Článek

To jsou parádní stehniska! Uhádnete, které slavné zpěvačce patří?

 
Ne, není to pozadí Sereny Williams, takovými křivkami se teď pyšní americká zpěvačka, hudební skladatelka a producentka Mary J. Blige (42).
09.04.2013 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Mary J. Blige (7 článků) , Serena Williams (301 článků) , Mary Mara (397 článků)
Podobné články

Macatá sestra slavného fotbalisty Ronalda šokovala extrémně krátkými šaty: Podívejte na ta stehniska!

 
Na této zpěvačce by nebylo nic až tak zajímavého, nebýt jejího bratra. Tím není nikdo jiný než věhlasný fotbalista Cristiano Ronaldo (28).
21.09.2013 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Cristiano Ronaldo (485 článků)

To jsou stehniska! Takhle slavné české kočičky provokují na motorkách

 
Herečky Nikol Štíbrová  (25) , Veronika Nová  (26) a zpěvačka Martina Pártlová (33) si užívají pořádně divoký babinec! Trojice kamarádek se rozhodla strávit několik týdnů na Floridě, kde si v Coral Cape pronajala baráček. A místní pány provokují tím, že se s odhalenými stehny prohánějí na motorkách!
06.08.2012 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Nikol Štíbrová (199 článků) , Veronika Arichteva (392 článků) , Martina Pártlová (188 článků)

Uhádnete, které české zpěvačce patří tenhle super zadek? Randí s Turkem a pochází z šesti sester!

 
Nejodvážnější modely ze všech šesti sester Mátlových nosí bezesporu "Kateřina":http://www.extra.cz/tema/katerina-matlova, která si v hudebním průmyslu přezdívá Kate Mátl. Hih.
27.10.2013 13:15 |

podobné články

Tuto studentku (19) si pletou s Jennifer Lopez (50): Slavné zpěvačce jako by z oka vypadla

 
Rusku Nataliu Mirskikh (19) si lidé prý často pletou se zpěvačkou Jennifer Lopez  (50) . A není se čemu divit, na některých snímcích opravdu vypadá jako dvojnice slavné krásky, i když bez make-upu už se zpěvačce tolik nepodobá. Správné líčení ale dělá zázraky.
02.11.2019 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Lopez (766 článků) , Jennifer Lopez (4 články)

To jsou stehniska! Černá vdova Nikol Moravcová odkopla milence a takhle se teď vystavuje

 
Herečka a modelka Nikol Moravcová  (24) , která teprve před nedávnem ukončila vztah s přítelem Markem Šíšou, má za sebou další rozchod. Dlouho totiž neváhala a začala si románek s podnikatelem z Brna. „Ukončili jsme to,“ potvrdila nám blonďatá bohyně, která si přišla zarelaxovat do lázní v úboru černé vdovy. Lituje snad, že nemá chlapa?
11.03.2012 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Nikol Moravcová (255 článků)

I bez odhalených vnad rozptyluje pánské zraky. Mesarošová ukázala stehniska a intimní partie zakryla kůží

 
Dokonale vytuněná jako vždy. Dominika Mesarošová  (30) výjimečně není svlečená skoro z kůže , nešpulí pozadí  ani nerozbíjí čočky foťáků svými obřími silikonovými ňadry . Přesto z ní jsou i v outfitu paní ředitelové mužští fanoušci paf!
14.04.2016 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Mesarošová (598 článků)

Nebezpečně krátká sukénka: Korpulentní Leona Šenková ukázala stehniska a málem i své kalhotky

 
Rockerka a někdejší finalistka SuperStar Leona Šenková se i přes svou korpulentnější postavu nestydí za své plnější křivky.
23.05.2013 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Leona Šenková (120 článků)

Tahle rozdivočelá padesátnice vás dostane do varu: Podívejte se, jak Heidi Janků roztančila u tyče svá stehniska

 
Zpěvačka Heidi Janků  (51) se pyšní postavičkou jako lusk, která budí nefalšovanou závist u žen a dívek napříč věkovými kategoriemi.
04.08.2014 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Heidi Janků (540 článků)

Kyne a kyne: Boubelka z Ulice opět provětrala statná stehniska

 
Populární herečka Patricie Solaříková alias Tereza Jordánová z Ulice opět předvedla statné pozadí. Herečka je známá svými váhovými výkyvy, kterých si všímají i diváci. A v dnešním díle nekonečného seriálu si příznivci boubelek opět přijdou na své.
02.09.2014 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Patricie Solaříková (286 článků) , Tereza Jordánová (72 článků)

Nožky jako hůlky mít nikdy nebude: Známá americká herečka předvedla namakaná stehniska v šortkách

 
Americká herečka a zpěvačka Hilary Duff si pravidelně dává do těla v posilovně. Vypracovanou postavu často odhaluje v plavkách a ráda nosí i minišortky. Fotografové ji zvěčnili, jak vystupuje z auta v Beverly Hills.
14.04.2016 23:20 |

podobné články

Osobnosti: Hilary Duff (70 článků)

Komu patří tyhle sexy nožky? Uhodnete?

 
Schválně, jestli uhádnete, které české celebritě patří luxusní nožky v odvážně střižených šatech.
04.11.2016 16:00 |

podobné články

Uhádnete, které slavné československé zpěvačky je tahle dáma v letech sestra?

 
Sama vychovává dvě děti, zatímco její slavnější a o dost mladší sestřička jedno. Žije poklidným životem, zato ten sestřin připomíná jízdu na horské dráze. Zpěvačka, která už odmalička boří československé hitparády, má potíže se zákonem, občas ji zlobí muži a nyní randí s jedním z nejkontroverznějších umělců bývalé federace. Poznáte, které známé pěnice je tato žena sestrou?
23.12.2011 16:30 |

podobné články

Pekelně napěchovaný dekolt na Met Gala: Uhádnete, komu patří?

 
V pondělí se v New Yorku konala pompézní slavnost Met Gala, kde se to hemžilo jen extravagantními outfity. K vidění byly flitry a odhalená těla. Zpěvačka, která se tento večer držela se svou róbou na uzdě, ukázala jen prsa. Komu však patří toto napěchované poprsí?
09.05.2018 14:25 |

podobné články

Slavné krásky bez make-upu! Jak se vám líbí?

 
Hollywoodské herečky, slavné zpěvačky i hvězdné modelky - to jsou ženy, ke kterým vzhlížíme a toužíme vypadat jako ony. Ale ani slavné krásky nejsou dokonalé. Podívejte se, jak je fotoaparáty zachytily nenalíčené a znova si položte otázku: Opravdu téhle slavné ženě závidím její perfektní vzhled?
03.12.2013 06:05 |

podobné články

Poznáte, které mladé zpěvačce patří tenhle parádní zadeček?

 
Zpěvačka, která se pyšní tímto výstavním pozadím, má za přítele rovněž zpěváka, jenž se může pochlubit nespočtem fanoušků po celém světě, její koncerty jsou vyprodané a v poslední době objevuje rovněž svůj herecký talent. Už víte?
27.08.2012 18:15 |

podobné články

Borhyová a Hrdlička: Takhle jejich láska vyprchávala před kamerou!

 
Tři roky tvořili dokonalý pár. A stejně tak dlouho Lucii Borhyovou (37) a jejího partnera Michala Hrdličku (26) potkávaly na různých akcích kamery Blesku. Usměvavý pár se nikdy nebránil rozhovorům, ovšem v poslední době už častěji stáli před kamerou sami... Připomeňte si reportáže, v nichž nejprve zářili štěstím! Doposud působili Lucie Borhyová (37) a Michal Hrdlička (26) jako dokonalý pár a dokonce plánovali svatbu. Jenže přišel nečekaný rozchod. Jak se ale láska slavné dvojice zrodila a jak se vyvíjela? Připomeňte si momenty, kdy byli Lucie s Michalem ještě šťastně zamilovaní.Více na http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/348924/borhyova-a-hrdlicka-se-rozesli-jak-sel-cas-s-lucii-a-michalem.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy Doposud působili Lucie Borhyová (37) a Michal Hrdlička (26) jako dokonalý pár a dokonce plánovali svatbu. Jenže přišel nečekaný rozchod. Jak se ale láska slavné dvojice zrodila a jak se vyvíjela? Připomeňte si momenty, kdy byli Lucie s Michalem ještě šťastně zamilovaní.Více na http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/348924/borhyova-a-hrdlicka-se-rozesli-jak-sel-cas-s-lucii-a-michalem.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy Doposud působili Lucie Borhyová (37) a Michal Hrdlička (26) jako dokonalý pár a dokonce plánovali svatbu. Jenže přišel nečekaný rozchod. Jak se ale láska slavné dvojice zrodila a jak se vyvíjela? Připomeňte si momenty, kdy byli Lucie s Michalem ještě šťastně zamilovaní.Více na http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/348924/borhyova-a-hrdlicka-se-rozesli-jak-sel-cas-s-lucii-a-michalem.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy Doposud působili Lucie Borhyová (37) a Michal Hrdlička (26) jako dokonalý pár a dokonce plánovali svatbu. Jenže přišel nečekaný rozchod. Jak se ale láska slavné dvojice zrodila a jak se vyvíjela? Připomeňte si momenty, kdy byli Lucie s Michalem ještě šťastně zamilovaní.Více na http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/348924/borhyova-a-hrdlicka-se-rozesli-jak-sel-cas-s-lucii-a-michalem.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy
14.10.2015 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Borhyová (1464 článků) , Michal Hrdlička (678 článků)

Ivetě Bartošové se vrátilo její slavné Miss mokré tričko. Po intimní nehodě ani stopy. Co ale ty fleky?

 
Zdeněk Macura  (39) v neděli po dlouhém váhání Ivetě Bartošové  (47) vrátil její osobní věci, které si u něj nechala, když se od něj odloučila na dovolené v Itálii . Původně chtěl tašku s hadříky a nějakou tou kosmetikou vrátit zpěvačce osobně, tomu však její současný podržtaška a snoubenec Josef Rychtář  (55) zamezil. Prostředníkem se tak stal léčitel Jan Saavedra . Mezi věcmi nechybělo ani slavné triko, které měla Iveta na sobě, když s Macurou utíkala a jež tehdy neslo známky mokrosti. Oblečení překvapivě voní. „Před vrácením jsem ho vypral,“ dušuje se Zdeněk. Proč jsou na něm ale tak příšerné fleky? Že by Iveta bryndala, když polykala cucíky „jégra“?
12.08.2013 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6770 článků)

Hospodyně Bartošové pokřtila šokující knihu o zpěvačce, hvězdy jí odsoudily

 
Zlata "Golda" Dvořáková pokřtila přesně v den 44. narozenin Ivety Bartošové kontroverzní knihu o zpěvačce. Většina hvězd v čele s Karlem Gottem účast na křtu knihy, kterou napsala bývalá hospodyně Bartošové, odmítla a i přítomné slavné tváře knihu odsoudily.
09.04.2010 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (5298 článků) , Iveta Bartošová (6770 článků)

Děsivé zvěsti o americké zpěvačce: Cher je plonk a umírá!

 
Blíží se smutný konec slavné hvězdy? Americké zpěvačce Cher (70) podle zpravodajského serveru Radar Online hrozí bankrot.
06.01.2017 05:05 |

podobné články