Článek

Tohle má být naděje zajišťující přežití lidstva: Spermobanka letí na Měsíc!

 
S rozvojem techniky umožňující realizovat čím dál tím větší vědecké pokusy už prakticky nic není nemožné. Důkazem toho je nejnovější studie, podle které má lidstvo největší šanci na přežití, pokud své vzorky uchová... na Měsíci!
28.03.2021 12:10 |

podobné články

Podobné články

Kapka naděje spouští Vlnu naděje: Na boj s koronavirem investovala téměř 10 milionu korun!

 
Nadační fond Kapka naděje se zapojil do boje proti novému typu koronaviru covid-19 nebývalou mírou. Nadační fond se rozhodl šířit do nemocnic po celém Česku vlny naděje. Do té první investovala Kapka naděje za přispění štědrých sponzorů i individuálních dárců téměř 10 milionů korun!
07.04.2020 12:40 |

podobné články

Je na pokraji vyhubení, přesto tasmánskému čertovi svitla naděje na přežití

 
Ďábel medvědovitý neboli tasmánský čert se řadí mezi ohrožené druhy. Mizí ze světa závratnou rychlostí, a tak hrozí, že zůstane v paměti lidí pouze jako populární animovaná postavička. Díky chovné stanici Devil Ark v Austrálii tomuto největšímu dravému vačnatci ovšem svitla naděje na přežití. Za poslední rok se tam totiž narodilo 40 mláďat.
27.09.2012 07:35 |

podobné články

V naší bohaté zemi nemají děti peníze na obědy, šokují levicové političky

 
Rodina je důležitá a je nezbytná pro přežití lidstva. Nebude-li existovat, přežití lidské kultury bude ohroženo. Je základem, ať se nám to líbí či nikoliv - to jsou slova papeže Františka. Zopakoval sice všem známé věci, ale... do jaké míry podporuje stát rodiny, které jsou jeho základní stavební buňkou? O to se zajímaly ParlamentníListy.cz.
31.07.2013 13:00 |

podobné články

Poslední naděje lidstva v XCOM: Enemy Unknown

 
Tahové strategie se špatně představují v dynamických trailerech... ale jde to, jak dokazuje tenhle, který představuje poslední naději lidstva před útokem mezáků, tedy XCOM a jeho drsné vojáky. A vida, funguje to! Jednoduchá bitva, v níž se představí pár padouchů a pár vojáků XCOMu, včetně jetpackového snipera. !-- video embed start -- !-- video embed end -- A když...
04.10.2012 18:20 |

podobné články

Tohle není spermobanka: Bezdomovci se na sebe vrhli u bankomatu!

 
Některé banky nabízejí výběry z bankomatů zdarma, jiné lákají na výhodnou půjčku, ale jen jedna ruská pobočka Sberbank nabídla kolemjdoucím sex ve výloze jednoho z bankomatů.
01.12.2014 16:25 |

podobné články

Sedíme na krabici s dynamitem. Až se Afrika opravdu zvedne, nic už nebude jako dřív, varuje spisovatel Kahuda. Ale je tu naděje...

 
ROZHOVOR „Migranti si vlezli na bohatou loď Západu, která stále ještě pluje, ale už tak trochu balancuje,“ říká v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz spisovatel Václav Kahuda, který se ve volném čase věnuje prognostikám možného budoucího vývoje lidstva a společnosti. Podle Kahudy kvůli početným migrantům z muslimských zemí nyní západní Evropa pomyslně „sedí na krabici s dynamitem“. Dluh západních zemí vůči Africe a rozvojovému světu je podle spisovatele nesmírný. Naděje pro lidstvo prý nicméně existuje, naznačuje Kahuda. „Migranti mohou být katalyzátorem velkých změn. Rizika jsou ale obrovská,“ dodává.
23.06.2018 11:00 |

podobné články

Je libo sperma celebrity?

 
V Británii dámy juchají radostí. První spermobanka celebrit je na světě! Společnost Fame Daddy neboli Slavný taťka nabízí unikátní možnost – semena slavných chlapíků! Budoucí potomci chtivých žen se tak mohou velmi nápaditě podobat některým prominentům.
19.10.2012 12:05 |

podobné články

Matka rasistka byla omylem oplodněna spermatem černocha. Čtěte, jak mluví o své dceři!

 
Ghetto opice, rasistická nadávka pro Afroameričany, je slovní spojení, které používá matka pro svoji dceru poté, co spermobanka zaměnila vzorky.
15.01.2015 12:42 |

podobné články

Největší spermobanka na světě se stěhuje! Kam? Tam, kde bude nejblíže svým dárcům!

 
Soukromá společnost Cryos je vlastníkem největší spermobanky na světě. Jejím problémem ale byl malý přísun ideálních dárců, a tak se rozhodla komplex přestěhovat.
02.04.2015 18:46 |

podobné články

Průšvih spermobanky: 36 dětí se narodilo ze spermií zločince

 
Problém má spermobanka v americkém státě Georgia, která pod číselným kódem 9623 nabízela sperma dárce, jehož charakteristika působila ideálním dojmem: pohledný, bez zdravotních problémů, IQ Alberta Eisteina a vysokoškolský diplom z neurologie.
13.04.2016 08:55 |

podobné články

Marksová to schytala za koncepci od Bartoška: Žena a spermobanka nejsou rodina

 
Zatímco ministryně Michaela Marksová (ČSSD) novou koncepci rodinné politiky obhajuje, politici z řad koaličního partnera KDU-ČSL ji strhávají. Podle místopředsedy Sněmovny Jana Bartoška je totiž nekoncepční. S dílčími body, jako jsou třeba novomanželské půjčky, sice souhlasí, s celkovou koncepcí ale nikoli, řekl ve Sněmovně v rozhovoru pro Blesk.cz. Koncepce jde proti zájmům rodiny, míní Bartošek. A to třeba i v momentě, kdy řeší umělé oplodnění a další dílčí možnosti státní pomoci rodinám.
16.02.2017 05:55 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Marksová (463 článků)

Žena a spermobanka jako jedna rodina? Sobotka: Nejde jen o katolické ideály

 
Ministryně práce a sociálních věcí Michaela Marksová přišla s novou koncepcí rodinné politiky. Rodinu v ní chápe v širším smyslu než doposud. Nejde jen o katolický tradiční ideál, upozorňuje premiér Bohuslav Sobotka (oba ČSSD). Dodává však, že vše z koncepce se prosadit nestihne. S tím počítá i Marksová, která chce stihnout mj. vyšší přídavky na děti a otcovskou poporodní dovolenou. Lidovci přitom návrhu vytýkají, že dělá rodinu i z ženy a spermobanky.
21.02.2017 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9555 článků) , Michaela Marksová (463 článků)

John: Bárta chce být centrálním mozkem lidstva, ale nebude

 
Naposledy zveřejněné nahrávky z vedení Věcí veřejných byly podle předsedy strany Radka Johna jen přehnaným chvástáním na mejdanu. Podle něj má Vít Bárta ambici být centrálním mozkem lidstva. „Ale nebude,“ říká John.
15.05.2011 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2467 článků) , Vít Bárta (2847 článků)

John: Bárta chce být centrálním mozkem lidstva

 
Podle Johna je Bárta člověk, který nepodléhá tlakům, ale na druhou stranu má však moc vysoké  ambice, a proto by měl mít omezené pravomoci. „Chce být centrálním mozkem lidstva, ale ničím takovým nebude. Bude mít mandát pro vyjednávání“ prozradil John strukturu když vyhraje stranické volby.
15.05.2011 14:50 |

podobné články

Radek John o Bártovi: Chce být centrálním mozkem lidstva!

 
Papírový šéf VV Radek John ve včerejších otázkách Václava Moravce řekl nahlas to, co si spousta lidí jen myslí. „Vít Bárta by chtěl být centrální mozek lidstva a na mejdanu to zpravidla rád prezentuje,“ pronesl s nadsázkou. Jinak ale byla slova šéfa »véčkařů« převážně zmatená a plná konspiračních teorií...
16.05.2011 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2467 článků) , Václav Bárta (1268 článků)

Pozor, tohle není laciná erotická reklama. Takhle se předváděla současná poslankyně Okamurovy SPD

 
Myslíte si, že se díváte na reklamu na nepříliš kvalitní noční podnik, kde se kroutí laciná kněžka sexu? Nikoliv, tohle má být úplně obyčejná reklama na společnost zajišťující párty servis. A nová poslankyně SPD Lucie Šafránková v hlavní roli.
25.10.2017 22:00 |

podobné články

Lidstvu hrozí do sta let vyhynutí, tvrdí vědci

 
Mezinárodní tým vědců, matematiků a filozofů z Institutu budoucnosti lidstva Oxfordské univerzity řeší technologické hrozby, kterým možná brzy bude muset náš druh čelit. Futurolog Nick Bostrom, který institut vede, se domnívá, že sázky na náš osud již nemohou být vyšší, protože před sebou můžeme mít poslední století života lidstva. 
25.04.2013 12:05 |

podobné články

Je ohrožena budoucnost lidstva. Hrozí, že si zbytečně přivodíme vlastní zkázu, sdělil PL profesor Josef Šmajs

 
ROZHOVOR Hlavním tématem úvah o budoucnosti kapitalismu nemůže být samotný kapitalismus, ale ohrožená budoucnost lidstva. Kapitalismus je pouze fasáda na důmyslně budované stavbě dnešní protipřírodní kultury. Tvrdí to profesor Josef Šmajs, přední odborník v oboru ekologické filozofie. Vysokoškolský pedagog je přesvědčen, že se lidstvo nachází v bodě obratu, a pokud bude jen přihlížet dalšímu ekonomickému růstu, může očekávat existenciální druhové ohrožení. Tím má na mysli postupné vymírání z vlastní viny, z vlastního nedostatečného poučení o průběhu konfliktu kultury s přírodou.
04.12.2017 04:45 |

podobné články

Evě Michalákové, které v Norsku odebrali syny, svitla nová naděje! Chlapcům poslala dojemný vzkaz!

 
Už deset let bojuje Eva Michaláková (43) s norskými úřady o své syny Denise (nyní 15) a Davida (nyní 13), kteří jí byli odebráni Barnevernetem, což je instituce zajišťující sociálně-právní ochranu dětí v Norsku. Stalo se to kvůli údajnému zneužívání dětí, které se však nikdy nepotvrdilo. Chlapci skončili v pěstounské péči a Eva stále nevzdává boj o shledání s nimi. Novou naději pro ni představuje rozhodnutí soudu v Hodoníně, které hraje v její prospěch! Svým synům proto poslala dojemný vzkaz.
17.03.2021 20:55 |

podobné články

Osobnosti: David Denis (19 článků) , Eva Denis (25 článků) , David David (742 článků)