Článek

To je rána! Na Pekarovou vytáhli staré FOTO. Je to ruská trikolóra?

 
Režisér Jan Tománek si na twitteru značně vystřelil z šéfky TOP 09 a předsedkyně Sněmovny Markéty Pekarové Adamové. Poté, co se ve zpravodajství začaly šířit fotografie lidí ze čtvrteční demonstrace svolané Ladislavem Vrabelem s textem, že někteří přítomní „měli dokonce na hlavách čepice v barvách ruské vlajky“, vytáhl pět let starou fotografii Pekarové v cyklistickém dresu na počest cyklisty Petera Sagana se slovenskou trikolórou, která má stejné pořadí barev jako ta ruská. „RuSSký šváb, pátá kolona a kolaborantka...?“ pustil se do Pekarové režisér.
18.11.2022 23:20 |

podobné články

Osobnosti: Jan Tománek (70 článků) , Honza Tománek (70 článků) , Peter Sagan (54 článků) , Jan Tománek (45 článků)
Podobné články

Sněmovna zná svou předsedkyni. Poslanci si zvolili Markétu Pekarovou Adamovou

 
Předsedkyní Sněmovny dnes zvolili poslanci Markétu Pekarovou Adamovou (TOP 09). Byla jedinou kandidátkou, když nominanta hnutí ANO, vicepremiéra Karla Havlíčka, plénum z tajné volby před jejím zahájením vyřadilo kvůli neslučitelnosti funkcí. Předsedkyni TOP 09 Pekarovou Adamovou navrhla do nejvyšší funkce v dolní komoře koalice Spolu (ODS, KDU-ČSL, TOP 09), jež skládá budoucí většinovou vládu s koalicí Pirátů a Starostů a nezávislých.
10.11.2021 19:55 |

podobné články

Babišovi za zády: Obcování s Pekarovou. 127 korun za jedno slovo. Skryté dění v ANO

 
Mnozí politici začínali s politikou v mládežnických organizacích politických stran. Svou „mladou“ odnož má i ANO. Co jsou tito aspirující politici zač? Na to se podívala Jana Bobošíková a našla zajímavé věci. Např. že na transparentním účtu nemají ani vindru. Mladí anonisté mají velmi rádi Evropskou unii a ekologii. Ale když spolu Markétou Pekarovou Adamovou, Janem Čižinským a dalšími chtěli prosadit návrh, aby u mikrotenových sáčků bylo důrazné varování, „staré“ ANO jim to zatrhlo. A od daňových poplatníků z celé Evropy včetně Česka dostali 200 000 korun na chvalozpěv o EU.
17.02.2021 13:51 |

podobné články

Osobnosti: Jana Bobošíková (854 článků)

Trikolora je už zase Trikolora. Postavíme se babišovskému i antibabišovskému táboru, říká staronová předsedkyně

 
Trikolora má za sebou historicky teprve druhý celorepublikový sněm. Na něm se z občanského hnutí změnila na politickou stranu a vrátila se také k původnímu názvu Trikolora. Vloni si totiž kvůli volbám vzala název Trikolora Svobodní Soukromníci. To, co se nezměnilo, je vedení strany. Zuzana Majerová Zahradníková, která převzala kormidlo Trikolory ve chvíli, kdy vloni v dubnu položil veškeré své politické funkce zakladatel hnutí Václav Klaus ml., obhájila funkci předsedkyně, když pro ni hlasovalo 127 delegátů.
29.01.2022 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10842 článků)

Veřejný útok na Pekarovou-Adamovou. Štětinu musel uzemnit Kalousek. A to nebylo vše

 
Spisovatel a bývalý senátor Jaromír Štětina na twitteru osočil předsedkyni TOP 09 Markétu Pekarovou-Adamovou, že bojkotuje snahy předsednictva TOP 09 jednat se Štětinovým hnutím Evropa Společně (ESO). Proti se ale ohradil dlouholetý bývalý předseda topky Miroslav Kalousek s tím, že „neexistuje žádné usnesení, podle kterého by TOP 09 musela jednat právě s ESO“.
18.02.2020 18:06 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Štětina (342 článků) , Miroslav Kalousek (7683 článků)

Překvapení: Majerová Zahradníková porazila Pekarovou Adamovou

 
I mezi čtenáři Seznam Zpráv vyhrála soutěž o první dámu české pravice Zuzana Majerová Zahradníková. V hlasování celkem jasně porazila Markétu Pekarovou Adamovou. Dotazy Jindřicha Šídla jí představily jako patriotku, milovnici piva i drsného humoru. Její soupeřka se přimlouvala za přijetí eura a dlouho přemýšlela, který z polistopadových premiérů jí vlastně uspokojil.
18.08.2021 08:00 |

podobné články

Před Pekarovou se vlastní členové schovali do karavanu. Dusno v koalici SPOLU, o kterém jste ani netušili

 
Už ve čtvrtek jsme uvedli, že máme k dispozici dva e-maily a tři očitá svědectví zevnitř koalice SPOLU. Není tak složité odhadnout, co je jejich obsahem. Jistě, vzájemná nevraživost mezi kandidáty. Někteří se do Sněmovny dostat mohou, jiní ne. Další jsou dosud uražení, že museli odejít kvůli upřednostnění koaličního partnera. Svědectví nám sdělili zástupci ODS i TOP 09. Pro dnešek se zaměříme na předsedkyni TOP 09 Markétu Pekarovou Adamovou. Její popularita je totiž i mezi řadou vlastních členů velmi rozporuplná.
03.09.2021 04:50 |

podobné články

Od Klause: Odvolat Pekarovou, urovnat to s Maďarskem

 
Institut Václava Klause požaduje, aby dolní komora odvolala svou předsedkyni Markétu Pekarovou Adamovou (TOP 09). Důvodem jsou podle institutu nehorázné výroky Pekarové k Maďarsku.
10.01.2022 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10842 článků)

A dost! Okamura to novinářům vysypal na hlavu. S Pekarovou to prý bylo jinak

 
Lídr SPD Tomio Okamura se rozhodl ve videu na svém sociálním profilu ohradit proti zprávám serverů Novinky.cz, iDNES.cz a Echo24.cz, které se věnují tomu, že se měl ve svém sněmovním projevu obořit na předsedkyni Sněmovny Pekarovou Adamovou (TOP 09), že nepodepsala Chartu 77. Pekarová Adamová se přitom naučila psát až v roce 1990, neboť se narodila v roce 1984. Okamura vše uvádí na pravou míru.
12.01.2022 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2951 článků)

Trest za malůvku s Pekarovou? Rakušan pohořel. Zle

 
„Pracujeme na právních změnách.“ Nejčastější fráze ministra vnitra Víta Rakušana, pokud přijde řeč na projevy odporu proti politice současné koalice. Aktuálně jej rozčílila jedna malůvka v MHD, varující předsedkyni Poslanecké sněmovny Markétu Pekarovou Adamovou. Chce přitvrdit tresty za podobné excesy. Rakušanův postoj se však nesetkal s pochopením ani u jeho příznivců na sociální síti Twitter.
16.02.2022 09:15 |

podobné články

Útok na Pekarovou. Okamura využil šanci. A už to lítalo

 
Mezi předsedkyní TOP 09 Markétou Pekarovou Adamovou a předsedou hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomiem Okamurou začaly létat hromy a blesky.
27.03.2022 16:35 |

podobné články

To vyděsí. Kalouskova hádka s Pekarovou se zvrhla v něco, co pocítí občan

 
Spor mezi expředsedou TOP 09 Miroslavem Kalouskem a jeho nástupkyní Markétou Pekarovou Adamovou nadále graduje. Po vzájemné výměně názorů, během níž politička vynesla, co měl Kalousek údajně pronést na jednání za zavřenými dveřmi a obraně politika, dle něhož to Pekarová zřejmě „zase nepochopila“, Kalousek odtajňuje, co navrhoval ve skutečnosti. Nebylo to prý tak, jak politička tvrdí. Spor ohledně důchodů mezitím přerostl. Od známé tváře zvolené za TOP 09 se ozývá volání po drastickém řešení. „Zmražení je fajn, ale řešením je zrušení důchodů…“ padlo. Zcela vážně.
20.07.2022 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (7683 článků)

Stíhačka do každé rodiny. Trapné. Brabec se častoval s Pekarovou

 
Úvahy vládní pětikoalice o nákupu amerických stíhacích letounů F-35 zavdaly vzniku ostrého střetu mezi předsedkyní Sněmovny Markétou Pekarovou Adamovou (TOP 09), která ve stínu války na Ukrajině záměr hájí v našem vlastním zájmu a opozičním poslancem Richardem Brabcem (ANO), jenž si z této investice ironicky utahoval a označil její argumenty za „trapné“.
22.07.2022 14:00 |

podobné články

Ministr Válek: Jsem opravdu hrdý na Markétu Pekarovou Adamovou

 
Komentář na facebookovém profilu k informaci o chystaném trestním oznámení na Markétu Pekarovou Adamovou
05.10.2022 15:55 |

podobné články

Zeman nepozval na 28. října Pekarovou a Vystrčila kvůli jejich neúčasti na akci Hradu

 
Prezident Miloš Zeman premiérovi Petru Fialovi (ODS) potvrdil, že na oslavy státního svátku 28. října na Pražský hrad nepozval předsedkyni sněmovny Markétu Pekarovou Adamovou (TOP 09) a pravděpodobného příštího předsedu Senátu Miloše Vystrčila (ODS). Zdůvodnil to tím, že nepřišli na předchozí předávání státních vyznamenání letos v březnu. Zeman předsedu vlády ujistil, že pozval všechny členy jeho kabinetu, a to bez ohledu na výhrady k jejich práci. Fiala to novinářům řekl po dnešním večerním jednání s prezidentem v Lánech. Zopakoval, že on s účastí na slavnostním předávání vyznamenání počítá.
26.10.2022 22:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (4696 článků) , Miloš Zeman (27584 článků)

Okamura dohrává výměnu s Pekarovou: Ženou lidi do chudoby, sama to přiznala

 
Tomio Okamura v týdnu v Poslanecké sněmovně absolvoval ostrou debatu s předsedkyní Markétou Pekarovou Adamovou. Nemohl už se prý udržet, jak vládní koalice vede tuto zemi do katastrofy. „Pekarová Adamová sama přiznala, že Fialova vláda žene lidi do chudoby tak, že ti si musí žádat o sociální dávky. Chce vytvořit otroky závislé na pomoci státu,“ vysvětluje v rozhovoru.
03.12.2022 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2951 článků)

Baťa by koukal. Ani staré, ani mladé komunisty! Majerová porazila Pekarovou, říká dvojka Trikolóry

 
Baťa by asi dnes jen nevěřícně kroutil hlavou, když by pozoroval, jak státní úředníci „zaklekávají“ na podnikatele, jak vláda vymýšlí jednu regulaci za druhou, soudí Michal Dvouletý, který v Baťově Zlínském kraji kandiduje jako dvojka pravicové kandidátky Trikolóra Svobodní Soukromníci. Pravice by podle něj neměla jít do koalice s žádnými komunisty, ani těmi starými, ani těmi mladými, které poznáte tak, že vymýšlejí stále nové regulace, směrnice a šmírování.
25.08.2021 09:00 |

podobné články

Baťa by koukal. Ani staré, ani mladé komunisty! Majerová porazila Pekarovou, říká Dvouletý

 
Baťa by asi dnes jen nevěřícně kroutil hlavou, když by pozoroval, jak státní úředníci „zaklekávají“ na podnikatele, jak vláda vymýšlí jednu regulaci za druhou, soudí Michal Dvouletý, který v Baťově Zlínském kraji kandiduje jako dvojka pravicové kandidátky Trikolóra Svobodní Soukromníci. Pravice by podle něj neměla jít do koalice s žádnými komunisty, ani těmi starými, ani těmi mladými, které poznáte tak, že vymýšlejí stále nové regulace, směrnice a šmírování.
25.08.2021 10:40 |

podobné články

Pekarovou poslali do háje. Sledujte, jak kdo hlasoval. A Jakub Janda má jasno

 
„ Ruská federace proti České republice zahájila nejagresivnější diplomatickou a zpravodajskou eskalaci za poslední desítky let“. S těmito slovy se předsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová v úterý domáhala v Poslanecké sněmovně toho, aby poslanci kromě zásadních opatření k řešení pandemie projednávali také zasahování Ruska do českých záležitostí, protože na to se nesmí zapomínat. Poslanci jí nápad shodili ze stolu, tak ji alespoň podpořil na internetu Jakub Janda...
06.05.2020 07:45 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Janda (626 článků)

NEUVĚŘITELNÉ FOTO! Muže z kontejneru vytáhli až strážníci!

 
Pouze ruka muže trčela z kontejneru na elektroodpad v Českých Budějovicích. Zlodějíčka z kontejneru vytáhli až přivolaní strážníci.
23.09.2013 11:50 |

podobné články