Článek

Tomáš ze Survivoru se obul do Jacka: Plácá nesmysly, vytočil se kvůli Kristině

 
Mezi Tomášem Rysem a Jackem Hamidem panuje pořádné dusno. Jeden z nejkontroverznějších soutěžících třetí řady Survivoru 2024 totiž v pořadu eXtra.cz naznačil, že mezi Tomášem a Kristinou probíhal intimnější vztah. To se ale známého streamera velmi dotklo. "Je to nesmysl, jsme jenom kamarádi. Nechápu, o co se Jack snaží, vždyť s námi ani nebyl v kmeni," řekl pro eXtra.cz naštvaný Tomáš, který se do prostořekého Jacka veřejně obul.
19.05.2024 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Jack Jack (137 článků) , Jack Jack (61 článků)
Podobné články

Plácá a plácá! Hašek nemilosrdně zúčtoval s podnikatelem Jančurou

 
Hejtman Jihomoravského kraje Michal Hašek (ČSSD) se na svém profilu na Facebooku slovně ohnal po podnikateli Radimu Jančurovi se slovy „plácá a plácá“. Nelíbí se mu hlavně to, jak se o něm v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz vyjadřoval. Jančura tak prý podle Haška neví, co post hejtmana obnáší.
04.05.2015 18:51 |

podobné články

Osobnosti: Radim Jančura (250 článků) , Michal Hašek (2500 článků)

Veronika ze Survivoru si sype popel na hlavu: S Bandurkem jsem to sehrála špatně! Jacka hájí

 
Veronika si titul vítěze ze Survivoru neodnesla. Přesto na ostrově strávila velmi dlouhou dobu a její vypadnutí je pro mnohé velkým zklamáním. V pořadu eXtra Host si blondýnka sypala popel na hlavu a přiznala, že lituje, že hru začala hrát takhle brzy a spojila se s Bandurkem. Překvapivě se zastala naopak Jacka. 
04.05.2024 05:10 |

podobné články

GLOSA: Ostuda Survivoru Filip Křížek. Ještě větší blbec, než jsme si mysleli

 
Na ostrově se tvářil jako sekerník, který doslova terorizoval Egypťana Jacka Hamida za každé špatně vyslovené slovo, po návratu se sám zamotává do svých výroků. Filip Křížek si sice o sobě nejspíš myslí, že patří k nejlepším hráčům Survivoru u nás, do historie této hry se ale zapíše jako největší lhář. A to bohužel ne ve hře, kde je to povolené, ale jako podvodník, který zklamal všechny fanoušky Survivoru. 
14.04.2024 14:50 |

podobné články

Rittig vzkázal Babišovi: Známe se dlouho, tak neplácej nesmysly

 
Obviněný lobbista Ivo Rittig je na Twitteru čilý jako rybička. Neváhá prozradit detaily ze svého zatčení, pochlubit se výhledem na monacký záliv, ale ani navézt se do státního zastupitelství, či dokonce druhého muže české vlády. Pustil se totiž do Andreje Babiše. Miliardář, se kterým se prý zná dlouho, plácá nesmysly. Proč a co na to říká Babiš?
03.04.2014 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26332 článků)

Kristině v Survivoru tečou nervy. Útočí na své okolí, Pirát s Novotným se jí vysmáli

 
Kristina ze Survivoru si pod sebou podřezává větev. Ačkoli půvabná blondýnka stále patří k velkým favoritkám, její chování v posledních dílech je přinejmenším prapodivné. Nejdříve vyprovokovala absurdní hádku ve vlastním kmenu a soukmenovce nařkla, že mají větší hrníček než ona, později zase vyvolala zcela zbytečnou hádku s Lovci na kmenové radě. 
11.04.2024 05:10 |

podobné články

Správce dědictví po dceři Whitney Houston zažaloval jejího přítele

 
Správce dědictví po Bobbi Kristině Brown se přidal k žalobě proti Nicku Gordonovi. Ten čelí obvinění, že přispěl svým chováním k úmrtí dcery Whitney Houston. Podle dodatku k žalobě, kterou správce dědictví vyplnil v pátek 7. srpna, měl Gordon Bobbi Kristině podat koktejl léků, kvůli nimž zkolabovala a upadla do vany plné vody, kde ji našli s hlavou otočenou dolů.
11.08.2015 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Whitney Houston (496 článků) , Gordon Brown (42 článků) , Gordon Brown (26 článků) , Gordon Gordon (80 článků)

Vích (SPD): Nesmysly z EU. Vláda činí vše, aby se občanům žilo hůř

 
Nesmysly vytvářené Evropskou unií jsou teď trochu upozaděny nesmysly, které jsou po České republice a dalších evropských zemích vymáhány kvůli válce na Ukrajině.
27.02.2023 06:40 |

podobné články

Martin ze Survivoru si pustil pusu na špacír, Novotného tím vytočil: Meleš hovadiny, durdí se

 
Martin Konečný odhalil další zákulisní informace z natáčení Survivoru. A radost z jeho slov nebudou mít především tvůrci show, kteří se pokouší skrz televizní obrazovky tvořit dojem, že soutěžící na ostrově strádají ve všech směrech. Vše ja ale zdá se jinak. To alespoň vyplývá z tvrzení muže, který skončil až na druhé pozici. Ten totiž v živém vysílání s moderátorem Ondřejem Novotný odhalil, že někteří soutěžící měli na ostrově k dispozici zubní kartáčky a pasty.
30.05.2023 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Martin Konečný (46 článků) , Ondřej Novotný (275 článků)

Jak se cítí po výměně partnerů? Kristině Kloubkové se po Korantengovi zdá Pouva jako pěkný chlap

 
Je to měsíc, co Kristině Kloubkové v Televizních novinách vyměnili partnera, a zatímco k Reyovi Korantengovi  (40) se vrátila stálice Lucie Borhyová  (36) , ona vyfasovala bývalého sporťáka Martina Pouvu. Jak se sympatická blondýnka s novým kolegou sžila?
28.11.2014 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Borhyová (1711 článků) , Kristina Kloubková (526 článků) , Martin Pouva (67 článků)

Po zavražděné Kristíně z Kladenska zůstaly dvě děti. Co s nimi bude?

 
Obrovská tragédie, při které zemřela pohodová Kristína, její matka a nakonec i manžel, zaskočila celou obec Líský na Kladensku. Zaměstnanec vězeňské služby přišel domů, kde obě ženy zastřelil a nakonec obrátil zbraň proti sobě. Po Kristíně zbyly dvě děti, není však jasné, co s nimi bude...
09.11.2020 12:05 |

podobné články

Kdysi přicházely nesmysly z SSSR, dnes z USA. Jaroslav Bašta připomíná pár vtipů, které se dnes mohou opět hodit

 
Někdejší velvyslanec v Rusku a na Ukrajině Jaroslav Bašta upozorňuje, že se historie opakuje. Nesmysly, které se v minulosti šířily ze Sovětského svazu, se dnes šíří z USA. Bašta považuje za hrozivé a především nebezpečné, že tyto nesmysly šíří muž, který by se za pár měsíců mohl stát prezidentem Spojených států a tím v podstatě i prezidentem celé planety.
13.09.2020 07:30 |

podobné články

Šichtařová: Trump plácá, co lidé chtějí slyšet. A přitom neví...

 
Z pohledu ekonoma je Trump špatně zařaditelný oportunista, který plácá to, co lidé chtějí slyšet, aniž by věděl, jak toho dosáhnout, píše na svém blogu na serveru iDnes.cz ekonomka Markéta Šichtařová.
13.04.2017 13:55 |

podobné články

Aktivista Jakub Čech, 17 let: Že jsem Pavlík Morozov? Klaus mladší plácá kraviny. Babišem pohrdám

 
Šestnáctiletý aktivista Jakub Čech zavítal na rozhovor s Pavlem Štruncem na server Info.cz. Prozradil, že pohrdá šéfem hnutí ANO Andrejem Babišem, a dodal proč. Nezůstal ale jen u Babiše. Rýpl si také do Václava Klause mladšího, který kandiduje do sněmovny za ODS. Tenhle politik podle Čecha plácá kraviny.
27.08.2017 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26332 článků) , Jakub Čech (33 článků) , Václav Klaus (11117 článků) , Pavel Čech (186 článků) , Václav Pavlík (4 články)

Stanislav Novotný: Nenávist - matka války

 
Za peníze se to plácá a plácá. Zkorumpovaná kafilérka dutě zní a i smutné výročí dokáže proměnit ve vlastní dehonestaci. Ba co víc. Snaží se zavděčit. Lísá se, olizuje páníčkům nohy a včerejší zbabělci a kariéristé se za hrdiny povyšují a opět na vlastní národ plivají. Stejně jako jejich předchůdci po roce '68.
26.08.2018 18:05 |

podobné články

GLOSA: Nejzbytečnější hráč Survivoru. Tlučhubu Jacka skoro porazila i odevzdaná Rachel

 
Má to být nejnáročnější hra na světě, do které se hlásí ti nejtvrdší z nejtvrdších. Letošní série je ale možná celosvětovou výjimkou. A nemyslíme nyní Ornellu Koktovou a Ráchel Karnížovou, které se rozhodly soutěž opustit dobrovolně, což bylo jasné od první vteřiny, kdy se odhalilo, že právě ony dostaly pozvánku do Survivoru. Paradoxně ale nebyly nejslabšími články celé show. Nejtragičtějším hráčem je Jack Hamid, který působí jako atrapa chlapa.
15.03.2024 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Jack Jack (137 článků) , Jack Jack (61 článků)

Zrazený Radek běsnil v Survivoru: Cupoval Kristinu s Tomášem a šokoval výběrem nenáviděného Jacka

 
Diváci Survivoru zažili nečekaný zvrat. Ačkoli bývá zvykem, že po kmenové radě se s nejdrsnější reality show rozloučí vždy jeden hráč, tentokrát tomu tak nebylo. Ondřej Novotný prohlásil, že v nejnovějším díle nikdo nevypadne, pouze se promíchá složení kmenů. Radek skončil nově v kmeni Lovců a pořádně se pustil do Kristiny s Tomášem, které označil za nečestné hráče. 
18.04.2024 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (275 článků) , Tomáš Novotný (112 článků) , Tomáš Novotný (112 článků) , Tomáš Novotný (108 článků) , Radek Novotný (51 článků) , Radek Novotný (51 článků)

Epická hádka v Survivoru: Jsi monstrum! křičel na Jacka Mikýř. Bránil Nikolu, které při požáru zemřeli příbuzní

 
V Survivoru 2024 došlo k jedné z dosud největších hádek. Martin Mikyska alias Mikýř neudržel nervy na uzdě poté, co Jack řekl nemístný vtípek o ohni. Po boku známého youtubera tou dobou seděla Nikola, které při požáru tragicky zemřeli dva členové rodiny. 
30.04.2024 22:40 |

podobné články

Osobnosti: Jack Martin (7 článků) , Jack Martin (7 článků) , Jack Martin (7 článků) , Jack Martin (6 článků) , Jack Martin (4 články) , Jack Martin (4 články) , Jack Martin (6 článků) , Jack Jack (137 článků) , Jack Jack (61 článků)

Dusno v Survivoru: Bandurko odhalil všechny Jackovy lži a obrátil je proti nenáviděnému hráči

 
Někteří účastníci Survivoru jsou na nože. To je i případ Jacka a Bandurka, mezi nimiž započala válka a nemohou si přijít na jméno. Jack v několika rozhovorech zarytě tvrdil, že mu měl Bandurko denně psát a posmíval se mu. Jenže Bandurko se nenechal zastrašit a přišel s nečekaným protiúderem – na Instagramu zveřejnil zprávy, ze kterých jasně vyplývá, že to Jack je tím, kdo píše první a neustále Bandurka uráží. 
17.05.2024 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Jack Jack (137 článků) , Jack Jack (61 článků)

Nesmysly, já se tím nebudu řídit! Ve studiu ČT si ministr Toman vyléval zlost na Brusel. Moravec musel zakročit

 
Ministr zemědělství za ČSSD Miroslav Toman před kamerami České televize Václavu Moravcovi vysvětloval, proč potřebujeme prodloužit nouzový stav. Půjde prý mimo jiné o to, že v zemědělství budou bez nouzového stavu chybět tisíce pracovníků. Poté se pořádně obul do Evropské unie. Ta prý v koronavirové krizi vydává jedno nesmyslné vyjádření za druhým. „To jsou nesmysly a já na to nepřistoupím,“ křičel před kamerami na Brusel Toman.
26.04.2020 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Toman (214 článků) , Václav Moravec (764 článků)