Článek

Top momenty z Varů: Milující dědeček Jiří Bartoška, zamilované laškování v dešti i proměna Tomicové

 
Nejdůležitější událost roku, Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech, již skončila a česká smetánka se vrátila zpět do života plného běžných povinností. Redakce eXtra.cz vám přináší ty nej momenty, které se navždy zapsaly k zásadním událostem pro letošní rok. Mezi nimi nechybí milující dědeček Jiří Bartoška, dechberoucí proměna herečky Pavly Tomicové i romantické dovádění zamilovaných dvojic. 
08.07.2024 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Bartoška (892 článků) , Pavla Tomicová (343 článků)
Podobné články

Milenka Malého Kristýna Kociánová v obležení nenávisti: Že se nestydíš, ty špíno, píší jí lidé

 
Herečka Kristýna Kociánová (37) se stala terčem útoků ze strany naštvaných fanoušků Pavly Tomicové (60). Manžel Tomicové Ondřej Malý (56) totiž od své ženy po devatenácti letech manželství odešel, aby žil s mladší hereckou kolegyní, s níž navíc podle webu Aha! čeká dítě. Lidé na sociálních sítích jsou rozhořčeni těmito informacemi a převážně stojí na straně Tomicové.
24.08.2022 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Pavla Tomicová (343 článků) , Kristýna Kociánová (54 článků) , Ondřej Malý (104 článků)

Bartoška přileze po kolenou, vzkazuje Agáta do Varů, kam jí po letech zabránili přijet. Řekla nám, jak to dokázali, a je to hodně drsné!

 
Prezident karlovarského festivalu "Jirka Bartoška":http://www.extra.cz/tema/jiri-bartoska (66) dokázal po letech marného úsilí a potupných proher eliminovat z Varů naši zástupkyni šéfredaktora "Agátu Prachařovou":http://www.extra.cz/tema/agata (28).
30.06.2013 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Bartoška (892 článků)

Herec Jan Bartoška (38) zažívá trable: Pletou si mě s tím slavnějším!

 
Když se ho ptají, zdali je jeho otcem Jiří Bartoška, odpovídá: „Ano, je!“ Až když následuje doplňující otázka: „Je to TEN Bartoška?“ zavrtí hlavou. Jde totiž o neuvěřitelnou shodu jmen. Herec Jan Bartoška (38) nemá se slavným »Barťákem« nic společného, i když jeho tatínek je také Jiří...
27.03.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Bartoška (892 článků)

Jiří Bartoška ve Varech: Prezident festivalu je plný energie, stále má však kanylu v ruce

 
Letošní, již 57. ročník Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech, si ani přes zdravotní komplikace nenechal ujít prezident festivalu, Jiří Bartoška. Ten na místo konání dorazil dokonce den před samotným zahájením - přijel ve čtvrtek krátce po 16. hodině, jak pro vás zachytila i redakce eXtra.cz. Z nemocnice ho přitom propustili teprve ve středu - stále má kanylu v ruce. I proto není jisté, jak dlouho se Bartoška zdrží a jakých akcí v rámci příležitosti se zúčastní. „Čeho se bude prezident Bartoška účastnit, se domluvíme až po jeho příjezdu,“ řekl výkonný ředitel festivalu Kryštof Mucha.
30.06.2023 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Bartoška (892 článků) , Kryštof Mucha (20 článků) , Jiří Mucha (37 článků)

Radikální proměna: Po Pavle Tomicové zhubla i Vendulka z Ulice. Mám dole 17 kilo, hlásí

 
Po herečce Pavle Tomicové (60) prošla radikální proměnou i Anežka Rusevová (35), známá ze seriálu Ulice. Sympatická herečka ukázala na představení podzimního programového schématu TV Nova novou figuru. Obě dámy byly známy svými korpulentními tvary, těm je však konec.
12.08.2022 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Pavla Tomicová (343 článků) , Anežka Rusevová (30 článků)

TOP momenty z loňského festivalu ve Varech: Požitkář Crowe, rozjetá Farna či močení do květináče

 
Filmový festival v Karlových Varech se nezadržitelně blíží. Spousta celebrit si opět vyrazí do lázeňského města za různými večírky, filmy, módními přehlídkami a mnoho dalšího. A jak už to tak bývá, s tím se pojí i různé ikonické momenty, ať už pozitivní, či negativní. Výjimkou nebyl ani minulý 57. ročník, u něhož nechyběla redakce eXtra.cz a vše důležité zachytila. Připomeňte si ty nejlepší momenty z loňských Varů. 
27.06.2024 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Crow Crow (8 článků)

Borhyová a Hrdlička: Takhle jejich láska vyprchávala před kamerou!

 
Tři roky tvořili dokonalý pár. A stejně tak dlouho Lucii Borhyovou (37) a jejího partnera Michala Hrdličku (26) potkávaly na různých akcích kamery Blesku. Usměvavý pár se nikdy nebránil rozhovorům, ovšem v poslední době už častěji stáli před kamerou sami... Připomeňte si reportáže, v nichž nejprve zářili štěstím! Doposud působili Lucie Borhyová (37) a Michal Hrdlička (26) jako dokonalý pár a dokonce plánovali svatbu. Jenže přišel nečekaný rozchod. Jak se ale láska slavné dvojice zrodila a jak se vyvíjela? Připomeňte si momenty, kdy byli Lucie s Michalem ještě šťastně zamilovaní.Více na http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/348924/borhyova-a-hrdlicka-se-rozesli-jak-sel-cas-s-lucii-a-michalem.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy Doposud působili Lucie Borhyová (37) a Michal Hrdlička (26) jako dokonalý pár a dokonce plánovali svatbu. Jenže přišel nečekaný rozchod. Jak se ale láska slavné dvojice zrodila a jak se vyvíjela? Připomeňte si momenty, kdy byli Lucie s Michalem ještě šťastně zamilovaní.Více na http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/348924/borhyova-a-hrdlicka-se-rozesli-jak-sel-cas-s-lucii-a-michalem.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy Doposud působili Lucie Borhyová (37) a Michal Hrdlička (26) jako dokonalý pár a dokonce plánovali svatbu. Jenže přišel nečekaný rozchod. Jak se ale láska slavné dvojice zrodila a jak se vyvíjela? Připomeňte si momenty, kdy byli Lucie s Michalem ještě šťastně zamilovaní.Více na http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/348924/borhyova-a-hrdlicka-se-rozesli-jak-sel-cas-s-lucii-a-michalem.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy Doposud působili Lucie Borhyová (37) a Michal Hrdlička (26) jako dokonalý pár a dokonce plánovali svatbu. Jenže přišel nečekaný rozchod. Jak se ale láska slavné dvojice zrodila a jak se vyvíjela? Připomeňte si momenty, kdy byli Lucie s Michalem ještě šťastně zamilovaní.Více na http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/348924/borhyova-a-hrdlicka-se-rozesli-jak-sel-cas-s-lucii-a-michalem.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy
14.10.2015 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Borhyová (1712 článků) , Michal Hrdlička (709 článků)

Jiří Bartoška staví dům u Karlových Varů: Bude mít mystickou adresu

 
K mezinárodnímu filmovému festivalu bude mít jeho prezident Jiří Bartoška (68) ještě blíž! U Karlových Varů totiž vlastní pozemek a teď si tam právě začíná stavět dům.
10.06.2015 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Bartoška (892 článků)

Víte, kolik alkoholiků tady už bylo? Jiří Bartoška promluvil o hostech festivalu a o tom, jak dostal do Varů Johnnyho Deppa

 
Jak bylo těžké do Karlových Varů přilákat Johnnyho Deppa  (58) , jednu z největších hereckých hvězd světa? Jiří Bartoška  (74) , prezident Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary, promluvil. A prozradil, že kontroverze herce se nebál ani trochu.
27.08.2021 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Johnny Depp (1063 článků) , Jiří Bartoška (892 článků) , Johnny Johnny (303 článků)

Oslavenec Bartoška = dovozce hvězd do Česka! Přehled hollywoodských hvězd, které vylákal do Varů

 
Od roku 1994 je Jiří Bartoška, který v pátek oslaví 70. narozeniny, prezidentem Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech. Díky tomu se setkal s tolika hollywoodskými hvězdami, že už je ani nepočítá. Koho všeho za posledních 23 let do Varů pozval?
24.03.2017 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Bartoška (892 článků)

Božská Verešová, Bartoška s celou rodinou i Novotný s těhotnou manželkou. Top momenty z hvězdné party ve Varech

 
Filmový festival v Karlových Varech má za sebou jednu z nejprestižnějších akcí, na níž se to jen hemžilo slavnými jmény. UniCredit Bank si nenechala ujít například Simona Krainová, která v sáčku odhalila svůj hrudník. Andrea Verešová se musela kvůli nepřízni počasí fotit pod deštníkem a prezident Jiří Bartoška ukázal roztomilou vnučku Andulku i celou rodinu. Na místě byla i redakce eXtra.cz, která všechno nafotila. 
02.07.2024 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Bartoška (892 článků) , Andrea Verešová (1438 článků) , Simona Krainová (2355 článků) , Jiří Novotný (246 článků) , Jiří Novotný (72 článků) , Jiří Novotný (246 článků)

Nejdojemnější momenty z pohřbu Jana Kačera: Emotivní vzpomínka Potměšila, pohublý Bartoška a zdrcená Balzerová

 
Poslední rozloučení s hercem Janem Kačerem (†87) bylo velmi emotivní. Do Národního divadla se přišli rozloučit hvězdy jako David Prachař, Miroslav Donutil, Jiří Bartoška, Tomáš Töpfer, Jiří Štěpnička, Eliška Balzerová či Jitka Schneiderová. Na místě byla i redakce eXtra.cz, která sledovala dění.
05.06.2024 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Bartoška (892 článků) , Jitka Schneiderová (429 článků) , Miroslav Donutil (464 článků) , Jan Kačer (198 článků) , David Prachař (222 článků) , Tomáš Töpfer (215 článků) , Jiří Štěpnička (68 článků) , Eliška Balzerová (217 článků)

Jiří Bartoška: Flirt, pivo a cigára!

 
To se zase jednou Jiří Bartoška (63) předvedl v celé své kráse. Vynikající herec na place dokazuje, že mu sláva a léta zkušeností dovolují vše. Při natáčení pohádky si Bartoška i coby král zapaloval jednu cigaretu od druhé, a to dokonce i v královském kostýmu, který určitě nebyl z nejlevnějších.
05.08.2010 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Bartoška (892 článků)

Jiří Bartoška: Flirt, pivo a cigára!

 
To se zase jednou Jiří Bartoška (63) předvedl v celé své kráse. Vynikající herec na place dokazuje, že mu sláva a léta zkušeností dovolují vše. Při natáčení pohádky si Bartoška i coby král zapaloval jednu cigaretu od druhé, a to dokonce i v královském kostýmu, který určitě nebyl z nejlevnějších.
06.08.2010 16:29 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Bartoška (892 článků)

Jiří Bartoška podpořil ve spotu nespravedlivě stíhané vězně

 
Prezident mezinárodního festivalového festivalu Jiří Bartoška se stal další českou osobností, která se postavila za práva nespravedlivě stíhaných vězňů. Podpořila tak světovou organizaci Amnesty International (AI). Ta svou novou podobu kampaně zveřejní během čtvrtku v Karlových Varech. Bartoška jí propůjčil hlas.
07.07.2011 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Bartoška (892 článků)

Jiří Bartoška málem usnul v rakvi!

 
Jiří Bartoška (64) přijal svou asi nejpodivnější roli v životě. Představení Moje hra v Divadle Kalich totiž stráví v rakvi. „Člověk se v ní necítí tak strašně, jak si dopředu představuje,“ řekl Bartoška Blesku. Ale hned přiznal, že ho děsí první část hry, kdy je v rakvi zavřený.
14.01.2012 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Bartoška (892 článků)

Herec Jiří Bartoška slavil 65. narozeniny a přáli mu i byznysmeni: BARTOŠKA, JOHOHÓ!

 
Herec a šéf karlovarského filmového festivalu Jiří Bartoška oslavil půlkulatiny. K 65. narozeninám mu do pražského klubu La Fabrika přišly v pátek popřát desítky kamarádů. A oslava se protáhla až do soboty!
25.03.2012 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Bartoška (892 článků)

Chcete ho? Jiří Bartoška šokuje: Jsem oboustranný sirotek a na starý kolena bych měl rodiče!

 
Prezident karlovarského festivalu Jiří Bartoška (72) svým humorem odboural všechny hosty na charitativní akci, kterou měla pod palcem herečka Jitka Schneiderová (46). Poté, co představila projekt Hledáme rodiče tak se mikrofonu chopil Bartoška.
01.07.2019 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Bartoška (892 článků) , Jitka Schneiderová (429 článků)

Místo natáčení operace. Jiří Bartoška skončil v nemocnici

 
Herec a prezident karlovarského filmového festivalu Jiří Bartoška  (73) podstoupil v brněnské nemocnici neplánovanou operaci. Zákrok proběhl bez komplikací, zamotal ale s obsazením filmu Přání Ježíškovi, který měl Bartoška právě v Brně o víkendu začít natáčet.
16.11.2020 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Bartoška (892 článků)