Článek

Tomáš Ujfaluši ve Varech ukázal svou paní Columbovou. Po boku krásné Petry zářil na všechny strany

 
Bývalý fotbalista Tomáš Ujfaluši se na festivalu v Karlových Varech ukázal po boku své tajemné přítelkyně Petry, se kterou si zašel na film. Oba dva se k sobě velmi měli a fotograf eXtra.cz je zachytil v dobrém rozmaru. Ujfaluši si prošel několika neúspěšnými vztahy s celebritami. Nyní to však vypadá, že našel konečně štěstí.
04.07.2024 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Ujfaluši (226 článků)
Podobné články

Fotbalista Ujfaluši sbalil tuhle kočičku: Je ještě krásnější než Ochotská a Vignerová!

 
Bývalý český fotbalový obránce a reprezentant "Tomáš Ujfaluši":http://www.extra.cz/tema/tomas-ujfalusi (36) je opět zadaný. Po tom, co se loni "rozešel s misskou Anetou Vignerovou":http://www.extra.cz/konec-dalsi-velke-lasky-ujfalusi-vymenil-miss-vignerovou-za-kamarady, v jeho náruči zakotvila pohledná rodačka z Brna Leona Majerčíková (27).
08.10.2014 11:56 |

podobné články

Osobnosti: Aneta Vignerová (795 článků)

Karlos Benda ukázal paní Columbovou, zamilovaný Grznár s půvabnou blondýnkou. Bijci Clashe ukázali něžnou tvář

 
Na pátečním vážení před turnajem Clash of the Stars 8 bylo veselo. Nouze nebyla o vyhrocené staredowny, potyčky, ale ani o zamilované páry. Jak zachytili fotografové eXtra.cz, svou paní Columbovou ukázal Karlos Benda. Od půvabné blondýnky se zase nemohl odtrhnout Filip Grznár. 
22.06.2024 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Filip Grznár (61 článků)

Kim Čong-un ukázal „paní Columbovou“. Se ženou zavítal do kosmetické firmy

 
Severokorejský vůdce Kim Čong-un navštívil kosmetickou firmu v Pchjongjangu, doprovod mu dělala jeho manželka Ri Sol-ču a jeho sestra Kim Jo-čong. Státní média publikovala fotky, na kterých je zachycen Kim a jeho doprovod. Jeho manželka a sestra se jen zřídka kdy objevují na veřejnosti. Žena je tedy tak trochu paní Columbovou, o které známý televizní detektiv jinak jen mluví.
30.10.2017 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kim (1865 článků)

Hartl vyvedl paní Columbovou, Bebarová a Šporcl ukázali krásné dcery. Hvězdy vyrazily na StarDance

 
V sobotu to na holešovickém Výstavišti žilo. Slavnostní večer StarDance si opět nenechala ujít řada známých osobností, které mnohdy ukázaly i kousek ze svého soukromí. Paní Columbovou vytáhl do společnosti spisovatel Patrik Hartl, krásnou dceru ukázala zase herečka Tereza Bebarová. Na místě nechyběla ani redakce eXtra.cz, která vše zdokumentovala. 
04.12.2023 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Bebarová (201 článků) , Patrik Hartl (81 článků)

Kateřina Ujfaluši z Ulice a její táta Tomáš byli hosty v Show Jana Krause

 
S moderátorem Janem Krausem si mladá herečka Kateřina Ujfaluši, známá z Ulice, popovídala nejen o fotbale, ale také o tom, kdy a jak se dostala k herectví a že v budoucnu uvažuje o studiu práv. Její táta je fotbalista Tomáš Ujfaluši, a tak nepřekvapí, že dívku zajímá právě sportovní právo.
20.06.2023 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kraus (1304 článků) , Tomáš Ujfaluši (226 článků)

Ujfaluši končí v Galatasarayi. Možná se vrátí do Česka

 
Tomáš Ujfaluši (35) skončil v Galatasarayi Istanbul! Turecký tým neuplatnil opci, kterou na bývalého reprezentanta měl, a obě strany se dohodly na rozchodu. Teď se Ujfaluši soustředí na doléčení kolena a pak si bude hledat nové angažmá. Možná zakotví v Česku!
08.07.2013 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Ujfaluši (226 článků)

Ujfaluši skončil v Galatasarayi a nevyloučil návrat do Česka

 
Český fotbalista Tomáš Ujfaluši skončil v Galatasarayi Istanbul. Turecký celek neuplatnil opci, kterou na bývalého reprezentanta měl, a obě strany se dohodly, že nebudou ve spolupráci pokračovat. Nyní se Ujfaluši soustředí na doléčení kolena, poté bude hledat nové angažmá. Nevyloučil ani návrat do Česka. 
09.07.2013 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Ujfaluši (226 článků)

Ujfaluši je po operaci kolena, čeká ho půlroční pauza

 
Fotbalový obránce Tomáš Ujfaluši je po operaci kolena, které se podrobil v pondělí v Praze, řekl jeho manažer Dalibor Lacina. Na vysočanské klinice Centrum léčby pohybového aparátu Ujfaluši podstoupil plastiku předního zkříženého vazu v levém koleně a teď zadáka Galatasaraye Istanbul a bývalého reprezentačního kapitána čeká asi půlroční pauza.
11.09.2012 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Ujfaluši (226 článků)

Ujfaluši se vrací do Česka! Upsal se Spartě

 
Bývalý fotbalový reprezentant Tomáš Ujfaluši se stal hráčem pražské Sparty. Pětatřicetiletý stoper nedávno ukončil angažmá v Galatasarayi Istanbul a nyní se po dvanácti letech vrací do české ligy jako volný hráč zadarmo. Ujfaluši podepsal smlouvu do konce sezony s následnou roční opcí.
08.08.2013 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Ujfaluši (226 článků)

Naštvaná Eva Ujfaluši: Ochotská mi vzala snubák!

 
Blesk zjistil, že moderátorka Michala Ochotská (24) má doma snubní prsten, na kterém je zevnitř vyryto příjmení Ujfaluši. Jak je to možné?! Herečka Eva Ujfaluši (29), která byla provdána za bratra Tomáše Ujfalušiho (29) Radima (31), totiž svůj prstýnek postrádá.
08.08.2009 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Ujfaluši (226 článků) , Eva Ujfaluši (6 článků)

Zamilovaná Kateřina Ujfaluši: Dcera slavného fotbalisty září po boku fešného mladíka

 
Bývalý fotbalista a současný fotbalový expert Tomáš Ujfaluši (46) je právem hrdý otec. Jeho půvabná dcera Kateřina (18) exceluje v nekonečném seriálu Ulice coby studentka Žofka Dušková a zároveň dokončuje studium na mezinárodním gymnáziu. Kačka má za sebou také maturitní ples, na němž zářila jako opravdová princezna. Po jejím boku se navíc objevil mladý fešák, který si získal její srdce.
14.06.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Ujfaluši (226 článků) , Kateřina Dušková (11 článků)

Partnerky slavných mužů, které netouží být na očích: »PANÍ COLUMBOVÉ« českého showbyznysu

 
Jsou zadaní, někteří i mnoho let, ale s partnerkou po boku se ve společnosti ukazují jen občas. To je pak ráj pro fotografy! Ti měli takovou žeň minulý týden n a předání Českých lvů, kam dorazil Ondřej Vetchý se svou krásnou manželkou Irenou. Ta je pravou paní Columbovou českého showbyznysu, protože její tvář dlouhou dobu znali jen Vetchého nejbližší známí. Podobné to je i s manželkou Jana Čenského či Jiřího Schmitzera. Proto vám dnes přinášíme 10 snímků, na nichž jsou naši slavní muži po boku svých málo známých partnerek.
29.03.2015 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Vetchý (334 článků) , Jiří Schmitzer (103 článků) , Jan Čenský (201 článků)

Jaro Slávik a Honza Dědek vyvedli své tajemné paní Columbové: Pánové ukázali partnerky

 
Jaro Slávik (48) překvapil fanoušky. Konečně nám odhalil svou tajemnou paní Columbovou, manželku Andreu Schmidtovou. A nebyl sám. Moderátor Honza Dědek (50) se ukáže po boku své krásné Terezy Cibulkové, se kterou randí už přes rok. Oba páry se objeví v novém díle Můj muž to dokáže, kde poteče i krev. 
22.09.2022 21:10 |

podobné články

Krásná Hana Vagnerová ve Varech ukázala "paní Columbovou". Kdo je její tajemný snoubenec?

 
Herečka Hana Vagnerová (33) je jednou z ozdob karlovarského festivalu. Obráží jednu party za druhou, ale teď konečně se ukázala i po boku svého snoubence Martina Žiarana (39). A to je co říct, protože se mu přezdívá "paní Columbová". Svou lásku totiž do společnosti skoro vůbec nedoprovází.
08.07.2016 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Hana Vagnerová (193 článků) , Martin Žiaran (6 článků)

Berger s Ujfalušim ve Varech: Vyvedli krásné partnerky, Tomáš ukázal nastřelené vlasy

 
Karlovarská kolonáda se během filmového festivalu hemží nejrůznějšími celebritami, a to i těmi ze světa sportu. Jednu z největších kulturních akcí si nenechali ujít ani Patrik Berger a Tomáš Ujfaluši, legendy českého fotbalu. Oba si společně s partnerkami zašli na skleničku do jedné z restauračních zahrádek, kde je zachytil i fotograf eXtra.cz. Druhý jmenovaný pak ukázal, jak se daří jeho nastřeleným vlasům.
07.07.2022 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Ujfaluši (226 článků) , Patrik Berger (27 článků)

Jakub Kohák ukázal na filmu Havel paní Columbovou: S půvabnou Bárou má dva syny

 
Režisér, herec a komik Jakub Kohák (45) se po boku své půvabné přítelkyně ukázal na premiéře filmu Havel, která se odehrála v pražské Lucerně. Partnerka Barbora se nerada objevuje před zraky fotoaparátů a své soukromí si drží v tajnosti. Při této příležitosti ale udělala výjimku a oběma to spolu velmi slušelo.
23.07.2020 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Kohák (273 článků)

Proboha! Tomáš Ujfaluši svou vizáží lesního muže děsí všechny kolem sebe!

 
Tomáš Ujfaluši býval nepostradatelným členem národního týmu a také dokonalým elegánem na hřišti, ale i mimo něj. Býval také idolem mnoha žen, které by daly cokoli, aby se k němu mohly alespoň přiblížit. Dnešní podoba Ujfalušiho vás bude šokovat.
10.08.2016 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Ujfaluši (226 článků)

Domácí recepty pro krásné vlasy

 
Kdo z nás by nechtěl krásné vlasy! Bujná hříva plná zdravého lesku a života, který by z ní  vyzařoval do dálky a dával tak okolí najevo, že o sebe dostatečně pečujeme, je tajným snem mnoha z nás. Ne ke všem ale byla příroda natolik štědrá, aby jim do vínku nadělila krásné vlasy bez nutnosti speciální péče. Možná ani vy nepatříte k těm, jejichž  vlasy by byly bezproblémové, nechyběl jim přitažlivý lesk a zdraví by měly na rozdávání. I přesto si ale nemusíte zoufat nebo si na hlavu potupně nasazovat čepice. Našli jsme pro vás několik receptů pro krásné vlasy, které se za pár korun vyrobíte doma a své hřívě tak dopřejete tu správnou péči. Recepty pro krásné vlasy pěkně po domácku Nebyla k vám příroda příliš shovívavá? Máte vlasy zplihlé, za které se stydíte? Právě vaše příběhy byly pro nás tou největší inspirací, proč jsme se rozhodli zapátrat mezi domácími recepty, ze kterých jsme pro vás vylovili tři nejlepší. I vy můžete mít krásné vlasy! Chce to jen vědět, jak správně na to! 1. Banánová maska s nádechem mandlí Banán pomocí vidličky rozmačkejte v misce a promíchejte ho s lžičkou mandlového oleje. Vytvořte kaši, kterou si následně v masírujte do celé délky vašich vlasů, přičemž s aplikací začněte zhruba pět cm od kořínků. Banánovou kaši v masírujte především do konečků. Masku nechte na vlasech působit minimálně 30 minut a poté důkladně smyjte vodou. Na závěr si vlasy umyjte šamponem tak, jak jste zvyklá. 2. Medovo jogurtová maska Dalším domácím receptem pro krásné vlasy je jogurtovo medová maska. Tu si vyrobíte smícháním bílého jogurtu se lžičkou medu, dobře promíchejte  a nanesete na vlasy před jejich umytím. Pečlivě vmasírujete do pokožky a necháte působit alespoň 15 minut, během kterých dojde k vyčištění pokožky a zároveň i k vyrovnání hladiny pH. Po 15 minutách... Čtěte více Příspěvek Domácí recepty pro krásné vlasy pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
21.10.2016 06:45 |

podobné články

Tomáš Ujfaluši přišel s bryndáčkem a pak se málem pozvracel ve studiu České televize

 
Tomáš Ujfaluši (37) byl pozván do studia České televize, aby zde ohodnotil výkon české fotbalové "21" v souboji s Dánskem. Všechny zajímalo, proč měl sako s bryndáčkem. V redakci eXtra.cz jsme na to nakonec přišli. Bryndáček se mu ještě hodil.
19.06.2015 12:52 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Ujfaluši (226 článků)