Článek

To musel nařídit člověk, který to nemá v hlavě v pořádku. Šéfka Trikolóry, bývalá učitelka, o naprostém krachu školního testování

 
ROZHOVOR Předsedkyně hnutí Trikolóra a poslankyně Zuzana Majerová Zahradníková se rozhodla k ráznému kroku. V Poslanecké sněmovně se snaží získat dostatečnou podporu poslanců na ukončení pandemické pohotovosti. Ta je podle nově přijatého pandemického zákona předpokladem pro to, aby Ministerstvo zdravotnictví mohlo omezovat podnikání, kulturu či sport. Pokud bude pandemická pohotovost ukončena, skončí tím většina tvrdých vládních opatření. „Tak uvidíme, jak moc vážně naši kolegové mysleli všechny ty své odvážné řeči. Nyní mohou přistoupit od slov k činům,“ vzkázala do Sněmovny Zuzana Majerová Zahradníková.
21.04.2021 18:15 |

podobné články

Podobné články

Mastí si kapsy. Pandemická diktatura a zlodějna. Pořád přemýšlí, co by ještě trhli, kroutí hlavou šéfka Trikolóry

 
„Rotační výuka je další nesmysl, který si kdesi od úřednického stolu vymysleli byrokraté, kteří vůbec netuší, jak funguje škola,“ říká šéfka Trikolóry, poslankyně Zuzana Majerová Zahradníková. Testování školáků pak podle ní slouží místo ochrany spíše k pěkným kšeftům vyvolených podnikatelů. Celkově podle ní pandemie představovala prostor pro zlodějny z veřejných peněz.
13.05.2021 11:00 |

podobné články

Pavel Sehnal (ODA): Svoboda a odpovědnost jako základní vakcína pro všechny

 
Nařídit roušky, nařídit zavření restaurace v určitou hodinu, nařídit zavřít školy. Rozdat lidem peníze, dávky, přispět firmám na ty zaměstnance, kteří zůstanou doma, místo aby stát byznysu dal zakázky apod. Stát se snaží řešit současnou krizi pomocí direktiv, zbavuje lidi jejich odpovědnosti. To z nás bohužel ale tři dekády po “sametu” dospělou společnost neudělá.
13.09.2020 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Svoboda (445 článků) , Pavel Svoboda (444 článků) , Pavel Svoboda (445 článků) , Pavel Svoboda (445 článků) , Pavel Svoboda (29 článků) , Pavel Svoboda (29 článků)

Covid: Češi nechodí na testy. Nařídit testy pro všechny, řekl vysoký vědec

 
Ředitel Biologického centra Akademie věd České republiky Libor Grubhoffer doporučuje vládě, aby přistoupila k plošnému testování. „Podle mě je třeba nařídit plošné testování,“ říká virolog k tomu, že se lidé stále méně chodí testovat. Také by se podle něj měli plošně testovat učitelé, díky čemuž by se mohly do školy vrátit všechny děti.
19.11.2020 07:20 |

podobné články

„Kapacitní sci-fi.“ Praktici odmítli nápad na zapojení do testování ve firmách

 
Firmy nad 250 zaměstnanců musely včera začít s testováním a zaměstnanci mají povinnost se mu podrobit. Testy musejí mít velké podniky u všech pracovníků hotové do 12. března. Vláda přednostně doporučuje antigenní testování provedené závodním nebo externím lékařem, případně mobilními zdravotními týmy. V takovém případě je testování plně hrazeno ze zdravotního pojištění. Některé firmy nečekaly a na testování se připravily již předem. Jak ale řekli někteří praktičtí lékaři Blesk Zprávám, po pondělním rozhodnutí vlády se na ně začaly obracet firmy s prosbou o testování. Oslovení praktici se však shodují, že na něco takového nemají kapacity a že kolem testování panuje spousta nejasností.
04.03.2021 05:30 |

podobné články

To může říct jen někdo, kdo to nemá v hlavě v pořádku... Pekarová? Tak to šéfka Trikolóry chápe

 
„Jsme čtvrtí na světě ve výši inflace. Pro naše lidi to znamená, že pokud měli v bance vloni deset tisíc, dnes jim z toho zbylo 8 890 korun, aniž z toho korunu utratili,“ zlobí se v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz na nečinnost české vlády bývalá poslankyně Zuzana Majerová Zahradníková, podle které nás kabinet Petra Fialy zcela nezodpovědně zatahuje do války.
09.04.2022 21:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (3437 článků)

Jsem Majerová, ne Klaus, ale na hodnotách, které hájíme, se nic nemění, říká nová šéfka Trikolóry

 
ROZHOVOR Poslankyně Zuzana Majerová Zahradníková se v úterý večer stala úřadující předsedkyní hnutí Trikolóra, které společně s Václavem Klausem ml. před dvěma roky zakládala. Poté, co Klaus ml. nečekaně rezignoval a oznámil, že již nebude v nadcházejících volbách kandidovat, se naplno pustila do práce. Přechytla klíčová jednání, přípravu sobotní ideové konference i jednání s koaličními partnery. „Jedeme dál a věříme v náš společný úspěch,“ říká šéfka Trikolóry Zuzana Majerová Zahradníková v prvním velkém rozhovoru, který poskytla ParlamentnímListům.cz.
25.03.2021 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10728 článků)

Šéfka Trikolóry po demonstraci před sněmovnou: ČT si vybírá jen něco. A každý kdo má mozek vidí, co to je

 
„Není se co divit, že se lidé ozývají,“ říká šéfka Trikolóry Zuzana Majerová Zahradníková k sílící vlně protestů proti covidovým opatřením. A pokud bude „covidová totalita“ dále utahovat šrouby, třeba dělením občanů na dvě kategorie skrze jakési bumážky na cestování, může se podle poslankyně dočkat skutečně velkých protestů.
13.06.2021 18:10 |

podobné články

Šéfka Trikolóry se neudržela: Tato ministerstva zrušit. Každý třetí úředník pryč. Manželství je muž a žena, nic víc. A ta cenzura...

 
Hostem v XTV byla šéfka Trikolóry a poslankyně Zuzana Majerová Zahradníková. Trikolóra, Svobodní a Soukromníci (TSS) jsou podle ní jediné pravicové uskupení v České republice, které je skutečně pro referendum o setrvání v EU. Daně by se prý měly snižovat stejně jako počet úředníků. Každý třetí byrokrat by tak měl jít pryč. Politička vysvětlila, co je to normální svět, a zastala se fotbalisty Kúdely. Výstup z EU? Údajně reálné a musíme se připravit. „Po volbách nepůjdeme určitě s Piráty!“
10.07.2021 07:40 |

podobné články

Pirátům se směje kvůli nanukům a za hranicemi ČR... Šéfka Trikolory těžce udeřila na Babiše

 
Šéfka Trikolory Zuzana Majerová Zahradníková se pořádně obula do šéfa hnutí ANO a premiéra Andreje Babiše. Sdělila lidem, že premiér měl možnost zastavit některé zničující prvky evropského Green Dealu, a ochránit tak český průmysl i peněženky českých občanů, ale neučinil tak – ať to odtrpí všichni. Vzápětí voliče ujistila, že Trikolora české zájmy nikdy nezradí.
16.08.2021 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24331 článků)

Místopředseda Trikolóry: Stojíme plně na straně rodičů, kteří odmítají testování dětí

 
ROZHOVOR Trikolóra se postavila za všechny rodiče, kteří mají strach z povinného testování dětí, stejně jako z dlouhodobého nošení roušek ve školách. „Neexistuje-li důkaz o prospěchu dlouhodobého nošení roušky malými dětmi, nemůže být žádný rodič, který s nošením roušky nesouhlasí, a má obavu, že právě rouška může zdraví jeho dítěti uškodit, nucen jí dítěti nasazovat,“ říká místopředseda Trikolóry Jan Tesař a zároveň poukazuje např. na studii z Velké Británie, která prokázala, že otevřené školy v podstatě nijak k šíření viru nepřispívají.
14.04.2021 11:30 |

podobné články

Plakáty Trikolóry čelí útokům neomarxistických bojůvek. Likvidují je prý profesionálně a plánovaně

 
ROZHOVOR Předseda místní organizace Trikolóry – hnutí občanů v Kladně Ivo Švajner popisuje boje, které musejí národní politici svádět s bojůvkami. Vyslovil své odhodlání postavit se jim všemi prostředky. Trpělivost s cílenými útoky na plakáty je u konce. Ty se při pravidelné výlepové kampani ve městě stávají opětovně předmětem útoků vandalů. „Od prosince, kdy jsme s kampaní začali, jsme na ledacos zvyklí, ale to, co se děje teď v březnu, nemá obdoby. Čelíme soustavnému ničení našich plakátů velmi profesionálním způsobem. Za tři dny byla minulý týden na placených plochách poškozena více než polovina z nich,“ uvedl předseda kladenské Trikolóry.
20.03.2020 19:36 |

podobné články

Babiš a spol. nadělali více škody než užitku, říká šéfka Trikolóry

 
ROZHOVOR Pandemie covidu už dávno není pouze medicínský či epidemický problém, ale také problém ekonomický, společenský, kulturní, politický či právní. „Už dávno nejde jen o naše životy, ale také o jejich kvalitu,“ říká předsedkyně Trikolóry a poslankyně Zuzana Majerová Zahradníková. Podle jejích slov na ní dělá celá hysterie kolem antigenního testování ve školách i firmách dojem, že někdo nakoupil spoustu testů, aby vydělal, a potřebuje se jich za každou cenu zbavit.
12.04.2021 08:40 |

podobné články

Tragický konec školního výletu: Učitelka a maturant (†18) uhořeli!

 
Tragédie na konci školního roku! Učitelka a čerstvý maturant (18) uhořeli v rekreační chalupě u Kněžmostu na Mladoboleslavsku.
05.06.2015 23:40 |

podobné články

„Šťouráním“ v nose čest netrpí: Testování ve firmách může pokračovat, rozhodl soud

 
Nejvyšší správní soud (NSS) zamítl návrh na zrušení opatření ministerstva zdravotnictví, které v březnu odstartovalo testování zaměstnanců ve firmách. Povinnost podrobit se testování na koronavirus podle soudu vyplývá z pandemického zákona, opatření ministerstva jen upravuje podmínky a rozsah. Ani výtěr z nosní dutiny, který je nejinvazivnější formou antigenního testování, neznamená takový zásah do integrity nebo lidské důstojnosti, aby kvůli tomu bylo nutné rezignovat na testování zaměstnanců, uvedl NSS.
08.04.2021 15:25 |

podobné články

Nezapomínejte na české děti, apeluje místopředsedkyně Trikolory. Po covidu také mají dost starostí

 
Místopředsedkyně Trikolory a bývalá poslankyně Tereza Hyťhová vítá, že do českého školství přijde více jak pět miliard, které si rezort prosadil, aby saturoval náklady spojené s válečnými běženci z Ukrajiny. „Nesmíme však zapomínat na naše české děti, které potřebují po covidové distanční výuce dohnat vše zameškané,“ upozorňuje v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz dnes učitelka Tereza Hyťhová.
04.04.2022 18:05 |

podobné články

Zdraví vás další krásná učitelka, která souložila se svým studentem! Tentokrát mu bylo 15 let!

 
V Americe je prostě možné to, "o čem sní každý patnáctiletý student na světě, který chodí do školy":http://www.extra.cz/tahle-sexy-ucitelka-svadela-sveho-sestnactileteho-studenta-dali-byste-si-rict s pěknou učitelkou. Je tu totiž další případ, kdy "pohledná paní učitelka svedla svého studenta":http://www.extra.cz/tahle-krasavice-je-dalsi-sexy-ucitelka-ktera-je-obvinena-ze-soulozeni-se-svym-studentem, tentokrát patnáctiletého chlapce.
27.08.2014 07:30 |

podobné články

Koudelka (TSS): Zaměstnavatel nemůže nařídit testování či očkování

 
Objevily se případy svévole zaměstnavatelů, kteří vyžadují očkování či testování. Toto právo však nemají. Zaměstnanec může odmítnout testování či očkování, které není nařízeno Ministerstvem zdravotnictví, ale jen zaměstnavatelem.
03.09.2021 10:15 |

podobné články

Zástupkyně ombudsmana se obrátila na ministra zdravotnictví ohledně testování žáků

 
Zástupkyně ombudsmana Monika Šimůnková se obrátila na ministra zdravotnictví ve věci testování žáků základních škol. V dopise vyjádřila své pochybnosti ohledně frekvence testování, místa testování, využití antigenních testů a otázky testování dětí s postižením. Požádala ministra o jeho vyjádření.
23.04.2021 21:35 |

podobné články

Babišův muž v Brně: Co dělal na založení Trikolóry? Co se mu na ní líbí? A přestoupí?

 
Bývalý brněnský primátor a místopředseda hnutí ANO Petr Vokřál se v pořadu Interview Plus Českého rozhlasu Plus vrátil ke své návštěvě ustavujícího sněmu hnutí Trikolóra, který proběhl na konci minulého měsíce. Vokřál dementoval, že by se do Trikolóry chystal přestoupit. Řeč přišla i na silná obvinění, kterým později za svoji účast od lidí na sociálních sítích čelil. Prý byl nařčen z podpory „pomalu profašistických záležitostí“. Vyjádřil se i k možnosti budoucí spolupráce mezi hnutími. Zde se nyní může jevit jakožto překážka negativní postoj Trikolóry k Evropské unii. Vokřál připomenul, že hnutí ANO je jednoznačně proevropské, kritické hlasy vůči EU ovšem podle něj zaznívají i od zemí V4 a je třeba si počkat, nakolik bude vůči EU nové uskupení kritické. Už jen diskuse o opuštění EU však pro nás „není téma“.
24.10.2019 14:40 |

podobné články