Článek

To byl zase týden 69: Petr Fiala propral eurovolby, ňadra Arichtevy i Karlosovu výhru

 
Premiér Petr Fiala promluvil hlasem imitátora Petra Jablonského o svých pocitech z voleb do Evropského parlamentu. Z výsledků samozřejmě není dvakrát nadšený. Zároveň zkritizoval ňadra Veroniky Arichtevy, vítězný zápas Karlose Vémoly či slova o míru. To vše a více v novém díle pořadu To byl zase týden.
10.06.2024 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Jablonský (226 článků) , Petr Fiala (6552 článků) , Veronika Arichteva (694 článků) , Karlos Vémola (977 článků)
Podobné články

To byl zase týden 61: Petr Fiala volá Babišovi o rady, jak vyhrát eurovolby. Ten se mu vysmál

 
Český imitátor Petr Jablonský se v dalším díle pořadu To byl zase týden převtělil do českého premiéra Petra Fialy. Veřejně promluvil o eurovolbách a neskrýval určitý strach, který ho tíží na srdci. Zároveň ho napadlo poradit se s bývalým předsedou vlády Andrejem Babišem. Jak tohle dopadlo, se dozvíte v náhledovém videu. 
15.04.2024 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26372 článků) , Petr Jablonský (226 článků) , Petr Fiala (6552 článků)

Sejmuli ji schválně! Fanoušci obhajují výkon zdeptané Arichtevy ve StarDance

 
V nejnovější řadě taneční soutěže StarDance účinkuje i herečka Veronika Arichteva (32) s Michalem Necpálem (31). Zejména od porotce Zdenka Chlopčíka schytala kritiku, se kterou fanoušci Arichtevy nesouhlasí a bojují za ni na sociálních sítích.
17.10.2018 20:31 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Arichteva (694 článků) , Michal Necpál (74 článků)

Tanečník Arichtevy ze StarDance Necpál: Veřejné vyznání lásky!

 
I když se občas stane, že ve StarDance přelétne mezi účastníky jiskra, v případě Veroniky Arichtevy (32) a Michala Necpála (31) to zřejmě nehrozí. Nejenže herečka je vdaná, ale také tanečník je zadaný a vrká nyní po boku jiné brunetky…
14.11.2018 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Arichteva (694 článků) , Michal Necpál (74 článků)

Vypadnutí Arichtevy je proti pravidlům! Kdo slavný drsně kritizuje show StarDance?

 
Proti vyhazovu Arichtevy (32) se bouří nejen fanoušci, ale najdou se i osobnosti mediálně známé. Mezi nimi je třeba bývalý manager Ivety Bartošové (†48) Tomáš Gottlieb. Ten tvrdí, že vyhrát měla jednoznačně půvabná herečka, jelikož třeba Jiří Dvořák (51) má oproti ostatním nespornou výhodu. Tanečním profesionálem dost možná už je.
10.12.2018 06:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Dvořák (498 článků) , Iveta Bartošová (7110 článků) , Tomáš Dvořák (53 článků)

Taková romantika! Neuvěřitelné gesto manžela Arichtevy

 
Jsou šťastní, stále zamilovaní, těší se na první společné miminko. Jak se ale v případě Veroniky Arichtevy (33) a jejího muže Bisera zdá, láska má stále kam gradovat.
13.05.2020 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Arichteva (694 článků)

Těhotná Pártlová: Průs*r s dětmi od Štíbrové a Arichtevy

 
Pohlaví si nenechala pro sebe. Martina Pártlová (41), která bude poprvé maminkou, se vyfotila s růžovým oblečkem pro miminko. V partě svých kamarádek Veronika Arichtevy (34) a Nikol Štíbrové (34) tak bude její dceruška růže mezi trním.
16.03.2021 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Nikol Štíbrová (427 článků) , Veronika Arichteva (694 článků) , Martina Pártlová (387 článků)

Slavní se zastávají Arichtevy a šijí do Blažkové. Moje prsa jsou jako dva šumavský chleby, hájí kamarádku Pártlová

 
Tohle si Jolana Blažková za rámeček nedá. Poté, co se manželka Filipa Blažka nevybíravě pustila do Veroniky Arichtevy a zkritizovala její poprsí, odstartovala vlna reakcí, jež se herečky zastávají. "To může vymyslet jenom plastový mozek – a na ten operace neexistuje," píše na sociálních sítích například Iva Kubelková. 
04.06.2024 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Filip Blažek (155 článků) , Iva Kubelková (821 článků) , Veronika Arichteva (694 článků)

Překvapivá slova Arichtevy po nechutném útoku manželky Filipa Blažka. Veronika herce brání před vlnou hejtů

 
Příště bude asi dvakrát přemýšlet, než něco napíše. Jolana Blažková svým komentářem na adresu ňader Veroniky Arichtevy (38) sklidila na sociálních sítích pořádnou vlnu kritiky. A negativních reakcí nebyl ušetřen ani Jolanin manžel herec Filip Blažek (50). Ten se má zanedlouho objevit v taneční show StarDance. I z toho důvodu Arichteva sdílela na Instagramu příspěvek, který se nesnaží Blažkovi ublížit, naopak. 
06.06.2024 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Filip Blažek (155 článků) , Veronika Arichteva (694 článků)

GLOSA: Urážení Arichtevy nejvíc ublížilo nevinnému Filipovi. S kým to žiješ, ptají se rozzlobení kritici

 
Kdo nechce zažívat extrémní vlny hejtů, ten by se neměl asi chovat jako „pavlačová drbna“, pak ho (případně ji) možná nebude nikdo vnímat jako „otravnou veš v kožichu“. Manželka Filipa Blažka (50) Jolana (44) se ponižujícím způsobem posmívala horním partiím herečky Veroniky Arichtevy (38). Nikdo normální ji za to nechválil. Někteří jiní ji ovšem nyní považují za oběť šikany. Místo kritiky ostatních by ale měli začít u toho, kdo celou situaci zavinil. Jolano, je někdo doma?
07.06.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Filip Blažek (155 článků) , Veronika Arichteva (694 článků)

Kandidátku SPD a Trikolory pro eurovolby povede bývalý europoslanec Petr Mach

 
Společnou kandidátku opozičního hnutí SPD a neparlamentní Trikolory pro eurovolby povede někdejší europoslanec Petr Mach (SPD), který v minulosti stál v čele Svobodných. Za ním budou na listině nynější europoslanec Ivan David (SPD) a někdejší poslankyně ODS, předsedkyně Trikolory Zuzana Majerová. Při dnešní celostátní konferenci hnutí SPD v Praze to novinářům oznámil jeho předseda Tomio Okamura. Cílem je podle něho získat ve volbách do Evropského parlamentu nejméně tři mandáty.
02.12.2023 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (3165 článků) , Ivan Ivan (2970 článků) , David David (1933 článků) , David David (1447 článků) , Ivan Ivan (548 článků)

Nestyda Faltýnová zase nahoře bez: Ňadra si zakrývala jen dlaněmi

 
Petra Faltýnová  (35) ráda ukazuje svá ňadra a jinak tomu nebylo ani na večírku plastické chirurgie. Na známých modelkách klinika předváděla, jaké zákroky jsou možné a na Petru vyšla zrovna ňadra. Musela si před zraky dvou tisíc hostů párty sundat šaty a ňadra si zakryla jen rukama.
18.09.2013 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Petra Faltýnová (708 článků)

Otáčíme EU správným směrem, tvrdí ODS v programu pro eurovolby

 
Otáčíme EU správným směrem, tvrdí ODS ve svém programu pro eurovolby. Chce prosazovat jednodušší čerpání peněz z fondů EU, zlevnění energií na unijní úrovni a vyjednání výjimky pro zavedení eura v ČR. Příslušnou Petici pro korunu podepsalo straně za první týden přes 10.000 lidí, uvedl lídr kandidátky a místopředseda strany Jan Zahradil.
09.04.2014 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Jan Zahradil (775 článků)

Jak zpevnit poprsí

 
Krásná a pevná prsa jsou snem snad každé ženy. Není žádným tajemstvím, že na pohled přitažlivá a dobře tvarovaná ňadra dokážou upoutat nejeden mužský pohled a co si budeme, milé dámy, nalhávat – které z nás by pozornost přitažlivého muže nepotěšila?! Možná k vám ale příroda nebyla štědrá, možná za sebou máte porod a kojení a vaše ňadra tak nejsou v takové formě, jakou byste si přála. Ptáte se, jak zpevnit poprsí? Zatímco v mladém věku má většina žen krásná a pevná ňadra, na které je radost pohledět, s přibývajícím věkem, odrozenými dětmi či velkými výkyvy v tělesné hmotnosti prsa svou pevnost ztrácí a jejich vzhled se tak mění. Nelze se tak divit ženám, které přemýšlí nad tím, jak zpevnit poprsí. Patříte mezi ně i vy? Pak si přečtěte dnešní článek! Rady a tipy jak zpevnit poprsí Nezáleží na tom, zda vaše prsa ztratila přitažlivou pevnost s věkem nebo díky kojení, vlastně je teď úplně jedno, jaká byla příčina jejich povislého vzhledu. Máme několik tipů, které by vám mohly pomoci, tak je vyzkoušejte! Cvičení Určitě vám neunikly články na internetu, které vybízely ke cvičení speciálních cviků podporující prsní svaly. Pokud jste to ještě nezkusila, pak je ten nejvyšší čas. Cvičení představuje nejúčinnější a zároveň i nejlevnější způsob, jak prsům dodat pevnost. Krémy Další možností, jak zpevnit povislá ňadra, jsou krémy a masáže, které můžete provádět v pohodlí domova. Opět nemusíte nikam chodit a masážím se tak můžete věnovat kdykoli na to budete mít čas. Vhodné je zkombinovat výše zmíněné cvičení s masážemi, které se postarají o neelastickou kůži. Operace Pokud všechny možnosti selžou, přichází na řadu ta nejradikálnější a zároveň i nejdražší – operace. Zákrok plastického chirurga je náročný nejen po fyzické stránce, ale i po té finanční – bohužel tahle sranda něco stojí a mnohdy to nejsou zrovna malé... Čtěte více Příspěvek Jak zpevnit poprsí pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
23.01.2017 09:00 |

podobné články

To byl zase týden 15: Petr Fiala navrhuje zdanit příjmy hokejistů 100 procenty

 
Imitátor Petr Jablonský promluvil k lidu hlasem premiéra Petra Fialy v pořadu To byl zase týden. V něm se Fiala vyjádřil hlavně ke konsolidačnímu balíčku, který minulý týden vzbudil pořádnou vlnu emocí.
15.05.2023 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Jablonský (226 článků) , Petr Fiala (6552 článků)

EUROVOLBY: Strany začínají útočit z televize a rádia

 
Eurovolby se blíží. Od středy můžete každý den sledovat ve veřejnoprávní televizi a rozhlase kampaně jednotlivých stran.
20.05.2009 08:45 |

podobné články

Klaus spláchl EUROvolby s vnoučaty v cukrárně: Poprvé váhal jestli přijít volit

 
Eurovolby mají rekordně nízkou účast. Jestli se vůbec zúčastnit poprvé váhal i exprezident Václav Klaus. Nakonec přišel. Programy stran ani nečetl. Na pomoc si přivedl snachu a vnoučata. Za plentou pak váhal několik minut. Nervy z těžkého rozhodování nakonec všichni společně vydýchali v cukrárně.
24.05.2014 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (11131 článků)

Sladká pusa pro Babiše ON-LINE: Eurovolby vyhrálo ANO! Těsně před TOP 09

 
Eurovolby 2014 znají své vítěze a poražené. Vyhrálo hnutí ANO miliardáře a ministra financí Andreje Babiše s 16,13% hlasů. Na druhém místě skončila TOP 09, strana Karla Schwarzenberga a Miroslava Kalouska zaostala jen velmi těsně (15,95%)! Do Evropského parlamentu se dostalo celkem sedm stran. Jaké?
25.05.2014 19:45 |

podobné články

Nacionalistická Národní fronta ovládla eurovolby ve Francii

 
Nacionalistická Národní fronta (NF) Marine Le Penové vyhrála eurovolby ve Francii. Po sečtení čtyř pětin hlasů získala historický úspěch se ziskem 26 procent. Vládní socialisté jsou až třetí s necelými 14 procenty, když se před ně dostal i konzervativní Svaz pro lidové hnutí (UMP), který těsně překonal dvacetiprocentní hranici. Vládní představitelé označují výsledek za politické zemětřesení a prezident François Hollande se dnes chce sejít se členy kabinetu.
26.05.2014 08:30 |

podobné články

Osobnosti: François Hollande (211 článků)

Babiš je na koni: I když někteří lidé z ANO mu eurovolby odsabotovali!

 
Miliardář Andrej Babiš (59) si do poslední chvíle nechtěl připustit, že by jeho hnutí ANO mohlo vyhrát eurovolby. Nakonec se ale ukázalo, že je stále na koni. I když vítězství to tentokrát nebylo nijak grandiózní.
27.05.2014 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26372 článků)