Článek

Tohle se podobá náboženským fanatikům... Jakl a Cílek u jednoho stolu. Téma? Klima a Green Deal

 
Klima je stále předmětem mnoha odborných debat. Geolog Václav Cílek a publicista Ladislav Jakl se ve vysílání CNN Prima NEWS shodli na tom, že opatření v boji za klimatickou změnu jsou přehnaná a zbytečná. Mělo by se postupovat podle nich spíše „měkčí“, pozvolnější cestou. Podle Jakla v ochraně klimatu postupujeme jako náboženští fanatici.
04.01.2022 22:05 |

podobné články

Podobné články

Cílek varuje: Green Deal změní Evropu. Temná vize

 
Geolog Václav Cílek má za to, že dnes žijeme v podstatě ve válce, po které už svět nebude takový, jaký byl před ní. Jen se tato válka vede podstatně mírnějšími prostředky, než války předchozí. Na covidovou pandemii se podíval poněkud netradičně. Ze Slunce. Přesvědčte se sami. Poté se velmi kriticky podíval na evropský Green Deal. „Mám pocit, že New Green Deal má schopnost Evropu rozhodit, rozeštvat,“ varoval Cílek.
28.12.2021 17:45 |

podobné články

Moderátorka Jákl Vítová: Těhotná nejsem, byla jsem na operaci

 
Čtyřiatřicetiletá Romana Jákl Vítová poslední dobou čelí spekulacím bulváru, že je opět v jiném stavu. Viděli ji totiž několikrát v porodnici v Podolí. Objevily se také informace, že má strach z rakoviny a musela podstoupit operaci. Moderátorka pro iDNES.cz potvrdila, že zákrok prodělala, ale obavy nemá. Další články k tématu: Romana Jákl Vítová je půl roku po porodu sexy jako nikdy dřív Romana Jákl Vítová pár týdnů před porodem oblékne svou běžnou velikost Romana Jákl Vítová se řádně zakulatila, rodí už za měsíc Romana Jákl Vítová čeká druhé dítě Rosnička Jákl Vítová chce další dítě, návrat do práce neplánuje Rosnička Jákl Vítová se vrátila k modelingu
16.12.2011 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Romana Jákl Vítová (93 článků)

Balcarová (Piráti): Zdroje z European Green Deal musíme nasměrovat napříč resorty

 
Výbor pro životní prostředí Poslanecké sněmovny včera uspořádal videokonferenci „European Green Deal – cesta k prosperitě Evropy?“. Konference konaná pod záštitou předsedkyně výboru Dany Balcarové z Pirátské strany reagovala na dějinný okamžik – takové zdroje, jaké nabízí European Green Deal, již nikdy mít nebudeme a šanci nesmíme promarnit.
09.12.2020 08:40 |

podobné články

Realita udeřila. Green Deal je blbost? Životní zkušenost mluví jasně

 
Co když je Green Deal blbost? Psychiatr Tomáš Rektor se na konci roku zamyslel nad současnou touhou ozelenit svět. Dal dva příklady, které ukazují, že celý Green Deal může být slepou uličkou, která lidstvu možná naznačuje: tudy ne, přátelé.
31.12.2021 14:45 |

podobné články

Romana Jákl Vítová je půl roku po porodu sexy jako nikdy dřív

 
Bývalá rosnička Romana Jákl Vítová přivedla v květnu na svět svou druhou dceru Elisu. Poporodní kila shodila za pár týdnů, takže mohla nafotit sexy snímky pro charitativní kalendář. Další články k tématu: Manželé Jáklovi mají druhou dceru, jmenuje se Elisa Romana Jákl Vítová pár týdnů před porodem oblékne svou běžnou velikost Rosnička Jákl Vítová chce další dítě, návrat do práce neplánuje Rosnička Jákl Vítová se vrátila k modelingu Jákl Vítová po dítěti omládla a váží jako ve dvaceti Jákl dostal díky Kajínkovi nabídku natočit americký thriller
23.11.2011 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Romana Jákl Vítová (93 článků)

Evropský Green Deal – chystá se odboj. Akce začne ve Sněmovně. S Okamurou a dalšími

 
Přichází poslední šance, jak zastavit unijní Green Deal? Možnost ubránit se zdražování energií, omezování automobility, nebo ztrátě pracovních míst? Matěj Gregor, předseda spolku Odchod.eu, je toho názoru. A proto spustil nový projekt „No Deal“, který se snaží Čechy informovat o tom, co je čeká, když se novému plánu nepostaví. Pozítří si můžete poslechnout více i vy osobně, a to na sněmovní akci, na které kromě Gregora vystoupí Tomio Okamura, nebo Libor Vondráček.
28.09.2021 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2865 článků)

Zpěvák Green Day nastoupil po zuřivém výstupu na koncertu do léčebny

 
Zpěvák skupiny Green Day Billie Joe Armstrong se na posledním koncertě v Las Vegas choval jako šílenec. Nadával pořadatelům a roztřískal kytaru. O dva dny později nastoupil do léčebny, aby se zbavil závislosti na návykových látkách. Další články k tématu: Zpěváka Green Day vyhodili z letadla, měl moc spuštěné kalhoty Raz, dva, tři! Green Day rozjíždějí albovou trilogii Zpěvák Green Day si na Broadwayi zahraje drogového dealera RECENZE: Green Day pod ruským kolem zvládli zábavu i kýč
24.09.2012 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Billie Joe Armstrong (6 článků) , Joe Armstrong (25 článků) , Green Day (75 článků)

VIDEO Václav Cílek: Ten Cílek je divnej, musíme ho sejmout, zaslechl jsem. Přišlo k nám eurosvazáctví

 
Geolog Václav Cílek znovu politicky nekorektně promluvil v pořadu Bez politické korektnosti pod hlavičkou Institutu 2080 analytika Petra Robejška. Varoval před nárůstem eurosvazáctví a nenávisti ve světě. Pocítil to i na vlastní kůži, neboť se dozvěděl, že „Cílek má divné názory a je třeba ho sejmout“. Tuto nenávist bohužel přiživují i média útočnými titulky a mediálními zkratkami. Lidé zlenivěli a odmítají o této hrozbě přemýšlet. A to je problém.
20.04.2016 06:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Václav (1006 článků)

Jákl dostal díky Kajínkovi nabídku natočit americký thriller

 
Producent a režisér Petr Jákl si chtěl dát po Kajínkovi pauzu a věnovat se rodině, do které v květnu přibyla druhá dcera Elisa. Dostal ale lákavou nabídku ze zahraničí. Další články k tématu: Kajínek má cenu z Belgie. Rozumí mu i venku, raduje se Jákl Petr Jákl: Venku Kajínka nikdo nezná, musíme vymyslet název pro zahraniční trh Romana Jákl Vítová je půl roku po porodu sexy jako nikdy dřív Manželé Jáklovi mají druhou dceru, jmenuje se Elisa Romana Jákl Vítová pár týdnů před porodem oblékne svou běžnou velikost
26.11.2011 00:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Jákl (237 článků) , Romana Jákl Vítová (93 článků)

Jákl Vítová byla na plastice, nechala si odstranit křečové žíly

 
Romana Jákl Vítová vždy věděla, že se jí jednou starosti s křečovými žilami nevyhnou. Potkalo to její matku i babičku. Po porodu se ale stav jejích nohou zhoršil a i kvůli nabídkám na focení se rozhodla zasáhnout. Absolvovala proto operaci na klinice plastické chirurgie novou metodou. Další články k tématu: Moderátorka Jákl Vítová: Těhotná nejsem, byla jsem na operaci Manželé Jáklovi mají druhou dceru, jmenuje se Elisa Romana Jákl Vítová je půl roku po porodu sexy jako nikdy dřív Romana Jákl Vítová pár týdnů před porodem oblékne svou běžnou velikost Romana Jákl Vítová se řádně zakulatila, rodí už za měsíc
24.04.2012 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Romana Jákl Vítová (93 článků)

Pokud utvoří vládu Pirstán a SPOLU, přivedou zemi ke kolapsu a lidi do chudoby. Poslanec od Okamury předkládá důkazy o tom, co se děje a chystá

 
ROZHOVOR „Piráti podporují Green Deal a šílenou eko-fanatickou politiku EU, která nám extrémně zdraží elektřinu a tím i vše ostatní, zásadně omezí prodej a dostupnost automobilů a tím prodraží i dopravu. To může přivést naši zemi ke kolapsu a občany k chudobě. Ani blackout není vyloučen. Ale ke Green Dealu se více či méně hlásí i koalice SPOLU… Mimochodem Green Deal odsouhlasil v Bruselu premiér Andrej Babiš,“ říká poslanec SPD za Olomoucký kraj Pavel Jelínek.
04.10.2021 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24613 článků) , Al Green (23 článků) , Al Green (23 článků)

Smrt Green dealu? Ekonomové mají jasno, zelení aktivisté zuří

 
V souvislosti s invazí na Ukrajinu se řeší i energetická bezpečnost. A v Česku sílí názor, že evropský Green Deal, tedy dohoda o uhlíkové neutralitě do roku 2050, je mrtvá. Ovšem bojovníci se změnou klimatu se s tím nehodlají smířit. Filip Hausnecht z hnutí Budoucnost považuje za odporné, jak „se energetická lobby snaží v posledních hodinách zabít Green New Deal“. Protestuje také hnutí Duha nebo zelená politička.
25.02.2022 20:20 |

podobné články

„Nemyslím si, že Fialova vláda má k něčemu takovému odvahu.“ Luboš Zálom o tom, kdy padneme na dno

 
„Green Deal znamená především zbídačení celého kontinentu, ničení všeho, co zahájila a vybudovala vědecko-technická revoluce. Ochrana klimatu je jen marketingový obal. Je přesvědčivě dokázáno, že Green Deal na klima nebude mít prakticky žádný vliv. Bude mít ale zdrcující vliv na životní úroveň milionů lidí,“ konstatuje Luboš Zálom, místopředseda Svobodných.
10.07.2022 00:05 |

podobné články

„Lidi na to s*rou.“ Zdeněk Pohlreich rozkopl dnešek, EU i Piráty

 
V pořadu Brocast mluvil známý restauratér Zdeněk Pohlreich o všem možném, ale také o politice. Podle něho nastal v celé Evropě extrémní posun doleva. Kritizoval například Green Deal Evropské unie a servítky si nebral. „Ten jih té Evropy, tam na to serou, žijí dál to svoje, nějakej Green Deal, to mají na salámu, jsou rádi, že si koupí peugeota s dieselovým motorem a na tyhle vznosné myšlenky nemají vůbec čas. Ale bohužel ta politika, ten občan se v tom úplně ztratil. A dělá se od stolu jedna krávovina za druhou, jedna blbější než druhá,“ řekl. A také odhalil, co stálo za porážkou Pirátů.
08.11.2021 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Pohlreich (611 článků) , Al Green (23 článků) , Al Green (23 článků)

Hejtman Vondrák na konci roku: Green Deal je ušitý horkou jehlou. Nemůžete paušálně zavádět něco, co zavést ani nelze

 
SVĚT KRIZE A NADĚJE „Mně také připadá Green Deal jako rozhodnutí od kulatého stolu, se kterým se budou potýkat všechny středoevropské země. My přece nemáme možnost postavit větrníky na mořském pobřeží či spoléhat jako jižní státy na fotovoltaické elektrárny, nám nezbývá jiná možnost než jít cestou jádra,“ říká v bilančním rozhovoru hejtman Moravskoslezského kraje a předseda Výboru pro vědu, vzdělání, kulturu, mládež a tělovýchovu Parlamentu ČR Ivo Vondrák (hnutí ANO).
30.12.2021 17:20 |

podobné články

Green Deal, protiruské sankce, růst cen... Sečteno podtrženo: „Pryč z EU!“ bouchl do stolu europoslanec za SPD

 
Europoslanec za SPD Ivan David dává nahlédnout do zákulisí jednání Zemědělského výboru Evropského parlamentu, jehož je členem. Zároveň sleduje raketový růst cen energií, potravin, pohonných hmot a dalších, na což mají mimo jiné vliv i plánovaný ambiciózní projekt EU Green Deal nebo protiruské sankce, které rovněž zpětně působí na ceny v EU. Podle názoru Davida je v současné době pro Českou republiku výhodnější čelit následkům za odchod z EU, než „kolektivní sebevraždě“.
31.05.2022 21:25 |

podobné články

Osobnosti: David Green (22 článků) , Ivan Green (11 článků) , David Green (22 článků) , David Green (41 článků) , Ivan Ivan (2457 článků) , David Green (15 článků) , David David (1323 článků) , David Green (20 článků) , David David (990 článků)

Největší slevy a DEAL LX jsou tu!

 
A je to tady! Léto, prázdniny a úžasné slevy a nabídky nového slevového portálu DEAL LX! A nejen to, DEAL LX si pro vás připravil Velkou letní soutěž o super ceny. I když  nováček DEAL LX přesně ví, jaké slevy nabídnout, co vás zajímá. Denně pro vás vyhledává ty nejlepší nabídky se slevou až 90 %!
19.07.2011 00:10 |

podobné články

Green Deal může rozložit celou EU. Rusko svou hloupostí sbližujeme s Čínou, varuje Václav Cílek

 
Geolog a filozof Václav Cílek hovoří o důvodech současné energetické krizi, o (ne)smysluplnosti německých emisních limitů, které osudově ovlivní celou Evropu. Předkládá svůj negativní názor na elektromobily a alternativní zdroje energie a konstatuje, že z Rusů si Evropa nemá dělat nepřátele, jinak budou vyvážet ropu a plyn čím dál tím více do Číny.
06.12.2021 19:30 |

podobné články

Mlčeli jste, Fialo. Kývali jste Babišovi! Hejma sečetl minulost

 
Vláda teď bude muset vyřešit covid, zadlužení a potom Green Deal, říká Ondřej Hejma v dalším díle své show. Tuší, že se vláda bude vymlouvat na Babiše. Ale připomíná, že dluh mu pomáhala sama vytvořit. „Nenavrhovali vůbec nic jiného, neříkali ‚pojďme nekupovat roušky, pojďme nedělat tohle, pojďme nezavírat průmysl, abychom nemuseli vyplácet podpory‘, prostě mlčeli, schvalovali nouzové stavy a v nouzovém stavu se peníze rozhazují úplně nejlíp,“ opřel se do koaličních stran. Ovšem u Babiše kritizoval, že kývl na Green Deal a také že ještě jako ministr financí zabrzdil dostavbu Temelína. A nyní, když jsou Češi rozhádaní s Rusy i Číňany, zbývá jediná a podle Hejmy strašná možnost.
12.01.2022 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Hejma (215 článků) , Al Green (23 článků) , Al Green (23 článků)