Článek

To nejlepší z Varů se představí na portálu DAFilms

 
Speciální program Best of Vary mohou až do 12. července vidět návštěvníci portálu DAFilms. cz. Ten připravil jako jeden z náhradních programů za letošní zrušený karlovarský festival výběr hraných i dokumentárních filmů oceněných na předchozích ročnících.
04.07.2020 07:05 |

podobné články

Podobné články

To nejlepší z Varů se představí na portálu DAFilms

 
Speciální program Best of Vary mohou až do 12. července vidět návštěvníci portálu DAFilms. cz. Ten připravil jako jeden z náhradních programů za letošní zrušený karlovarský festival výběr hraných i dokumentárních filmů oceněných na předchozích ročnících.
04.07.2020 10:50 |

podobné články

Nejlepší dokumenty z Českého lva jsou volně ke zhlédnutí. Podívejte se

 
Všech pět dokumentárních filmů nominovaných na Českého lva mohou zájemci vidět zdarma ode dneška do 3. března na portálu  DAFilms.cz . Budou uvedeny snímky Dva nula, Láska v hrobě, Soukromý vesmír, Váňa a Věra 68, řekl dnes mluvčí portálu Filip Kršiak. Podle něj této možnosti za čtyři ročníky ankety využilo celkem přes 100.000 diváků. 
25.02.2013 18:15 |

podobné články

Slevomat varuje před možným zneužitím obchodního jména

 
Největší český slevový portál Slevomat varuje před možným zneužitím svého obchodního jména a neoprávněným užitím zapsaných ochranných známek slevovým portálem „slevomat.lucerny.cz“. Součástí názvu tohoto slevového portálu je slovo SLEVOMAT, které může případné zákazníky uvést v omyl a navodit zdání, že se jedná o nabídky portálu Slevomat.cz. Provozovatel portálu Slevomat.cz se distancuje od jakýchkoliv aktivit a nabídek portálu „slevomat.lucerny.cz“ a upozorňuje uživatele na nebezpečí záměny.
13.02.2014 17:25 |

podobné články

Dokument o Arnoštu Lustigovi ode dneška zdarma k vidění na internetu

 
Arnošt Lustig - devět životů je název dokumentu Iva a Kristiny Pavelkových, který mohou zájemci ode dneška zdarma vidět na internetovém portálu www.dafilms.com. Je posledním snímkem, na kterém se tento novinář a spisovatel podílel, je jeho průvodcem a komentátorem. S humorem a nadhledem provází diváka těžkým obdobím 30. a 40. let a končí v současnosti.
20.02.2012 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Arnošt Lustig (94 článků)

Veronika Lišková: Ochota platit za online filmy stoupla

 
Uzavření kin v rámci nouzového stavu logicky zvýšilo zájem o sledování filmů online. Diváci, kteří nemohou do kina, se vrhli na sledování filmů doma, a to nejen hraných, ale i dokumentárních. Jak Právu řekla kurátorka programu portálu DAFilms.cz Veronika Lišková, sledovanost jejich filmů se v prvním týdnu karantény zvýšila až pětinásobně.
23.04.2020 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Lišková (12 článků) , Veronika Lišková (9 článků)

Aznavour zahajuje Festival francouzského filmu

 
Zpěvák, textař, herec, úspěšný podnikatel, diplomat i organizátor charitativních akcí, jeden z největších šansoniérů světa všech dob. Charles Aznavour. Složil více než tisíc písní, hrál nebo vystupoval v šedesáti filmech. Dnes ve 20.30 hodin si mohou jeho bohatý život i umění připomenout diváci Festivalu francouzských filmů, který začíná online na portálu DAFilms.cz snímkem režiséra Marca di Domenica Aznavour a jeho svět.
19.11.2020 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Charles Aznavour (59 článků)

Pátek na Festivalu francouzských filmů přináší snímek Na palubu!

 
Druhým filmem pokračuje v pátek Festival francouzských filmů, který probíhá online na portálu DAFilms.cz každý den od 20.30 hodin. Tentokrát se mohou diváci vydat na prázdninové dobrodružství do jižní Francie s hrdiny poetické komedie Na palubu!. Snímek, který natočil režisér Guillaume Brac, byl uveden na Mezinárodním filmovém festivalu v Berlíně a získal tam cenu filmové kritiky.
20.11.2020 11:50 |

podobné články

Sobota na Festivalu francouzských filmů: Žena napříč kontinenty

 
Francouzský fotograf, novinář, reportér a environmentalista Yann Arthus-Bertrand a filmová režisérka a novinářka Anastasia Mikova dali v celosvětovém projektu nazvaném Žena možnost promluvit více než dvěma tisícovkám žen z padesáti zemí světa. Film je k vidění dnes ve 20.30 hodin na online Festivalu francouzských filmů na portálu DAFilms.cz.
21.11.2020 07:05 |

podobné články

Neděle na Festivalu francouzských filmů. S Ozonem zpátky do osmdesátek

 
V Cannes se měl hrát nový film Francoise Ozona Léto 85, který režisér natočil podle románu Aidana Chamberse. Jenže festival se nekonal, film se krátce hrál v říjnu v českých kinech, a po jejich zavření je další příležitostí k jeho zhlédnutí v neděli večer Festival francouzských filmů. Začátek je ve 20.30 hodin na portálu DAFilms.cz, cena zhlédnutí je 99,- Kč.
22.11.2020 07:05 |

podobné články

Provazochodkyně na Festivalu francouzských filmů

 
Pondělní program na online Festivalu francouzských filmů by si neměl nechat ujít nikdo, kdo se touží vznášet nad zemí, ale nemá k tomu dost odvahy. Jednou z těch, kdo ji mají, je Tatiana–Mosio Bongonga, jejíž neuvěřitelný výkon můžeme sledovat ve filmu Václava Flegla a Jakuba Vovse Provazochodkyně nad Prahou od 20.30 hodin na portálu DAFilms.cz.
23.11.2020 09:40 |

podobné články

Dospělí v místnosti na Festivalu francouzských filmů

 
Předposledním filmem na Festivalu francouzských filmů, který probíhá online na portálu DAFilms.cz, je dnes od 20.30 hodin nový snímek režiséra Costy-Gavrase Dospělí v místnosti. Filmař řeckého původu v něm na motivy politických memoárů ekonoma a politika Janise Varufakise zpracoval téma řecké krize z roku 2015, kdy se země dostala na pokraj bankrotu.
24.11.2020 11:10 |

podobné články

5 věcí, které z žen dělají nejlepší partnerky

 
Snad každá z nás by se chtěla pyšnit titulem nejlepší partnerky. Co je proto ale nutné udělat, abychom si tohle označení zasloužili? Které věci z žen dělají ty nejlepší partnerky? Díky čemu se v očích mužů staví vysoko nad ostatní konkurentky? Na to se společně podíváme v dnešním článku! Jak dostát role nejlepší partnerky Každá žena by pro toho svého chtěla být tou nejlepší. Ono je to vcelku logické – pokud by to nejlepší měl muž doma, nemusel by to hledat jinde. Tím by odpadlo riziko možné nevěry a nám ženám by bylo okamžitě lépe na světě. V čem se tedy skrývá ono tajemství? Nevytahujte staré spory U žen je poměrně známo, že mají tendence při hádkách vytahovat staré spory. Jestliže se tedy chcete stát nejlepší partnerkou, nikdy se neuchylujte k tomu, abyste své polovičce vytýkali staré věci – především pak ty dávno vyřešené. Nevyčítejte mu kamarády Každý muž má kamarády, se kterými si prostě chce zajít na pivo nebo se s nimi podívat na důležitý fotbalový či hokejový zápas. Titulu nejlepší partnerky dosáhnete už jen tím, že mu tyto chvíle nebudete zakazovat nebo vyčítat. Když bude chtít váš drahý trávit čas s kamarády, využijte této příležitosti a sejděte se s kamarádkami. Vzájemná chvilka odloučení ničemu neuškodí. Staňte se mistrem kuchařem Že láska prochází žaludkem je dávno známý fakt. A věřte milé dámy, že muži na dobré jídlo moc dobře slyší. Na vařenou nudli ho tak s největší pravděpodobností neutáhnete, ale na takovou svíčkovou se šesti už byste mohla. A s přehledem! Buďte svolná k experimentům Muži velmi často chtějí experimentovat v sexu. Vymýšlí nové polohy nebo do intimních radovánek v naší nejrůznější pomůcky. Pokud je žena k těmto experimentům svolná, rázem tak v mužských očích získá na ceně. Samozřejmě se ale nemusíte do ničeho nutit, a pakliže vám něco opravdu bude... Čtěte více Příspěvek 5 věcí, které z žen dělají nejlepší partnerky pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
04.06.2017 18:25 |

podobné články

Pomozte s námi zvířatům na portálu levneELEKTRO.cz

 
Nadace na ochranu zvířat a spol. ELEKTRA PV, s.r.o., provozovatel internetového portálu (obchodu) levneELEKTRO.cz, spouštějí novou charitativní kampaň „POMOZTE S NÁMI ZVÍŘATŮM NA PORTÁLU levneELEKTRO.cz“.
14.05.2014 10:30 |

podobné články

Slevoteka.cz: Zákazníkům slevových portálů napoví transparentní přístup a nadstandardní servis

 
Po rychlém pádu neseriózních malých slevových portálů před čtyřmi lety a následné stabilizaci bohužel nedávno zasáhla slevový trh další nepříjemná událost. Pád třetího největšího slevového portálu po sobě zanechal mnoho nevyřešených otázek.
04.08.2014 10:01 |

podobné články

Karlovarský kraj: Návštěvnost portálu „Živý kraj“ raketově vzrostla

 
Na trojnásobek vzrostla na počátku léta návštěvnost internetového turistického portálu Karlovarského kraje „Živý kraj“. Zatímco v ostatních měsících roku hledá informace na portálu okolo 350 až 400 uživatelů, od června letošního roku stoupl jejich počet na hranici jednoho tisíce.
27.07.2016 22:20 |

podobné články

Služby CzechPOINT@home nově na Portálu občana

 
Od 8. července jsou agendy CzechPOINT@home nově dostupné na Portálu občana, který je součástí Portálu veřejné správy. Agendy jsou dostupné uživatelům, kteří vlastní datovou schránku.
25.07.2018 16:35 |

podobné články

Primátor Karlových Varů láká občany na přenosy ze zastupitelstva. Stojí za to

 
Pár dnů poté, co se vedení Karlových Varů podařilo odvrátit zákaz archivování on- line přenosů z jednání zastupitelstva na magistrátním portálu, potvrdil se jejich význam. Primátor města Petr Kulhánek například spoléhá na to, že právě díky přenosům, či záznamům občané sami uvidí, jak se chová tzv. konstruktivní opozice. Vřele jim proto přenosy doporučuje.
09.09.2011 13:45 |

podobné články

MÓDNÍ POLICIE Z VARŮ: Božská Čvančarová, sexy Chýlková a Schneiderová

 
Nedílnou součástí karlovarského filmového festivalu jsou nejrůznější večírky, kde se to slavnými osobnostmi jenom hemží. Na ty nejluxusnější party páni vytáhnou smokingy a dámy společenské šaty. Módní policistka Martina Hřebíková hodnotila outfity známých tváří, které se objevily na party značky Moët&Chandon; ve stylu Velký Gatsby. Další články k tématu: MÓDNÍ POLICIE Z VARŮ: Kuchařová a Rajská na jedničku, Němcová propadla MÓDNÍ POLICIE: Propadl Issa i Kristelová, bez pokuty je Gavriely MÓDNÍ POLICIE: Vignerová ukázala pánský styl, Pilarová divné boty MÓDNÍ POLICIE Z VARŮ: Na červeném koberci pohořeli muži a Osvaldová
07.07.2012 01:00 |

podobné články

Závěr Varů: Kalousek vyvedl těhotnou manželku, Kaplicky ospalou dceru

 
Závěrečný program 47. ročníku filmového festivalu v Karlových Varech přilákal jako tradičně řadu známých osobností. Po červeném koberci se prošli i zpěvák Jan Kalousek či vdova po architektovi Kaplickém Eliška. Kamera iDNES.cz byla u toho. Další články k tématu: Ozvěny z Varů lákají na Wall Street, Allena i oceněný Polski film Ve Varech zvítězili Norové. Ceny má Sarandonová, Třeštíková i Polski film MÓDNÍ POLICIE Z VARŮ: Verešová by měla změnit líčení, Dobrovolná všechno
08.07.2012 13:10 |

podobné články