Článek

TOP 5 seriálů Netflixu pro dlouhé chvíle v karanténě

 
Opatření proti šíření koronaviru COVID-19 uzavřela spoustu lidí v domácí karanténě.
11.04.2020 11:31 |

podobné články

Podobné články

Nejlepší seriály na českém Netflixu: Lucifer vládne všem. Co je na něm tak skvělého?

 
Čeští uživatelé Netflixu mají už dlouhodobě v oblibě seriál Lucifer. Ten pojednává o pánovi pekel, který se z nudy přestěhoval do Los Angeles a otevřel si noční klub. Pak mu ale do cesty vstoupila půvabná vyšetřovatelka... Koncem srpna vyšla 5. série a fanoušci nyní čekají na finální šestou. Co je na seriálu Lucifer tak skvělého, že panuje českému Netflixu?
08.09.2020 22:20 |

podobné články

Arnold už na kina nespoléhá. Chystá špionský seriál na Netflixu

 
Arnold Schwarzenegger bude hrát v seriálu. Před dvaceti lety nemožné, dnes už běžná věc pro všechny hvězdy stříbrného plátna. Seriál Netflixu, který zatím nemá název, pojednává o spiknutí tajných agentů.
12.11.2020 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Arnold Schwarzenegger (632 článků)

Za rekordní sledovaností Zaklínače se skrývá finta Netflixu

 
Společnost Netflix uvedla, že seriál Zaklínač sledovalo v prvních čtyřech týdnech 76 miliónů předplatitelů. To by mohlo znamenat nejúspěšnější nástup seriálu v dějinách Netflixu.
22.01.2020 10:05 |

podobné články

Nevíte, co si na Netflixu pustit? Nové tlačítko „shuffle“ dilema vyřeší

 
Problém Netflixu může být, že jeho nabídka filmů a seriálů je příliš široká. Lidé často stráví více času vybíráním, co si pustí než samotným sledování požadované věci.
24.08.2020 14:10 |

podobné články

Britští šlechtici v 19. století byli černoši, tvrdí seriál Netflixu

 
Trailer seriálu Bridgerton zanechává v divácích zmatené dojmy a vzbuzuje řadu otázek. Kde se seriál odehrává? A kdy? Je to sci-fi? Proč jsou angličtí šlechtici černí? Podle Netflixu jde o historický seriál z aristokratické společnosti 19. století.
17.12.2020 16:30 |

podobné články

Italové v karanténě neztrácejí naději a humor: Proti koronaviru bojují zpěvem, VIDEO

 
Itálie je sužována současnou epidemií nemoci Covid-19, která se do celého světa rozšířila z Číny. Ze všech států Evropy je situace v Itálii jednoznačně nejvíce alarmující. Země je v karanténě a horkokrevní Italové, kteří musí být v karanténě, se rozhodli, že si dlouhé chvíle zkrátí jednoduše po svém. Společně se sousedy, každý na svém balkoně, se baví zpěvem a hrou na hudební nástroje. Jak se zdá, tak ani v těch nejkritičtějších chvílích neztrácí optimismus.
15.03.2020 16:16 |

podobné články

Vánoční pohádky na Netflixu: Animované pecky, Anděl páně a další klasiky i horké novinky

 
Vánoce na Netflixu pro děti i hravé dospělé budou letos bohaté. Na vánoční pohádky, buďto české nebo s českým dabingem, se tu můžete dívat od rána do večera. Ať už se vám líbí spíš animované nebo hrané, určitě si vyberete.
22.12.2020 11:41 |

podobné články

Bird Box způsobil šílenství: Kvůli hitu od Netflixu si ubližují zaslepení lidé

 
Velký hit Netflixu Bird Box, který na streamovací službě zhlédlo za první týden od uvedení neuvěřitelných 45 milionů diváků, vzal filmový svět útokem. Všichni o snímku mluví, po internetu kolují tematické memy, a dokonce podle něj vznikla nová internetová výzva. Ta je však velmi nebezpečná a hrozí při ní úrazy.
03.01.2019 17:15 |

podobné články

Zaklínač od Netflixu budí zvědavost, ale i mate

 
Nový osmidílný seriál Zaklínač z produkce Netflixu se stal fenoménem už ve chvíli, kdy o něm americká streamovací platforma promluvila. A když loni na podzim ukázala na Twitteru krátký záběr britského herce Henryho Cavilla v kostýmu Geralta, strhl se mezi fanoušky knižní série Andrzeje Sapkowského a z ní vycházejících počítačových her poprask.
02.01.2020 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Henry Cavill (91 článků)

Zaklínač od Netflixu budí zvědavost, ale i mate

 
Nový osmidílný seriál Zaklínač z produkce Netflixu se stal fenoménem už ve chvíli, kdy o něm americká streamovací platforma promluvila. A když loni na podzim ukázala na Twitteru krátký záběr britského herce Henryho Cavilla v kostýmu Geralta, strhl se mezi fanoušky knižní série Andrzeje Sapkowského a z ní vycházejících počítačových her poprask.
02.01.2020 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Henry Cavill (91 článků)

Tarantinův western i česká komedie: Co si nenechat ujít na Netflixu

 
Na co kouknout na Netflixu během propršeného víkendu po měsících karantény. Podívejte se na přehled novinek na streamovací službě. Na své si přijdou fanoušci fantasy, bláznivých komedií i oscarových filmů. Zkrátka nepřijdou ani fanoušci české kinematografie, na které čekají další tři české filmy.
19.06.2020 18:05 |

podobné články

Mladičká hvězda Netflixu je po smrti: Daisy Coleman zemřela v pouhých 23 letech

 
Zemřela mladá a krásná hvězda Netflixu Daisy Coleman. Na život si sáhla v úterý, jak informovala její matka Melinda. Daisy, která se proslavila v dokumentárním filmu Audrie & Daisy, bylo pouhých 23 let.
06.08.2020 17:25 |

podobné články

Vánoční filmy na Netflixu: Komedie, které vás rozesmějí nahlas i romantika, jak ji neznáte

 
Vánoční filmy na Netflixu uspokojí každého, najdete tu komedie i romantické filmy. Prostě vše, co k Vánocům patří. Nejde samozřejmě jen o ty nejnovější pecky, na platformě fungující formou předplácení si můžete pustit i starší snímky, které jsou oblíbené už po mnoho let. Netflix nabízí o Vánocích filmy jak české, tak zahraniční, hrané i animované.
23.12.2020 16:06 |

podobné články

Nejlepší filmy na Netflixu za rok 2020: Komedie, filmy podle skutečné události i horory

 
Nejlepší filmy na Netflixu za rok 2020, ať už v češtině, nebo s českými titulky, zhlédly miliony diváků a platforma je dokázala přinést i přesto, že byl letošní rok poměrně chaotický a kvůli restrikcím na uměleckou tvorbu i chudší než během let předchozích. Lidé si však přesto mnoho filmů oblíbili. Podívejte se na seznam letošních favoritů.
29.12.2020 22:11 |

podobné články

Taylor Swiftová útočí na „sexistický“ seriál Netflixu. Ponižuje ženy, tvrdí

 
Zpěvačka Taylor Swiftová se obořila na seriál Netflixu Ginny a Georgia, který podle ní ponižuje ženy sexistickým humorem. Jedna z postav totiž hovořila přímo o ní a použila ji jako symbol promiskuitní osoby.
02.03.2021 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Georgia Taylor (2 články)

Nejočekávanější březnová novinka Netflixu: Seriál od tvůrců úžasného Papírového domu

 
Holky z červeného gauče (Sky Rojo) je nový španělský seriál Netflixu od tvůrců Papírového domu. Trailer slibuje spoustu akce a vzrušení ve všech smyslech toho slova. O čem bude tato očekávaná novinka?
18.03.2021 15:40 |

podobné články

Dokumenty, které můžete zhlédnout na Netflixu

 
Díky Netflixu můžete sledovat nejrůznější pořady v pohodlí domova. V mnoha domácnostech tak převládá toto vysílání nad klasickými televizními stanicemi. Které zajímavé dokumenty můžete sledovat na této streamovací službě?
18.04.2021 14:15 |

podobné články

Django trochu jinak: Jamie Foxx se objeví na Netflixu v novém sitcomu

 
Hollywoodskou hvězdu Jamieho Foxxe známe z kinohitů jako například „Naspoutaný Django“ nebo „Útok na Bílý dům“. Teď se ale zase vrací ke svému komediálnímu původu a bude brzy vidět na Netflixu v situační komedii „Neztrapňuj mě, tati!“
19.04.2021 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Jamie Foxx (55 článků)

Pekarová Adamová (TOP 09): Občané v karanténě nesmí přijít o volební právo

 
Poslanci TOP 09 nesouhlasí s tím, aby kvůli pandemii přišli o volební právo občané v karanténě. Vyzvali proto dnes dopisem ministry vnitra a zdravotnictví, aby přišli s řešením, které umožní hlasovat i lidem v karanténě. Jedním z možných řešení je využití speciálních týmů s mobilními hlasovacími urnami.
21.07.2020 14:40 |

podobné články