Článek

Tomík a Péťa se vrátili do útulku, nový domov vyhlíží i Bertík. Dostanou další šanci?

 
Nový domov vyhlíží v azylu spolku Teplické kočky v Úpořinách na Teplicku trojice kocourků Bertík, Tomík a Péťa, kterých se jejich majitel musel kvůli zdravotním potížím vzdát. Jsou to nenároční pohodáři, kteří chtějí jen klid a mazlení.
16.07.2020 06:20 |

podobné články

Podobné články

Nebýt sousedů, byl by Rocky mrtvý. V útulku se zotavil a teď už vyhlíží nový domov

 
V malém špinavém kotci živořil Rocky (3 až 4), krásný kříženec labradorského retrívra. Trpěl tam, chyběl mu pohyb, neměl ani dostatek krmení a vody. Díky všímavé sousedce byl úřady odebrán, v útulku Psí domov v Řepnici na Litoměřicku se pak devět měsíců zotavoval. Teď už vyhlíží nový domov.
03.04.2021 06:25 |

podobné články

Pán se zamiloval, Dior musel z domu. V útulku kříženec kokršpaněla vyhlíží nový domov

 
Kříženec kokršpaněla Dior (6) je velký smolař. Jeho pán se zamiloval a pes musel z domu. Skončil v útulku Naděje pro čtyři packy v Bystřici u Benešova, kde teď vyhlíží nový domov. Najít mu ho ale není snadné, není to pes pro každého.
08.02.2021 05:40 |

podobné články

Odložená Nelinka porodila v útulku. Osm roztomilých kříženců vyhlíží domovy

 
Fence Nelince zemřel majitel. Nikdo ji nechtěl, a tak skončila v tachovském Útulku U Šmudliny, kam přišla už březí. Dnes už má nový domov. Ten svůj teď vyhlíží i banda jejích štěňat, která v útulku odchovali.
24.01.2020 06:25 |

podobné články

Bron ztratil důvěru v lidi, v útulku je skoro rok. Po výchově a výcviku vyhlíží nový domov

 
Od loňského června vyhlížel v Útulku pro psy v Němčovicích marně nový domov tříletý německý boxer Bron. Potencionální zájemce odrazoval svou povahou, podle pracovníků útulku byl nevyzpytatelný, nevyrovnaný a nepřátelský ke všem okolo sebe. Nenašel se pro něj žádný zkušený chovatel, který by se ho ujal a poradil si s ním.
18.03.2020 05:30 |

podobné články

Kříženec Daf prošel útulkem hrůzy. Veselý a temperamentní pes vyhlíží nový domov

 
Psů se nechce vzdát Dagmar Harigelová (62), která v Pcherách na Kladensku provozovala otřesný útulek plný špíny a krys. Poté, co ho obec nechala srovnat se zemí, si je přestěhovala ke svému domu, jen pár jich dala k adopci. Jedním z nich je Daf, který teď v útulku Anidef v Žimu na Teplicku vyhlíží nový domov.
08.02.2020 06:35 |

podobné články

Hrocha Tomíka (4) převezli do Francie

 
Čtyřletý hroch Tomík, který se v pražské zoo narodil v roce 2006 samici Marušce a tátovi Slávkovi, odchází. Včera ho chovatelé naložili do náklaďáku a odvezli ho do Francie. A důvod? Tomík už totiž překáží rodičům, kteří se pokoušejí o další mládě.
24.06.2010 05:35 |

podobné články

Zubožený Alan pomalu umíral na ulici. Po dvou operacích vyhlíží skutečný domov

 
Po Turnově se potuloval velký kříženec, který v útulku Rafael v Hamru na Českobudějovicku, kde se ho ujali, dostal jméno Alan (asi 8). Přišel tam ve velmi zbědovaném stavu, byl téměř na hranici života a smrti. Naštěstí se ho ale podařilo zachránit. Teď je z něj klidný, pohodový pes, který už v azylu vyhlíží nový domov.
06.05.2020 06:25 |

podobné články

Osobnosti: Rafael Rafael (16 článků) , Alan Alan (22 článků) , Rafael Rafael (16 článků) , Rafael Rafael (16 článků) , Alan Alan (22 článků) , Rafael Rafael (16 článků) , Alan Alan (35 článků) , Rafael Rafael (16 článků) , Alan Alan (22 článků) , Rafael Rafael (16 článků) , Rafael Rafael (16 článků)

Baťův syn Tomík připravil rodinu o majetek: Vše napráskal komunistům! Byl to zrádce, tvrdí Baťova praneteř

 
Továrník Tomáš Baťa (†56), jehož boty dnes obouvají lidé po celém světě, by se obracel v hrobě, kdyby zjistil, co se stalo s majetkem po jeho smrti. Jeho vlastní syn Tomík (†93) ho nechal zabavit komunisty, se kterými se spolčil a zradil otcova nevlastního bratra Jana Antonína (†67), který továrnu po Baťovi převzal.
12.02.2017 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Baťa (54 článků)

Chlapeček v opavském babyboxu byl podchlazený: Teď se přou o jméno. Alan, nebo Tomík?

 
Je nalezenec, bez rodičů - ale jména má hned dvě! Novorozeného chlapečka, kterého v noci na středu odložili do babyboxu ve Slezské nemocnici v Opavě, pojmenoval zakladatel dětských schránek jménem Tomík, nemocnice ho ale vede jako Alana!
12.04.2017 07:10 |

podobné články

Edvard se toulal ulicemi podvyživený a nemocný. Teď je plný elánu a vyhlíží nový domov

 
Edvard (11) je kříženec jezevčíka, o kterého se už měsíc starají v tachovském psím útulku U Šmudliny. Našel se v Konstantinových Lázních, kde několik dní pobíhal ulicemi, než se ho podařilo odchytit. Byl velmi zanedbaný, v útulku ho ale dali dohromady a teď mu hledají nový domov.
01.07.2021 05:10 |

podobné články

Benny skončil podruhé v útulku. Pes optimista psychicky neunesl stěhování do bytu

 
Už tři čtvrtě roku vyhlíží nový domov v tachovském Útulku U Šmudliny krásný 6letý kříženec Benny. Smůla se mu lepí na paty. V útulku je totiž tento veselý a bezproblémový pes už podruhé během svého života.
16.01.2019 10:15 |

podobné články

Rašilov už nemá milenku ani psa: Neštěkne po něm už ani Bertík

 
Černý pes Bertík, kterého ještě před rokem a půl venčil Saša Rašilov (42) se svou milenkou Věrou Miťkovou, dnes už má úplně jiného páníčka. Věra, kvůli které se Rašilov rozvedl s Vandou Hybnerovou, od herce utekla k novému izraelskému milenci i se svým psem.
12.05.2015 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Vanda Hybnerová (217 článků) , Saša Rašilov (245 článků)

K Bartošům »připlul« Bertik

 
»Posádka « šéfa Pirátské strany se rozrostla o dalšího člena. Ivanu Bartošovi (40) a jeho ženě Lýdii (37) se narodil čtyřkilový syn Bertik. Pirátě, které měří 54 centimetrů a váží 4390 gramů, přišlo na svět v noci z úterý na středu a dostalo neobvyklé jméno Bertram.
06.08.2020 05:10 |

podobné články

Katka si šla do útulku pro kotě, vyběhli s ní. Jak musíte o zvíře požádat?

 
Kateřina Chlebečková chtěla kotě pro svoji maminku. Rozhodla se tedy napsat do útulku, aby nějakému opuštěnému kotěti dala nový domov. Zaměstnankyně „Mosteckých koček“ ji ale odbyla. Diskusí, ve které si mnohokrát protiřečí, se teď baví internet. Podle útulků, které Blesk Zprávy oslovily, je vždycky lepší jednat se zájemci o zvířata napřímo. Adepti mají do útulku zavolat a pak se tam i zajet podívat. Tvrdá pravidla pro výběr nových majitelů totiž mají svůj smysl.
19.02.2018 06:35 |

podobné články

Nemocná Péťa (6) se bez pomoci neobejde: Rodiče pro ni musí kompletně přestavět domov

 
Usměvavá šestiletá Péťa se narodila jako zdravé miminko. Minulý rok však přišla pro rodinu velká rána. Lékaři holčičce diagnostikovali neléčitelné neurodegenerativní onemocnění. Nemoc se zhoršuje a Péťa má v současné době problémy s pohybem a potřebuje dohled 24 hodin denně. Dům, v němž žije, však pro ni není příliš přizpůsoben, rodiče se proto snaží svépomocí rekonstruovat, aby byl pro jejich dceru bezpečnější.
24.11.2020 18:10 |

podobné články

Hračky jako z hororů dostávají ve speciálním útulku šanci na nový domov

 
Ne, všechny hračky nejsou krásné. Některé jsou dokonce spíš děsivé a vyvolávají noční můry. Ale i ty nejstrašidelnější si zaslouží druhou šanci a hezký domov, řekl si pár z amerického Oregonu a založil útulek pro nechtěné hračky. Vyzvedne je od původního, vyděšeného majitele a najde jim nový domov u někoho, kdo je bude milovat.
27.06.2021 10:25 |

podobné články

Diega nechali umírat v lese, nevyšla mu ani adopce. Prolomí smůlu a najde konečně domov?

 
Velký smolař je Diego (asi 4), kříženec bull plemene, který čeká na nový domov v útulku Anidef v Žimu na Teplicku. Před rokem byl uvázaný v lese, nedávno se zas vrátil z nevydařené adopce. V útulku doufají, že teď už konečně najde správný domov.
24.05.2020 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Diego Diego (13 článků) , Diego Diego (13 článků) , Diego Diego (13 článků) , Diego Diego (13 článků)

Jamie a Baron skončili na stará kolena na ulici. Dostanou ještě šanci na nový domov?

 
Moderní a hlavně velmi potřebné zázemí získal ostrovský Útulek Bety. Nový domov v něm teď vyhlíží několik desítek opuštěných psů. Jsou mezi nimi i dva psí senioři Jamie a Baron.
17.05.2021 06:20 |

podobné články

Denis (7) žil zavřený v kleci 1 x 1 metr: Nový domov vyhlíží marně!

 
Nic hezkého zatím neprožil Denis (7), krásný mohutný kříženec údajně dogy, kterého původní majitelka hanebně zanedbávala. Teď čeká v Útulku Dogsy v Jestřebí na Českolipsku na nový domov.
12.11.2018 15:10 |

podobné články