Článek

Tohle tady ještě nebylo: Diváci Slunečné běsní kvůli...

 
Poté, co Veronika Arichteva kvůli těhotenství odešla ze seriálu Slunečná, museli tvůrci přijít s radikálním řešením. Její roli získala herečka Eva Josefíková. Ačkoliv postava Denisy Kánské v jejím podání neměla ještě tolik prostoru, již nyní sklízí drsnou kritiku.
06.09.2020 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Arichteva (570 článků) , Eva Josefíková (135 článků) , Veronika Kánská (38 článků)
Podobné články

S Pavlou Tomicovou bych rád udělal duet, říká hvězda Slunečné Tomeš

 
Diváci sice během prázdnin nemůžou sledovat nové příběhy hrdinů ze Slunečné, ovšem již několik týdnů mohou poslouchat hit Slunečné léto, který nazpívaly hvězdy seriálu. Autorem písničky je seriálový Tony Javůrek alias Roman Tomeš, který si spolupráci s kolegy nepěvci nemohl vynachválit.
02.02.2013 15:50 |

podobné články

Osobnosti: King Kong (39 článků)

Burešová a Lambora: Diváci Slunečné si přejí, abychom spolu žili i v reálu

 
Eva Burešová (26) prozradila, že diváci Slunečné by ji a jejího mladšího seriálového partnera Marka Lamboru (25) viděli rádi jako pár i ve skutečnosti. Oba herci v obnovené Show Jana Krause prozradili, jak trávili čas v karanténě a která věková skupina patří mezi jejich největší ctitele a ctitelky.
27.05.2020 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kraus (1136 článků) , Eva Burešová (395 článků) , Marek Lambora (126 článků) , Jana Burešová (13 článků)

Jsou to jen herci? Diváci Svatby na první pohled zuří: Ženich Radek už byl jednou Petrem

 
Diváci reality show Svatba na první pohled běsní. Lidem se totiž podařilo zjistit, že se jeden z účinkujících objevil už v jiném televizním pořadu, kde si zahrál rozvedeného Petra. Konkrétně mluví o inteligentním kurýrovi Radku Stöberovi. A na sociálních sítích se kvůli tomu rozvířily bouřlivé debaty, zda to celé není jen pouhý podvod a zda jde ve všech případech o herce.
24.11.2020 16:11 |

podobné články

Osobnosti: Radek Petr (224 článků)

Lucie Benešová prozradila perličky ze zákulisí Slunečné: O slivovici je na place rvačka

 
Seriál Slunečná se drží na první příčce sledovanosti každé úterý a čtvrtek. Sympatické prostředí, zajímavé příběhy hrdinů a oblíbení herci - na to vše tvůrci seriálu vsadili a vyplatilo se. K oblíbeným postavám ve Slunečné patří i bývalá společnice Róza v podání herečky Lucie Benešové, která ve Slunečné dělá hospodskou. Sympatická blondýnka prozradila některé zajímavosti ze zákulisí natáčení, které zajímají nejednoho diváka.
05.03.2020 19:06 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Benešová (206 článků)

Diváci Výměny běsní: Pro to, co Nikola převedla, po vysílání nemají pochopení!

 
Nový díl Výměny manželek se od ostatních epizod značně lišil. Během rozhovoru mezi osmi očima totiž došlo k velké hádce, která nakonec vyvrcholila fyzickým útokem Andreje (28) na Patrika (28) poté, co se dozvěděl, že vznětlivý Slovák vztáhl ruku na jeho ženu… Co na tuto epizodu říkají diváci?
12.03.2020 19:45 |

podobné články

Alchymista Omar a ukňouraná Pavlína v TOP10?: Diváci běsní nad odchodem Lucky z MasterChefa

 
Středeční díl kulinářské show MasterChef skončil velmi smutně. Soutěž musela opustit sympatická blondýnka Lucka Čižmárová, která platila za jednu z nejšikovnějších a nejmilejších účastnic. Bohužel jí včerejší vaření z vnitřností a exotického ovoce zlomilo vaz. Naopak do finálové TOP10 se dostali kuchaři, kteří už od začátku unikají vypadnutí jen o vlásek. Diváci nechápou, že mezi nejlepší postoupili největší zmatkaři a ti nejlepší pomalu vypadávají...
16.04.2020 13:06 |

podobné články

Pavlína jde do finále MasterChefa, diváci běsní: Fňukna si postup nezasloužila, píší

 
Po úterním díle MasterChefa Česko 2020 se rozhodlo, kdo postupuje do finále. O titul MasterChefa se utká Roman a Pavlína. Poté, co soutěž opustil Pavel, se diváci doslova rozohnili. Nemůžou pochopit, jak je možné, že je Pavlína ve finále.
27.10.2020 22:50 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Roman (327 článků)

Burešová ze Slunečné: V posteli s novým zajíčkem!

 
Zlobí se, když jí diváci dohazují za milence seriálového partnera Marka Lamboru (25). A pak se ale zadaná hvězda Slunečné Eva Burešová (26) nechá klidně načapat v posteli s ještě mladším Vojtou Drahokoupilem (24). Že by nová láska?
29.05.2020 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (395 článků) , Vojtěch Drahokoupil (76 článků) , Marek Lambora (126 článků)

Seriál Slunečná hlásí posilu: Kvůli Alici Bendové se měnil scénář, roli mrchy si vynutila

 
Diváci Slunečné se mohou těšit na novou sexy posilu. Herečka Alice Bendová (46) se coby lékařka Radka Charvátová objeví ve Slunečné právě ve chvíli, kdy je jejích doktorských služeb třeba. Ošetřovat bude Janka, který to od Štěpána pěkně schytá za to, že mu přebral Týnu.
12.05.2020 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Štěpán Benda (3 články) , Radek Štěpán (8 článků)

Zloba ve Slunečné: Diváci vyhrožují třetí sestře Popelkové smrtí, Karolínu nenávidí kvůli Týně

 
Fanoušci Slunečné jsou rozčílení. V seriálu se totiž objevila nová postava, kterou hraje herečka Denisa Nesvačilová (29). Ta se nyní potýká se šikanou na sociálních sítích. Nemístných komentářů na hereččino konto si všimla i její kolegyně Eva Burešová (27). K problému se proto vyjádřila na svém Instagramu.
06.08.2020 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (395 článků) , Denisa Nesvačilová (29 článků)

Změna Evy Burešové: Tohle kvůli Slunečné udělat nemohla!

 
Po poslední letošní klapce Slunečné se Eva Burešová (27) rozhodla pro změnu, kterou musela kvůli natáčení úspěšného primáckého seriálu odkládat.
24.12.2020 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (395 článků)

Extra Host z karantény: Bára Jánová ze Slunečné se nenudí, s přítelem se rozvíjejí

 
Další díl pořadu Extra Host s Evou Decastelo probíhá opět z karantény. Dnešním hostem je Bára Jánová (30), kterou mohou diváci znát například ze seriálu Slunečná. Prozradila, jak v karanténě tráví čas, jak se cítí a na čem s přítelem pracují. Co dalšího nám řekla hvězda ze Slunečné?
29.04.2020 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Eva Decastelo (913 článků) , Barbora Jánová (80 článků)

Takhle Týnu ze Slunečné neznáte: Eva Burešová vypadá v divadelním kostýmu jako princezna

 
Nejenže už natáčí nové díly Slunečné, aby diváci nepřišli o svoji Týnu Popelkovou. Eva Burešová  (26) se vrací i k divadelní práci. My jsme se s ní potkali na kostýmové zkoušce hry Cyrano ve Strašnickém divadle. V roli hlavní hrdinky Roxany bude vypadat jako princezna.
29.05.2020 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (395 článků)

Eva Burešová alias Týna ze Slunečné: U chlapa je důležitý jeho charakter

 
Evu Burešovou (26) alias Týnu ze Slunečné mohou diváci nejčastěji vídat v televizi jako holku ze statku. Spletené copy, kostkovaná košile, přísný výraz a občas nějaký ten úsměv. Týna má zkrátka hodně starostí jak s chodem statku, tak se vztahy. Její protagonistku Evu Burešovou čeká pestré léto - gumovky bude měnit za princeznovské šaty. U příležitosti návratu divadelní hry Cyrano, kde bude účinkovat, prozradila, co preferuje u mužů.
01.06.2020 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (395 článků)

Eva Burešová alias Týna ze Slunečné prozradila, co ji na chlapech nejvíc přitahuje

 
Evu Burešovou (26) alias Týnu ze Slunečné mohou diváci nejčastěji vídat v televizi jako holku ze statku. Spletené copy, kostkovaná košile, přísný výraz a občas nějaký ten úsměv. Týna má zkrátka hodně starostí jak s chodem statku, tak se vztahy. Její protagonistku Evu Burešovou čeká pestré léto - gumovky bude měnit za princeznovské šaty. U příležitosti návratu divadelní hry Cyrano, kde bude účinkovat, prozradila, co preferuje u mužů.
01.06.2020 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (395 článků)

Hvězdy Slunečné v novém klipu: Do zpěvu se pustily i Dana Batulková a Tereza Brodská

 
Přes prázdniny si oblíbené seriály daly pauzu, ale aby diváci nebyli smutní zase až tak moc, připravili si pro ně herci ze Slunečné pořádnou letní pecku.
14.07.2020 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Brodská (276 článků) , Dana Batulková (296 článků)

Potvora ze Slunečné Bára Jánová: Radikální změna vizáže! Poznáte ji?

 
Diváci primácké Slunečné ji mají zapsanou v paměti především jako potvoru Sylvu Popelkovou, ovšem teď budou mít asi co dělat, aby ji vůbec poznali! Herečka Bára Jánová (30) opět změnila vizáž! Jak teď vypadá?
14.08.2020 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Barbora Jánová (80 článků)

Dvojité zásnuby ve Slunečné! Julča a Martin do toho konečně praští, pro herce to byla třetí svatba

 
Janek s Týnou mají vztah jako na houpačce, a tak musí být na Slunečné někdo, kdo ho bude mít zalitý sluncem. A jak se zdá, míří k tomu Julča Vacková společně s veterinářem Martinem Kabátem. Diváci totiž mohou už ve čtvrtek sledovat, jak dělají další krok v jejich vztahu a zasnoubí se.
30.09.2020 20:05 |

podobné články

Boj o slávu ve Slunečné? Burešová zdrojem nepříjemné frustrace

 
Hlavní představitelka Týny je už od startu seriálu rychle stoupající hvězdou a diváci Slunečné na ní nedají dopustit. Podobný úspěch se prý ale nedaří její seriálové sestře Barboře Jánové (31). A tu to prý už notně štve.
04.11.2020 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Barbora Jánová (80 článků)