Článek

To Ukrajince raní. Vyplulo, co si myslí obyčejní Maďaři

 
Až 83 % Maďarů si přeje, aby konflikt na sousední Ukrajině skončil co nejdříve mírem, i kdyby to mělo znamenat, že dojde k určitému kompromisu. Výsledky průzkumu předního maďarského think-tanku Századvég také ukazují, že si lidé v Maďarsku příliš nemyslí, že by se tak stalo kvůli prohře Ruska. Pro mír je podle Maďarů zdaleka nejvíce premiér Viktor Orbán. Americký prezident Joe Biden či jeho ruský protějšek Vladimir Putin dle nich spíše budou chtít ve válce pokračovat. Pozitivně však příliš není vnímaný ani ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj.
20.06.2022 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (4467 článků) , Joe Biden (797 článků) , Viktor Viktor (50 článků)
Podobné články

Kate Hudson popřála mamince Goldie Hawn k narozeninám roztomilým snímkem: Role babičky sluší herecké legendě nejvíc

 
Je k nevíře, že Goldie Hawn oslavila už 74. narozeniny. Slavné mamince neopomněla popřát ani herečka Kate Hudson  (40) , která na svém Instagramu sdílela snímek Goldie s její roční vnučkou Rani. Rani je nejmladším potomkem Hudson a zároveň její jedinou dcerou. Na roztomilé fotce Rani sedí babičce na klíně s dudlíkem v puse.
01.12.2019 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Kate Hudson (168 článků) , Goldie Hawn (105 článků)

Liberecká zoo přišla o své nejstarší zvíře. Slonici Rání bylo 58 let

 
Smutnou zprávu zveřejnila v úterý liberecká zoologická zahrada. Její zoologové a veterináři rozhodli v pondělí o utracení slonice Rání. Zvíře, které bylo druhým nejstarším slonem v Česku, mělo vážné zdravotní problémy spojené s nadprůměrně vysokým věkem. Rání bylo 58 let a v liberecké zoo žila od roku 1967.
27.04.2021 11:55 |

podobné články

Zoo Liberec nechala uspat slonici Rání, druhého nejstaršího slona v Čechách

 
Liberecká zoo se v pondělí 26. dubna 2021 rozloučila se samicí slona indického Rání. Z důvodu vážných zdravotních problémů, spojených s nadprůměrně vysokým věkem, se zoologové a veterináři rozhodli přistoupit k jejímu utracení. Rání bylo 58 let a v liberecké zoo žila od roku 1967. Byla tak jejím nejstarším obyvatelem a zároveň druhým nejstarším slonem v Čechách.
27.04.2021 16:15 |

podobné články

Stovky Čechů šikanují na Facebooku urážkami indickou herečku Rani Srani! Máme pro vás 15 nejlepších!

 
Oficiální profil indické herečky Rani Srani má skoro 6 a půl tisíce fanoušků. Kolik z nich jsou ale ve skutečnosti Indové?
08.04.2015 20:21 |

podobné články

Indickou herečku Rani Srani šikanují na Facebooku stovky Čechů. Co jim tak leží v žaludku?

 
Indická herečka Rani Srani vás zaujme nejen svým exotickým vzhledem, ale i jménem, které rozesměje nejednoho Čecha. Všichni se tak předhánějí v tom, kdo její příjmení použije kreativnějším způsobem. Tuhle krásku opravdu nikdo nešetří.
10.07.2016 17:35 |

podobné články

Kate Hudson porodila holčičku Rani Rose

 
Herečka Kate Hudson se stala maminkou třetího potomka. V úterý 2. října přivedla na svět holčičku Rani Rose, kterou počala s partnerem Dannym Fujikawou. Dcerka tak bude nosit příjmení Hudson Fujikaw.
04.10.2018 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Kate Hudson (168 článků) , Danny Rose (3 články) , Danny Rose (3 články)

Slavná herečka se vydala vybírat dýni i s novorozenou dcerkou. Tři týdny po porodu vypadá spokojeně

 
Dcerku Rani porodila herečka Kate Hudson  (39) teprve před třemi týdny. A jelikož je populární svátek Halloween skoro za dveřmi, musela se i Kate vydat na nákup dýně, porod neporod. Vybírat dýni šla s herečkou celá rodina, včetně starších synů Rydera (14) a Binghama (7). Nechyběl ani hereččin partner a otec malé Rani Danny Fujikawa.
30.10.2018 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Kate Hudson (168 článků)

V liberecké zoo museli utratit slonici: Rání (†58) trpěla vážnými zdravotními problémy

 
Liberecká zoo musela nechat v pondělí utratit osmapadesátiletou samici slona indického, svého nejstaršího obyvatele a zároveň druhého nejstaršího slona v Čechách. Důvodem byly vážné zdravotní problémy. Rání v liberecké zoo žila od roku 1967. V tiskové zprávě o tom v úterý informovala mluvčí zoo Barbara Tesařová.
27.04.2021 14:25 |

podobné články

Slonice Rání otevřela všechny typy zámků, vzpomíná ošetřovatel z Liberce

 
Když Václav Aschenbrenner nastoupil v roce 1997 do liberecké zoologické zahrady jako ošetřovatel slonů, byla už slonice Rání tři desítky let ikonou zoo. Vztah mezi ošetřovatelem a zvířetem se od té doby vyvíjel. Prakticky denně se vídávali bezmála pětadvacet let. Vše ukončily až vážné zdravotní problémy, kvůli nimž musela zoologická zahrada 58letou slonici na konci dubna uspat. Liberecký ošetřovatel tak přišel o velkého a dlouholetého parťáka.
18.05.2021 09:25 |

podobné články

Bude Nikol Čechovou chování v Survivoru mrzet? Peroutka tuší, co ji raní

 
Reality show Survivor je už za polovinou, soutěž pravidelně sleduje i herec a zpěvák Milan Peroutka (31), kterému je velmi blízká Nikola Čechová (32). Influencerka si ale příliš fanoušků na svou stranu nezískala, Peroutka se pro eXtra.cz svěřil, že ji reakce na její osobu určitě raní. Také prozradil, proč na nabídku Nikol nakonec kývla a zda by do show šel i on sám.
23.02.2022 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Milan Peroutka (302 článků) , Nikola Čechová (75 článků)

Poslanci jsou více než obyčejní lidé, říká poslanec Benda (ODS). Frontu na klenoty stát přece nebudou

 
Poslanci jsou více než obyčejní lidé. Tak přesně to si myslí poslanec za ODS Marek Benda. Lidé, kteří se chtějí podívat na vystavené korunovační klenoty, musí totiž stát pětihodinovou frontu. Poslanci ve frontě stát nemusí, tvrdí Benda.
13.05.2013 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Marek Benda (624 článků)

Volby v Británii rozhodli obyčejní lidé. Petr Robejšek popsal, co bylo z jejich pohledu rozhodující

 
Komentář bývalého mentora Realistů Petra Robejška o volbách v Británii vyšel na serveru Neviditelný pes. „O vítězství Borise Johnsona rozhodli obyčejní lidé a dokázali pravdivost mnohdy popírané samozřejmosti: Neexistuje žádná absolutní pravda o sociálních, hospodářských a politických otázkách,“ myslí si politolog. Kdo stojí za historickým vítězstvím konzervativců?
17.12.2019 21:45 |

podobné články

Volby v Británii rozhodli obyčejní lidé. Petr Robejšek popsal, co bylo z jejich pohledu rozhodující

 
Komentář bývalého mentora Realistů Petra Robejška o volbách v Británii vyšel na serveru Neviditelný pes. „O vítězství Borise Johnsona rozhodli obyčejní lidé a dokázali pravdivost mnohdy popírané samozřejmosti: Neexistuje žádná absolutní pravda o sociálních, hospodářských a politických otázkách,“ myslí si politolog. Kdo stojí za historickým vítězstvím konzervativců?
18.12.2019 07:50 |

podobné články

Maďaři by mohli přijít o slovenské občanství

 
Slovenský premiér Robert Fico ve čtvrtek naznačil, že pokud by Maďaři žijící na Slovensku přijali maďarské občanství, mohli by přijít o slovenské.
13.05.2010 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Robert Fico (982 článků)

Dva Maďaři připravili českou státní kasu o více než 70 milionů korun

 
Zlínští policisté odhalili daňový únik za více než 70 milionů korun. Dva Maďaři tu prodávali kovový šrot ze své domoviny, peníze odváželi zpátky aniž by je zdanili.
24.05.2010 20:05 |

podobné články

Maďaři dokončili ochranný val před jedovatým kalem

 
Maďaři v úterý dokončili ochrannou hráz, která má ochránit obyvatele obcí Kolontár a Devecser před druhou vlnou toxického bahna z odkalovací nádrže hliníkárny. Informují o tom agentury Reuters a MTI.
12.10.2010 17:20 |

podobné články

Maďaři dopadli pašeráka lidí s českým pasem

 
Maďaři zatkli pašeráka lidí s českým a srbským pasem. Policisté ho dopadli, když v autě s českou poznávací značkou převážel tři muže z Kosova, informuje v pondělí webový portál FigyelöNet.
06.12.2010 22:50 |

podobné články

Maďaři pozmění kontroverzní mediální zákon. Barroso to vítá

 
Předseda Evropské komise José Manuel Barroso v pátek v Budapešti uvítal slib maďarského premiéra Viktora Orbána, že jeho země pozmění nový mediální zákon, pokud to EU, jíž nyní Maďaři předsedají, bude považovat za nutné.
07.01.2011 18:05 |

podobné články

Osobnosti: José Barroso (124 článků) , José José (313 článků)

Maďaři mají viníky: cizí boháče a zrádce vlasti

 
Maďaři již našli viníky, kvůli nimž je  mezinárodně kritizován maďarskou vládou přijatý mediální zákon. Mohou zato samozřejmě cizinci a domácí intelektuální zrádci. Maďarský mediální zákon zavedl drastické pokuty za údajně nevyvážené zpravodajství.
10.01.2011 21:15 |

podobné články