Článek

„To chcete válku? Jste se zbláznili? Já nepolíbil prsten Bruselu.“ Babiš zničil Sněmovnu

 
Euro, V4, ale také evropské předsednictví. Těmto tématům se věnoval předseda hnutí ANO Andrej Babiš (ANO) ve svém projevu na půdě Poslanecké sněmovny na mimořádné schůzi ke korespondenční volbě. „My už nemůžeme mluvit ani o míru? Tady skutečně se všichni zbláznili? Všichni chtějí tady válku?“ padla také z jeho strany otázka.
17.01.2024 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26148 článků)
Podobné články

Komentář: Sněmovna se mění v peklo, i když Fiala nemusel „líbat prsten“

 
Sněmovna jako by se po volbách inspirovala Českým slavíkem, z nějž se větší peklo stává každý rok. Naposled to ukázala volba šéfa ODS Petra Fialy, který se stal místopředsedou Sněmovny až na třetí pokus, protože prý nepolíbil prsten Andreji Babišovi (ANO). A taky zhroucený „okamurovec“ v maskáčích i hádky Pirátů s SPD o to, kdo má v dolní komoře sedět míň vpravo, protože jen Tomio Okamura chce venčit vepře před mešitami.
29.11.2017 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (6170 článků) , Tomio Okamura (3113 článků)

To jste se zbláznili? Co to je? Babišovi došla trpělivost

 
„A prosím vás, co je tohle? Neočkovaní v Česku se zbláznili, internet zaplavily inzeráty ‚chci se nakazit covidem‘. Vy chcete zemřít? Nakazit se covidem, a ještě za to chcete platit? Co vám to pomůže? Fakt tomu nerozumím,“ rozčiloval se ve svém pravidelném nedělním pořadu Čau lidi premiér Andrej Babiš (ANO).
21.11.2021 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26148 článků)

Okamura k elektrickým automobilům: V Bruselu se evidentně zbláznili

 
Evropská komise rozhodla o tom, že od roku 2035 nebude možné na jejím území koupit žádné jiné auto než to s elektrickým pohonem. Datum, které si EU stanovila o mnohem dřívější, než se předpokládalo. „V Bruselu se evidentně zbláznili. Elektro-auto si budou moci dovolit jen ti nejbohatší. Navíc nejsou dostatečné kapacity na nabíjení, tato auta nelze při haváriích prakticky uhasit, mají krátký dojezd a velmi dlouho se musí nabíjet. Šílené,“ulevil si Okamura na sociální síti.
19.07.2021 15:05 |

podobné články

Poslanci si hráli na mafiány: Fiala „nepolíbil prsten“

 
Hned čtveřice kandidátů na místopředsedu Sněmovny prošla, ten pátý ale ne. Šéf ODS Petr Fiala (53) si na své případné zvolení bude muset ještě počkat.
25.11.2017 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (6170 článků)

„To jste se zbláznili“. Bez souhlasu prezidenta se ministrem nestane nikdo, říká docent Koudelka. Rychetského soud asi bude stranit nové koalici...

 
Ministra jmenuje prezident republiky. A bez jeho souhlasu se nikdo ministrem nestane, říká jednoznačně docent Zdeněk Koudelka, ústavní právník s praxí dlouholetého poslance. A připomněl slova Václava Klause, který tento proces zažil v pozici kandidáta na ministra, premiéra i prezidenta. Klaus vzpomínal, kolikrát jako prezident říkal nad návrhem premiérů „to jste se zbláznili“. A často se prý stalo, že potom premiér ustoupil.
19.11.2021 07:45 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (11069 článků)

„Vy jste se zbláznili. Nevíte, kdo je Redl?“ Elitní detektiv už kdysi varoval Gazdíka

 
Elitní detektiv Karel Tichý tvrdí, že varoval Petra Gazdíka (STAN) před kontroverzním podnikatelem Michalem Redlem, který byl kdysi pravou rukou zločince Radovana Krejčíře. „Nevydržel jsem to, šel jsem za Gazdíkem a říkal jsem mu: Prosím vás, vy jste se zbláznili? To nevíte, kdo je Redl?“ připomněl Tichý s tím, že Redl se zástupci Starostů přesto dále spolupracoval.
21.06.2022 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Radovan Krejčíř (788 článků) , Petr Gazdík (1213 článků) , Petr Gazdík (1202 článků) , Karel Michal (62 článků) , Michal Gazdík (27 článků)

Super vynález pro nevěrníky! Poznejte, co umí tento zázračný prsten

 
Taky jste si jako malí přáli mít kouzelný prsten? Tenhle geniální vynález k tomu má hodně blízko. Zatímco meč Froda z Pána prstenů se rozzářil vždy, když byli na blízku skřeti, originální snubní prsten se rozzáří pokaždé, když je poblíž váš partner.
26.05.2013 09:35 |

podobné články

Zeman kritizoval státní maturity, jejich zadavatelé se prý zbláznili

 
Zadavatelé státních maturit se podle prezidenta Miloše Zemana zbláznili. Vysvětlil to v úterý dopoledne při své třídenní návštěvě Karlovarského kraje studentům Gymnázia a Obchodní akademie v Chodově na Sokolovsku na příkladu jedné z otázek, které měla u maturity jeho dcera. Otázka se týkala počtu bytů, v kterých bydlela svého času Božena Němcová v Praze.
14.04.2015 13:21 |

podobné články

Osobnosti: Božena Němcová (174 článků) , Miloš Zeman (28026 článků)

V Říši se fakt ti vítači naprosto zbláznili, Merkelová bude škodit Evropě dál. Bude lépe EU opustit. USA jsou světový dráb. Poslanec, který odešel z ČSSD, promlouvá

 
ROZHOVOR „V Říši se fakt ti vítači naprosto zbláznili. Asi by si na hranicích měli vyvěsit hesla ‚Deutschland macht frei‘. Čímž se v nejmenším nechci dotknout těch, co trpěli pod heslem podobným. Ale je na čase Germány opět probudit. Nebo zase Evropu poničí. To nám to nestačilo? Nepůjde už jen o dotace. Bude lépe EU opustit. Ale budou mít naši politici odvahu?“ říká poslanec Jiří Koskuba, který před časem vystoupil z ČSSD.
28.09.2017 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Koskuba (223 článků)

USA jako bašta svobody? To už dlouho neplatí. Mám pocit, že se skoro všichni zbláznili. Hovoří senátor Canov, trochu jiný „stanař“

 
ROZHOVOR „Mám čím dál tím silnější pocit, že se v USA všichni (skoro) zbláznili. Skandály ze údajné plácnutí po zadku před čtvrtstoletím počínaje, ničením soch konče. A hnutí Black Lives Matter? Podle mého názoru jen pokus o rasismus naruby,“ myslí si senátor za Liberecko Michael Canov (SLK). „A USA a bašta svobody? To si myslím, že již neplatí delší dobu. A nyní již vůbec. Podle dostupných zpráv, člověk, aby se tam bál na ženu nebo černocha byť jen podívat, aby nebyl hned, zítra nebo za 30 let obviněn z nějakého obtěžování či rasismu. Mám dokonce ten dojem, že i pověstná americká svoboda slova bere za své,“ dodává.
20.07.2020 21:15 |

podobné články

Osobnosti: Matter Matter (145 článků) , Michael Michael (1902 článků) , Michael Black (3 články)

Okamura se před lidmi neudržel: V EU se zbláznili! Green Deal. Elektřina zdraží o stovky procent. Všichni budete na dávkách!

 
„To, že se vám teď zdražuje elektřina, už je na základě Zeleného údělu EU. Elektřina se má zdražit o stovky procent, slyšíte dobře. Za chvíli na elektřinu nebudou mít ani středněpříjmoví. Tak se zdraží. Tím pádem se ale zdraží všechno. Nedoplatíte se. Všichni budete na dávkách a dotacích. Jen nejbohatší na to budou mít. Oni se zbláznili,“ rozhořčil se předseda SPD Tomio Okamura v Ústí nad Labem. „Je třeba říci, že Evropská unie nebyla zřízena proto, aby dávala prospěch občanům. Byla zřízena nadnárodními korporacemi a působí v jejich prospěch. Reforma není možná. Nikdo ji vážně nenavrhuje. Nikdo ji neprosazuje. Máme jedinou šanci, z Evropské unie odejít,“ vysvětlil europoslanec Ivan David.
26.09.2021 07:45 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (3113 článků) , David Green (27 článků) , Ivan Green (20 článků) , David Green (27 článků) , David Green (46 článků) , Ivan Ivan (2891 článků) , David Green (20 článků) , David David (1824 článků) , David Green (25 článků) , David David (1369 článků) , Oni Oni (133 článků)

Vláda likviduje českou ekonomiku, úplně se zbláznili. Okamura a Xaver spolu před kamerou, nářez ještě větší než obvykle

 
Předseda hnutí SPD Tomio Okamura přijal pozvání do XTV, kde prozradil, jak spokojený je s výsledky komunálních voleb, ale i s energetickou politikou české vlády. Vadí mu, že vláda uvažuje o zvýšení věku odchodu do důchodu, a přitom podle něj vyhazuje stamiliardy oknem. „Tato vláda úplně likviduje Českou republiku. Fiala se zaprodal, úplně se zbláznili,“ neudržel se Okamura. Rovněž vyjádřil výhrady k České televizi, protože „manipuluje a cenzuruje“.
14.10.2022 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (3113 článků)

Vláda likviduje českou ekonomiku, úplně se zbláznili. Okamura a Xaver spolu před kamerou, nářez ještě větší než obvykle

 
Předseda hnutí SPD Tomio Okamura přijal pozvání do XTV, kde prozradil, jak spokojený je s výsledky komunálních voleb, ale i s energetickou politikou české vlády. Vadí mu, že vláda uvažuje o zvýšení věku odchodu do důchodu, a přitom podle něj vyhazuje stamiliardy oknem. „Tato vláda úplně likviduje Českou republiku. Fiala se zaprodal, úplně se zbláznili,“ neudržel se Okamura. Rovněž vyjádřil výhrady k České televizi, protože „manipuluje a cenzuruje“.
14.10.2022 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (3113 článků)

U chlaďáku. 6 plátků šunky. „Zbláznili se!“ Scéna z krámu a pláč

 
Má koupit šest plátků šunky, jejíž cena za kilo je 299 Kč, nebo nemá? Tak mladá matka v supermarketu v Českých Budějovicích zvažovala každý plátek. Starší muž u „chlaďáku“ rovnou utrousil, že se všichni zbláznili. ParlamentníListy.cz vyrazily monitorovat ceny potravin a reakce občanů tentokrát do „krámů“ mimo Prahu. Výsledek vládu nepotěší. Ostatně psychiatr Jaroslav Zvěřina potvrzuje: Důchodkyně mu kvůli ekonomické situaci pláčou v ordinaci.
07.03.2023 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Zvěřina (58 článků)

Clooney koupil diamantový prsten. Zásnubní?

 
George Clooney (48) údajně věnoval své přítelkyni diamantový prsten. Italská televizní moderátorka Elisabetta Canalis a Cartier dostala kroužek jako závazek jeho lásky k její osobě. Pár spolu začal chodit v červenci a na veřejnost se tato informace dostala teprve minulý měsíc na filmovém festivalu v Benátkách. Podle InTouch není prsten zásnubní, ale pouze jako důkaz jeho oddanosti. Nová přítelkyně Clooneymu otevřela nové obzory. Zdroj blízký páru prohlásil: „Pro Elisabettu je každý den v Georgově domě jako o Vánocích. George se zhlížel ve svém Maserati, dlouho to bral jako skvělý život. Ale zdá se, že Elisabetta ho udělala nesmírně šťastným.“
13.10.2009 07:30 |

podobné články

Osobnosti: George Clooney (824 článků) , Elisabetta Canalis (81 článků)

Pepovi Vojtkovi zakázali nosit snubní prsten

 
Pepa Vojtek (44) je teprve týden ženatý s tanečnicí Jovankou Skrčeskou (31) a už musí sundat snubní prsten. Ke kostýmu k muzikálu Baron Prášil, kde hraje Pepa titulní roli, přibudou ještě šperky, a snubní prsten tak musí zůstat v šatně.
11.01.2010 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Josef Vojtek (663 článků) , Jovanka Skrčeská (27 článků)

Bývalá hvězda Novy Daniela Šinkorová: Nosí zásnubní prsten!

 
Kam se poděla herečka Daniela Šinkorová (37), která se proslavila rolí doktorky Gity Petrové v »nováckém« seriálu Ordinace v růžové zahradě? „Hraju v Ordinaci dál, akorát v její slovenské verzi,“ svěřila se Šinkorová. Její hlavní zdroj obživy je ale zcela jiný – živí ji politici! A také zřejmě milenec Ladislav Polák. Však se také Daniele na prsteníčku leskne velký zásnubní prsten!Nosí zásnubní Nosí zásnubní prsten!
24.04.2010 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Daniela Šinkorová (348 článků)

Marta Kaczyńská nosí matčin prsten

 
Dcera polského prezidentského páru Lecha a Marie Kaczyńských Marta nosí na ruce prsten po své matce. Je to stejný prsten, podle kterého první dámu po tragické nehodě vyšetřovatelé identifikovali.
20.05.2010 05:05 |

podobné články

Uprchlá Hefnerova snoubenka se snaží zpeněžit zásnubní prsten za 1,5 miliónu

 
Hugh Hefner (85), zakladatel Playboye, možná už lituje svého velkodušného rozhodnutí nechat bývalé snoubence Crystal Harris (25) zásnubní prsten. Poté, co mu nevěsta utekla skoro od oltáře, se Hefner zachoval jako pravý gentleman a nechal jí prsten s tříkarátovým diamantem, jehož cena se odhaduje na 90 000 dolarů (cca 1,5 miliónu Kč).
02.07.2011 10:45 |

podobné články