnostní vojenská přísaha ve Vyškově

 
Ve čtvrtek 2. února 2017 se v 10.00 hodin za účasti představitelů resortu obrany, státní správy, místní samosprávy a veřejnosti uskuteční v areálu kasáren Dědice slavnostní vojenská přísaha příslušníků tříměsíčního kurzu základní přípravy.
31.01.2017 14:05 |

podobné články

Recenze: Zlodějská přísaha propojuje dobrodružství a romantiku v excelentním příběhu

 
Pokud hledáte moderní příběhy pro mladší ženské publikum, které by nahradily zastaralé knihy o romanci na koňské farmě, může být zlodějská duologie to pravé. Zlodějská přísaha totiž obsahuje všechno, po čem by současná generace, kterou nebaví devadesátkové příběhy z knihovniček pro mladé slečny, mohla toužit.
01.07.2020 17:45 |

podobné články

Jan Campbell: Přísaha

 
Hippokratova přísaha je tradičně připisována Hippokratovi nebo některému z jeho žáků. Nelze vyloučit ale, že její kořeny jsou i v učení Pythagorejců. Přísahy skládané lékaři v současnosti se od původní liší v rámci jednotlivých zemí, či dokonce i mezi jednotlivými lékařskými školami. Bývá například vypuštěno odvolávání se na bohy, slib o vyučování lékařství pouze mužům a také části, které lékaři zakazují vyvolat potrat a provádět eutanázii.
17.12.2020 18:30 |

podobné články

Robert Šlachta představil svoje hnutí Přísaha

 
Někdejší dlouholetý ředitel policejního Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu (ÚOOZ) Robert Šlachta představil své nové politické hnutí Přísaha, s nímž chce kandidovat již v říjnových sněmovních volbách.
29.01.2021 12:16 |

podobné články

FOTO Šlachta navštívil Pasohlávky. Auty dorazily stovky lidí

 
Bývalý policista Robert Šlachta oznámil vstup do politiky. Zakládá hnutí Přísaha, půjde s ním do podzimních voleb. Chci spravedlivé Česko, řekl. V těchto dnech celý tým brázdí republiku a sbírá podpisy. Zvolil si pro to zajímavou formu drive-in. Jako jedno z prvních míst navštívila Přísaha jihomoravské Pasohlávky.
29.01.2021 14:00 |

podobné články

Ivan Bednář: Šlachta přísahá, ale na co?

 
Bývalý ředitel policejního Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu (ÚOOZ) Robert Šlachta zakládá občanské hnutí se kterým se chce účastnit voleb do sněmovny. Bude se jmenovat Přísaha.
01.02.2021 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (2184 článků)

PŘÍSAHA - občanské hnutí Roberta Šlachty je zaregistrována

 
PŘÍSAHA – občanské hnutí Roberta Šlachty byla dnes oficiálně Ministerstvem vnitra ČR zaregistrována do Rejstříku politických stran a politických hnutí.
08.04.2021 19:00 |

podobné články

Šlachta představil novou knihu. Ukazuje průběh kampaně hnutí Přísaha

 
Kniha formou reportáže představuje Roberta Šlachtu v jeho nové roli lídra politického hnutí Přísaha. Vstupu do politiky předcházela série debat se čtenáři nad jeho první knihou Třicet let pod přísahou, kterou napsal společně s Josefem Klímou a ze které se stal velice rychle bestseller.
10.05.2021 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Josef Klíma (232 článků)

Šlachtova Přísaha prý má problém

 
Ekonomický deník upozornil na jednu z tváří hnutí Přísaha Roberta Šlachty. Jde o Veroniku Fejklovou, která byla odsouzena za to, že jako podnikatelka způsobila úpadek firmy a zvýhodnila věřitele. Veronika Fejklová působí jako interiérová designérka, v politice nikdy nefigurovala. „Situace, jaká je dnes, mě k tomu přinutila. Znepokojuje mě, co se tady děje a jednoduše chci změnu,“ píše sama o sobě na webu Přísahy.
27.05.2021 12:45 |

podobné články

Volby by vyhrála koalice Pirátů a STAN. Přísaha poprvé ve Sněmovně

 
Pokud by se nyní konaly volby do Poslanecké sněmovny, vyhrála by je koalice Pirátů a STAN s 26 procenty hlasů. Vládní hnutí ANO premiéra Andreje Babiše by skončila s 20 procenty třetí. Nově by se do dolní parlamentní komory dostalo hnutí Přísaha Roberta Šlachty s pěti procenty. Vyplývá to z průzkumu společnosti Kantar CZ pro Českou televizi.
06.06.2021 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23581 článků)

Volby by vyhrála koalice Pirátů a STAN. Přísaha poprvé ve Sněmovně

 
Pokud by se nyní konaly volby do Poslanecké sněmovny, vyhrála by je koalice Pirátů a STAN s 26 procenty hlasů. Vládní hnutí ANO premiéra Andreje Babiše by skončila s 20 procenty třetí. Nově by se do dolní parlamentní komory dostalo hnutí Přísaha Roberta Šlachty s pěti procenty. Vyplývá to z průzkumu společnosti Kantar CZ pro Českou televizi.
06.06.2021 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23581 článků)

Robert Šlachta a jeho Přísaha děsí politiky: Nesnáším dvojí metr, říká

 
Bývalý ředitel Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu Robert Šlachta (49) slaví velký úspěch! Jeho politické hnutí Přísaha se v průzkumech přehouplo přes magickou 5% hranici. Někteří rivalové začínají mít strach.
10.06.2021 06:50 |

podobné články

Babiš pochválil Šlachtu: Dělá to dobře, je pohledný, chodí a má dobré fotky

 
Kampaň Roberta Šlachty a jeho hnutí Přísaha je podle premiéra Andreje Babiše (ANO) povedená a připomíná marketing, který v roce 2013 dělalo ANO. O možné povolební spolupráci spekulovat nechce, Přísaha prý nicméně není „béčkem” ANO.
10.06.2021 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23581 článků)

Sládek, Bárta, Okamura, Babiš... teď Šlachta. Jiří Pehe koulí očima nad českou demokracií

 
Jiří Pehe má za to, že vzestup hnutí Přísaha má mnoho společného s Republikány Miroslava Sládka. „Nyní přichází další spasitel, Robert Šlachta. Chce, jak jinak, bojovat s korupcí a nastolit spravedlnost. Hnutí Přísaha je budováno okolo něj, i ono může přežít, jen dokud stojí v jeho čele. Vznik jeho a dalších protestních hnutí založených na vůdcovském principu vyjevuje nevyzrálost české demokracie,“ domnívá se.
11.06.2021 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pehe (450 článků) , Miroslav Sládek (144 článků) , Robert Bárta (21 článků) , Jiří Bárta (260 článků) , Jiří Bárta (260 článků)

„A to jste přesně vy, pane Nečasi, ne já!“ Šlachta to pustil ven

 
CNN Prima News prolomila ledy a v neděli pozvala šéfa hnutí Přísaha, Roberta Šlachtu. „Je cítit velký zájem o Přísahu,“ shrnul to pak Šlachta ve své komunikaci s příznivci. A je rád, že si předtím Prima pozvala expremiéra Petra Nečase, protože svým výstupem zvedl Přísaze preference. Ale rýpl si, že ho nepozvali na konfrontaci. A Nečasovi na videu poslal drsný vzkaz. Šlo o Bělorusko. Také sdělil, kdy Přísaha odhalí svůj program.
14.06.2021 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9373 článků)