Článek

Topolánek: Nepohodlné expředsedy krátit na hrdle, bude klid

 
„Češi si nikdy nevážili svých elit, proto Komenským počínaje a kdovíkým konče, jich tolik skončilo v exilu,“ reagoval na krok svého někdejšího rivala Jiřího Paroubka expředseda ODS Mirek Topolánek. Dodává, že otázku „kam s nimi“ by možná efektivně vyřešilo krácení na hrdle, tedy způsob, jakým se v minulosti vládní garnitury vypořádávali s nepohodlnými panovníky.
08.10.2011 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3586 článků) , Mirek Topolánek (2202 článků)
Podobné články

Výpovědní lhůta se krátit nebude, odboráři mě překvapili, tvrdí Drábek

 
Ministr práce a sociálních věcí Jaromír Drábek (TOP 09) popřel, že by měl v úmyslu krátit výpovědní lhůtu.
08.08.2010 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Drábek (1076 článků)

Opozice chce krátit platy ministrům. Za neúčast na interpelacích

 
Poslance opozičních stran už přestalo bavit řečnit při interpelacích k prázdným ministerským lavicím. A tak se pokusí docílit schválení novely, která by umožnila za absence krátit členům vlády plat. Omluvou by byly jen zdravotní důvody, nebo zahraniční služební cesta.
05.05.2011 13:45 |

podobné články

Línek (KDU-ČSL): Regiony Unie krátit nebude

 
Z dvoudenního jednání předsednictva a plenárního zasedání Výboru regionů Evropské unie telefonoval náměstek hejtmana Pardubického kraje Roman Línek dobrou zprávu: z návrhu nového rozpočtu pro období po roce 2013 vyplývá, že prostředky pro regiony se v příštích letech krátit nebudou.
04.07.2011 14:45 |

podobné články

Roithová (KDU-ČSL): Krátit investice pro čerpání zdrojů z EU není správné

 
Krátit investice pro čerpání zdrojů z Evropské unie není účetní chyba, ale chyba účetního.
10.11.2012 21:30 |

podobné články

Začíná podzim: Teploty zůstanou kolem 18 °C, dny se ale budou rychle krátit

 
Začíná astronomický podzim. Ve středu v 10:20 hodin nastává podzimní rovnodennost, od té chvíle se začnou dny krátit a noci prodlužovat až do zimního slunovratu. Meteorologové očekávají teplý a spíše suchý začátek podzimu.
23.09.2015 10:20 |

podobné články

Merkelová smířlivě: Krátit zemím dotace za nepřijímání migrantů nejde

 
Německá kancléřka je proti spojování otázek přerozdělování uprchlíků a čerpání evropských fondů. Angela Merkelová (CDU) tak v rozhovoru s televizí Phoenix reagovala na požadavek Martina Schulze. Lídr německé sociální demokracie (SPD) chce zemím, které nechtějí přijímat uprchlíky, krátit dotace z EU. Podle kancléřky není možné, aby se země ze svých závazků jednoduše vykoupily. Dodala ale, že masivní uprchlická vlna z roku 2015, kdy jen do Německa přišlo skoro 900 tisíc migrantů, se nesmí opakovat.
14.08.2017 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Angela Merkelová (2449 článků) , Martin Schulz (235 článků)

Za neomluvenou absenci by se poslancům mohl krátit denní plat

 
Předseda Sněmovny Radek Vondráček (ANO) připravuje návrh změn sněmovního jednacího řádu, aby se posílila účast poslanců na jednáních dolní komory. Pokud by poslanec neměl pro svou nepřítomnost podloženou omluvu, mohl by se mu krátit denní plat. Vondráček to v neděli řekl v pořadu České televize Otázky Václava Moravce.
02.12.2018 18:00 |

podobné články

Rušení lůžek je nepohodlné, ale zbude víc peněz, chválí onkolog

 
Předseda České onkologické společnosti Jiří Vorlíček si pochvaluje rušení nemocničních lůžek. Připustil, že to bude nepohodlné pro pacienty, protože budou muset dojíždět dále. Zbude tak ale více peněz na metody, na které finance prozatím nejsou.
02.11.2012 20:10 |

podobné články

Sexy nohy a ladná chůze? Je čas obout si vysoké podpatky!

 
Vysoké podpatky byly, jsou a budou neřestí žen. Boty na vysoké jehle hravě vykouzlí dokonalé, sexy nohy, ladnou a pro ženy houpavou chůzi, která muže tolik přitahuje a snadno zvýrazní štíhlou linii, za kterou se rozhodně není třeba stydět. Vysoké podpatky sice vypadají elegantně a přitažlivě, ovšem jejich nošení není zrovna dvakrát pohodlné a své o tom ví každá žena, která do nich alespoň jedenkrát za život obula své nožky. V tomto případě asi jako nikde jinde platí známé rčení: Parádo, trp! Chcete-li mít nohy jako laňka a dát na obdiv pevné linie vaší postavy, budete pro to muset něco udělat – a možná i zatnout zuby! Vysoké podpatky, které muži nikdy nepochopí Nejeden muž se za ženou na vysokých jehlách obdivně otočí, mnohdy si ani neodpustí pověstné zahvízdnutí, kterým dá ženě najevo, že vypadá skvěle. Ovšem jen co otočí hlavu zpátky, zamyslí se nad tím, proč to ty ženy vlastně dělají. Proč nosí nepohodlné boty, ve kterých trpí? Vysoké podpatky jsou slabostí žen a nepochopitelnou skutečností mužů – a tak to prostě zůstane. Zatněte zuby – stojí to za to! Nové boty jsou pokaždé nepohodlné a o těch na podpatku to platí dvojnásob. Při výběru proto pamatujte, že vám botka musí dokonale sedět. Překontrolujte si, že jste sáhla po správné šířce, velikosti i výšce a počítejte s tím, že i kdyby vám bota sebevíce sedla na nohu, první krůčky budou bolet. Ovšem překonáte-li počáteční bolestné chvilky, odměnou pro vás budou krásně vysoké nohy – a to stojí za to, nemyslíte? Tajné triky, na které vám okolí nepřijde V drogerii či lékárně seženete gelové nebo i pěnové vložky do špičky i na patu. S tímto tajným fíglem si nošení bot na vysokém podpatku o něco více zpříjemníte a vaše okolí nic nepozná. Vy se tak budete cítit pohodlněji a okolí vás bude obdivovat za... Čtěte více Příspěvek Sexy nohy a ladná chůze? Je čas obout si vysoké podpatky! pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
19.06.2015 09:06 |

podobné články

Časopis: Pražský magistrát si najal soukromá očka, aby sledovali nepohodlné politiky

 
Některé indicie nasvědčují podle časopisu Týden tomu, že si pražská radnice za veřejné prostředky najímala soukromá očka, aby sledovala nepohodlné politiky a zřejmě prý i policisty, kteří členy pražského magistrátu obvinili kvůli Opencard.
09.09.2013 10:25 |

podobné články

Nové sedačky v metru se lidem líbí. „Ale jsou nepohodlné na záda,“ říká Martina

 
Nové sedačky zkouší dopravní podnik na lince metra C. Do jednoho vagonu nainstaloval místo látkových plastové. Pokud se osvědčí, budou postupně ve všech soupravách. Drtivé většině lidí se zatím líbí, například Martině ale přijde vypouklé opěradlo nepohodlné na záda.
17.06.2017 06:15 |

podobné články

Zlato v hrdle i v pokojích! Podívejte se do nového domu Adele za 230 milionů

 
Zpěvačka se zlatem v hrdle rozhodně nešetří! Adele údajně podepsala nahrávací smlouvu na neuvěřitelných 130 milionů dolarů (3,2 miliardy korun) a už z obrovského rance peněz chystá utratit 9,5 milionů dolarů (230 milionů korun). Své jmění investovala do malebného domečku v LA County.
31.05.2016 17:20 |

podobné články

Topolánek by dal prezidentské vyznamenání Zdeně Mašínové. Babiš podle něj nazývá korupčníky ty, které zkoušel uplatit a nevyšlo mu to

 
Maraton prezidentských rozhovorů v České televizi pokračuje. Jako třetí usedl před kamery Mirek Topolánek, jehož kandidaturu teď zpochybnili u soudu někteří jeho neúspěšní protikandidáti. Nejvyšší správní soud bude rozhodovat o tom, zda Topolánek z boje o Hrad nevypadne. Pokud v něm zůstane, podle všeho nebude šetřit premiéra Andreje Babiše (ANO). Kritický byl Topolánek i k současnému prezidentovi Miloši Zemanovi.
29.11.2017 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (15380 článků) , Mirek Topolánek (2202 článků)

Topolánek chce klid na rozvod

 
Těsně před Štědrým dnem rozeslal předseda ODS Mirek Topolánek tiskovou zprávu, ve které požádal média, aby ustala v pátrání okolo jeho osoby. Topolánek je znovu středem pozornosti, protože si v Praze 1 společně se svou družkou Lucií Talmanovou pronajal byt a odmítá o pronájmu sdělovat podrobnosti.
28.12.2009 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2202 článků) , Lucie Talmanová (129 článků)

Topolánek v nynější krizi vidí šanci pro znovunabytí vlivu a moci, tvrdí Šťastný

 
V souvislosti s vládní krizí se začalo znovu v médiích objevovat jméno expředsedy ODS Mirka Topolánka, který podle spekulací stál společně s Ivanem Langerem a Petrem Tluchořem za komplotem proti Věcem veřejným. Boris Šťastný, šéf pražské ODS, s nímž vedl svého času Topolánek otevřenou válku, v rozhovoru pro Právo řekl, že bývalý předseda strany vidí příležitost k návratu k moci a vlivu.
17.04.2011 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2202 článků) , Petr Tluchoř (560 článků) , Boris Šťastný (405 článků) , Ivan Langer (660 článků)

Češi mají radši mrtvé mučedníky, řekl Topolánek k Paroubkovi

 
Bývalý premiér a šéf ODS Mirek Topolánek komentoval odchod expředsedy ČSSD a svého dlouholetého rivala Jiřího Paroubka ze strany výrokem, že Češi mají radši mrtvé mučedníky než živé bývalé lídry.
07.10.2011 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3586 článků) , Mirek Topolánek (2202 článků)

Paroubek si odchodem nepomůže. Češi mají radši mrtvé mučedníky, vzkazuje Topolánek

 
Bývalý premiér a předseda ODS Mirek Topolánek komentoval rozhodnutí expředsedy ČSSD odejít ze své strany. Češi prý mají ve větší oblibě mrtvé mučedníky než živé bývalé předsedy. Píše server Novinky.cz.
07.10.2011 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2202 článků)

Topolánek tepal v novinách ODS. Tady je jasná odpověď ódéesáků

 
ANKETA Bývalý premiér a expředseda ODS Mirek Topolánek se v rozhovoru pro pondělní Právo poněkud překvapivě zastal exprezidenta a expředsedy ODS Václava Klause. Podle něho se ODS měla za Klause mnohem výrazněji postavit a zaštítit se ideologií klausismu. Co si o tom myslí občanští demokraté?
19.03.2013 07:40 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9345 článků) , Mirek Topolánek (2202 článků)

Topolánek tepal v novinách ODS. Tady je jasná odpověď ódéesáků

 
ANKETA Bývalý premiér a expředseda ODS Mirek Topolánek se v rozhovoru pro pondělní Právo poněkud překvapivě zastal exprezidenta a expředsedy ODS Václava Klause. Podle něho se ODS měla za Klause mnohem výrazněji postavit a zaštítit se ideologií klausismu. Co si o tom myslí občanští demokraté?
19.03.2013 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9345 článků) , Mirek Topolánek (2202 článků)