Článek

Töpfer na dvou židlích: Chci být principál i senátor

 
Tomáš Töpfer (61) rád sedí na dvou židlích. I když mu radní přiklepli pražské Divadlo na Vinohradech, svého senátorského postu se herec vzdát nechce. Alexandru Hemalovi v pořadu na TV Barrandov Töpfer řekl, že na podzim chystá novou kandidaturu.
23.02.2012 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Töpfer (170 článků)
Podobné články

Töpfer vyrovnal rekord, vysoudil na bulváru milionové odškodné

 
Řediteli Divadla na Vinohradech Tomáši Töpferovi přiznal soud milionové odškodné a omluvu za články v deníku Blesk, který před časem napsal, že po něm v Divadle Na Fidlovačce zbyly dluhy. Töpfer tak vyrovnal rekord Marka Vašuta, který vysoudil milion za články v Aha!. Další články k tématu: Töpfer nabídne hercům Vinohrad spoustu práce, aby ke scéně přilnuli Střídání v čele Vinohrad je završeno, Töpfer je ředitelem Frej, Stropnický a Töpfer: přátelství se změnilo ve válku o peníze
20.03.2013 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Marek Vašut (110 článků) , Tomáš Töpfer (170 článků)

Iva Pazderková: Odchod Töpfera z našeho divadla jsem vnímala pozitivně

 
Herečka a moderátorka Iva Pazderková si teď dává pauzu s blbou blondýnou a v televizi je hlavně jako drsná moderátorka drsné vědomostní soutěže Pekelná výzva. Alfou a omegou jejího profesního života je ale Divadlo Na Fidlovačce, které dle jejích slov od odchodu Tomáše Töpfera jen kvete. Další články k tématu: VIDEO: Pazderková si roli moderátorky užívá, nevadí jí mučit soutěžící Töpfer nabídne hercům Vinohrad spoustu práce, aby ke scéně přilnuli Frej, Stropnický a Töpfer: přátelství se změnilo ve válku o peníze Töpfer: Mohu být senátorem i ředitelem Vinohrad, má to výhody Töpfer je krok od nového křesla. Cesta z Fidlovačky vede na Vinohrady
16.05.2013 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Töpfer (170 článků) , Iva Pazderková (258 článků)

Töpfer sedí na 4 židlích. Pracuje 32 hodin denně

 
Z Vinohradského divadla se ozvaly kritické hlasy poté, co byl Tomáš Töpfer zvolen ředitelem divadla. Ze všech stran se totiž valí pochyby, že není možné stíhat všechny funkce, které Töpfer zastává.
29.02.2012 22:50 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Töpfer (170 článků)

Herec, senátor a ředitel Töpfer: Stíhám vše. Senát moc času nezabere

 
Senátor Tomáš Töpfer (ODS) se stane ředitelem Divadla na Vinohradech. Z řad ČSSD je za toto sezení na dvou židlích tvrdě kritizován. Pražský zastupitel Lukáš Kaucký naznačuje, že mu ke zvolení ředitelem mohly napomoci jeho politické kontakty. Herec podobné výtky rezolutně odmítá a uvažuje, že se pokusí senátorský post v nadcházejících volbách obhájit.
20.01.2012 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Töpfer (170 článků) , Lukáš Pražský (22 článků)

Herec, senátor a ředitel Töpfer: Stíhám vše. Senát moc času nezabere

 
Senátor Tomáš Töpfer (ODS) se stane ředitelem Divadla na Vinohradech. Z řad ČSSD je za toto sezení na dvou židlích tvrdě kritizován. Pražský zastupitel Lukáš Kaucký naznačuje, že mu ke zvolení ředitelem mohly napomoci j jeho politické kontakty. Herec podobné výtky rezolutně odmítá a uvažuje, že se pokusí senátorský post v nadcházejících volbách obhájit.
20.01.2012 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Töpfer (170 článků) , Lukáš Pražský (22 článků)

Tomáš Töpfer nařčen ze zneužívání peněz Senátu pro divadlo

 
Senátor za ODS Tomáš Töpfer svou senátorskou kancelář, na niž ze zákona bere k platu každý měsíc navíc peníze, umístil do budovy Divadlu Na Fidlovačce, kde je ředitelem. Upozornil na to server Aktuálně.cz s tím, že tak Töpfer divadlu pomáhá z veřejných prostředků senátního rozpočtu.
02.03.2011 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Töpfer (170 článků)

Töpfer nechce být primátorem: Senát je OK a chci chodit na ryby

 
Senátor za ODS a herec Tomáš Töpfer prý konečně může prozradit, že žádnou nabídku kandidovat na pražského primátora ve skutečnosti nedostal. A když ji nedostal, tak ji také nemohl odmítnout.
17.08.2010 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Töpfer (170 článků)

Senátor Töpfer sbírá podpisy na prezidenta

 
Senátor za ODS, herec a ředitel divadla Tomáš Töpfer se rozhodl s největší pravděpodobností jít do boje o post hlavy státu. Podle informací ParlamentníchListů.cz začal už shánět v Senátu podpisy. Pokud jich sežene deset, může se o místo prezidenta utkat s dalšími rivaly.
11.02.2012 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Töpfer (170 článků)

Senátor Töpfer na Frekvenci 1: Přímá volba prezidenta přinese jen zklamání

 
„Lidé budou přímou volbou prezidenta zklamaní,“ míní Tomáš Töpfer, senátor za ODS, herec a ředitel Divadla na Vinohradech. V pořadu Pressklub na rozhlasové stanici Frekvence 1 hovořil o blížících se krajských a senátních volbách, přímé volbě prezidenta i aféře okolo Národního divadla.
23.09.2012 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Töpfer (170 článků)

Poslanci na dvou židlích: Nováčci ve Sněmovně řeší, co se svými funkcemi

 
Sněmovní volby neznamenají jen velké změny v parlamentu, ale způsobí i personální zemětřesení v různých institucích. Mnoho nových poslanců bude muset řešit, co dál. Dá se sedět na dvou židlích?
04.11.2013 16:55 |

podobné články

Forejt sedí na dvou židlích. Pracuje i pro Zaorálka, aby si mohl splnit sen

 
Šéf hradního protokolu Jindřich Forejt od pondělí sedí na dvou židlích. Pracuje už nejen pro prezidenta Miloše Zemana, ale i pro ministra zahraničí Lubomíra Zaorálka (ČSSD). Bude slaďovat jejich zahraniční cesty. Informují o tom Lidové noviny.
01.07.2015 13:56 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (2462 článků) , Miloš Zeman (22287 článků)

Tomáš Töpfer: V práci klídek a pohodičku!

 
Hlavně klídek a pohodička. Takové heslo razí i v práci herec a senátor Tomáš Töpfer (58). Při pauzách v natáčení nového retro seriálu Vyprávěj, si profesionálně připravil prut, a když zrovna nebyl v záběru, odbíhal chytat ryby.
21.08.2009 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Töpfer (170 článků)

Četník primátorem nebude, Töpfer pražskou ODS odmítl

 
Senátor za ODS, populární herec Tomáš Topfer zatím nemá zájem vstoupit do boje o primátorské křeslo. Rozhodnutím oblíbeného četníka Karla Arazíma z Četnických humoresek se zabývá sobotní Právo.
17.07.2010 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Karel Arazím (2 články) , Tomáš Töpfer (170 článků)

Töpfer si politiku užívá. Peníze Senátu lije do svého divadla

 
Senátor Tomáš Töpfer (ODS) nevidí na tom, že si kancelář založil přímo v budově vlastního divadla, nic špatného. Jeho postup je však velmi neobvyklý. Skrz Senát totiž financuje vlastní kulturní instituci.
02.03.2011 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Töpfer (170 článků)

Nejbohatší zákonodárci: úspěšný podnikatel Töpfer, lesů pán Štěch

 
Postavení v žebříčku nejlépe situovaných zákonodárců si i letos udržel senátor Tomáš Töpfer (ODS). Sice se zařadil až za ministra pro místní rozvoj Kamila Jankovského (VV), který inkasoval přes dvacet miliónů za prodej podílu ve svých firmách, ale i tak vysoko přečnívá nad ostatními poslanci a senátory. Alespoň prozatím, neboť na odevzdání svých přiznání mají zákonodárci ještě dva dny.
28.06.2011 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Töpfer (170 článků)

Populární senátor Töpfer z ODS: Lidé ty reformy chtějí. Ale...

 
Rušit Komunistickou stranu Čech a Moravy? Podle senátora a herce Tomáše Töpfera myšlenka, která přišla poněkud po sezóně. Teď už je spíše třeba hledat taková řešení společenských problémů, která komunisty obsahově vyprázdní. Pokud jde o reformy, nepochybuje Töpfer, že lidé cítí jejich potřebu, ale rádi by, aby se reformy obešly bez nich.
06.07.2011 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Töpfer (170 článků)

Zdravotnictví jen pro bohaté? Tak se strašilo liberalizací cen, říká Töpfer

 
Smršť reformních zákonů, které v tomto týdnu schválili koaliční poslanci, se brzy přežene i nad Senátem. Vzhledem k rozložení sil se ale předpokládá, že je horní komora šmahem zamítne. Také senátor ODS Tomáš Töpfer počítá s tím, že zákonodárci ČSSD budou hlasovat jako jeden muž proti reformám, i když rétorika jejich odpůrců mu připomíná strašení liberalizací cen z počátku devadesátých let.
09.09.2011 06:55 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Töpfer (170 článků)

Jaroslav Kubera: Můj favorit je Přemysl Sobotka. Dobrý na Hrad by byl i Tomáš Töpfer

 
"Můj favorit je Přemysl Sobotka, to netajím. Dobrým kandidátem by byl také kolega ze Senátu Tomáš Töpfer," řekl v rozhovoru pro Právo senátor Jaroslav Kubera.
07.01.2012 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Töpfer (170 článků) , Jaroslav Kubera (688 článků) , Přemysl Sobotka (465 článků)

Boj o křeslo ředitele Divadla na Vinohradech: Stropnický vs. »mraveneček« Töpfer!

 
Na pražském magistrátu probíhají pohovory s kandidáty na lukrativní místo ředitele Divadla na Vinohradech: včera tam svou vizi předkládal současný umělecký šéf Martin Stropnický (55), dnes má dorazit jeho vyzyvatel – herec a senátor Prahy 4 za ODS Tomáš Töpfer (61).
19.01.2012 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Töpfer (170 článků) , Martin Stropnický (1730 článků)