Článek

To fakt nechtěli. Zeman si řekl, co chtěl a všude je ho plno

 
Prezident Miloš Zeman jmenoval novým ministrem zahraničí za ČSSD Jakuba Kulhánka. Kulhánek má na večer předvolaného ruského velvyslance v Praze. Obsahem „jmenovacího“ projevu Zeman rozzuřil novináře: Čekali vyjádření k Vrběticím, místo toho prezident mluvil o prosazování národních zájmů a neušetřil Miroslava Kalouska.
21.04.2021 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (7343 článků) , Miloš Zeman (25463 článků)
Podobné články

10 nebezpečných zemí, ve kterých byste kvůli strachu fakt žít nechtěli! Česko překvapilo!

 
Toužíte po klidu, míru a životě v zemi, kde se nemusíte bát? Tak to byste se měli co nejdřív odstěhovat na Island. Právě ten se opět umístil v žebříčku nejmírumilovnějších zemí na prvním místě. Jak jsme na tom my, Češi? A kde byste žít fakt nechtěli?
03.07.2015 09:51 |

podobné články

Co jim zbývalo? Nechtěli udělat voly z BIS, ani ze sebe. Analytik Štefec k zákulisí kauzy ricin. Klíčem jsou Zeman s Babišem. Ale kdyby to byla pravda...

 
ROZHOVOR „Co jiného jim zbývalo, když nechtěli udělat voly ze sebe, z výboru a nechtěli udělat voly z Bezpečnostní informační služby?“ ptá se vojenský analytik Jaroslav Štefec směrem k bezpečnostnímu výboru Sněmovny kvůli kauze ricin. Ani anonym, zveřejněná identita diplomata nebo jednání ho nepřesvědčila o pravdivosti celé události. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz připomněl, že jediní, kdo mají relevantní informace, jsou premiér a prezident. Ti ze sebe ale, podle Štefce, nechtějí zbytečně dělat idioty, a proto se k celé věci dosud nijak nepostavili. Zapochyboval také nad tím, k čemu by Rusům podobná akce sloužila.
20.05.2020 19:55 |

podobné články

Vražda Lucie (†23): Viděl jsem jen bosé nožičky a plno krve, popsal její přítel

 
„Vykopl jsem dveře. Ležela tam vzadu. Viděl jsem jen její nožičky. Bosé, bez pantoflí, které jsem jí koupil. A všude kolem plno krve,“ vzpomíná přítel zavražděné barmanky Lucky (†23) Jiří, který se dívku vydal hledat, když nedorazila z práce domů. Soud poslal v pondělí podezřelého z chladnokrevné vraždy Lukáše S. (25) do vazby.
08.04.2013 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Lucia Bosé (1 článek)

Silvestr na horách? Zapomeňte! Všude je plno

 
Stále ještě nevíte, kde strávíte konec roku a oslavíte příchod toho nového? Tak jednu variantu si už můžete klidně vyškrtnout. Hotely, penziony i chaty na horách mají totiž silvestrovské pobyty v naprosté většině beznadějně plno. A to i přesto, že právě v tomto termínu na horách většinou zaplatíte i dvojnásobek běžné ceny. Poslední volné pokoje jsou na vánoční svátky.
26.11.2013 19:22 |

podobné články

POHŘEB Moniky a Klárky: Loučení narušily hádky, některé příbuzné nechtěli pustit na obřad

 
Všude plno slz, smutku a truchlící pozůstalí... Rodina a nejbližší dali poslední sbohem teprve osmileté Klárce a její mamince Monice, které za záhadných okolností zemřely v egyptské Hurghadě. Dva blonďaté andílky pohřbili na hřbitově v Karviné.
14.08.2013 09:05 |

podobné články

Hrůzostrašný obchod: Všude plíseň a omítka v potravinách! PODÍVEJTE SE

 
Z tohoto obchodu byste asi nic nechtěli! Všude totiž byla nevkusná černá plíseň, kromě toho do potravin dokonce padala omítka! Inspektoři proto raději tuto prodejny zavřeli.
09.08.2013 16:20 |

podobné články

„Zeman je obyčejný hulvát! Chtěl se vyvýšit nad mrtvého kardinála, ale..." České osobnosti dost silně zuří

 
ANKETA „To je celej Zeman, co lze od něj čekat?“, „On nikdy nepochopil, že má sloužit té funkci, která je nad osobní libostí či nelibostí", „Chtěl se vyvýšit nad mrtvého kardinála, ale povedlo se mu akorát tak ponížit prezidentský úřad". Tak reagují české známé osobnosti na fakt, že prezident Miloš Zeman se nezúčastní sobotního pohřbu bývalého pražského arcibiskupa Miloslava Vlka a pošle k rakvi jen smuteční věnec. Pohřeb kardinála se uskuteční v sobotu dopoledne v Chrámu sv. Víta na Pražském hradě.
21.03.2017 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (25463 článků) , Miloslav Vlk (48 článků)

Studenti v Brně Klause nechtěli, Zemanovi tleskali

 
Za brněnskými studenty na Mendelovu univerzitu přijel diskutovat Miloš Zeman. Zatímco Klause v Brně studenti nechtěli, na Zemana čekala přeplněná aula nedočkavých studentů. Všichni chtěli vidět důchodce z Vysočiny.
02.05.2012 22:40 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (25463 článků)

Pneuservisy mají plno, ale na přezouvání je ještě brzy

 
Autoservisy mají s příchodem teplého, již téměř jarního počasí plno. Řidiči si totiž hned s prvním sluníčkem vzpomněli na výměnu pneumatik. Mechanici ale varují - s jarní přípravou auta nespěchejte. Kvůli proměnlivému počasí se podle nich vyplatí počkat až na začátek dubna.
20.03.2010 08:30 |

podobné články

Prohibice neprohibice, pražská záchytka má plno

 
Jako by žádná prohibice nebyla a jako by se více než dvě desítky lidí smrtelně neotrávily metylalkoholem. Pražská záchytka, vlastně Protialkoholní záchytná stanice v nemocnici Na Bulovce má stále plno práce.
24.09.2012 05:35 |

podobné články

Leo Beránek pustil do světa nový videoklip. Bojíte se co přijde? No stress!

 
Je známý svými exhibicionistickými výstupy na veřejnosti, kde každého uráží a ponižuje. Rád se chlubí a obklopuje luxusem. Plno lidí pobuřuje, ale plno dalších ho obdivuje. I to je ale způsob, jak se dostat do povědomí.
26.09.2013 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Leo Beránek (81 článků)

Cyklohráček se v sobotu odpíchne od nástupiště. Letos má pro rodiče s dětmi plno novinek

 
V sobotu 23. dubna letos poprvé dětský vláček sveze malé cestující i s jejich rodiči. Cyklohráček na kolejích zahájí svou třetí sezónu a má pro děti plno novinek. Cestující se mohou těšit na novou hernu, balónkoviště, stavebnice a skluzavku. Vůz kromě cestujících sveze i kola.
21.04.2016 21:40 |

podobné články

Na záchytce měli plno: Opilá žena (29) střízlivěla v bezpečí policejní cely

 
Přímo v policejní cele museli strážci zákona ustlat namol opilé ženě, která se potácela na hlavní třídě nedaleko centra Plzně a vydávala jen neartikulované zvuky. Hrozilo, že by si mohla venku ublížit, a tak ji policisté museli bezplatně ubytovat »ve svém«, záchytka totiž měla plno.
24.05.2017 16:05 |

podobné články

Celebrity vyrazily na dovolenou, Míša Ochotská o ní jen sní...

 
Léto ještě nezačalo, plno celebrit vyrazilo ale k moři a využilo toho, že je ještě před sezónou, takže jsou ceny mírnější, nehrozí návaly a plno dětí...
19.06.2017 14:40 |

podobné články

Máme plno do června, říká majitelka psího salonu. Bez péče může mít zvíře zdravotní potíže

 
Otevření psích salonů v první vlně uvolňování opatření provázela kritika a řada vtipů. Ministr Karel Havlíček (ANO) to hájil tím, že jsme národ pejskařů a on denně dostával dotazy, kdy se salony pro mazlíčky otevřou. Že se majitelé psů nemohli dočkat, potvrzuje i Linda, majitelka psího salonu v Praze. Netrpěliví lidé volali do jejího salonu každý den a nyní má plno do června. Není to jen o tom psa načesat a navonět, říká Lucka, majitelka dvou mopsů. Pes totiž může mít bez odborného ošetření řadu zdravotních problémů.
02.05.2020 05:40 |

podobné články

Kempy otevírají a hlásí: Na léto máme skoro už plno!

 
Kempy se konečně otevírají a většina hned hlásí, že na léto mají téměř plno! Tak je tomu i v kempu Keramika u Hracholuské přehrady na Plzeňsku. Na srpen mají poslední místa.
25.05.2020 16:40 |

podobné články

Michal si nechal vytetovat psa na památku: Tetovací salony v Česku otevřely, mají plno

 
Marta (27) vyrazila na piercing do ucha a Michal (26) si nechal vytetovat svého psa, který mu v březnu zemřel. I taková přání měli první zákazníci jednoho z největších tetovacích salonů v Praze, i tyto provozovny mohly od pondělí otevřít. Podle člena Asociace tatérů a piercerů Miloslava Míky musely salony přijmout řadu přísných opatření, změnit systém směn i předělat design studií. Míka připouští, že ztráty salonů půjdou do statisíců a řada z nich zanikne. Ačkoliv má salon plno na několik týdnů dopředu, Míka doporučuje některá tetování i piercing odložit na podzim.
27.05.2020 05:45 |

podobné články

Kadeřníci a kosmetičky otevírají: Dezinfekce, roušky a plno až do Vánoc. Budou zdražovat?

 
Dnes se otevírají kadeřnické a kosmetické salóny. Podle Unie kosmetiček a Asociace kadeřníků České republiky začali zákazníci volat hned, jak se z médií dozvěděli termín otevření. Mnoho salónů má tak plno až do Vánoc. Na rozdíl od rozvolňování na jaře musí být na jednoho zákazníka a kadeřníka či kosmetičku 15 metrů čtverečních, což dělá problémy menším salónům. Zástupci kosmetiček i kadeřníků Blesk Zprávám prozradili, zda se kvůli tomu chystají zdražovat.
03.12.2020 05:40 |

podobné články

Politiku z principu dělat nechci. Nabídky odmítám, říká Jakub Kohák

 
Všechno umí a co neumí, to se prý dokáže naučit. Chtěl být indiánem, pak profesionálním basketbalistou NBA. Nakonec je z něj režisér, herec, moderátor, fotbalista a jezdec na velbloudu. Jakub Kohák (42) v rozhovoru pro Magazín DNES prozradil, jestli má pocit, že je ho poslední dobou všude plno.
06.10.2016 00:05 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Kohák (250 článků)