Článek

TOP 5 smolařů letošní olympiády!

 
Není smolař jako smolař. V naší hitparádě 5 největších smolařů naleznete i takové, které by jste tam vůbec nečekali.
13.08.2012 13:35 |

podobné články

Podobné články

Ústecký kraj představil partnery zimní olympiády dětí a mládeže i oficiální olympijské oblečení

 
Sedmadevadesát sportovců a trenérů včetně vlajkonoše budou tvořit reprezentaci Ústeckého kraje na zimní olympiádě dětí a mládeže (ODM), která proběhne na pěti místech regionu od 17. do 22. ledna 2016. Na tiskové konferenci pořádané v sídle krajského úřadu za účasti hejtmana a současně předsedy řídícího výboru ODM Oldřicha Bubeníčka, zástupců Českého olympijského výboru (ČOV) a partnerů zimní olympiády to řekla náměstkyně hejtmana Jana Vaňhová, která je mimo jiné i předsedkyní organizačního výboru olympiády.
15.12.2015 21:01 |

podobné články

Hejtmanka Vildumetzová: Kraj chce získat pořadatelství dětské zimní olympiády

 
Karlovarský kraj by se mohl stát dějištěm Her IX. zimní olympiády dětí a mládeže ČR 2020. Pokud to schválí krajští zastupitelé na svém jednání 7. září, podá kraj do konce měsíce přihlášku, na jejímž základě se může stát pořadatelem olympiády. Her by se účastnilo přes 1300 mladých sportovců z celé republiky, trenéři a další členové krajských výprav.
27.08.2017 21:05 |

podobné články

Módní tipy pro letošní podzim

 
Venku panuje příjemné babí léto, dny jsou stále kratší, rána studenější a barevné koruny stromů pomalu začínají ztrácet svůj veselý kabátek. S aktuálně panujícím podzimním obdobím je ten nejvyšší čas zajímat se o módní tipy pro letošní podzim, díky kterým budete moci hrdě vyrazit do ulic v outfitech, které zrovna teď nejvíce frčí. Otázka tedy zní: Co se bude letos nosit? Jestliže i vás móda baví, sledujete aktuální trendy a co se zvolených kousků oblečení týče, snažíte se vytvářet zajímavé kombinace, pak je dnešní článek určený právě vám. Proč? Společně se v něm podíváme na módní tipy pro letošní podzim, bez kterých se váš podzimní šatník rozhodně neobejde! Módní tipy pro letošní podzim – buďte trendy, jděte s dobou! Stále více lidí si dává záležet na tom, jak vypadají, co nosí a jakým způsobem působí na své okolí. A to je jedině dobře! Z ulic tak pomalu mizí nevzhledné kombinace oblečení ve stylu „stará-mladá“ a místo toho se objevují pestré variace, které rozhodně stojí za pozornost. Jestliže i vy chcete udělat dojem, pak musíte mít dokonalý přehled, co se vlastně bude nosit. A na to se teď společně s námi můžete mrknout! Ovčí kožešiny – sluší i zahřejí! Jedním z nejžhavějších trendů letošního podzimu bude tzv. shearling, neboli oblečení s ovčí kožešinou. Možná si říkáte, zda právě na tyto kousky není ještě příliš brzy, opak je pravdou! Nemusíte se hned navlékat do bundy vyrobené čistě z tohoto materiálu, mnohem více in jsou kousky, které ovčí kožešina pouze doplňuje a zdobí. Objevovat se bude jak na bundách, tak i na vestách nebo kabátech a rozhodně tak bude z čeho vybírat! Neopunk – návrat do 80. let! Mezi módní tipy pro letošní podzim bude patřit i styl inspirovaný 80. léty, kdy světu vládla éra punku. Nemusíte se bát, nebude se konat nečekaný... Čtěte více Příspěvek Módní tipy pro letošní podzim pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
27.09.2016 06:10 |

podobné články

DŘEVÁCI: Tyč, minela, břevno, tyč a rána pánu Bohu do oken!

 
VIDEO: Když se podíváte na toto video, pravděpodobně uznáte, že větší bandu smolařů a dřeváků byste jen těžko hledali.
27.12.2010 14:15 |

podobné články

Sebevrah skočil do Niagary... Vytáhli ho živého! Přežil skok z 55 metrů!

 
Niagarské vodopády jsou 11. nejoblíbenějším místem sebevrahů. Skokem z nich dobrovolně ukončily život přibližně tři tisíce lidí. Je k nevíře, že se našlo i pár »smolařů«, kterým zoufalý pokus nevyšel a skok z 55 metrů přežili. A právě v pondělí k nim přibyl další – v pořadí už třetí sebevrah, který přežil jistou smrt pod nejslavnějšími vodopády světa!
23.05.2012 12:15 |

podobné články

Král smolařů Jiří Pomeje: Soud mu napařil dva roky!

 
Tak tomu se říká z bláta do pořádné bažiny. Jiří Pomeje (47) se dnes snažil u soudu zmírnit trest, který mu byl uložen už v únoru za nevrácení milionů, které si půjčil. Jiří doufal, že bude očištěn, jenže přišel šok. Státní zástupce trest zvýšil na více než dvojnásobek!
08.11.2012 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pomeje (1462 článků) , Jiří Král (52 článků) , Jiří Král (52 článků)

Král smolařů Pomeje: Soud mu napařil dva roky!

 
Tak tomu se říká z bláta do pořádné bažiny. Jiří Pomeje (47) se dnes snažil u soudu zmírnit trest, který mu byl uložen už v únoru za nevrácení milionů, které si půjčil. Jiří doufal, že bude očištěn, jenže přišel šok. Státní zástupce trest zvýšil na více než dvojnásobek!
08.11.2012 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pomeje (1462 článků) , Jiří Král (52 článků) , Jiří Král (52 článků)

Nedochůdče Nečas způsobil, že jistí pánové nám ještě ukážou...

 
KOMENTÁŘ Pan premiér České republiky Petr Nečas je smolař, všech smolařů král. Když nastoupil v čelo ódéesky, bylo to kvůli personální nouzi kleptokratické strany, jíž pomáhal zakládat. Inu, Pan Čistý.
14.06.2013 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9277 článků)

Erik Best píše o Zemanově partě zlodějíčků

 
Ministři z Rusnokovy- Zemanovy „úřednické“ vlády jsou podle amerického komentátora Erika Besta partou smolařů. Své úřady vykonávají jen několik měsíců, a tak nemají šanci zbohatnout jako třeba Mirek Topolánek. Proto se prý musí uchylovat k trapným trikům, připomínající finty malých zlodějíčků.
07.11.2013 12:06 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2177 článků)

Trapas v X Factoru: Tato partička odrovnala porotu ještě dříve, než začala zpívat

 
Porotci X Factoru se při natáčení rozhodně nenudili. Vedle více či méně vydařených pěveckých čísel se totiž dočkali i neplánovaného zpestření v podobě partičky smolařů, kteří svou cestu ke slávě odstartovali dost nešťastným způsobem.
08.03.2014 09:55 |

podobné články

Velikán francouzského filmu a doživotní potrhlý snílek Pierre Richard slaví osmdesátiny

 
Jeho doménou jsou gagy a práce s mimikou. Vynikl v rolích naivních smolařů, romantických snílků a potrhlých chlápků. řeč není o nikom jiném než o francouzské legendě Pierru Richardovi, který 16. srpna oslaví osmdesáté narozeniny. Připomeňme si proto tohoto velikána evropského filmu alespoň v krátkém medailonu.
15.08.2014 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Pierre Richard (47 článků) , Pierre Richard (17 článků)

Michal Hrůza bude koncertovat už na jaře, možná navštíví i Jizerskou padesátku

 
Zpěvák Michal Hrůza byl v letošním roce jedním z největších smolařů české kulturní scény. Po vážném zranění se ale jeho stav zásadně zlepšuje, na jaře vyjede na turné a 11. ledna možná přijede povzbudit účastníky své oblíbené Jizerské padesátky.
31.12.2014 19:22 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hrůza (252 článků)

Sedmero nešťastníků aneb komu zlatá soška Oscara stále uniká?

 
Patří mezi nejoblíbenější a nejslavnější osobnosti filmového plátna, ale přesto jim oficiální uznání neustále tak nějak uniká. Třebaže mají za sebou několik nominací na Oscary, zlatou sošku si domů nikdy neodnesli. Kdo patří mezi sedmičku smolařů, ke kterým se štěstí otáčí zády?
22.02.2015 19:05 |

podobné články

Filmové premiéry: Hurvajz v moderním kabátě a šílený nápad bandičky looserů

 
Zakázaná láska v období "tulipánové horečky", ambiciózní esej jednoho z nejvýznamnějších amerických režisérů, šílený nápad bandičky smolařů a looserů, nové dobrodružství Hurvínka a jeho přátel nebo příběh právníka a cyklisty, který se rozhodl protestovat tím, že projezdí na kole celý svět. V tomto týdnu na nás čeká 5 filmových premiér a speciální projekce prvních dvou epizod marvelovského seriálu Inhumans v pražském kině IMAX Flora.
30.08.2017 10:30 |

podobné články

Suchánek: Hrát zoufalce je pro mě ideální, sám se neumím ani pochválit

 
Role životních smolařů Michalu Suchánkovi (52) obvykle sedí. Je tomu tak i v komedii Pepa. Sám přitom neúspěchy bytostně nesnáší. A to i ve sportu. „Pokud nevyhrávám, tak mě to nebaví. Když třeba hraju tenis a prohrávám už 0:3, tak místo toho, abych skóre otočil, vykašlu se na to,“ řekl pro týdeník 5plus2.
21.04.2018 00:05 |

podobné články

Osobnosti: Michal Suchánek (261 článků) , Michal Suchánek (83 článků)

Primátor Prahy Hudeček a náměstek Vávra po sporech opustí TOP 09

 
Pražský primátor Tomáš Hudeček (TOP 09) a předseda pražské TOP 09 Jiří Vávra po vzájemných sporech nabídli rezignaci na členství ve straně. Nechtějí prý poškozovat dobré jméno TOP 09. Vedení TOP 09 jejich návrh přijalo, podle prvního místopředsedy strany Miroslava Kalouska jejich krok posílí pražskou TOP 09, kterou veřejné spory mezi Hudečkem a Vávrou poškozovaly. V reakci na to rezignovali na členství v TOP 09 i pražská radní Eva Vorlíčková a exguvernér ČNB Zdeněk Tůma, jenž vedl pražskou kandidátku TOP 09 při minulých volbách. Podle informací ČTK se k odchodu chystají i další členové.
15.10.2014 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6518 článků) , Tomáš Hudeček (656 článků)

Neumannová po návratu z olympiády: Zlato Sáblíkové ji neohromilo. Cože?!

 
Sportovkyně Kateřina Neumannová (36) se po návratu z olympiády ve Vancouveru, kde působila jako komentátorka České televize, objevila na jedné společenské akci, kde nás překvapila, s jakým stoickým klidem komentovala zlatou medaili rychlobruslařky Martiny Sáblíkové.
04.03.2010 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Martina Sáblíková (435 článků) , Kateřina Neumannová (121 článků)

Ve Varech vydraží pochodeň z Hitlerovy olympiády. Kvůli exekuci

 
Naprosto výjimečnou dražbu připravuje na příští měsíc Okresní soud v Karlových Varech. Dražit se bude originální pochodeň z XI. letní olympiády v Berlíně z roku 1936.
07.09.2010 21:30 |

podobné články

Williams zrušil účast na závěru olympiády, chce být u narození dcery

 
Britský zpěvák Robbie Williams měl být jednou z hvězd na závěrečném ceremoniálu olympiády v Londýně. V daném termínu má ale rodit jeho manželka Ayda a Williams nehodlá nic nechat náhodě. Svou účast na jedinečné události proto zrušil. Další články k tématu: Robbie Williams a jeho žena Ayda čekají první dítě VIDEO: Královnu bavil Robbie Williams, koncert vidělo půl milionu lidí Kuchař Ramsay se zranil při zápase, který organizoval Robbie Williams Robbie Williams bude mít macechu, je stejně stará jako on Robbie Williams plánuje do roka dítě, má už i jméno Robbie Williams ztratil snubní prsten, nechá si ho vytetovat Ženáč Robbie Williams: manželství je nesmysl a nevěra je přirozenost
03.07.2012 00:35 |

podobné články

Osobnosti: Robbie Williams (511 článků)