Článek

To je výhled, panečku! Kráska Salma Hayeková (54) na pláži vyvalila obří poprsí

 
Sexy herečka s mexickými kořeny Salma Hayeková (54) otřásla sociálními sítěmi. Nikoliv šokujícím skandálem, ale peprnou fotkou. Své mohutné poprsí v nebezpečně těsných růžových plavkách totiž vyvalila na instagram.
23.03.2021 15:20 |

podobné články

Podobné články

Byla jsem tlustá, měla akné a deprese, přiznala Salma Hayeková

 
Pětačtyřicetiletá herečka Salma Hayeková byla tváří mnoha reklam a má vlastní kosmetickou řadu Nuance. Teď ale přiznala, že na začátku kariéry si prý vůbec nepřipadala krásná. Herečka prožívala peklo kvůli nezdravé pleti a byla tlustá. Další články k tématu: Salma Hayeková: Postavu si udržuji džusem, na vrásky stačí krém Na miliardách manžela nejsem závislá, říká Salma Hayeková Sexy Salma Hayeková vystavila na odiv svůj výstřih Do USA jsem přijela ilegálně, přiznala Salma Hayeková
03.04.2012 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Salma Hayek (256 článků)

Nemám perfektní postavu, ale dokážu to dobře zahrát, říká Hayeková

 
Mexická herečka Salma Hayeková je díky svým smyslným křivkám snem mnoha mužů. Samotná herečka ale se svou figurou moc spokojena není. Chtěla by být vyšší a mít menší zadek. Další články k tématu: Manžel miluje, když chodím v kůži, přiznala Salma Hayeková Salma Hayeková: Nemusela bych pracovat, ale chci. Není to o penězích Nepotřebuji botox, protože ráda jím, říká Salma Hayeková Byla jsem tlustá, měla akné a deprese, přiznala Salma Hayeková
08.08.2013 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Salma Hayek (256 článků)

Salma Hayeková na olympiádě v Riu bude podporovat svou sexy příbuznou

 
Herečka Salma Hayeková (49) bude mít na letošní olympiádě v Riu příbuznou. Yvonne Treviño Hayeková (27) je sice vzdálenou přízní, ale celá rodina je z její účasti nadšená. A Yvonne navíc bude po osmačtyřiceti letech první Mexičankou, která se kvalifikovala ve skoku do dálky.
31.07.2016 15:45 |

podobné články

Salma Hayeková (54) přivítala nový rok: Bujným poprsím málem rozbila foťák!

 
Jak správně vykročit do nového roku? Herečka Salma Hayeková (54) to učinila s co nejmenším podílem oblečení. V plavkách a s velice štědrým výhledem na své poprsí popřála fanouškům mnoho štěstí!
05.01.2021 14:30 |

podobné články

Do USA jsem přijela ilegálně, přiznala Salma Hayeková

 
Slavná hollywoodská kráska Salma Hayeková je už považována za Američanku. Než se ale proslavila a vzala si multimilionáře Fracoise Pinaulta, byla obyčejnou chudou dívkou z Mexika, která se do USA dostala jako ilegální přistěhovalec. Přiznala to v rozhovoru pro magazín V.
08.12.2010 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Salma Hayek (256 článků)

OBRAZEM: Ano, řekla podruhé Salma Hayeková svému miliardáři

 
Hollywoodská hvězda mexického původu Salma Hayeková oslavila o víkendu v Benátkách svou únorovou svatbu s francouzským miliardářem Françoisem-Henrim Pinaultem. Slavnostní hostina proběhla v proslulé benátské opeře La Fenice, kam dorazily umělecké špičky z celého světa.
28.04.2009 15:25 |

podobné články

Salma Hayeková si nemůže zvyknout na manželovy tradice

 
Mexická rodačka Salma Hayeková netušila, co jí manželství s Evropanem přinese. A neměla prý vůbec ponětí, že bude denně překvapována navíc proto, že si ze starého kontinentu vybrala zrovna Francouze. Doslova bulvy začala valit, když jí choť místo krocana na štědrovečerní tabuli přinesl čerstvé ústřice.
22.10.2009 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Salma Hayek (256 článků)

Salma Hayeková: Nemám sexy tělo, jen se umím dobře oblékat

 
Herečka Salma Hayeková nemá ráda své tělo. A když dostala cenu Best Body (nejlepší tělo) od magazínu Fitness, připadalo jí to dokonce trapné. Ale pak si uvědomila, že to asi umí na lidi dobře hrát, takže mají pocit, že je sexy a krásná. Od té doby zmíněné ocenění bere jako velkou poctu vlastnímu hereckému talentu.
27.10.2009 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Salma Hayek (256 článků)

Salma Hayeková rozzářila festival v Cannes luxusní Gucciho róbou

 
Hollywoodská herečka Salma Hayeková, která přijela na Mezinárodní filmový festival v Cannes, ohromila při středečního úvodního ceremoniálu asymetrickou, vínovou róbou od italského módního návrháře Gucciho, jehož oděvy patří mezi nejluxusnější - a také nejdražší - na světě.
14.05.2010 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Salma Hayek (256 článků)

Salma Hayeková: Postavu si udržuji džusem, na vrásky stačí krém

 
Salma Hayeková nepatří k vyhublým herečkám, které si nemusí lámat hlavu s tloustnutím. Přesto odmítá ze svého jídelníčku cokoli vyloučit. Raději drží čas od času půst, kdy pije jen džus podle vlastní receptury. Hlavu si nedělá ani s vráskami, botox rezolutně odmítá.
15.10.2010 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Tony Blair (96 článků)

Salma Hayeková: Je ze mě klasická hospodyňka

 
Herečka Salma Hayeková se prý z hollywoodské hvězdy proměnila v pařížskou hospodyni. Ovládá svou domácnost a každý den manželovi připravuje chutné večeře. S Françoisem Henrim Pinaultem a jejich tříletou dcerou Valentinou umějí být obyčejnou domáckou rodinou.
23.05.2011 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Salma Hayek (256 článků) , Valentina (62 článků)

Sexy Salma Hayeková vystavila na odiv svůj výstřih

 
Herečka Salma Hayeková dobře ví, jak zaujmout. Používá na to osvědčené ženské zbraně a pokaždé, když může, vystaví své přednosti. Na bienále v Benátkách všichni víc obdivovali její dekolt než obrazy a sochy.
03.06.2011 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Salma Hayek (256 článků)

Salma Hayeková: Botoxu nevěřím a plastiky jsou velké riziko

 
Herečka Salma Hayeková (48) o sobě prohlašuje, že je v otázkách krásy příliš konzervativní. Nerada riskuje a to je také jeden z důvodů, proč se zatím nenechala vylepšit a nemá žádnou plastiku.
10.07.2013 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Lopez (831 článků)

Milovnice velkých výstřihů Salma Hayeková opět předvedla plný dekolt

 
Mexická herečka Salma Hayeková (49) se za svou plnou ženskou postavu rozhodně nestydí. Na udílení britských divadelních cen v Londýně své křivky opět vystavila na odiv.
23.11.2015 13:41 |

podobné články

Nenalíčená a s mokrými vlasy. Salma Hayeková ukázala svou přirozenost

 
Herečka Salma Hayeková odmítá plastiky a botox. Plastické chirurgy využívat nechce a přeje si stárnout přirozeně. Rok před padesátkou vypadá fantasticky. Na sociální síti publikovala fotografii, kde je bez make-upu.
17.12.2015 14:45 |

podobné články

Nemůžete mít sex každý den, říká Salma Hayeková o manželství

 
Herečka Salma Hayeková (49) je už sedm let provdaná za francouzského miliardáře Francoise-Henriho Pinaulta (54). Vydařené manželství si pochvaluje a prozradila recept na spokojený vztah.
02.06.2016 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Francois Pinault (17 článků)

Salma Hayeková: Někdy jsem spokojená a pak mám zase sebevědomí na nule

 
Herečka Salma Hayeková oslaví letos na podzim padesátku. Při bilancování přiznává, že i když ji svět považuje za jednu z největších krásek, ona sama má někdy problém občas své sebevědomí vzkřísit. Ne každý den totiž prý vypadá svěže a k nakousnutí.
30.09.2013 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Daryl Hannah (11 článků)

I když budu stará, chci být pro manžela krásná, říká Salma Hayeková

 
Herečka Salma Hayeková (50) je známá tím, že sází na přirozenost. Nechce bojovat s věkem a už vůbec ne pomocí plastik či botoxu. Podobná vylepšení by prý po ní nechtěl ani její manžel, miliardář Francois-Henri Pinault (54).
16.03.2017 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Francois Pinault (17 článků)

Salma Hayeková je žárlivá a nedávno manželovi vyčinila kvůli jiné ženě

 
Herečka Salma Hayeková (51) je stále sexsymbolem, po němž šílí muži po celém světě. Je zkrátka kráskou první třídy. Nemusela by tedy mít obavy, že by ji její manžel Francois-Henri Pinault (55) chtěl vyměnit za jinou. Přesto si ho hlídá a dokáže ztropit scénu i kvůli nevinné SMS.
26.06.2017 10:10 |

podobné články