Článek

To video použijeme i v autoškole, říká odborník o šílené jízdě Nikoly B. (†21) a Nikoly V. (22)

 
Živý přenos tragické nehody mladé řidičky Nikol B. (†21) a její spolujezdkyně Nikoly V. (22) na Facebooku rozdělil národ. Mladé dívky při jízdě spáchaly řadu přestupků, svou jízdou mohly ohrozit i jiné řidiče. Co teď s videem, které za víkend zhlédly tisíce lidí? Vyndat ho, či ponechat na síti? Odborníci mají za to, že podobné záběry by mohly posloužit coby odstrašující případ a měl by být pouštěn žákům autoškol!
10.07.2017 05:15 |

podobné články

Podobné články

Moderními technologiemi proti osamělosti v době covidu. Senioři se mohli spojit s rodinou

 
V dnešní době to většině z nás připadá jako standard – něco potřebujeme vyřídit, použijeme mobilní telefon. Chceme mluvit s někým blízkým, použijeme mobilní telefon. Chceme zjistit novinky z domova či ze světa, použijeme mobilní telefon. Nekončící pandemie onemocnění covid-19 ukázala, jak důležité jsou moderní technologie.
18.06.2021 08:45 |

podobné články

Brzda! stačil zařvat lektor v autoškole na řidičku. Pak skončili na střeše

 
Učitelé v autoškole jsou asi zvyklí na ledasco. Ale to, co předvedla v půlce července řidička v Jižní Koreji při zkušební jízdě, se jen tak nevidí. Žena totiž jen pár vteřin poté, co vyjela, obrátila auto na střechu, uvedl server metro.co.uk.
09.08.2013 13:55 |

podobné články

Táta Nikoly V. z jízdy smrti: Chcete video? Dejte 100 tisíc!

 
Z videa nehody u Obrnic i dva měsíce poté mrazí. Řidička Nikola B. (†21) a spolujezdkyně Nikola V. (24) se natáčely při rychlé jízdě v autě. Pro mladší z nich ale kolize, která následovala, skončila tragicky. Po rodině nyní lidé chtějí svolení video používat pro vzdělávací účely. Otec Nikoly V. má ale jasné podmínky.
13.09.2017 05:05 |

podobné články

Smrt Nikoly B. (†21) obletěla svět: Její poslední sekundy života viděli v Anglii i Itálii

 
Záznam živého vysílání autonehody Nikoly B. (†21) a Nikoly V. (22), které se vybouraly u Obrnice na Mostecku, obletěl celý svět. Informují o něm přední zpravodajské weby. Snad tragická smrt dívky odradí od nepozornosti za volantem i za hranicemi.
10.07.2017 19:00 |

podobné články

Kanaďanka pokořila vlastní světový rekord v jízdě na pojízdném WC

 
Kanadská šampionka v motokrosu Jolene Van Vugtová v Austrálii pokořila rychlostní rekord v jízdě na pojízdné záchodové míse, informovala agentura AFP. Dostala se tak do Guinessovy knihy rekordů. Další články k tématu: VIDEO: Slepec překonal ve svém Ferrari rychlostní rekord Artisté v Praze překonali rekord v jízdě v kouli smrti, podívejte se Pavel Novotný drží rekord... v jízdě na tříkolce
02.05.2012 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1350 článků) , Jolene Van Vugt (3 články)

Muž v Králíkách, který dělal v autoškole zkoušky, řídil opilý

 
Řidiči, který v pondělí skládal zkoušky z jízdy v autoškole v Králíkách na Orlickoústecku, naměřili policisté téměř 1,5 promile alkoholu v dechu. Navíc skládal zkoušky poté, co mu byl před dvěma lety řidičák zadržený, uvedla policejní mluvčí Eva Sichrová.
27.07.2010 11:20 |

podobné články

DNEŠNÍ TISK: Konec výsluh vojáků a přísnější testy v autoškole!

 
Někteří vojáci přijdou o výsluhy, testy v autoškole by měly být přísnější. Více v pondělním tisku.
29.08.2011 06:30 |

podobné články

Psychotesty v autoškole: Podle experta odhalí i drogově závislé

 
Názory na chystané zavedení povinných psychotestů pro neúspěšné absolventy zkoušek v autoškole se mezi oslovenými zákonodárci různí. Například poslanec Hojda (KSČM) v nich vidí pouze zdroj příjmů pro psychology. Expert, který se na přípravě normy podílel, ale práci lidí z ministerstva dopravy hájí. Testy totiž dokážou odhalit mladé lidi, kteří mají problémy s učením. Což může být i projev skrývané závislosti na drogách.
30.08.2011 20:00 |

podobné články

Skládal zkoušku v autoškole kvůli zabavenému řidičáku za alkohol a zase pil!

 
S řidičákem se může rozloučit mladík, který při skládání závěrečné praktické zkoušky v autoškole nadýchal 0,18 promile alkoholu. Na udání ho zastavili městští strážníci v Sušici na Klatovsku a on se jim přiznal, že před jízdou pil alkohol.
27.04.2017 17:05 |

podobné články

Snadný kurz za úplatky: Za podvody v autoškole padly po 9 letech podmínky a pokuty

 
Ve vleklé kauze podvodů při zkouškách v autoškole ve Velkém Meziříčí, kterou policie odhalila už v roce 2009, padly pravomocné tresty. Odvolací senát Krajského soudu v Brně potrestal dva instruktory a zkušebního komisaře za  zneužití pravomoci veřejného činitele tříletým vězením s podmínkou na 5, respektive 3 roky.
23.11.2018 16:05 |

podobné články

Instruktor kosí nováčky v autoškole

 
Jen málokdo ví, že Tigran Hovakimyan, známý stand up komik, se živí také jako instruktor v autoškole. Svým svěřencům chce jít příkladem a zvolil si vcelku bizarní způsob. Ukazuje jim, jak by se rozhodně neměli na silnici chovat. Jeho lekce srší nejen hláškami typu: „Tady je padesátka a ty jedeš snad mínus dvacet“.
21.04.2021 00:10 |

podobné články

Instruktor kosí nováčky v autoškole aneb jak se za volantem nechovat?

 
Jen málokdo ví, že Tigran Hovakimyan, známý stand up komik, se živí také jako instruktor v autoškole. Svým svěřencům chce jít příkladem a zvolil si vcelku bizarní způsob. Ukazuje jim, jak by se rozhodně neměli na silnici chovat. Jeho lekce srší nejen hláškami typu: „Tady je padesátka a ty jedeš snad mínus dvacet“.
21.04.2021 00:20 |

podobné články

Jízda smrti v autoškole: Děsivou nehodu nepřežil žák, instruktor je v nemocnici!

 
Tragicky skončila jízda v autoškole u obce Sliača na Slovensku. Za nejasných okolností tam nešťastně havarovala motorka, kterou řídil třiačtyřicetiletý žák. Na místě byl mrtev. Jeho instruktor musel být převezen do nemocnice, ale bude žít.
03.09.2021 16:20 |

podobné články

Žák zemřel během jízdy v autoškole: Co smrtelnou nehodu způsobilo?

 
Tragicky skončila jízda v autoškole u obce Sliač na Slovensku. Třiačtyřicetiletý žák ve velké rychlosti vylétl ze silnice a hrozivě havaroval. Na místě byl mrtev. Dosud nebylo jasné, proč k nehodě došlo. Podle nových informací se ale zdá, že za nehodou žáka a jeho instruktora stály zdravotní problémy řidiče.
27.09.2021 08:50 |

podobné články

Šílené video tragické nehody na Mostecku: Máma viděla natočenou smrt dcery

 
Tohle si nepřeje zažít nikdy žádný rodič. Nebohá matka Nikoly B. na vlastní oči viděla smrt své dcery. Dívka zemřela při zběsilé jízdě, kterou živě na sociální síti vysílala její kamarádka Nikola V., která ve voze seděla jako spolujezdkyně. Ta vyvázla z děsivé autonehody se zraněními.
08.07.2017 05:15 |

podobné články

VIDEO: Srazil dvě holčičky (†12), v šílené jízdě se vyžíval!

 
AKTUALIZOVÁNO: David D. (19), který ve středu ve slovenských Dubovanech srazil dvě dvanáctileté holčičky, se vyžíval v rychlé a nebezpečné jízdě. Serveru Čas.sk se podařilo získat video, na kterém se David spolu se dvěma kamarády řítí vysokou rychlostí autem po lesní cestě. "Já neznám brzdy, znám jen spojku a plyn," vykřikuje... Jeho posedlost rychlou jízdou nyní stála život dvě malé děti.
22.01.2011 05:40 |

podobné články

Málem mi zabily těhotnou partnerku a její dceru, říká svědek nehody dívek z šíleného videa

 
U havárie Nikoly B. (†21) a Nikoly V. (22) v Obrnicích na Mostecku byl jako první. Na to, co svědek Jan V. viděl, nikdy nezapomene. Hrůzu, kterou spatřil, má stále před očima. O záchraně dívek, které ve voze minuly auto s jeho rodinou, promluvil pro Blesk.cz. Video zběsilé jízdy obletělo celé Česko, protože ho dívky vysílaly živě po internetu.
09.07.2017 05:05 |

podobné články

Jaké události vedly k nehodě z šíleného videa: Příliš rychlá jízda, nebo špinavé sklo?

 
Video, které zachycuje nehodu Nikoly V. (22) a Nikoly B. (†21) už díky sociálním sítím zhlédla spousta lidí. Většina se jistě shodne na tom, že dívky velmi hazardovaly. Zdá se však, že k nešťastnému konci přispěla i celá řada dalších okolností...
11.07.2017 05:20 |

podobné články

SKANDÁL V AUTOŠKOLE: Komisař byl NAMOL!

 
Fiaskem skončila závěrečná zkušební jízda žáků jedné autoškoly v České Lípě. Zkušební komisař byl totiž zřejmě při jízdě městem opilý. Podle svědků nadýchal téměř jedno promile alkoholu.
04.07.2011 21:35 |

podobné články