Článek

„To nás zabije.“ „Vše ztraceno.“ Piráti v problémech. Mladí setnou Bartoše? Zdroj mluví

 
Může se stát, že vicepremiér a pirát Ivan Bartoš už nebude šéfem strany, kterou dovedl do vlády? Po víkendu bude jasno. Jisté je, že to uvnitř Pirátské strany nevypadá dobře a už vůbec ne jednotně. Naší redakci se ozval zakládající člen Pirátů s tím, že už nemůže přihlížet, a promluvil o tom, co se ve straně děje a jak všechno skončí. Dobré zprávy nemá. „Končíme. Směřujeme na smetiště. Bohužel,“ řekl nám zklamaně. Řeč přišla zejména na mladé a nadějné pirátské politiky. Ti si prý čičhli k penězům a to byl počátek problémů.
07.01.2022 04:45 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (2796 článků)
Podobné články

Nová DVD: Vše je ztraceno, Sofie První: Plovoucí zámek

 
Robert Rerdford bojuje o přežití na moři ve filmu Vše je ztraceno. V podmořských hlubinách se odehrává animovaný snímek Sofie První: Plovoucí zámek.
15.04.2014 07:05 |

podobné články

Piráti mají podle Bartoše ambici vyhrát komunální volby v Praze

 
Piráti mají podle svého předsedy Ivana Bartoše ambici vyhrát komunální volby v Praze. Uspět chtějí také v dalších krajských městech. Bartoš to dnes řekl při zahájení kampaně před obecními a senátními volbami. Piráti slibují otevřené radnice, dostupné bydlení, transparentní rozhodování, zapojení občanů do řízení města a skoncování s klientelismem, píše ČTK.
04.09.2018 13:50 |

podobné články

„Imigrant zabije Němce? Nedozvíš se.“ Česko, Německo, ceny, vše. „Kdyby se řekla pravda...“

 
Populární youtubeři Honza a Starej Fotr byli hosty v show Mr. Kubelíka. A i když se zabývají především jídlem, došlo i na jiná témata, například dezinformace nebo rozdíly mezi Českem a Německem. Zaznělo například, že v Česku se lidé dozvědí, když nějaký zločin spáchal imigrant. V Německu ne. „Když tam Němec zabije Němce, tak to ví celý Německo. Když tam imigrant zabije Němce, tak to nikdo neví,“ zaznělo. Kdyby se říkala pravda, nebyly by podle Starého Fotra dezinformace. Restaurace podle youtuberů zničil covid a dodělaly ceny energií.
23.05.2023 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Jan Němec (61 článků) , Jan Kubelík (3 články) , Jan Starý (22 článků) , Jan Starý (20 článků)

Tady to je! Tloukl Babiš lejstrem Bartoše. Našli jsme ho. Vážné

 
V poslední předvolební debatě Deníku.cz se řešila návštěva maďarského premiéra Orbána v Česku. Předseda Pirátů Bartoš kritizoval Andreje Babiše, že chce Česko orbanizovat a potlačovat demokracii. A Babiš na něj zaútočil, že chce zkazit vztahy s Maďarskem a kritizuje ho rétorikou europarlamentu. A vytáhl na Bartoše odpor k jednomyslnosti v hlasování v Evropské radě, tedy že by Česko ztratilo možnost zablokovat návrhy Evropské komise, které nejsou v jeho zájmu. „Vlastně nás chce zbavit suverenity,“ hřímal premiér s vyfoceným statusem ze sociálních médií. A ještě Bartoše obvinil, že už jezdí po Evropě, jako by už byl premiér.
29.09.2021 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26000 článků)

Prodělali mrtvici, lékaři je odepsali. Nikdy není nic ztraceno, říká odbornice

 
Pokud postihne člověka cévní mozková příhoda, následky mohou být fatální. Postižený přijde o hybnost, může mít potíže s mluvením, se zrakem i sluchem, dokonce může zapomenout i jak si uvařit čaj. Lékaři často lámou nad takovými pacienty hůl. Podle Veroniky Slepičkové, vedoucí tereapeutky centra ERGO Aktiv, ale nikdy není vše ztraceno.
24.09.2018 05:40 |

podobné články

Policie na pražské demonstraci zadržela radikála Adama B. Bartoše

 
Policie dnes na demonstraci proti islamizaci, politikům, médiím a neziskovým organizacím zadržela předsedu radikální Národní demokracie Adama B. Bartoše. V projevu vyzval k potrestání politiků „trestem nejvyšším“ za jejich přístup k imigrantům. Po tomto prohlášení policie Bartoše zadržela a následně vzniklo několik potyček mezi policisty a demonstrujícími. Demonstrantů se na Václavském náměstí sešlo několik set, zasahovat museli těžkooděnci.
26.03.2016 15:11 |

podobné články

Policie zadržela Adama B. Bartoše. Vyzýval k nejvyššímu trestu pro vlastizrádné politiky

 
Policie dnes na demonstraci proti islamizaci, politikům, médiím a neziskovým organizacím zadržela předsedu radikální Národní demokracie Adama B. Bartoše. V projevu vyzval k potrestání politiků „trestem nejvyšším“ za jejich přístup k imigrantům. Po tomto prohlášení policie Bartoše zadržela a následně vzniklo několik potyček mezi policisty a demonstrujícími. Demonstrantů se na Václavském náměstí sešlo několik set, zasahovat museli těžkooděnci.
26.03.2016 17:46 |

podobné články

Proč se vás Babiš bojí, zeptal se Moravec Piráta Bartoše. A spustil kanonádu

 
Václav Moravec si na neděli pozval do Žižkovské věže předsedu Pirátů Ivana Bartoše a šéfa hnutí ANO Andreje Babiše. Ten původně svou účast potvrdil, ale pár dní před vysíláním svou účast odvolal, za což to pořádně schytal jak od Moravce, tak od Bartoše.
25.06.2017 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26000 článků) , Václav Moravec (745 článků)

ČEPRO stále čelí nezákonným útokům, boj se zločinem mapuje na svém webu pro veřejnost

 
Městský soud v Praze již poněkolikáté odložil rozhodnutí ve sporu JUDr. Vladimíra Bartoše se společností ČEPRO, a to na základě další žádosti JUDr. Bartoše o odročení jednání, kterou zdůvodnil tím, že aktuálně podstupuje lázeňskou léčbu. JUDr. Bartoš za společností ČEPRO uplatňuje neexistující pohledávku; insolvenční návrh podal už v roce 2011. Ačkoliv jde o typický příklad šikanozní insolvence, kterou soud už v minulosti zamítnul, kvůli obstrukcím ze strany JUDr. Bartoše a dřívějším procesním chybám však soudy případ dosud neuzavřely.
01.02.2018 18:45 |

podobné články

Koalice gratuluje Bartošovi. Pozná demokratickou levici, jásá Pekarová

 
Členové České pirátské strany rozhodli o pokračování Ivana Bartoše coby lídra partaje. Z vládních stran tak ke staronovému šéfpirátovi míří gratulace. Znovuzvolení Bartoše uvítal premiér Petr Fiala (ODS) či šéfka TOP 09 Markéta Pekarová Adamová. „Uspěl kandidát, který zná rozdíl mezi demokratickou a nedemokratickou levicí,“ zhodnotila Bartošův úspěch nad Janou Michailidu, jež se hlásí ke komunistické ideologii. Překvapivá gratulace přišla od lídra SPD Tomia Okamury: „Má odvahu jít spolu s nimi ke dnu,“ cení si Bartoše.
08.01.2022 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (5707 článků)

Liberální svět Ivana Bartoše. Takáčovi odhalil, co čeká zemi pod vládou Pirátů

 
Piráti si v sobotu na celostátním fóru zvolili staronového předsedu Ivana Bartoše, který chce stranu přivést do vlády a v krajích jí zajistit alespoň sto mandátů u necelých sedmi stovek, které se rozdělují. O tom, s kým by Piráti šli do vlády, a za jakých podmínek i o osobních ambicích hovořil Bartoš s moderátorem Danielem Takáčem v pondělním pořadu Interview na ČT24.
13.01.2020 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Takáč (88 článků)

Pomatený muž se sekáčkem ničil auta, poté hrozil, že se zabije. Dostal paralyzérem

 
V havířovských ulicích bylo v noci pořádně rušno. Pomatený muž tam po partnerských problémech začal sekáčkem na maso ničit auta. Když na něj naběhla policie, přiložil si sekáček ke krku a vyhrožoval, že se zabije.
25.06.2015 20:15 |

podobné články

Politické mládeže založily asociaci

 
Mládeže ODS, ČSSD, KDU-ČSL, TOP09 a Strany zelených dnes založily Asociaci mládežnických politických organizací (AMPO). Cílem spolku, ve kterém spojí síly Mladí konzervativci, Mladí sociální demokraté, Mladí křesťanští demokraté, Mladí lidovci, TOP Tým a Mladí zelení, je být platformou pro dialog mezi mladými lidmi napříč standardním demokratickým politickým spektrem.
20.11.2015 14:56 |

podobné články

Politická mládež založila platformu. Bez ANO a komunistů

 
Společně táhnout za jeden provaz se v pátek rozhodli Mladí sociální demokraté (MSD), Mladí konzervativci (MK), Mladí zelení, TOP tým, Mladí lidovci a Mladí křesťanští demokraté (MKD). I když mají na politiku rozdílné názory, jejich zástupci podepsali memorandum a zavázali se společně vést mladé k zájmu o politiku.
15.05.2015 23:06 |

podobné články

Tohle jsou poslední věty na popravišti

 
„Tohle je nejšťastnější moment mého života!“ I tohle může odsouzený k smrti pronést v posledních vteřinách života, než mu setnou hlavu nebo...
09.11.2009 18:35 |

podobné články

Tihle možná setnou hlavu Drtinové. Proklepli jsme komisi, která má zkoumat zpravodajství ČT

 
V České televizi se chystá propouštění a jeho obětí by se mohli stát ti, co podepsali kritický podnět adresovaný Radě ČT o objektivitě a vyváženosti zpravodajství. Proto bude záležet na závěrech expertní komise, která má odůvodněnost podnětu zhodnotit. Problémem může být, že jde o odborníky nanominované výhradně generálním ředitelem ČT Petrem Dvořákem.
21.11.2013 18:02 |

podobné články

Osobnosti: Petr Dvořák (860 článků) , Petr Dvořák (855 článků)

Uprchlické video je hitem Asie: Islamisté setnou Merkelovou a Češi jsou příšerní

 
Evropa stojí před největší krizí posledních let. Uprchlíci se do ní valí všemi směry a evropští lídři neřeší nic jiného. Na sociálních sítích se nyní objevilo morbidní video, které pochází z Tajwanu a ukazuje, jak v daleké Asii vnímají humanitární katastrofu. Ústřední postavou v něm je německá lídryně Angela Merkel, která zažívá opravdu peprné chvíle.
20.09.2015 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Angela Merkelová (2846 článků)

„Dětem vyhrožovali, že jim setnou hlavy.“ Příběhy běženců, kteří míří do Česka

 
Vyhrožování, ztráta příbuzných i majetku a neustálý útěk – to zažívají křesťané v městech, která ovládl samozvaný Islámský stát. Nadační fond Generace 21 od vlády dostal zelenou na přesídlení 153 z nich. Mezi nimi jsou hlavně rodiny s dětmi nebo vdovy, které v muslimských zemích nemají žádné postavení. Tady jsou jejich příběhy.
24.12.2015 18:35 |

podobné články

Buď muslimy odsunete dnes, nebo zítra setnou hlavu vám a vašim dětem a humanita se převrátí v barbarství. Občan Kanady varuje na základě zkušeností své země

 
ROZHOVOR „Multikulturalismus je ohrožení samotných základů západní kultury, identity, sdílených hodnot. Dovoluje méněcenným kulturám, aby získaly dominanci nad západní kulturou, což povede k smrti západní kultury a k převrácení humanity v barbarství. Existuje mnoho příkladů z historie, které nám ukazují, jak mocné civilizace podlehly barbarským nájezdníkům a byly zredukovány jen na stín toho, čím byly,“ říká jeden z nejznámějších světových exmuslimů, odpůrců a znalců islámu Ali Sina, který žije v Kanadě.
04.08.2017 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Ali Ali (208 článků)