Článek

To je smrt! Snad se Babiš pochlapí. Premiér u Moravce dostal pořádně naloženo

 
Ve druhé hodině Otázek Václava Moravce se sešli jihomoravský hejtman Jan Grolich (KDU-ČSL), zlínský hejtman Radim Holiš (ANO) a pardubický hejtman Martin Netolický (ČSSD). Netolický nenechal nit suchou na premiérovi Andreji Babišovi. Já už jsem nešťastný. Ať se premiér zachová jako chlap,“ rozohnil se před kamerami Netolický. Holiš jako zástupce hnutí ANO premiéra hájil. Grolich varoval, že Jihomoravský kraj může čekat na smrt.
06.12.2020 14:50 |

podobné články

Podobné články

Šéf obrany Stropnický: Věřím, že se Evropa pochlapí a ubrání naše hodnoty

 
Kromě prezidenta Miloše Zemana vystoupil na velitelském shromáždění Armády ČR i ministr obrany Martin Stropnický (ANO). Také on reagoval na aktuální problémy a hrozby po teroru v Paříži i v souvislosti s migrační krizí. Věří však, že se Evropa „pochlapí“.
24.11.2015 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1816 článků) , Miloš Zeman (25972 článků)

České celebrity dostaly pořádně naloženo v novém klipu punkové kapely

 
Pop punková kapela Rybičky 48 je známá tím, že se snaží utahovat téměř ze všeho. Tomu odpovídá i jejich nový klip k písničce Agáta. Jak název napovídá, tak se song týká známé české krásky Agáty Hanychové. Ovšem pořádně naloženo dostávají i další české hvězdy v čele se Sagvanem Tofim nebo Lukášem Vaculíkem a dalšími.
14.06.2011 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3023 článků) , Sagvan Tofi (329 článků) , Lukáš Vaculík (219 článků) , Lukáš Vaculík (218 článků)

Policisté kontrolovali podezřelé vozidlo, na vozíku mělo naloženo kradené železo

 
Jednoho červnového dne spatřili chvaletičtí policisté při noční hlídce ve 4.00 automobil Škoda Felicia s neobvykle naloženým přívěsným vozíkem. Rozhodli se ho proto v těchto brzkých ranních hodinách zkontrolovat. Ve vozidle cestovali dva muži a na přívěsu měli naloženo několik dlouhých kovových hranolů.
10.07.2014 23:25 |

podobné články

Izrael je naší letadlovou lodí v moři nepřátelství. USA podporovaly islámské teroristy. Snad se Babiš pochlapí. A fňukání Palestinců a smrt všech Židů… Znalec Izraele hovoří

 
ROZHOVOR „Izrael je jediným skutečným spojencem západní civilizace na Středním východě. Je naší letadlovou lodí v moři nepřátelství vůči židovsko-křesťanské civilizaci,“ říká podnikatel a předseda Českého spolku přátel Izraele Zbyněk Passer.
29.05.2018 17:10 |

podobné články

Politolog: Přísná opatření? Až je budou chtít voliči ANO

 
Počet lidí nově pozitivně diagnostikovaných na covid-19 již několik dní po sobě přesahuje tisíc lidí. Máme stejný počet nakažených jako sousední Německo, jenže moderátorka 168 hodin Nora Fridrichová připomněla, že v Německu žije 81 milionů lidí. V Česku 10 milionů. V následné reportáži dostal premiér Andrej Babiš (ANO) pořádně naloženo.
14.09.2020 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23094 článků) , Nora Fridrichová (390 článků)

Vidloň od krav Babiš, provokatér Kalousek. Běda lidem, kteří tohle zvolili. Ještě jedno pokračování nezapomenutelné řeže u Moravce

 
Velký zájem vzbudily nedělní Otázky Václava Moravce. Což se i očekávalo, neb se v něm sešli u jednoho stolu dva nesmiřitelní rivalové. Ministr financí Andrej Babiš a jeho předchůdce Miroslav Kalousek. „Panoptikální Otázky Václava Moravce! Běda lidem, kteří dopustí, že ministrem financí jejich země je něco takového jako Babiš. Běda lidem, kteří dopustí, že něco takového jako Kalousek je prakticky lídrem opozice,“ okomentoval tento duel Petr Štěpánek (ODS), bývalý místopředseda Rady pro rozhlasové a televizní vysílání. Smířlivější k Babišovi byl poslanec jeho hnutí a bývalý ředitel Českého rozhlasu v Pardubicích Martin Kolovratník. „Kalousek provokoval, Babiš měl fakta, jednoznačně u mě vyhrál. Je škoda, že se nechal vyprovokovat. Líbí se mi na něm, že to nakonec přiznal. Že i když se na duel chystal a školil, úplně ho nezvládl. Je to normální chlap. Chová se lidsky.“
05.10.2015 16:31 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23094 článků) , Petr Štěpánek (864 článků) , Petr Štěpánek (864 článků) , Miroslav Kalousek (7419 článků) , Václav Český (589 článků) , Martin Štěpánek (141 článků) , Martin Štěpánek (137 článků)

Premiér Bartoš? Babiš až druhý. „Pane Moravče, opozice včetně vás, ČT a Hřiba...“ Faltýnka utnul až Kuba

 
V Otázkách Václava Moravce se sešli Vít Rakušan (STAN), Zbyněk Stanjura (ODS) a Jaroslav Faltýnek (ANO). Rakušan a Stanjura se shodli, že Babiš jako premiér měl jednat o řešení koronavirové situace, ale jednat odmítal. Faltýnek se svého šéfa zastal. „Opozice dlouhodobě říká, včetně České televize a vás, pane Moravče, že vláda dělá všechno špatně a že by to hejtmani dělali lépe. Říká to i primátor Zdeněk Hřib (Piráti), kterému se nepodařilo uklidit Prahu od sněhu,“ pravil Faltýnek. Pak do vysílání razantně vstoupil předseda Asociace krajů Martin Kuba. Oznámil zásadní věc.
14.02.2021 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Zbyněk Stanjura (301 článků) , Martin Kuba (491 článků) , Jaroslav Faltýnek (334 článků) , Vít Rakušan (201 článků) , Zbyněk Bartoš (5 článků)

EU tlačí migranty: Schwarzenberg našel nečekanou souvislost

 
ANKETA Žádné nové přerozdělování nelegálních migrantů nebude. Aspoň ne v České republice. Jasně to vyplývá z ankety PL mezi politiky ve Sněmovně napříč celým spektrem. V odpovědích padla i souvislost s kauzou Vrbětice. Podle Karla Schwarzenberga jsme na jedné straně „úpěnlivě žádali“ solidaritu ohledně odpálení muničních skladů, ale solidaritu v téhle věci odmítáme zase my. „Snad se tady jednou někdo pochlapí.“
12.05.2021 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (4026 článků)

Babiš odřekl debatu u Moravce. „Podělal jsem to,“ vzkázal k odposlechům

 
Měla to být velká bitva - Bohuslav Sobotka (ČSSD), Andrej Babiš (ANO) a další političtí lídři k tématu aktuální vládní krize. U Václava Moravce se čekala řež, Babiš se však nakonec rozhodl nepřijít. Bylo by to šest proti Babišovi, tvrdí. Ale zároveň připustil: „Podělal jsem to.“ Mínil tím situaci kolem odposlechů. Jeho židle ve studiu zůstala prázdná. Více prostoru tak dostal premiér Sobotka. Popisoval i „trapnost“, kterou zažil na Pražském hradě.
07.05.2017 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23094 článků) , Bohuslav Sobotka (9572 článků)

Imunita je podle Babiše nesmysl, teď se mu ale hodí: Proč se brání vydání?

 
Takový frajer, který by při podezření z trestného činu dobrovolně složil mandát, se ve Sněmovně ještě nenašel. Čeští poslanci se buď pochlapí a se svým vydáním policii souhlasí, nebo se „zašprajcují“. Tak jako šéf ANO Andrej Babiš (62), o němž budou poslanci rozhodovat ve středu.
02.09.2017 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23094 článků)

Ať se Babiš pochlapí a jde znovu na Hrad s nominací Pocheho, žádá Netolický z ČSSD

 
Tohle jméno se skloňovalo během útoků opozice poměrně často. Miroslav Poche jako odmítnutý kandidát ČSSD na ministra zahraničí se stal symbolem pro údajnou zradu na sociální demokraty. Z jejich strany přitom zní, že na Pochem dál trvají. Opakovaně se ho zastává Jan Hamáček, přidal se i místopředseda Martin Netolický, který vyzývá premiéra Andreje Babiše (ANO), aby se pochlapil a u prezidenta Zemana europoslance prosadil.
12.07.2018 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23094 článků) , Jan Hamáček (3239 článků) , Miroslav Poche (168 článků) , Martin Zeman (357 článků)

Komentář: Sobotka se pochlapil a položil vládu. ČSSD následuje v rozkladu ODS

 
Ještě na prvního máje vyzýval premiér a šéf ČSSD Bohuslav Sobotka vicepremiéra a šéfa ANO Andreje Babiše, ať se pochlapí a odejde z vlády. Den poté se místo něj pochlapil sám, když překvapil všechny včetně sebe, a svou vlastní demisí nechal padnout rovnou celou vládu. Bohužel si k tomu vybral ten nejhorší možný důvod i okamžik.
03.05.2017 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23094 článků) , Bohuslav Sobotka (9572 článků)

Hamplová (Nezávislí): Být u Moravce aneb na vlastní kůži

 
Ženy sní o lásce. Muži sní o ženách. Politici sní o tom „být u Moravce“. Minimálně v krajských volbách. Protože být u Moravce je nakročení k volebnímu úspěchu, neboli kdo není u Moravce, ten jako by nebyl.
27.09.2012 11:50 |

podobné články

Vojtěch přiznal, že zvažoval rezignaci. A Moravec šil do Babiše: „Ulhat a ukřičet!“

 
Moderátor Václav Moravec se z karantény vrátil do studia pořádně v ráži. Do křesla hosta nedělních OVM usedl ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO), od Moravce to však pořádně schytal premiér Babiš, který nechává v Moravcově pořadu čas od času svou židličku prázdnou. „Ulhat a ukřičet,“ taková je přitom podle Moravce Babišova strategie v boji s virem. Co na to Vojtěch? Babiše hájil. Sám však otevřeně přiznal, že během letošního hektického roku nejednou myslel na rezignaci.
20.09.2020 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Václav Moravec (656 článků) , Vojtěch Adam (1579 článků) , Adam Vojtěch (1222 článků) , Václav Vojtěch (144 článků)

VIDEO: DRSNÝ BASEBALL. HRÁČ DOSTAL NALOŽENO OD SOUPEŘE

 
O tom, že i baseball může být pořádně tvrdý sport, se přesvědčeli fanoušci na utkání Major League Baseball (MLB) mezi Bostonem a Seattlem.
15.08.2011 07:35 |

podobné články

NEUVĚŘITELNÉ! Úřady si SPLETLY turistu s organizátorem petice a nechaly ho BRUTÁLNĚ ZBÍT!

 
Čínský turista Čao Č'-pchej dostal pořádně naloženo, jelikož si ho úřady spletly s organizátorem petice. Incident způsobil všeobecné rozhořčení na čínských sociálních sítích, informuje v sobotu server stanice BBC.
24.09.2011 18:55 |

podobné články

Alexej Pyško vs. Pavel Soukup: Konec kamarádství! Kvůli penězům!

 
Vzal dabing Bruce Willise (61) v jeho posledním filmu a rozpoutalo se peklo. Pavel Soukup (67) dostal od kolegy Alexeje Pyška (59) pořádně naloženo. „Žijeme v bezcharakterní době,“ řekl na adresu Soukupa Pyško.
15.04.2016 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Bruce Willis (356 článků) , Alexej Pyško (43 článků) , Pavel Soukup (175 článků)

Mlátička Kličko dostal naloženo: Zničilo tě tlusté prase, ty trosko!

 
Brit Fury dal Kličkovi starou porážku pořádně sežrat. Nejenže ho v ringu zflákal jak psa, ale ještě si neodpustil několik nemístných poznámek na jeho adresu.
28.04.2016 20:40 |

podobné články

Hrdlička to za trapnou omluvu schytal! Frajírek, co jen využil Borhyovou, nešetří ho fanoušci

 
Sporťák Michal Hrdlička (27) se rozhodl vyjádřit k tomu, co pod vlivem alkoholu prováděl na filmovém festivalu v Karlových Varech před objektivy přítomných fotografů a za zády své přítelkyně tenistky Karolíny Plíškové. Od okolí za svou veřejnou omluvu dostal pořádně naloženo.
12.07.2016 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Karolína Plíšková (448 článků) , Michal Hrdlička (697 článků)