Článek

Tomáš ze Survivoru o nenávisti kvůli Mikýřovi: Šílené! Musel jsem zablokovat stovky lidí, říká

 
Tomáš ze Survivoru promluvil o svém drsném návratu z ostrova. Poté, co se do něj v reality show pustil Mikýř, a to kvůli tomu, že prý "leze do zadku" Pirátovi, se stal terčem nekompromisní kritiky. Lidé ho konfrontovali i na ulici. "Bylo to šílené, chodily mi stovky zpráv," řekl v rozhovoru pro eXtra.cz. 
01.07.2024 05:10 |

podobné články

Podobné články

Vladimír Čapek Mikýřovi v Survivoru nevěřil. Byla to nakonec jeho řada, přiznává a tvrdě odsoudil tragickou Rachel

 
Vladimír Čapek si jako vítěz první řady Survivoru a správný fanoušek nejtěžší reality show na světě nemohl nechat ujít letošní řadu. V rozhovoru pro eXtra.cz zhodnotil třetí sérii, kde si nebral servítky, a zároveň promluvil o Mikýřovi, který ho prý mile překvapil.
24.06.2024 18:50 |

podobné články

Ondřej Novotný se v Survivoru vysmál Mikýřovi: Vypadáš jako hobit. Jeho reakce odzbrojila všechny na ostrově

 
Martin Mikyska alias Mikýř (30) má celý život jedinečný problém s tím, že když se na něj někdo podívá, chce se mu smát, i kdyby mu do té doby bylo truchlivo. A přitom je to tak chytrý a vážný člověk! Někdo v něm vidí lidskou podobu Hurvínka, Ondřej Novotný, moderátor Survivoru, v němž bude internetový vtipálek opět především kvůli humoru, v Martinovi zase spatřuje hobita. Podívejte se na ukázku TV Nova.
27.02.2024 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (283 článků)

Jack ze Survivoru se chtěl omluvit Mikýřovi a Nikole, opět si naběhl na vidle. Diváci z něj zvrací

 
Jack Hamid je mnohým divákům Survivoru trnem v oku. Olej do ohně přilil svým posledním příspěvkem na sociálních sítích, v němž zhodnotil hádku, která se odehrála na ostrově mezi ním a Mikýřem kvůli nepovedenému vtípku, jenž se dotknul Nikoly. Těmto dvěma hráčům se sice omluvil, vzápětí je však ve stejném příspěvku znovu urazil. Fanoušky tím naprosto rozzuřil. 
04.05.2024 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Jack Jack (144 článků) , Jack Jack (68 článků)

Mikýřovi dochází v Survivoru dech. Bez mistra střihu nedávají jeho tvrzení smysl

 
Okrádá Martin Mikyska, který se proslavil díky své internetové show Mikýřova úžasná pouť internetem, děti? Ačkoli všichni víme, že ne, on sám se z toho obvinil. A to během epické hádky s Tomášem Rysem, ke které došlo na druhé kmenové radě Survivoru, při které svého soka obvinil z toho, že jako streamer musí okrádat děti 
10.03.2024 05:10 |

podobné články

Tomáš Zástěra o počínání Mikýře v Survivoru: Humor mu určitě dojde, říká bývalý trosečník

 
Moderátor Tomáš Zástěra se stal hvězdou první řady drsné reality show Survivor, které se zúčastnil roku 2022. Nyní jako ostřílený trosečník předával cenné rady do hry svému kamarádovi a letošnímu soutěžícímu, youtuberovi Martinu Mikyskovi alias Mikýřovi. V rozhovoru pro eXtra.cz prozradil, že i slavnému vtipálkovi dojde dřív nebo později humor. 
09.03.2024 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Zástěra (94 článků)

Dohra odporných žertů Jacka v Survivoru: Proč musel na trestnou lavici i Mikýř

 
Ondřej Novotný (46) se vyjádřil k obří hádce mezi Jackem Hamidem a Martinem Mikyskou alias Mikýřem. Ti se totiž v posledním díle Survivora do sebe slovně pustili, a kdyby Mikýřovi přetekl pohár trpělivosti, možná by došlo i na pěsti. V epizodě ale nebylo jasné, co Jack vlastně pronesl za krutý vtip. K tomu se vrátil právě moderátor soutěže a divákům vysvětlil, proč je nechal v dalším souboji na lavičce. 
01.05.2024 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (283 článků) , Jack Martin (7 článků) , Jack Martin (7 článků) , Jack Martin (7 článků) , Jack Martin (6 článků) , Jack Martin (4 články) , Jack Martin (4 články) , Jack Martin (6 článků) , Jack Jack (144 článků) , Jack Jack (68 článků)

Finále Survivoru bude na krev. Nikola připravuje nemilosrdnou taktiku, Mikýřovi s Carevem nedá nic zadarmo

 
Finále oblíbené reality show Survivor je tady. Před vyvrcholením nejobtížnější televizní soutěže světa panuje mezi soutěžícími značné napětí. "V tuhle chvíli musím co nejvíc zabrat, protože je to kousek před cílem. Já jsem sem přišla vybojovat to, že ženská vyhraje a přišla jsem pro ten titul a ty prachy," nechala se slyšet Nikola Kabátová, která se utká s Mikýřem a Martinem Carevem.
18.06.2024 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Martin Carev (22 článků)

Márty s Tomášem se strašně vysmáli Mikýřovi. Děcko, co mu seberou bábovičky, přidali se diváci

 
Na poslední kmenovce Survivoru by se dalo napětí krájet. Mikýř se stále nedokázal vyrovnat se zradou, která přišla v minulém týdnu, a nekompromisně se pustil do Tomáše. "Pokud nevyleze ze zadku Piráta, tak by jeho hlava mohla být do konce života ve tvaru kužele," rýpl si. Pokud ale čekal, že pronesl hlášku století, šeredně se mýlil. Na sociálních sítích se mu vysmáli jak diváci, tak Tomáš s Mártym. 
29.05.2024 17:10 |

podobné články

Dojemný konec Tomáše v Survivoru: Objetí a gratulace Mikýřovi, nedá se přes něj přejít, směje se

 
Je rozhodnuto. Těsně před velkolepým finálovým večerem psychicky a fyzicky náročné reality show Survivor opustil soutěž bývalý fotbalista Tomáš Rys. Ten po porážce v duelu s Martinem Mikyskou alias Mikýřem pronesl dojemnou řeč zbývajícím třem členům kmene. 
12.06.2024 05:10 |

podobné články

Tomáš ze Survivoru se brání kritice: Do zadku jsem Pirátovi nelezl, trvá si na svém

 
Tomáš ze Survivoru si diváky příliš nezískal. Nejvíce jim vadí jeho chování vůči Pirátovi, kterému podle nich "leze do zadku". Tomáš si však stojí za tím, že tomu tak není, jak přiznal v rozhovoru pro eXtra.cz. "Jenom jsme si sedli po lidské stránce. Rozhodně jsem mu nelezl do zadku," tvrdí zarytě. 
16.06.2024 08:10 |

podobné články

Vítěz Survivoru přiznal velkou bolest. S odchodem táty jsem se ještě nevyrovnal, říká Tomáš Weimann

 
Tomáš Weimann, vítěz letošního Survivoru, si sice odnesl pohádkovou výhru 2,5 milionu korun a člověk by si myslel, že má pořádný důvod k oslavám, sám to ale tak jednoduché nemá a v jeho osobním životě situace tak růžová není. Tomáš nyní sdílel na Instagramu dojemný vzkaz, ve kterém zavzpomínal na svého tátu, s jehož odchodem se doposud nevyrovnal. 
19.06.2023 15:50 |

podobné články

Barbara z Big Brothera o účasti v Survivoru: Nejdřív bych musela jít na operaci, říká

 
Účastnice Big Brothera Barbara Hacsi se ostatním reality show nevyhýbá. V rozhovoru pro eXtra.cz promluvila například o Survivoru. Ten by však nejspíš nebyl nic pro ni, protože preferuje spíš pohodlí gauče ve vile než nástrahy pustého ostrova. Navíc, jak prozradila, má špatné koleno a předtím, než by se vydala do exotické Dominikány, by musela podstoupit náročnou operaci. A co říká o současné řadě Survivoru? To se dočtete níže.
20.04.2024 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Big Brother (153 článků)

Ponorka v Survivoru: Vtipálkovi Mikýřovi ruply nervy. Ostře se pustil do simulanta Jacka

 
Ačkoliv patří youtuber Martin Mikyska alias Mikýř k největším pohodářům letošního ročníku reality show Survivor, tak i jemu už pomalu dochází pověstný humor. V kmeni Lovců, kam přešel společně se svým parťákem Pirátem, mu totiž pije krev pětačtyřicetiletý hotelový manažer Jack Hamid. Známý vtipálek mu řekl v táboře do očí, co si o něm myslí. 
04.04.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jack Martin (7 článků) , Jack Martin (7 článků) , Jack Martin (7 článků) , Jack Martin (6 článků) , Jack Martin (4 články) , Jack Martin (4 články) , Jack Martin (6 článků) , Jack Jack (144 článků) , Jack Jack (68 článků)

Nositelka dvou Thálií Pavla Břínková přišla o dvě děti. Po posledním porodu se učila chodit

 
Zpěvačka Pavla Břínková přišla o první dítě, dcerka zemřela po porodu . Syn Pavlík měl po narození zdravotní obtíže. Časem musel podstoupit operace. Nakonec si ho z nemocnice na reverz odvezla. Budoucí manžel Břínkové za nimi obden jezdil a přístroj, který měl hoch na noze, upravoval, milimetr po milimetru, aby se kost natahovala. Doktor Trč (65) měl o čtyři roky mladšího chlapečka, Tomáška, Pavlovi bylo osm. Vzali se, v 39 letech Pavla otěhotněla, narodil se Lukášek. „Pro mě bylo důležité mít naše společné dítě, ovšem to mi pánbíček osladil. Na začátku 4. měsíce se mně zablokovala páteř a já nebyla schopná udělat ani krok,“ vzpomíná pro Super.cz . Měsíce ležela, jednou přinesl manžel domů berle. „Říkala jsem si, jestli se vůbec ke zpívání vrátím. Budu mít dítě, možná ale skončím na vozíku.“ Porodníci se rozhodli pro císařský řez. „Moc mi tehdy pomáhal Pavlík, úžasně se mi věnoval. V deseti najednou dospěl.“ Lukášek byl po příchodu na svět v pohodě, jenže máma zůstala v porodnici měsíc. „Chytla jsem nějakou infekci, hrozně krvácela. Měla jsem horečnaté stavy, navíc jsem otekla, dělaly se mi po těle boláky.“ O malého se nemohla postarat. Doma se učila chodit o berlích. „Po dvou měsících slavila Nelly Gaierová životní jubileum a já přišla štíhlá, na jehlách a dál jsem tančila svůj kankán.“ Se slavnou subretou si život ošklivě zahrál: Předčasně vyvolaným porodem přišla o první dítě Najednou měla doma děti tři – Tomáškova máma se odstěhovala do Švýcarska a syna nechala exmanželovi. „Já byla ve svém živlu, vše jsem zvládala. Úžasně se mi zpívalo,“ řekla Super.cz. Pavel se z obtíží dostal, odmaturoval na jedničky, přijali ho na práva. Měl za sebou první ročník. Koupil ojeté auto a čtyři kamarádi v srpnu 1998 vyrazili na prázdniny na jih. Přes Bulharsko jeli v noci a za jednou zatáčkou stál neosvětlený kamión. Řídil kamarád, Pavel seděl vedle. „Řidič Pavel, daleko statnější než ten můj, to přežil. Pavlík byl na místě mrtvý a s ním další hoch.“ Děsivá tragédie se stala před 22 lety, přesto přiznává, že se se smrtí syna dodnes nesmířila. „Přestala jsem mluvit, přepadaly mě nejčernější myšlenky. Nebýt desetiletého Lukáše, který bratrův odchod těžce nesl, nevím, jak by to dopadlo.“ V té době měla rozjeto spoustu práce, dařilo se jí na volné noze, když po revoluci odešla z Hudebního divadla Karlín. „Dostala jsem křídla, osvobodila se. Měla jsem koncerty s filharmoniemi, hostovala v jiných divadlech, točila pro televizi. Získala jsem čtyři Zlaté desky, napsala autobiografickou knihu.“ Rok tajila smrt syna před 87letou maminkou, byl její nejmilejší vnuk. Téměř na den za rok maminka zemřela. A ten další maminka manžela. „Vždycky, když jsem se z úmrtí trošku sebrala, přišla další facka. Každý týden jezdím za Pavlem na vinohradský hřbitov. Už tam nepláču, někdy mu i zazpívám,“ svěřila se zpěvačka. Tahle slavná dáma po nehodě přišla o dítě, točila s Hitchcockem a obdivovali ji Hitler i Goebbels. Poznáte ji? V roce 2006 proběhl v HDK konkurz na Čardášovou princeznu. „Říkala jsem si, jestli jsem neprohloupila, že jsem se ani neozvala. Nakonec mi zavolali sami s otázkou, zda s nimi do toho půjdu,“ vzpomíná zpěvačka s tím, že si vzala týden na rozmyšlenou, protože musela odjet s manželem do Itálie. Po příletu se setkala s maďarským režisérem Kerem. „Okamžitě jsme si porozuměli a já na nabídku kývla,“ nelituje Pavla Břínková svého rozhodnutí. Za roli Anhilty obdržela nakonec v roce 2007 Cenu Thálie. O deset let později druhou za celoživotní mistrovství v operetě a muzikálu. Kdyby HDK hrálo, ztvárňuje čtyři postavy. Současnou dobu snáší špatně, na začátku panikařila, cítila se jako ohrožený druh. Dva měsíce prakticky nevyšla ven, jen vyvenčit pejska. V létě dostala roli v muzikálu Rebelové, zkoušeli během prázdnin, pak to skončilo. „Jen díky tomu, že mám manžela doktora, který do toho oproti mně vidí, zůstávám nohami na zemi. Téměř denně cvičím, protože pouze připraveným štěstí přeje. Když odcházím od piana, jak já říkám – od stroje, bývám spokojená, že mi to pořád zpívá. Mám lepší náladu, líp se mi dýchá, svět je barevnější,“ uzavřela.
07.03.2021 05:55 |

podobné články

Osobnosti: Nelly Gaierová (5 článků) , Lukáš Pavlík (14 článků) , Pavel Lukáš (82 článků)

Tomáš ze Survivoru ukázal svou druhou tvář: Klidný sympaťák se proměnil v agresivního řvouna

 
Pozor, článek je protkaný spoilery. Tomáš Weimann ze Survivoru překvapil své bývalé členy kmene Rebelů, když na ně ošklivě zakřičel v posledním souboji o odměnu. Jeho drsné chování zhodnotili i fanoušci na Facebooku, kterým se také jeho poslední výlev nelíbil. Podle nich se Tomáš změnil a ztratil tak u nich oblibu.
30.03.2023 18:15 |

podobné články

Nečekaný zvrat v Survivoru? Ondřej Novotný se vrátil do Prahy a zpátky na ostrov se už nechystá!

 
V Survivoru došlo sice teprve ke sloučení, moderátor Ondřej Novotný je ale už zpátky v Česku. A zdá se, že nejde o rychlou návštěvu mezi natáčecími dny. Nejdřív vyrazil do Německa, kde ohlásil expanzi Oktagonu, a pak zamířil rovnou do Prahy, kde na něj čeká krásná Renata Langmannová a jejich dcerka. Odtajnil tak Novotný víc, než by si tvůrci Survivoru přáli? A neprozradí příště také vítěze celé show? 
22.03.2022 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Renata Langmannová (349 článků) , Ondřej Novotný (283 článků)

Exkluzivní rozhovor s Vladimírem ze Survivoru. Proč se spolčil s Veve, čeho se na ostrově nejvíc bál a čím ho vytáčel Ondřej Novotný

 
Svou účast v Survivoru sice nezačal příliš zdárně, nakonec se ale vyprofiloval jako jeden z favoritů na vítězství v celé show. Vladimír Čapek sice působí jako nenápadný IT specialista, díky své komplexnosti se mu ale podařilo dostat nejen do sloučení, ale dokonce rozbil dívčí alianci složenou z Nikoly Čechové, Chili a Veroniky Havlik. Jaká byla jeho strategie, čeho se v Survivoru nejvíc bál a proč chtěl, aby moderátor Ondřej Novotný během kmenových rad raději mlčel? Nejen o tom se rozpovídal v rozhovoru pro eXtra.cz. 
22.04.2022 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (283 článků) , Nikola Čechová (87 článků) , Vladimír Novotný (24 článků)

Žaneta je v Survivoru na odstřel. V rukách ale drží trumf

 
Pokud jste neviděli 19. díl Survivoru, nečtěte dál. Článek je protkaný spoilery. Žaneta Skružná (23) ze Survivoru se nezdá. Jako jediné se jí podařilo najít skrytou výhodu, která jí dost možná zachrání krk. V kmeni Rebelů jí totiž teče do bot, protože její aliance přestoupila do druhého kmene Hrdinů. 
30.03.2023 13:10 |

podobné články

Maty ze Survivoru se hrne do Love Islandu: Spletou si tě s údržbářem, směje se mu Novotný

 
Míří sympaťák ze Survivoru do další reality show? Vyřazený účastník Matěj Quitt se v živém vysílání rozpovídal o tom, kam jeho kroky povedou nyní, a prozradil, že zvažuje další pořad TV Nova. "Přijdeš jako bombshellák?" vysmál se mu moderátor Survivoru Ondřej Novotný poté, co Maty řekl, že zvažuje Love Island. Nabídl mu výzvu v Oktagonu. 
11.04.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (283 článků) , Maty Maty (17 článků)