Článek

Tohle v seriálu Slunečná neuvidíte: DVOJITÁ NAROZENINOVÁ OSLAVA

 
Jen zhasly kamery, přiběhli na plac gratulanti. Hned dva hrdinové seriálu Slunečná měli v týdnu narozeniny. Eva Decastelo (42) coby Zuzana Dolejší a Ondřej Pavelka (65), který hraje starostu.
15.09.2020 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Pavelka (58 článků) , Eva Decastelo (912 článků)
Podobné články

Narozeninová oslava Vlaďky Erbové: Krvavá hádka a útok manžela!

 
Hádka, rvačka a kaluž krve! Tak skončila narozeninová oslava prsaté playmate Vlaďky Erbové (28) a jejího manžela, hokejisty Zdeňka Bahenského (23). Důvod? Nevěra!
16.07.2009 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Vlaďka Erbová (995 článků)

V Kryrech na Lounsku se prý koná maskovaná technoparty. Nahlášená je jako narozeninová oslava

 
Akce nahlášená jako narozeninová oslava se bude konat přes víkend v katastru obce Kryry. Místní obyvatelé se obávají, že údajných 800 přihlášených účastníků se může rozrůst i na několik tisíc. Na místě na situaci dohlíží zatím několik desítek policistů, dorazili už ale i hasiči.
31.07.2020 17:20 |

podobné články

Jen pro dospělé: Sámer slavil narozeniny s nahými děvčaty, předvedly mu i erotickou show

 
Tak taková narozeninová oslava tady ještě nebyla, aspoň na veřejnosti ne. To, co předvedl Sámer Issa  (28) , by slabší povahy nevydržely. Na jevišti kasina, kde jeho narozeninová show probíhala, se to hemžilo nahými či polonahými ženami a došlo i na velmi naturalistické náznaky sexu.
09.08.2013 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Sámer Issa (663 článků)

Hana Mašlíková se s manželem neudobřila: Narozeninová oslava syna odhalila, že to mezi partnery pořád skřípe

 
Syn Hany Mašlíkové  (38) a fitness trenéra André Reinderse oslavil 3. narozeniny. Rodiče malému Andreasovi uspořádali krásnou oslavu plnou hraček, prskavek a balonků, kterou by mu mohly ostatní děti závidět. Z příspěvků a fotek, které modelka a moderátorka umístila na sociální sítě, je ale patrné, že mezi ní a manželem stále panuje napjatá atmosféra, kterou nezachránila ani narozeninová párty syna.
11.08.2020 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Hana Mašlíková (490 článků) , André Reinders (35 článků)

Hvězdy seriálu Slunečná Burešová, Jánová, Batulková a spol.: PRAVDA O JEJICH PLATECH!

 
Chudá Popelka jen na obrazovce! Na novém primáckém seriálu Slunečná podle zjištění deníku Aha! nejvíce vydělá představitelka hlavní ženské hrdinky Týny Popelkové. Jako matce samoživitelce přijdou Evě Burešové (26) statisícové měsíční výdělky jistě vhod. Slunečná, jež ve sledovanosti porazila i Ordinaci, je ale zlatým dolem také pro další herce. „Honoráře herců v žádném případě nekomentujeme, jsou součástí smluvního tajemství,“ reagoval mluvčí TV Prima Josef Ducký. Deník Aha! však zjistil průměrné měsíční výdělky hereckých hvězd.
17.01.2020 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (391 článků)

Hvězdy seriálu Slunečná: PRAVDA O JEJICH PLATECH!

 
Chudá Popelka jen na obrazovce! Na novém primáckém seriálu Slunečná podle zjištění deníku Aha! nejvíce vydělá představitelka hlavní ženské hrdinky Týny Popelkové. Jako matce samoživitelce přijdou Evě Burešové (26) statisícové měsíční výdělky jistě vhod. Slunečná, jež ve sledovanosti porazila i Ordinaci, je ale zlatým dolem také pro další herce. „Honoráře herců v žádném případě nekomentujeme, jsou součástí smluvního tajemství,“ reagoval mluvčí TV Prima Josef Ducký. Deník Aha! však zjistil průměrné měsíční výdělky hereckých hvězd. Výši honorářů nechtěla komentovat ani producentka Simona Brdičková.
17.01.2020 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (391 článků)

Nic roztomilejšího už dnes neuvidíte: Kvůli čemu se usedavě rozplakala nad svým narozeninovým dortem tahle malá sladká holčička?

 
Ačkoliv se v tomto videu jedná o nemilou chvíli v životě malé oslavenkyně, stejně ve vás nakonec vzbudí úsměv. Jde evidentně o staré video někdy z osmdesátých let, ve kterém je zachycena narozeninová oslava dvojčat - holčiček. Pro jednu z nich se však krásný den změní v peklíčko. Co jej způsobí a jak ona i rodina holčičky prekérní situaci vyřeší?
21.03.2014 13:05 |

podobné články

Popíjení sektu, narozeninová party a do toho ještě filmová premiéra. Tohle všechno zvládne snad jen Dyk a Vilhelmová

 
Popíjení sektu, narozeninová party nebo premiéra nového filmu. To všechno za jeden večer zvládne stihnout hvězdný pár Tatiana Vilhemová a Vojtěch Dyk.
05.10.2016 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Dyk (833 článků) , Tatiana Vilhelmová (474 článků)

Dvojitá poprava v Oklahomě skončila fiaskem! Muž zemřel na infarkt

 
Plánovaná dvojitá poprava v americké Oklahomě skončila v úterý fiaskem. První popravu zastavil ředitel věznice v jejím průběhu kvůli problému se zaváděním smrtelné látky do těla odsouzeného, který ale krátce poté zemřel na infarkt. Druhá plánovaná poprava na stejný den se ihned odložila.
30.04.2014 07:30 |

podobné články

Narozeniny tenistky Benešové: Poslední oslava? Plyšák s čepicí a XXL řízek...

 
Užívají si velkou pohodu, kauza Jindřicha Strýce jeho dceru Barboru ani celý fedcupový tým naštěstí před víkendovým duelem s Němkami nerozhodila. Důkaz? Narozeninová oslava tenistky Ivety Benešové, které je od středy 29 let.
03.02.2012 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Benešová (167 článků)

Vydařená Hejdukova narozeninová oslava: 800. bod v NHL a vítězství Colorada

 
Českému útočníkovi Milanu Hejdukovi se na ledě Minnesoty povedla oslava 37. narozenin. Rodák z Ústí nad Labem nejdříve skóroval v základní hrací době, čímž si připsal 800. bod v NHL, a proměněným nájezdem v penaltovém rozstřelu přispěl k výhře Colorada 4:3. 
15.02.2013 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Milan Hejduk (59 článků) , Milan Hejduk (59 článků)

Tragická oslava: Rodiče zpívali Všechno nejlepší, holčička (4) se zatím utopila!

 
Čtyřletou holčičku stála narozeninová oslava život. Během zpívání slavného přání si nikdo nevšiml, že se šla koupat do zahradního bazénu bez rukávků. Než gratulanti dozpívali, utopila se.
03.06.2014 11:10 |

podobné články

Velká narozeninová soutěž a parádní oslava ve Futuru

 
Již tradičně je listopad v hradeckém Futuru narozeninovým měsícem. Kdo by řekl, že je tu obchodní centrum pro své zákazníky již 14 let? Neustále přibývají nové, modernější obchody a kvalitnější služby a Futurum se stalo úžasným místem nejen pro nákupy, ale i pro trávení volného času. Letošní oslava začíná opět Velkou narozeninovou soutěží, ve které vyhrává opravdu každý!
08.11.2014 13:40 |

podobné články

Brožová slavila 50: Co dostala a jaká byla oslava?!

 
Nezapomenutelná narozeninová oslava. Tu má za sebou ke svý m padesátinám Kateřina Brožová.
25.02.2018 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Brožová (540 článků)

Narozeninová oslava u Štikových: Místo přání urážky, nafukovací panna a oplzlosti!

 
Matka pluku Štikových Monika (45) připravila pro svého manžela Michala Štiku k jeho 48. narozeninám oslavu. Sešla se celá rodina, včetně vdané Ornelly Koktové (25) s manželem Josefem Koktou (61) a jejich synem Quentinem (5). Jenže oslava se během patnácti minut strhla v pořádně hlasitou hádku.
27.04.2018 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Josef Kokta (946 článků)

Jágrova oslava bez rodiny: Dárek od synovce by prý ani nerozbalil

 
Narozeninová oslava Jaromíra Jágra (49) nemohla být kvůli covidovým opatřením nikterak velkolepá. I tak by se čekávalo, že na takové události budou především rodinní příslušníci. Nikdo z nich se ale oslavy nezúčastnil.
19.02.2021 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (2865 článků)

Seriál Slunečná nadchl: Fešák Lambora je velkým tahákem pro divačky

 
Seriál Slunečná si v sobotu odbyl svou premiéru, na kterou mnoho diváků netrpělivě čekalo. Reakce po skončení první epizody jsou vcelku pozitivní - příběh jako z Popelky, venkovské prostředí, výměna rolí... to vše diváky chytlo a příběh o penzionu Slunečná zatím slaví úspěch.
12.01.2020 08:35 |

podobné články

V seriálu Slunečná bude hrát vzácný host, Predrag Bjelac

 
Vysoká postava a poněkud démonický vzhled způsobují, že herec Predrag Bjelac dostává nabídky na záporné role. V seriálu České televize Rapl hrál nedávno balkánského mafiána, teď přišla z Česka nabídka od televize Prima, aby ztvárnil jednu z postav v seriálu Slunečná. Jako albánský podnikatel by se v něm měl „motat” kolem hlavního hrdiny Marka Lambory a jeho firmy. Bude to tentokrát „klaďas”, nebo zase „záporák”?
28.03.2020 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Predrag Bjelac (7 článků) , Marek Lambora (122 článků)

Bouře v seriálu Slunečná: Nová posila doktor Verner vrazí nůž do lásky Týny a Janka

 
Fanoušci oblíbeného seriálu Slunečná se už dnes večer mohou těšit na příjemnou novinku. Do seriálu přichází nová postava MUDr. Lukáš Verner. V roli sympatického embryologa se představí Vladimír Polívka a pořádně zamíchá kartami lásky hlavních hrdinů Týny a Janka.
15.10.2020 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Polívka (160 článků) , Vladimír Polívka (151 článků)