Článek

Tom Hanks po prodělaném covidu: Následky si nese dodnes

 
Herec Tom Hanks (64) patřil mezi první známé tváře, které se nakazily koronavirem. Ve chvíli, kdy se v Česku o viru teprve začalo mluvit, svým přiznáním herec šokoval svět. Představitel Forresta Gumpa či Trosečníka se s virem sice popral, dodnes si však nese následky.
31.03.2021 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Tom Hanks (289 článků)
Podobné články

Simona Stašová už je po prodělaném covidu při síle: V divadle už její nemoc zapojili i do hry

 
Po prodělaném covidu-19 se Simona Stašová  (65) s vervou vrhla do herecké práce. I když ji virus potrápil, je ráda, že má teď tři měsíce, kdy může být díky protilátkám v klidu a hrát bez obav divadlo. Přibrala si i další aktivitu v Divadle Lucie Bílé  (54) , kde by měla mít na starosti činoherní složku.
30.09.2020 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2567 článků) , Simona Stašová (392 článků)

Natálka Grossová po prodělaném covidu: Sexy, ale pořád není fit!

 
Ta se ale vyloupla! Dcera zesnulého expremiéra Stanislava Grosse (†45) už není malá holčička, ale roste do krásy. Natálie Grossová (18) se na sociální síti chlubí sexy tělem. Měsíc po prodělaném covidu ale pořád není fit.
22.12.2020 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Gross (757 článků) , Natálie Grossová (101 článků)

Lázně mohou lidem po prodělaném covidu pomoci minimalizovat následky

 
Podle rozsáhlé studie publikované v lékařském časopisu The Lancet tři čtvrtiny lidí po prodělaném onemocnění covid-19 mají ještě několik měsíců zdravotní problémy, jako jsou únava, nespavost, deprese, úzkost nebo snížená funkce plic. Pomoci se všemi těmito potížemi může lázeňský léčebný pobyt.
10.02.2021 09:10 |

podobné články

Hvězda Slunečné Eva Burešová o prodělaném Covidu-19: Jsem stále unavená, říká

 
Herečka a zpěvačka Eva Burešová (27) byla pozitivně testovaná na koronavirus. Nemoc a povinnou 10ti denní karanténu prožívala společně se svým malým synem Nathanielem. Pro eXtra.cz se svěřila s tím, jak se cítí těsně po prodělaném onemocnění a jak to vypadá s natáčením seriálu Slunečná.
26.10.2020 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (434 článků)

Hvězda Sestřiček Míša Tomešová po prodělaném covidu: Brutální bolesti!

 
Přestože je herečka a muzikálová hvězda Michaela Tomešová (29) mladou a zdravou ženou, koronavirová nákaza na ni udeřila a dala jí pořádně zabrat. I přes relativně lehký průběh nemoci na sobě stále pociťuje neblahé následky covidu-19…
22.03.2021 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Tomešová (175 článků)

I měsíce po prodělání covidu-19 cítím následky, svěřil se Roman Vojtek

 
Roman Vojtek se po čtyřech letech vrátil do show Tvoje tvář má známý hlas. Poslední rok, který nemohl trávit na jevištích, jak byl zvyklý, si však přesto užil. Herec a zpěvák, který se před několika měsíci stal potřetí otcem, promluvil v rozhovoru pro týdeník 5plus2 nejen o prodělaném covidu-19.
04.04.2021 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Roman Vojtek (634 článků)

Moje manželka je jako výhra v loterii, říká Tom Hanks

 
Sedmapadesátiletý Tom Hanks a jeho o rok mladší manželka Rita Wilsonová patří mezi nejstabilnější páry Hollywoodu. Oscarový herec ale prý žádný recept na šťastné manželství nemá, přestože to jeho trvá už více než 25 let. Další články k tématu: Tom Hanks je už dědeček, jeho nejstarší syn má dceru Tom Hanks pomůže synovi, spojí je nové drama Syn Toma Hankse je rapper a láká fanynky na vypracované tělo Kvůli rolím už přibírat a hubnout nesmím, přiznal Hanks s cukrovkou
08.10.2013 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Tom Hanks (289 článků) , Rita Wilson (32 článků)

Málem nepřežil výbuch v Afghánistánu. Teď je z Athose mazel, následky si ale nese dodnes

 
Psí veterán Athos, který před šesti lety málem nepřežil v Afghánistánu výbuch rakety, si následky zranění nese dodnes. Zpět do služby se devítiletý německý ovčák vrátit nemohl, navenek ale vypadá spokojeně. Jako válečný veterán zůstal v Centru vojenské kynologie v Chotyni na Liberecku. Povahově to je mazel, řekla v úterý ČTK četařka a starší kynolog centra Lenka Szymszová.
28.08.2018 12:10 |

podobné články

Martu Kubišovou pustili z nemocnice domů: Po prodělaném infarktu musí zatočit se svým největším zlozvykem

 
Zpěvačka Marta Kubišová  (73) se po prodělaném infarktu rychle zotavuje. A to dokonce natolik, že byla propuštěna do domácího léčení!
07.11.2015 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Marta Kubišová (505 článků)

Nemocnice Znojmo: Nová ambulance pro pacienty při ztrátě čichu po prodělaném onemocnění COVID-19

 
Ve znojemské nemocnici byla nově otevřena ambulance Olfaktometrie na ORL oddělení pro pacienty se ztrátou čichu pro prodělaném onemocnění COVID-19.
11.02.2021 14:30 |

podobné články

Simona Stašová přesně popsala průběh covidu-19: Jídlo jí nechávala za dveřmi i maminka Jiřina Bohdalová

 
Poprvé pro prodělaném covidu-19 nevyrazila na otevření Divadla Lucie Bílé  (54) jen sama zpěvačka, ale také herečka Simona Stašová  (65) , která se tady částečně postará o dramaturgii. A zdálo se nám, že vypadá ještě lépe než před nemocí. "Možná, že jsem trošku zhubla, protože jsem neměla chuť k jídlu, ale už se mi zase vrací, tak to doháním," řekla nám herečka.
22.09.2020 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2567 článků) , Jiřina Bohdalová (1072 článků) , Simona Stašová (392 článků) , Jiřina Bílá (39 článků)

Nemůžete dýchat, jste jako v sudu, když se topíte, říká Čtvrtníček o covidu

 
Petr Čtvrtníček (56) poprvé promluvil o prodělaném covidu. Prozradil, jak nemoc prožíval, a také vzkázal lidem, aby nerevoltovali a dodržovali nařízení. „Já jako starý srandista a rebel teď tady jako Zdeněk Svěrák říkám lidem, aby byli zodpovědní,“ prohlásil s úsměvem herec pro Český rozhlas.
11.06.2012 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (3243 článků)

Dcera po zesnulém Hrycovi (†71) Wanda: Ztrácí zrak kvůli covidu!

 
Myslela, že to nejhorší má za sebou a pár týdnů se bude nejvýš zadýchávat. Po prodělaném covidu-19 ale Wanda Hrycová (43), dcera zesnulého herce Andreje Hryce (†71), čím dál tím hůř vidí.
11.03.2021 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Hryc (113 článků)

Hamáček: „Nechtěl jsem nakazit manželku.“ Zeman se ho ptal na hospody i očkování

 
Jan Hamáček (ČSSD) po prodělaném onemocnění covid-19 prý už necítí žádné následky. Ještě nedávno ale pociťoval velkou únavu. Obával se také toho, aby nenakazil svou manželku Gabrielu. Hamáček přitom nyní zdůrazňuje, že na vládu čeká obrovský úkol - zajistit očkování proti covid-19 a trpělivě přesvědčovat občany o jeho nutnosti. O covidu a očkování mluvil v úterý i s prezidentem Zemanem. Po schůzce na Hradě promluvil i o žádosti vlády o prodloužení stavu nouze o 30 dní.
07.12.2020 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (2752 článků)

Hanka Křížková po prodělaném covidu: Zhoršil se jí...

 
Bála se, že se už nikdy nepostaví na jeviště. Zpěvačka Hanka Křížková (63) bojovala s covidem měsíc a dodnes není v pořádku. Nemoc jí zhoršila zrak, sebrala protilátky, poničila plíce...
28.02.2021 05:10 |

podobné články

Do této písně jsme vložili naše srdce a nevymyté mozky: Ilona Csáková brojí proti zneužívání covidu mocnými

 
Ilona Csáková  (50) a Roman Horký z kapely Kamelot natočili klip k písni V dlouhém zatmění, což je protest song proti zneužívání covidu-19, které podle nich vede k potlačení svobody a manipulacím. „Kdo káže vodu, pije víno teď, Jidáš se v roušce ukrývá, na konci tunelu je nová zeď, v zemi, kde nikdo nezpívá,“ zní mimo jiné v písni. „Vše se nese na vlně smutku,“ řekla Super.cz Ilona Csáková , která společně s Romanem Horkým vtiskla do písně vše, co v momentální situaci cítí. „Do této písně jsme vložili naše srdce a nevymyté mozky. Věříme, že si k ní najdete cestu a bude vám dlouho svítit jak malá baterka v temnotách páchnoucích bažin a močálů navzdory mocným, kteří se rozhodli uchopit a svázat náš společný osud,“ dodala Csáková. Chci se nadechnout a zpívat dál. Ilona Csáková netušila, že z téhle písně bude protestsong „Nemoci zneužívají jednotlivci či světové elity, kterými jsme manipulováni ve prospěch jejich zájmů. Měli bychom si všichni uvědomit, že nám kradou naši svobodu, o tom ta naše píseň je,“ říká Csáková, která nesouhlasí ani s očkováním proti covidu. „Nevěřím obsahu vakcín, už jen z toho důvodu, že nejsou prověřené a ověřené, a nikdo nám nezaručí na 100 procent, že budou bez nežádoucích účinků,“ dodala pro Super.cz Csáková , jež jinak proti očkování není. „Jiné vakcíny se ale zkoumají a zkoušejí řadu let, což se o této říct nedá.“ Nenechám si šťourat v hlavě špejlí. Ilona Csáková ostře okomentovala dění kolem koronaviru a odsoudila případné očkování Csáková si myslí, že vakcinace svým způsobem povinná bude, ač vláda tvrdí opak. „Vše to spěje pomalu a jistě k povinnému očkování, nakonec může být i nepovinné, ale znevýhodní se ti, co se nenechají. Doufám ale, že k žádným restrikcím nakonec nedojde,“ míní zpěvačka. A jak Csákovou, jež nedávno vydala novou desku , ovlivnily zákazy vystupování? „Zvládáme to jako rodina, ale už jsem se pustila do pátrání po maturitním vysvědčení ze střední pedagogické školy, mohlo by se brzy hodit,“ vtipkovala na závěr zpěvačka, jež by se tak mohla vrátit ke své původní profesi.
04.12.2020 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Ilona Csáková (560 článků) , Roman Horký (29 článků)

Syn Toma Hankse je rapper a láká fanynky na vypracované tělo

 
Jednadvacetiletý Chester Hanks chce na rozdíl od svých rodičů herců získat slávu v hudební oblasti. Už rok vystupuje jako Chet Haze a fanynky se teď rozhodl nalákat odhalenými snímky, které vystavil na Twitteru. A povedlo se. Další články k tématu: Tom Hanks je už dědeček, jeho nejstarší syn má dceru Tom Hanks natočil animovaný „zelený“ seriál, odvysílá ho na internetu Manželům se nelíbil Hanksův film. Herec jim vrátil peníze za vstupné Hanks vrací své Oscary Akademii, napadla je rez
07.03.2012 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Tom Hanks (289 článků)

19 mrtvých do 54 let. 570 nad 65 let. Oběti covidu-19 v ČR

 
Kamenem úrazu každé diskuze o covidu-19 jsou statistiky. Jednak je zde známá debata, zda někdo zemřel "s covidem" či "na covid", ale také srovnání počtu obětí chřipky s počtem obětí covidu a jiná srovnání. Velkým bodem sporu v diskuzi o covidu je i statistika úmrtí a jak vysvětlovat data v ní. Statistiky z krajských hygienických stanic nabízejí celkem jasný přehled, který ukazuje, že s nemocí umírají zejména senioři. A to až 11krát více, než lidé, kteří ještě na důchod nedosáhli.
07.10.2020 07:50 |

podobné články

Nakazil se v září, následky cítí dodnes. Třiapadesátiletý Severočech popsal těžký průběh covidu

 
Nemoc covid-19 je zákeřná v tom, že člověk neví, jaký průběh u něj bude mít. To v rozhovoru pro Novinky uvedl třiapadesátiletý Radek Suchopár z Teplic, který se koronavirem nakazil už v září. Život mu zachránili v Masarykově nemocnici v Ústí nad Labem. U jinak zcela zdravého muže měla nemoc těžký průběh, následky pociťuje i po téměř půl roce.
22.02.2021 12:20 |

podobné články