Článek

TOP 5 thrillerů odehrávajících se v letadle

 
Na napínavé atmosféře thrillerů se podílí nejen herecké výkony, ale i prostředí, ve kterých se příběhy jednotlivých filmů odehrávají.
25.03.2021 09:30 |

podobné články

Podobné články

Důkazy k sestřelenému letadlu jsou prý padělky. Server předložil své důkazy

 
Rado Miko na údajně prokazatelných faktech vyvrací „do očí bijící manipulace světových i našich médií“ o sestřeleném malajsijském letadle nad východní Ukrajinou. Činí tak na serveru Protiproud.cz Petra Hájka. Miko poukazuje na to, že se nyní v podstatě o sestřeleném letadle mlčí a uvádí jedenáct vyvrácených lží Kyjeva o sestřeleném civilním letadle. Autor došel k závěru, že při sestřelení boeingu šlo s největší pravděpodobností o předem připravenou provokaci Kyjeva.
09.08.2014 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Rada (269 článků)

10 typů spolucestujících v letadle, vedle kterých nikdy v životě nebudete chtít sedět!

 
Myslíte si, že se Vám nemůže stát sednout si v letadle vedle někoho, kdo z vašeho letu udělá peklo? Omyl! Máme pro vás ty nejšílenější a taky nejhorší věci, které vás v letadle můžou potkat.
08.11.2015 07:46 |

podobné články

Had v letadle vyděsil cestující nad Mexikem. Zeleného dlouhána měli nad hlavou

 
Infarktovou situaci zažili v neděli cestující v letadle ze severomexického města Torreón do mexické metropole. Během letu se totiž na palubě objevil had, který vylezl z prostoru pro příruční zavazadla nad hlavami pasažérů. Naštěstí byl jen jeden, ale někomu mohl připomenout děsivé scény z hollywoodského filmu Hadi v letadle.
08.11.2016 08:15 |

podobné články

The Trench vás zažene do zákopů 1. světové

 
Z nedostatku her odehrávajících se během 1. světové války se stalo v podstatě klišé samo o sobě. Smutné klišé, nutno dodat, protože těch her je vážně jako šafránu. Nerovné počty s hrami z 2. světové a z fiktivních moderních konfliktů se nyní pokouší narovnat vývojáři z nezávislého Gallica Game studia se svou velmi netradiční válečnou střílečkou The Trench....
09.07.2012 10:40 |

podobné články

Osobnosti: The Game (28 článků)

Potterovská škola čar a kouzel v Bradavicích je na prodej, budou z ní luxusní byty

 
Budova v britském hrabství Hertfordshire, kde se točila část scén odehrávajících se v potterovské škole čar a kouzel v Bradavicích, se promění v luxusní apartmánový dům. Stavba ve stylu viktoriánské gotiky je filmovým veteránem, podle britských médií se zde točilo 397 snímků a televizních pořadů. Vznikly zde mimo jiné scény z Velké síně z prvních tří dílů série o čaroději Harrym Potterovi. Ve věži budovy zřídili filmaři ve snímku Harry Potter a Fénixův řád Brumbálovu pracovnu. Byty se budou prodávat za 649 tisíc až 2,8 milionu liber (asi 24 až 103 milionů korun). V parku okolo budovy vznikne celý obytný komplex s mnoha domy. Obyvatelé budou moci využívat soukromé fitness, bazén i restauraci.
01.10.2015 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Harry Potter (1516 článků)

V Česku se natáčí další film o Mozartovi: Podle skutečnosti a bez Formana

 
Wolfgang Amadeus Mozart je protagonistou dobového snímku, jehož natáčení začalo tento týden na zámku Jemniště. Má název Interlude in Prague (Mezihra v Praze) a do poloviny května vznikne v britsko-české koprodukci. Fiktivní příběh je založen na skutečných událostech z Mozartova života odehrávajících se v Praze v roce 1787 a spojených zejména se vznikem opery Don Giovanni, oznámila ČTK Ludmila Claussová z České filmové komise.
06.04.2016 08:00 |

podobné články

Jurskému světu hrozí zánik! Režisér J. A. Bayona: „Uviděl jsem dinosaury poprvé a věděl, že na plátně je možné všechno!“

 
Obří ještěři, drama a boj o život, úchvatné vizuální efekty a zrod legendy - to všechno je série filmů odehrávajících se na jednom soukromém ostrově, kde po miliardách let ožívají tvorové, kteří nás baví.
10.02.2018 10:15 |

podobné články

RECENZE: Abstinent. Může se to stát i vašim dětem

 
Příběhů odehrávajících se minimálně na začátku v terapeutickém kruhu alkoholově závislých lidí jsme už v divadlech, na obrazovkách i na plátnech kin viděli nepočítaně. Jen v domácí tvorbě je známe dokonce v podobě různých žánrů.
31.10.2019 10:35 |

podobné články

RECENZE: Abstinent. Může se to stát i vašim dětem

 
Příběhů odehrávajících se minimálně na začátku v terapeutickém kruhu alkoholově závislých lidí jsme už v divadlech, na obrazovkách i na plátnech kin viděli nepočítaně. Jen v domácí tvorbě je známe dokonce v podobě různých žánrů.
31.10.2019 16:30 |

podobné články

Nařízení jsem ochoten plnit, ale každý říká něco jiného. Hokejová legenda Vladimír Martinec kroutí hlavou, co se děje kolem koronaviru

 
Legenda českého a československého hokeje hovoří o svém postoji k bezpečnostním opatřením proti šíření koronaviru, ale také k otázce soukromí a lidské svobody v souvislosti s výročím událostí z 11. září 2001 a především se pozastavuje nad současnou podobou sportovních akcí odehrávajících se bez diváků, ale také vybízí ke zřízení platového stropu v české hokejové extralize, protože leckteré platy hráčů jsou podle něj na naše poměry až příliš vysoké.
28.08.2020 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Martinec (3 články)

5 senzačních hororů odehrávajících se na moři

 
Stovky kilometrů prázdného prostoru, nevyzpytatelné počasí i příšery z hlubin.
25.10.2020 11:40 |

podobné články

Zločiny Velké Prahy: Podobu s Vacátkem a jeho mordpartou lze nalézt už teď

 
Česká televize uvede v neděli 31. ledna první díl nového televizního seriálu Zločiny Velké Prahy. Pořad by měl navázat na úspěch detektivních seriálů odehrávajících se v období první republiky, tedy na Četnické humoresky a zejména na Hříšné lidi města pražského a Panoptikum města pražského. Podle upoutávek na Zločiny Velké Prahy se dá už nyní odhadnout, v čem se nová série může podobat starým nesmrtelným klasikám.
30.01.2021 07:30 |

podobné články

Zločiny Velké Prahy zatím diváky neoslnily: V oblíbenosti je válcují Četnické humoresky

 
Česká televize se snaží se svým novým seriálem Zločiny Velké Prahy navázat na úspěch detektivek odehrávajících se v době první republiky. Extra.cz se tedy na Facebooku zeptalo svých čtenářů, jestli dávají přednost Zločinům, Četnickým humoreskám nebo Hříšným lidem Města pražského. Drtivá většina z nich neváhala a za svůj oblíbený seriál označila Četnické humoresky.
04.02.2021 12:50 |

podobné články

Primátor Prahy Hudeček a náměstek Vávra po sporech opustí TOP 09

 
Pražský primátor Tomáš Hudeček (TOP 09) a předseda pražské TOP 09 Jiří Vávra po vzájemných sporech nabídli rezignaci na členství ve straně. Nechtějí prý poškozovat dobré jméno TOP 09. Vedení TOP 09 jejich návrh přijalo, podle prvního místopředsedy strany Miroslava Kalouska jejich krok posílí pražskou TOP 09, kterou veřejné spory mezi Hudečkem a Vávrou poškozovaly. V reakci na to rezignovali na členství v TOP 09 i pražská radní Eva Vorlíčková a exguvernér ČNB Zdeněk Tůma, jenž vedl pražskou kandidátku TOP 09 při minulých volbách. Podle informací ČTK se k odchodu chystají i další členové.
15.10.2014 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (7330 článků) , Tomáš Hudeček (668 článků)

Chcete v letadle použít toaletní papír? Zaplaťte 1 Euro

 
Poté, co největší nízkonákladová letecká společnost na světě Ryanair v lednu oznámila, že uvažuje o zpoplatnění toalet během letu, vyzvala v březnu na svých webových stránkách návštěvníky, aby si sami navrhli další poplatky v letadle.
15.04.2009 15:01 |

podobné články

Dědička piva Guinness: Sex v letadle!

 
Dědička slavné dynastie Guinness Clare Irby (30) se doslova utrhla ze řetězu. Nachytali ji, jak si to opilá rozdává v letadle s cizím mužem! Skončila u soudu.
17.09.2009 11:55 |

podobné články

Bohatá dědička prý provozovala sex v letadle, navíc se zadaným

 
Dědička společnosti Guinness Clare Irbyová byla zadržena na letišti a obviněna z opilosti, kvůli které prý ztratila zábrany a svolila k sexuálním hrátkám se spolucestujícím v letadle, zatímco jeho přítelkyně spala vedle něj.
17.09.2009 14:45 |

podobné články

Slavní a sex v letadle - kdo si dal říct?

 
Letecký ´sexkandál´ dědičky pivní dynastie Guinness Clare Irby není mezi celebritami ojedinělý. Kdo ze slavných si to ještě rozdával v letadle?
18.09.2009 13:50 |

podobné články

Depardieu močil v letadle kvůli problémům s prostatou a lituje toho

 
Francouzský herec Gérard Depardieu prý velice lituje incidentu, který se stal v letadle z Paříže do Dublinu. Podle kolegy, který s ním letěl, herec neměl jinou možnost, než se vymočit do uličky. Má prý problém s prostatou.
19.11.2009 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Gérard Depardieu (184 článků) , Mariah Carey (476 článků)