Článek

Top dárek pro Menzelovou? Brilianty to nejsou...

 
V sobotu se už popáté v celé České republice uskutečnila Národní potravinová sbírka. Lidé a známé tváře darovali potraviny či prostředky osobní hygieny. Například Olga Menzelová (39), která s dcerami přišla už poněkolikáté, u pokladny vyplázla čtyři a půl tisíce korun, aniž mrkla okem.
20.11.2017 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Olga Menzelová (277 článků)
Podobné články

Jak vybrat dokonalý dárek? Poradíme vám

 
Blíží se narozeniny či svátek někoho blízkého? Nebo snad už začínáte myslet na Vánoce? Pokud jsou věci, co vás mohou v tomto směru trápit, tak je to otázka toho, jak vybrat dokonalý dárek. Co by měl splňovat? Podívejte se. Originalita je základ Dnes by to měla být především originalita, která rozhodně zaujme na první pohled. Nejenom, že takto vybraný dárek potěší, ale zároveň budete i vy sami jedineční, jelikož jste ho vybrali. Pokud tápete, nechte si doporučit dárek pro muže nebo pro ženu podle toho, co se prodává nejvíce. Díky tomu snadno a bez složitého přemýšlení zjistíte, co je aktuálně hitem a co může přijít vhod i vám samotným. Myslete na to a vybírejte podle ostatních. Něco, co by si druhá osoba nekoupila Ano, i toto je směr, kterým je dobré se ubírat. Pokud vybíráte vhodný dárek, je dobré jít cestou, která je spojena s faktem, že něco takového by si druhá osoba zkrátka a jednoduše nekoupila. Tím zaručeně také neuděláte chybu. A je jedno, zda dárek kupujete mužům, nebo chcete zvolit originální dárky pro ženy. V obou případech můžete přemýšlet i tak, že se zamyslíte nad sebou. Co by vám udělalo radost, ale sami si to nekoupíte? Adrenalin je hitem Co se v poslední době dostává do popředí? Rozhodně jsou to dárky adrenalinové, které umožní vyzkoušet něco nového. Ideální je dát je ve formě poukazu, kdy si obdarovaný sám zarezervuje místo a také termín, kdy se dostaví. I zde můžeme prozradit několik konkrétních a zajímavých tipů. Jde třeba o: let letadlem nebo vrtulníkem, jízda v závodním autě, let balónem. Na závěr dodejme, že když vybíráte ten pravý dárek, zapomeňte na to, že musí být nutně drahý. Pamatujte, že i levnější dárky mohou potěšit. Důležité je, že jste nějaký vůbec sehnali, než to, kolik konkrétně vlastně stál peněz. Často se stává, že i tys nejmenší... Čtěte více Příspěvek Jak vybrat dokonalý dárek? Poradíme vám pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
05.08.2017 19:55 |

podobné články

Top dárek pro Menzelovou? Brilianty to nejsou...

 
V sobotu se už popáté v celé České republice uskutečnila Národní potravinová sbírka. Lidé a známé tváře darovali potraviny či prostředky osobní hygieny. Například Olga Menzelová (39), která s dcerami přišla už poněkolikáté, u pokladny vyplázla čtyři a půl tisíce korun, aniž mrkla okem.
14.11.2017 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Olga Menzelová (277 článků)

Menzel přišel na pohřeb s Menzelovou: Smrt je sblížila!

 
Až smrt sblížila už rok spolu nežijící manželský pár Olgu Menzelovou (31) a Jiřího Menzela (71)! I když se Olga odstěhovala k milenci Jaroslavu Brabcovi (57), u strašnického krematoria mohli hosté pohřbu manžela herečky Květy Fialové (79) režiséra Pavla Háši (†80) vidět pár takřka ruku v ruce.
14.08.2009 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Květa Fialová (255 článků) , Olga Menzelová (277 článků) , Jiří Menzel (349 článků)

Gábina Partyšová exkluzivně promluvila o nevéře svého muže s Menzelovou

 
Gábina Partyšová  (34) přijela do Karlových Varů, aby si se svým manželem Pepou Koktou vysvětlila, jak to vlastně bylo s jeho polibky s Olgou Menzelovou. „Je skvělé, že se mají lidé rádi, ale přece jen malý výslech proběhne,“ řekla Gábina. A Super.cz byl s kamerou i fotoaparátem u toho.
02.07.2012 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Olga Menzelová (277 článků) , Josef Kokta (891 článků)

Gábina Partyšová o líbačce manžela s Menzelovou: Já jim to vrátím!

 
Netrvalo to ani dvacet čtyři hodin a Gábina Partyšová (34) se tváří v tvář sešla s Olgou Menzelovou (34), která se ve Varech »zakousla« do jejího manžela Josefa Kokty (55). Kouzlo okamžiku nebo neuvěřitelný šarm zchudlého obchodníka na burze ženě režiséra Jiřího Menzela (74) doslova zatemnil mozek.
03.07.2012 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Olga Menzelová (277 článků) , Josef Kokta (891 článků)

Partyšová manželovi za úlet s Menzelovou: Pepo, tytyty!

 
VIDEO: Ani rychle zakoupená kytice nevyžehlila festivalový úlet Josefa Kokty s Olgou Menzelovou. Vášnivá líbačka neunikla fotografům a zpráva se rychle roznesla. A to Koktova manželka Gábina Partyšová nepřenesla přes srdce.
04.07.2012 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Olga Menzelová (277 článků) , Josef Kokta (891 článků)

Nevěra manžela zapomenuta: Partyšová s Menzelovou ukázaly na pláži svá perfektní tělíčka v plavkách!

 
Moderátorka Gábina Partyšová  (34) už zřejmě zapomněla na drsné články, které upozorňovaly na to, že je jí manžel Josef Kokta nevěrný. Bulvární deníky odhalily, že se během filmového festivalu v Karlových Varech vášnivě líbal s Olgou Menzelovou  (34) . Gábina ale zůstala nad věcí a údajnému románku nevěřila.
01.08.2012 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Olga Menzelová (277 článků) , Josef Kokta (891 článků)

Co spolu mají? Partyšová s Menzelovou se spolu předvedly v až moc rozhalených županech

 
Co tyhle dvě sblížilo? Od začátku karlovarského filmového festivalu, kdy se objevila vymyšlená kauza , že si manžel Gábiny Partyšové  (34) začal s manželkou režiséra Jiřího Menzela, jsou Gábina s Olgou Menzelovou  (34) skoro jako dvojčata. Olga Gabrielu podporuje i v její současné situaci, kdy už několik měsíců řeší nejen nevěru, ale i těhotenství Ornelly Štikové se svým mužem.
22.10.2012 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Olga Menzelová (277 článků) , Ornella Štiková (1047 článků) , Gabriela Partyšová (301 článků)

Milionový třpyt na červeném koberci: Hvězda StarDance má šperky za 8 000 000 Kč! Zastíní Menzelovou i Doleželovou

 
Pořádně se blýsknout! Heslo, kterým se řídí každá žena, která dnes míří na červený koberec mezinárodního filmového festivalu do Karlových Varů. Nejzářivější star bude violistka Jitka Hosprová (38). S diamanty za 8 milionů korun zastínila i Olgu Menzelovou (36) s Janou Doleželovou (33).
04.07.2014 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Jana Doleželová (366 článků) , Olga Menzelová (277 článků)

VIDEO s Verešovou: Za dítě chci brilianty!

 
„Manžel mi k narození Vanessky (2) daroval krásné briliantové náušnice, které jsem si sama navrhla. Toužila jsem po velkých kruzích s brilianty, které jsme nikde nesehnali,“ prozradila Verešová Blesk.cz. Zastává názor, že důležité události by se měly pokřtít vzácným klenotem.
22.04.2009 18:28 |

podobné články

Miss Sokolová lovila brilianty v odpadních trubkách

 
Miss ČR 2007 Kateřina Sokolová málem přišla o brilianty za desetitisíce, které skončily v odpadu poté, co jí omylem spadly do umyvadla. Šlo o drahý šperk, který jí k loňským devatenáctým narozeninám věnoval přítel Jean.
18.03.2010 00:05 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Sokolová (250 článků)

Krásná Tereza Kerndlová se pochlubila zásnubním prstenem s brilianty a prozradila, kdy bude svatba

 
Zpěvačku Terezu Kerndlovou  (26) požádal její přítel o ruku a dal jí nádherný zásnubní prsten s brilianty. Hodně dlouho ho ale nenosila. Nám prozradila, v čem byl problém. Prstýnek jí byl totiž hodně velký. Nemá snad svoji milou po letech známosti Renda ještě v oku?
05.04.2013 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Kerndlová (376 článků)

Do Národního muzea převezli stodukát z roku 1629 i brilianty

 
Pod dohledem policejního Útvaru rychlého nasazení byly ve středu před polednem do Nové budovy Národního muzea v Praze (NM) přivezeny nejcennější exponáty výstavy Peníze a Aféry, které budou zpřístupněny v pátek 29. listopadu. Jde o dosud nikdy nevystavený zlatý stodukát Ferdinanda III. a největší brilianty z českých sbírek, oba z majetku NM. Pojistná hodnota vystavených předmětů dosahuje téměř půl miliardy korun, řekl generální ředitel muzea Michal Lukeš.
27.11.2013 13:17 |

podobné články

Pánové, poučte se! Tento mladík dal své přítelkyni ten nejoriginálnější dárek na světě!

 
Většina mužů má "ohledně dárků pro svou přítelkyni starosti":http://www.extra.cz/originalni-darek-k-vyroci-svatby-rodicu-tihle-brachove-prefotili-sve-fotky-z-detstvi, a pokud jim jejich drahá nenapíše přesný seznam toho, co by chtěla, koupí hrnek a svíčku. Tohle ale neplatí pro mladíka, který pro svou holku "vymyslel vskutku geniální dárek.":http://www.extra.cz/tip-na-darek-pro-vasi-pritelkyni-diky-tehle-pilulce-nebude-kakat-ale-trousit-trpytky
20.12.2014 19:35 |

podobné články

4 tipy na zážitkové dárky pro muže

 
Blíží se narozeniny vašeho bratra, tatínka, manžela nebo kamaráda? Lámete si hlavu nad výběrem vhodného dárku, který bude nejen originální, ale zároveň vkusný a doslova nezapomenutelný? Pak svou horkou kartu vsaďte na zážitkové dárky pro muže, které dotyčnému zaručeně utkví v paměti! Proč se znovu a znovu obracet na klasiku v podobě kosmetického balíčku nebo obálky s finančním obnosem, když máte jedinečnou příležitost překvapit? Darováním zážitku obdarovanému nejen ukážete, že jste si s výběrem dárku dali záležet, ale zároveň mu umožníte zažít na vlastní kůži něco, po čem třeba již dlouhý čas touží! 4 tipy na zážitkové dárky pro muže Již si nemusíte lámat hlavu s výběrem dárku. Udělali jsme to za vás! Následující řádky pro vás mohou být inspirací na dárek pro tatínka, přítele či kamaráda, se kterým zaručeně nemůžete šlápnout vedle! Tip první: Projížďka v bojovém tanku Máte doma chlapa, kterého zajímají válečné stroje? Pak investujte do pořízení právě tohoto zážitku, se kterým mu určitě vyrazíte dech! Díky vám bude moci na vlastní kůži poznat, jaké to bylo brázdit cesty v bojovém tanku, kde jeho posádka rozhodně neměla prostoru na rozdávání a co se pohodlí týče, nedalo se mluvit o kdovíjakém komfortu. Projížďka tankem po vyznačené trase je adrenalinová zkušenost, která v dotyčném muži vyvolá ještě větší zájem o bojovou historii. Tip druhý: Jízda ve Ferrari Jestliže hledáte dárek pro muže milujícího rychlá auta, pak je tento tip pro vás jako stvořený. Umožněte vašemu blízkému projet se v rychlém Ferrari, jehož rychlost v něm vyvolá pořádnou dávku adrenalinu a kdo ví – možná i trochu strachu! Jen uznejte, komu z nás se během obyčejného dne poštěstí projet se rychlostí až 325 kilometrů v hodině? Tohle autíčko dokáže z 0 na 100 katapultovat během neuvěřitelných 3,4 vteřin! Tip třetí: Adrenalin v Hummerovi Další úžasný dárek pro muže toužícího pocítit... Čtěte více Příspěvek 4 tipy na zážitkové dárky pro muže pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
04.07.2016 04:30 |

podobné články

Narozeniny Miss Sokolové: Dostala brilianty!

 
Modelka Kateřina Sokolová (20) momentálně tráví dny se svým přítelem Jeanem v Turecku, kde oslavila i své narozeniny. Jako dárek dostala nádherný briliantový náhrdelník.
15.04.2009 15:01 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Sokolová (250 článků)

Andrea Verešová konečně dostala dárek za porod: Brilianty!

 
Je to teprve dva měsíce, co slovenská modelka Andrea Verešová (28) porodila svého druhého potomka, syna Daniela Tobiase, a už je zpátky v šoubyznysu.
11.05.2009 02:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Verešová (1182 článků)

Bílá dostala od Makovičky prsten: Svatba nebude!

 
Lucie Bílá včera po čtyřech dnech konečně doslavila 45. narozeniny. A Blesku se pochlubila, jaké dárky jí udělaly radost a co dostala od přítele Petra Makovičky: „První dárek byl romantický víkend v Paříži, druhý prstýnek a třetí bílé kolo,“ přiznala a okamžitě dodala, že prstýnek z bílého zlata a třemi brilianty není zásnubní.
11.04.2011 06:20 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2262 článků)

Jak se elegantně obléci a vybrat dárek?

 
Dámy, přemýšlíte, kde hledat kvalitní a přitom elegantní oblečení? Najít skutečně dobrý tip k nákupu není úplně jednoduché. Velmi často se stane, že vám například vyhovuje styl, který je zajímavý a netradiční, zkrátka šik, ale ceny jsou příliš vysoké. Nebo naopak, ceny by sice byly vyhovující, ale oblečení bezvýrazné, nudné, jakoby postrádalo odvahu a nápad. Spojit jak kreativitu v tvorbě, tak příznivé ceny, to už vyžaduje umění. Stylová a jedinečná nabídka Velmi účinné spojení obojího najdete na Trendovo.cz. Uvidíte zde stylovost a jedinečnost u všech modelů. Internetový obchod nabízí takové oblečení, ve kterém nebudete ani jeden den stejná. Jednotlivé kousky se dají mezi sebou velmi dobře kombinovat. Z jakých důvodů zvolit právě toto oblečení? Vybíráte z pestré škály střihů a barev. Najdete zde osobité kousky. Oblečení se vyrábí z pohodlného a příjemného materiálu. Zkombinujte svetr s džínami Stylovým oblečením, které nikdy nevyjde z módy, je svetr. Elegantní dámské svetry jsou k dispozici pro každého. Proč je dobré projít si jejich nabídku? Dají se nosit jak na tričko, tak i na košili nebo bez ničeho na holé tělo jako top. Pletenina je velice teplým a příjemným materiálem. Na výběr jsou barvy a střihy, které ladí každé postavě. Obzvlášť elegantní je kombinace s džínami. Nejoblíbenější dárky k výběru Hledání vhodného dárku může někdy být oříškem. Možností je hodně, což se někdy může ukázat jako určité úskalí. Nemusíte si vědět rady.  Vyberte dárek pro ženu, který ji nadchne a potěší. Potřebujete se trefit do vkusu a to se vám určitě podaří. Vybírat můžete z: Peněženek Kosmetických balíčků Knih Kvalitních šperků Bytových doplňků Kancelářských drobností Právě tyto zmiňované skupiny předmětů patří mezi nejoblíbenější oblasti, z nichž se dárky vybírají. Příspěvek Jak se elegantně obléci a vybrat dárek? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
20.10.2015 08:55 |

podobné články