Článek

Tomáš Magnusek zázračně zhubl desítky kil: Podvádět ho naučil Vémola, přikázal mu hřešit

 
Býval morbidně obézní, ale snaží se se sebou něco dělat. Herec, režisér a producent Tomáš Magnusek (39) míval hrozivých 180 kilogramů, v posledních letech šel do sebe a shodil téměř polovinu původní váhy. A i když se pak dostavil jo-jo efekt, teď už je figura zase na dobré cestě. Redakci eXtra.cz prozradil, čím se při hubnutí „týrá“ a čím odměňuje. A také to, v čem ho naučil podvádět Karlos Vémola.
18.03.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Magnusek (134 článků) , Karlos Vémola (935 článků)
Podobné články

Jak se zbavit poporodních kil?

 
Jak se zbavit poporodních kil? To je otázka, kterou si položí každá novopečená maminka, jež právě dala život svému dítěti a která se při pohledu do zrcadla zděsila nad tím, jak hodně jí těhotenství poznamenalo. Nehledě na skutečnost, jak hodně a z jakého důvodu šla rafička na váze nahoru, je nyní poměrně těžké se poporodních kil zbavit a dostat se zpátky na svou váhu. Nečekejte zázraky přes noc. Uvědomte si, že kila, která nyní nosíte na těle, jste postupně přibírali po dobu čtyřiceti týdnů, proto byste i na jejich důkladnou likvidaci potřebovali stejný čas. Ještě než se pustíte do radikálního hubnutí, pamatujte, že musíte brát ohledy i na váš zdravotní stav, který v poslední době dostal pořádně zabrat. Vyzkoušejte našich X tipů, které vám pomohou zbavit se poporodních kil. Nevymlouvejte se! Snažte se přemluvit alespoň k nějakému pohybu – ať už to bude procházka parkem, projížďka na kole, kolečko okolo baráku. Zkrátka myslete na to, abyste každý den měli nějaký pohyb. Cvičení ve vašem těle vyvolá uvolňování serotoninu, díky kterému budete mít lepší náladu a na nějaké výmluvy, proč ještě dnes večer sedět na zadku, si ani nevzpomenete. Zdravě jezte! Pokud to bude možné, stravujte se kvalitně. Ovšem pozor, nepouštějte se do radikálních diet, protože ty jsou zvláště po porodu nevhodné – zbytečně by vaše tělo připravily o živiny, které potřebujete pro dítě. Mějte nápady! I když se chcete zbavit poporodních kil, nemusí být každý váš den nutně stejný. To znamená, že pokud jste si v pondělí našla čas na příjemnou procházku okolo ulice, ve středu si můžete zaskákat přes švihadlo, v pátek třeba udělat pár dřepů během mytí kojenecké lahvičky a když budete stát u dřezu s nádobím, několikrát zatněte zadeček. I maličkosti stačí, důležité je hlavně nepřestávat! Udělejte si čas! Na závěr možná ta nejtěžší rada ze všech –... Čtěte více Příspěvek Jak se zbavit poporodních kil? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
24.07.2015 08:40 |

podobné články

Tomáš Magnusek prozradil, kolik zhubl, promluvil i o dluzích za filmy

 
Režisér Tomáš Magnusek (37), kterého filmové kritika zrovna nešetří, přiznal, že kvůli své práci měl dluhy. Musel je roky splácet. Pochlubil se ovšem tím, že se mu podařilo výrazně zhubnout a chtěl by v shazování kil pokračovat.
16.02.2015 01:05 |

podobné články

Osobnosti: Jana Kirschner (124 článků)

Vémola se zuby nehty brání: Nic jsem Lele neudělal! Může být i s dětmi doma

 
Kauza rozchodu zápasníka Karlose Vémoly a jeho partnerky Lely Ceterové nabírá na obrátkách. Poté, co Vémola v úterních ranních hodinách obvinil Lelu Ceterovou z nevěry, informoval portál eXtra.cz o tom, že zápasníkovo vyjádření nemusí být tak pravdivé, jak se může zdát. Redakci totiž kontaktovala manželka muže, kterého Vémola označil jako svůdníka jeho partnerky, a uvedla věci na pravou míru. Podle Lelina vyjádření, které má redakce eXtra.cz k dispozici, ji měl navíc Vémola napadnout, když měla v náručí jejich čerstvě narozeného syna, a rozhodla se podat trestní oznámení. Sám Vémola v rozhovoru pro Blesk jakékoliv napadení popírá a tvrdí, že Lela se může kdykoliv vrátit zpátky.
11.01.2022 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (935 článků)

Režisér Bastardů Magnusek vybuduje Herecký dům. V Ratibořicích za třicet milionů

 
Tvůrce filmů Bastardi režisér Tomáš Magnusek vybuduje v Babiččině údolí ve východních Čechách Herecký dům Viktorka. Na počest českých filmových a divadelních herců. Oznámil to dnes za přítomnosti řady známých filmových hvězd na tiskové konferenci v Praze. Magnusek projekt připravoval již od roku 2011.
12.01.2016 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Magnusek (134 článků)

Snad ta muslimka nevykadí bombu. Všichni dnes máme strach, lidé se pořád rozhlížejí. Režisér Magnusek se podělil o dojmy z dnešního Rakouska a Německa

 
ROZHOVOR „Nemyslím si, že by byli Češi xenofobní, ale mají mnohdy tendenci myslet prvoplánově v tom, že když k nám míří hlavně muslimové, že nás pak všichni pozabíjejí,“ říká v rozhovoru ParlamentníchListů.cz předseda Obce českých spisovatelů a také zastupitel v Náchodě Tomáš Magnusek, který je hlavně znám jako filmový režisér. Magnusek zcela nedávno s rodinou navštívil vídeňský Prátr a byl prý překvapený tím, jak málo policistů v areálu potkal. „Policisté tam jen jednou prošli kolem nás, jinak jsem je neviděl,“ zmiňuje režisér a také vysvětluje, proč by volil Trumpa, kdyby byl Američanem.
11.08.2016 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Magnusek (134 článků)

Magnusek za Bastardy sklidil zdrcující hejty: S natáčením končím, šokoval režisér

 
Režisér Tomáš Magnusek (38) za svůj poslední film Bastardi: Reparát sklidil mnoho hejtů. Ačkoli se podle svých slov snímkem snažil pomoci romské komunitě, o níž jeho dílo do značné míry pojednává, nedočkal se od ní moc pochval. Spíš naopak, protože ji nevykresluje zrovna v nejlepším světle a podle kritiků Magnusek jen pomáhá vytvářet o ní negativní obraz. I proto v rozhovoru pro eXtra.cz prozradil, že to byl jeho poslední film a už teď se těší na důchod.
14.04.2023 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Magnusek (134 článků)

Tomáš Magnusek (35): Shodil půl metráku!

 
Ztrácí se před očima! Od začátku roku je Tomáš Magnusek (35) o půl metráku lehčí. Z původních 170 kilogramů zhubl během čtyř měsíců na 120 kilo. Jak to režisér Bastardů dokázal? A proč teď musí pod kudlu?
06.05.2020 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Magnusek (134 článků)

Režisér Tomáš Magnusek zhubl neuvěřitelných 70 kilo: Byl jsem trapný, tvrdí

 
Bývaly doby, kdy byl Tomáš Magnusek (35) pyšný na svou enormní obezitu. Ty ale odezněly ve chvíli, kdy si bolestně uvědomil důsledky svého rozhodnutí stát se nejtěžším režisérem u nás. Když zjistil, že nestačí svým dětem, nevejde se na zahradní traktorek a v zoologické zahradě byl vystaven trapnému okamžiku, kdy ho pro extrémní váhu nepustili na lanovku, rozhodl se, že je čas něco se sebou udělat.
28.05.2020 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Magnusek (134 článků)

Režisér Bastardů Magnusek se změnil k nepoznání: Shodil 50 kilo a pokračuje dál!

 
Ztrácí se před očima! Od začátku roku je Tomáš Magnusek (35) o půl metráku lehčí. Z původních 170 kilogramů zhubl během čtyř měsíců na 120 kilo. Jak to režisér Bastardů dokázal? A proč teď musí pod kudlu?
06.05.2020 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Magnusek (134 článků)

Magnusek (35): Neuvěřitelná proměna! ZHUBL 68 kilo!

 
Obul se do toho opravdu zostra! Jak Aha! před časem informovalo, těžkotonážní režisér Tomáš Magnusek (35) šel do sebe a začal hubnout. Nestačilo mu, že shodil půl metráku. Dolů šlo ještě 18 kilo! A byla potřeba i kudla...
29.05.2020 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Magnusek (134 článků)

S prohlášeními o testech se bude podvádět, varuje iniciativa. To se dá se vším, míní Vojtěch

 
Sjednocení podmínek pro prokazování bezinfekčnosti negativním testem všech typů není moudré, lidé mohou podvádět, uvedl za vědce z iniciativy Sníh Daniel Novotný. Podle epidemiologa Rastislava Maďara, který radí i ministrovi zdravotnictví Adamu Vojtěchovi (za ANO), bude ochrana populace děravá. Vojtěch v úterý v České televizi k námitkám řekl, že podvádět se dá se vším.
08.06.2021 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Adam Vojtěch (1385 článků) , Daniel Vojtěch (101 článků) , Daniel Daniel (1109 článků) , Daniel Daniel (1109 článků) , Daniel Daniel (1109 článků) , Daniel Daniel (658 článků) , Daniel Daniel (1109 článků) , Daniel Daniel (1109 článků) , Daniel Daniel (1109 článků) , Daniel Daniel (1109 článků)

Věřili byste tomu? Tenhle český moderátor zhubl celkem už tři sta kilogramů!

 
Jak Super.cz již informoval , známý český moderátor Luboš Xaver Veselý, kterého proslavily jak pravidelné a ostré rozhovory s politiky, tak třeba i kniha o doživotně odsouzených vězních, šel do sebe a zhubl čtyřicet kilogramů. Ale to prý zdaleka není všechno. „Půjde to ještě dolů, chtěl bych brzy shodit dalších dvacet až třicet kilogramů. Za život jsem diet zkusil hodně, vždyť jsem zhubl celkově už přes tři sta kil, ale pak se to vždy plíživě vrátilo na původní váhu,“ svěřil se Super.cz moderátor.
14.08.2015 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Luboš Veselý (696 článků)

Herec Russel Crowe se zbavil pupku! Za půl roku zhubl několik kil

 
Americký herec Russel Crowe (47) během půl roku zhubl několik kil. Hvězda filmu Gladiátor měla problém s nadváhou a velkým pupkem, po měsících dřině při pravidelné jízdě na kole, šlo vše dolů. Russel je opět v kondici!
21.12.2011 17:10 |

podobné články

Režisér Bastardů Tomáš Magnusek přiznal myšlenky na sebevraždu. Na dálnici jsem to chtěl napálit do zdi, říká

 
Ať už jeho tvorbou opovrhujete, nebo ji milujete, jedno se mu upřít nedá: režisér, scenárista, producent a herec Tomáš Magnusek (38) před čtrnácti lety vletěl do světa českého filmu jako velká voda a dnes s ním rád točí i miláček národa Štěpán Kozub. Tomáš si ale prošel i okamžiky, kdy by sice kritiky zachránil před svými nejslavnějšími díly, ale jeho děti by přišly o tátu. Co o myšlenkách na sebevraždu prozradil na TikToku i redakci eXtra.cz? „Přemýšlel jsem, že se zabiju,“ potvrdil nám.
14.03.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Magnusek (134 článků) , Štěpán Kozub (91 článků)

Tomáš Magnusek a jeho věčný boj s kily: Filmař se ukázal ve stahovacím prádle

 
Nekonečný boj s hubnutím a přibíráním. Český herec a režisér Tomáš Magnusek se již dlouhou dobu nedokáže zbavit jojo efektu, který mu neustále vrací kila navíc. Tomáš v rozhovoru pro eXtra.cz otevřeně promluvil o své váze a o tom, co hodlá nyní podniknout, aby se kila navíc pokud možno nevrátila. Poradil i tři tipy, které mu v minulosti pomohly.  
11.09.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Magnusek (134 článků)

Karlos Vémola už není šampion: Terminátor přišel o titul. Dojde na zápas s Ďatelinkou?

 
Během dnešního oficiálního vážení před turnajem Oktagon 22 MMA zápasník Karlos "Terminátor" Vémola (35) nenavážil danou hranici střední váhy 83,9 kilogramu, na rozdíl od jeho soupeře Milana Ďatelinky (25), který váhu splnil. Vémola převážil o 0,6 kilogramu a doktoři mu další hubnutí nedovolili. Titul šampiona tak Vémola nemůže obhájit, ač se do klece proti Ďatelinkovi postaví. Nemine jej ani pokuta.
26.03.2021 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (935 článků)

Karlos Vémola si chce pořídit slona: Mám rád extrémy, budu na něm jezdit, říká

 
Karlos Vémola (36) je známý nejen jako MMA zápasník, ale také jako velký milovník zvířat. Ve svém Vémolandu, který obývá se svou snoubenkou Lelou Ceterovou (32) a dětmi, má i rozsáhlou domácí zoo, kterou dál rozšiřuje. Krokodýli, žraloci a lev jsou mu ale už málo, proto se rozhodl, že si pořídí i slona, o čemž informoval v pořadu Cesta na Oktagon: Vémola vs. Marpo. Vémola také prozradil, že téma zvířata je u nich doma občasným důvodem k hádkám.
24.05.2022 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (935 článků)

Karlos Vémola v Clash of the Stars? Ukaž mi peníze, vyzval zápasník promotéra COTS

 
Zápasník Karlos "Terminátor" Vémola se již brzy rozloučí se svou hvězdnou bojovou kariérou. V Oktagonu, pod jehož záštitou bojuje posledních několik let, ho čeká už jen posledních několik zápasů. Sám bijec se před časem nechal slyšet, že "každá jízda jednou končí" a že brzy odejde do důchodu, ale jak se nyní zdá, tak s koncem kariéry to nemyslel Vémola tak docela vážně. Ve svém livestreamu na Instagramu totiž Vémola nyní promluvil o možném přesunu do Clash of the Stars. "Le Sy, ukaž mi peníze," promluvil směrem k promotérovi COTS Tomášovi Linh Le Symu a vyzval ho, ať mu připraví lákavou finanční nabídku. 
02.11.2023 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (935 článků)

Tomáš Magnusek: OPERACE! 52 stehů

 
Z původních 170 kilogramů zhubl během čtyř měsíců na 120 kilo. To však nebylp pro Tomáše Magnuska (35) dostačující a zhubl dalších 18 kilo! Svou proměnu završil operací, která mu odstranila kožní převis z břicha a také kýlu. Nyní jeho břicho „zdobí“ obří jizva s 52 stehy.
06.06.2020 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Magnusek (134 článků)