Článek

„To není strašení. Běžte se podívat na Západ, jak začlenili migranty.“ Gregor proti Nejedlové

 
Je Evropa stále více regulovaná? Co si myslí o migračním paktu a o migraci? O tom se hovořilo v pořadu CNN Prima NEWS Co na to vaše peněženka. Hosty byli kandidátka za Zelené Johanna Nejedlová a Matěj Gregor, dvojka kandidátky ze Svobodných.
18.04.2024 18:55 |

podobné články

Podobné články

Seznamte se: Já jsem Gregor Ondřej Brzo Kuchař a to je můj Gregor Gregorovič zvaný také Tánička

 
Ondřej Brzobohatý se už nejmenuje Brzobohatý, ale jmenuje se Gregor. Prý kvůli angažmá v zahraničí. A jestli vám jméno Brzobohatý chybí, tak si do jeho jména máte dát jedno velké B. A Tánička? Ta je prý také Gregor. Všichni jsme tak trochu Gogo. Tedy vlastně tak trochu Gregor.
20.07.2016 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Brzobohatý (903 článků)

Díky Cyrilu a Metodějovi jsme se začlenili do civilizovaného světa. Teolog na jejich výročí řekl ještě mnohem více

 
Přinesli nám civilizaci. V roce 863 na naše území dorazili věrozvěsti Cyril a Metoděj a právě dnes si tento den připomínáme. Římsko-katolický teolog Miloš Szabo si myslí, že právě jim vděčíme za to, že jsme se začlenili do civilizovaného světa. Jeho vyjádření přináší Český rozhlas.
05.07.2015 10:46 |

podobné články

Gregor: Kdo chce být v médiích, musí o EU jenom dobře!

 
Lidé mají Evropské unie často plné zuby. Jen nevidí alternativu zrovna v czexitu. Alespoň je o tom přesvědčený Matěj Gregor, předseda spolku Odchod.eu a zároveň krajský předseda Svobodných v Moravskoslezském kraji. „To ale není chyba lidí, to je velký výzva pro nás, kteří EU kritizujeme,“ říká Gregor v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz, ve kterém mimo jiné také popisuje, jakou genezí prochází mladá generace, proč i ona začíná být zklamaná z dnešním politické scény a z čeho i mladí a studovaní lidé mají strach. Jestli i on sám bude v příštím roce kandidovat do Evropského parlamentu, zatím však neprozradil. „Děsí mě totiž, že lidé vnímají Eurovolby jako nedůležité a nechtějí k ním přijít volit. Pak by hrozilo, že vládní koalice získá většinu z 21 českých europoslanců a bude se tvářit, že ji lidé podporují,“ říká Matěj Gregor.
19.07.2023 21:45 |

podobné články

Gregor a Gregor (ano, tak se nyní jmenují!) dál kopou kolem sebe. Táničko, to bude dobrý!

 
Ondřej Gregor (dříve Brzobohatý) a Táňa Gregor (dříve Kuchařová) nemají za sebou povedené dny. Nejprve se jim nepovedlo vysvětlit, proč Ondřej mění jméno, a pak ta zpackaná svatba. Z nepovedené veselky nyní obviňují novináře.
07.07.2016 16:15 |

podobné články

Gregor a Gregor: Prozradili plány na miminko!

 
Za velké slávy se brali, oba si změnili jméno na Gregor a, ehm, Gregor, načež strávili líbánky v Benátkách. Jakoby štěstí novomanželů Ondřeje a Taťány nic nechybělo. A přece možná… vlastní potomek! Chystají se na něj už?
29.07.2016 20:20 |

podobné články

„Hlas české vlády je v EU naprosto nedůležitý. Tak snad budou dotace na ty svetry,“ rýpl si Gregor

 
Matěj Gregor patří mezi nejhlasitější české euroskeptiky. I přes své mládí založil a vede stále významnější spolek Odchod.eu a letos se chce zapojit ve svých domovských Vítkovicích také do komunální politiky. „V Praze budu lidem úplně k ničemu. Tady mohu svým sousedům, přátelům a dalším občanům pomáhat s každodenními problémy,“ říká Matěj Gregor, který však také chápe obavy lidí spojených s kritikou EU. „Naše země byla ještě před 30 lety pod kormidlem Sovětského svazu a v lidech to prostě je. Jakoukoliv snahu o ‚vzdálení se‘ Západu pak vnímají jako cestu zpět do Ruska. Můžu ale všechny uklidnit, že politika mimo brány Evropské unie se nerovná ruskému útlaku,“ zdůraznil Gregor.
19.08.2022 16:15 |

podobné články

Někdo, kdo ani neví, že žijeme, rozhodl o tom, že nebudeme jezdit autem, zlobí se Gregor

 
„Je to kombinace neschopnosti, arogance, nesplněných slibů a lží. Proto vládu kritizuji,“ říká Matěj Gregor, mladý politik, člen Svobodných, zastupitel ve Vítkovicích a především předseda euroskeptického spolku Odchod.eu, podle kterého kabinet Petra Fialy ohrožuje budoucnost České republiky. „Před volbami se tvářili, že mají lék na úplně všechno. Slibovali vyrovnaný rozpočet, snížení dluhu, nezvyšování daní a ideálně i růst důchodů a mezd. Po volbách si zřídili tři nové ministerské úřady, zvýšili si platy v době největší energetické krize a vyrazili nás zadlužovat,“ zlobí se Gregor. Podle jeho slov je také velké chybou, že při Lisabonské smlouvě nebo migrační krizi nikdo nezatáhl za pomyslnou záchranou brzdu. „Některé státy včetně ČR se ozvaly, ale vysloužily si akorát žalobu ze strany EU. To byl asi signál pro dnešní vedoucí garnitury EU, že mají volnou cestu ke své politice ‚všeobecného dobra a lepšího světa‘,“ říká Matěj Gregor v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz
15.05.2023 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (6401 článků)

Největší nebezpečí? Lidé, kteří uměle roztleskali migraci. Ti samí, kteří stvořili Green Deal, říká Gregor

 
Mladý politik Matěj Gregor si nikdy nebral servítky. A nebere si je ani teď, když objíždí Českou republiku a potkává se se svými příznivci na speciálních předvolebních besedách. „Spousta lidí říká, že chování Bruselu a jejich politiků jim silně připomíná vztahy s Moskvou a Sovětským svazem v minulém století. Pro mě jako relativně mladého člověka je to silné kafe a někdy z toho mám husinu,“ říká Gregor, který kandiduje v letošních volbách do Evropského parlamentu za Svobodné. Podle jeho názoru jsou navíc největším nebezpečím lidé, kteří uměle roztleskali migraci. „Jsou to často ti samí, kteří stvořili Green Deal,“ dodává Gregor.
03.05.2024 15:00 |

podobné články

Ivan Bartoš pro eXtra.cz: Proti Pirátům se používají šmejdské praktiky. Migranty v ČR chtěl Babiš do fabrik

 
Ivan Bartoš (41) se už na podzim může stát premiérem České republiky. Jak sám říká v rozhovoru pro eXtra.cz, od té doby, co koalici Pirátů se STAN vzrostly preference a přeskočily i ANO, dezinformační útoky na něj i politiku Pirátů vzrostly desetkrát. „Konkurence se bojí. Migranty sem tahat nechceme, s tím chtěl začít Babiš. Jestli budou volby v souvislosti s Piráty rozhodovat dezinformace a strašení migranty, bude to dost smutné,“ prozradil nám.
27.03.2021 06:35 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (2944 článků)

Korovirus začlenili i do geometrie. Ale to strašení sestřiček kvůli matematice…. Oceněná kantorka a školská manažerka promluvila

 
ROZHOVOR „Nejsme ve středověku,“ reaguje zkušená kantorka Soňa Valušková na jeden z názorů, který se v posledních dnech rozšířil. Stejně jako nemoc COVID-19, kterou už mostecká střední škola stihla zajímavě začlenit i do geometrie a občanské výchovy. Proč školská manažerka mluví o nejlepší době pro vybarvování mandal či jógu? „Kdybychom neměli akceschopnou vládu a občany státu, tak by nás žádná zdravotnická komise EU nezachránila,“ říká dáma, která pro PL komentuje i prezidentova slova o selekci lidí a nominaci politického náměstka Prymuly na Řád lva. Víme, která zpráva ji zdrtila a jaké zastrašování vysiluje nejen budoucí sestřičky, které se učí i „sestavovat pravidla života v nelehké době“.
26.04.2020 12:00 |

podobné články

Konzervativní myslitel: Vítač Drahoš je nástrojem, jak sem migranty dostat. Zajímá ho solidarita s migranty, nikoliv s našimi lidmi. A propagandistické lži proti Zemanovi…

 
ROZHOVOR „Profesor Drahoš žije v globalistické bublině, nemá strach z migrantů a zřejmě nemá strach ani z páté kolony cizinců žijících v Evropě. On nevidí no-go zóny v západních městech, nevidí zločinnost, která u nás zatím není, a nechápe, že lidé nechtějí dopadnout jako Francie. Nezajímá ho, co bude tady s migranty, kam půjdou, jak se budou chovat, jak budou obtěžovat okolí, zajímá ho radikalizace společnosti, která je proti globalistickému trendu… Jeho solidarita je falešná, protože je nástrojem jak sem migranty dostat a multikulturní společnost vytvořit,“ říká konzervativní spisovatel Vlastimil Podracký.
20.01.2018 05:05 |

podobné články

Taťáňa Gregor Brzobohatá: Ondřejovo příjmení je jen přítěž! Není lehké se ho zbavit

 
Kde jsou ty časy, kdy se probíralo, jak naložit s mezipříjmením Gregor, které začal Ondřej Brzobohatý (39) používat ve svém jménu a jeho dnes už exmanželka Taťána (34) ho taktéž přijala za své. A dnes by se nejraději obojího co nejdřív zbavila! Jak "Gregor" tak "Brzobohatá" už jsou jen přítěží pro modelku Taťánu Kuchařovou, která v polovině března potvrdila, že manželství bylo oficiálně ukončeno. Ale příjmení stále zůstává!
09.04.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Brzobohatý (903 článků) , Taťána Kuchařová (1100 článků)

Brzobohatý Gregor a Kuchařová po pompézní svatbě: Konečně přiznali, jak se jmenují!

 
Jmenuje se Ondřej Brzobohatý (33), Ondřej Gregor nebo Ondřej Brzobohatý Gregor? Zmatků kolem jména českého herce a hudebníka bylo tolik, že nikdo z jeho fanoušků vlastně nevěděl, jak se jmenuje. Stejně tak nebylo jasné, zda si po sňatku jeho příjmení, ať už je jakékoliv, přisvojila modelka Taťána Kuchařová (28). Novomanželé proto šli konečně s pravdou ven a přiznali, jak se jmenují.
05.07.2016 23:00 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Brzobohatý (903 článků) , Taťána Kuchařová (1100 článků)

Jedna česká vlajka. Deset ukrajinských, patnáct unijních. Matěj Gregor trefil dav před Muzeem

 
Na demonstraci Česko proti bídě organizovanou Jindřichem Rajchlem (PRO) dorazily tisíce lidí. Promluvil k nim ostravský student Matěj Gregor, jenž zmínil provládní novináře, kteří podle něj zesměšňují, a konstatoval, že pokud demonstranti vytrvají, přivedou jednou vládu Petra Fialy (ODS) k jejímu konci. „Nenechme se rozdělit vůbec nikým,“ nabádá Gregor.
16.04.2023 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (6401 článků)

Taťána Gregor s Ondřejem Gregorem: Místo líbánek budou dobývat pevnost Boyard!

 
Poprvé po svatbě vyrazí Taťána K. Gregor a její manžel Ondřej B. Gregor za hranice. Není to však svatební cesta... Místo líbánek jedou vydělávat!
12.07.2016 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Brzobohatý (903 článků)

Ondřej Gregor: Nemám dvě příjmení, protože to není možné ze zákona

 
Ondřej Gregor Brzobohatý (33). Tak se teď představuje. Ale zároveň je to jméno, které v občanském průkazu nemá. Tam už je jen Gregor. „České zákony totiž neumožňují mít dvě příjmení, po matce i po otci,“ vysvětluje v rozhovoru pro Magazín DNES, který vychází už ve středu.
16.11.2016 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Brzobohatý (903 článků)

„EU orientuje svou politiku čistě ideologicky a na to v dnešním světě není čas,“ myslí si Gregor

 
„Když se při jednání Evropského parlamentu křičelo na Petra Fialu, tak jsem si říkal, že náš premiér už je snad jen jakýmsi poslíčkem, který má poslechnout příkazy a přetlumočit je v Praze do češtiny,“ myslí si Matěj Gregor, předseda spolku Odchod.eu, podle kterého je český premiér alibistou, když spoléhá na to, že český národ se domnívá, že v EU se stejně nikdy žádné zásadní změny neprosadí. „V případě, že chce EU posílit svůj vliv a svou moc nad členskými státy, tak dokáže být neuvěřitelně obratná a rychlá. To jsme viděli v případě Green Dealu, migračních kvót a nebo také Lisabonské smlouvy,“ domnívá se Gregor s tím, že je chyba, že máme ministra pro evropské záležitosti. „Tuto roli má dlouhodobě plnit eurokomisař. Ten je povolán vládou, aby v EU prosazoval české zájmy,“ dodává v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz.
27.07.2022 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (6401 článků)

Novomanželé Kuchařová a Brzobohatý Gregor: Konečně přiznali, jak se jmenují!

 
Konec všem dohadům! Novomanželé Taťána Kuchařová (28) a Ondřej Brzobohatý Gregor (33) konečně vysvětlili, jak se vlastně jmenují. Každý si ponechal své rodné příjmení a společně budou užívat Gregor!
07.07.2016 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Brzobohatý (903 článků) , Taťána Kuchařová (1100 článků)

A je to tady. Novomanželé Gregor a Gregor se chlubí snubáky za statisíce!

 
Nejdřív dělali velké ofuky ohledně svatby století, možná tisíciletí, ale teď nám vše Gregor s Gregorem servírují na zlatém podnose. A jak je jejich zvykem, napínají nás a vše dávají na odiv po kouskách. Teď konečně ukázali snubní prsteny. Jak se vám líbí?
21.07.2016 17:25 |

podobné články